Webcams (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq
