Webcams (6.x-1.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Delay
pt: Atraso

en: Group multiple values
pt: Agrupar múltiplos valores

en: Show @count value(s)
pt: Exibir @count valor(es)

en: starting from @count
pt: começando de @count

en: Reversed (start from last values)
pt: Reverter (inicia dos últimos valores)
