Webcams (6.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Show @count value(s)
be: Паказаць @count значэнне(і,яў)
