Webcams (6.x-1.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
