Webcams (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்
