Webcams (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Yes
it: Sì

en: Size
it: Dimensione

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Group multiple values
it: Raggruppa valori multipli

en: Show @count value(s)
it: Mostra @count valori

en: starting from @count
it: iniziare da @count

en: Reversed (start from last values)
it: Inverso (iniziare dagli ultimi valori)
