Webcams (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: starting from @count
et: alates @count
