Webcams (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Dimensions
he: מימדים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Reversed (start from last values)
he: במהופך (התחל מערכים אחרונים)
