Webcams (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ
