Webcams (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Show @count value(s)
oc: Afichar @count valor(s)

en: starting from @count
oc: en començant a @count
