Webcams (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Delay
uk: Затримка

en: Webcam
uk: Веб-камера

en: Webcams
uk: Веб-камери

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Group multiple values
uk: Групувати множинні значення

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: Reversed (start from last values)
uk: Зворотньо (початок з останнього значення)
