Webcams (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام
