Webcams (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: starting from @count
ro: începând de la @count
