Webcams (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى
