Webcams (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn
