Webcams (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Reversed (start from last values)
lt: Atvirkščiai (pradedant nuo paskutinės reikšmės)
