Webcams (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Default Image URL
pl: Domyślny URL obrazka

en: Enlarge with Thickbox
pl: Powiększ z Thickbox

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Group multiple values
pl: Grupuj powtarzające się wartości

en: Show @count value(s)
pl: Pokaż @count wartości

en: starting from @count
pl: zaczynając od @count
