Webcams (6.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव
