Webcams (6.x-1.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Yes
es: Sí

en: Size
es: Tamaño

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Delay
es: Retraso

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Group multiple values
es: Agrupar valores multiples

en: Show @count value(s)
es: Mostrar @count valor(es)

en: starting from @count
es: empezando desde @count
