Webcams (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: starting from @count
lv: sākot no @count
