Webcams (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Size
vi: Dung lượng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Group multiple values
vi: Nhóm nhiều giá trị

en: Show @count value(s)
vi: Trình bày @count giá trị

en: starting from @count
vi: bắt đầu từ @count
