Webcams (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Group multiple values
sk: Zoskupovať viacnásobné hodnoty

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count
