Webcams (6.x-1.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Show @count value(s)
te: @count విలువ(ల)ను చూపించు
