Webcams (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Dimensions
sv: Mått

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Group multiple values
sv: Gruppera multipla värden

en: Show @count value(s)
sv: Visa @count värde(n)

en: starting from @count
sv: med början från @count

en: Reversed (start from last values)
sv: Omvänd (börja från sista värdet)
