Webcams (6.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime
