Webcams (6.x-1.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم
