Webcams (6.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Show @count value(s)
th: แสดง @count ค่า
