Webcams (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Delay
tr: Gecikme

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Group multiple values
tr: Çoklu değerleri grupla

en: Show @count value(s)
tr: @count değer göster

en: starting from @count
tr: @count değerinden başlayarak
