Webcams (6.x-1.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
