Webcams (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri
