Webcams (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Size
ru: Размер

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Group multiple values
ru: Группировать множественные значения

en: Show @count value(s)
ru: Показать @count значение(я)

en: starting from @count
ru: начинается с @count
