Webcams (6.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Show @count value(s)
nn: Vis @count verdi(ar)

en: starting from @count
nn: start frå @count
