Webcams (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი
