Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable2) - en to lv translation catalogue (1736 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Private
lv: Privāts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lv: Admins norāda, vai grupa parādās publiskajos sarakstos.

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Invite only
lv: Tikai ar ielūgumu

en: yes
lv: jā

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: Create group administrator
lv: Izveidot grupas administratoru

en: Delete group administrator
lv: Dzēst grupas administratoru

en: Send invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: Group activity
lv: Grupas aktivitāte

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: Organic groups configuration
lv: Organic grupu konfigurācija

en: List
lv: Saraksts

en: Faces
lv: Sejas

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Subscription saved.
lv: Pieteikšanās saglabāta.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Email addresses or usernames
lv: E-pasta adreses vai lietotājvārdi

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lv: Ievadi līdz %max e-pasta adreses vai lietotājvārdus. Atdali adrses ar komatiem vai jaunām rindām. Katra persona saņems ielūguma vēstuli no tevis.

en: Personal message
lv: Personīga vēstule

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lv: Neobligāts. Ievadi vēstules tekstu, kas būs daļa no ielūguma e-pasta.

en: Additional details
lv: Papildus informācija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies pievienoties grupai %title?

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: List of users
lv: Lietotāju saraksts

en: (approval needed)
lv: (nepieciešams aptiprinājums)

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Age
lv: Vecums

en: Last comment
lv: Pēdējais komentārs

en: Description
lv: Apraksts

en: No posts in this group.
lv: Šājā grupā nav ierakstu.

en: No public posts in this group.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lv: Īss apraksts grupas apraksta blokam un grupu direktorijai.

en: Language
lv: Valoda

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lv: Atlasot citu tēmu, mainīsies grupas noformējums.

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lv: Dzēst visus grupas ierakstus, kas nepieder nevienai citai grupai.

en: Group posts
lv: Grupas ziņojumi

en: Target group
lv: Mērķa grupa

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Public
lv: Publisks

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lv: Ielūgums pievienoties grupai '@group' vietnē @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lv: Tagad tu esi grupas '@group' administrators.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lv: @username, tu esi administrators grupai '@group'.
    
    Tu vari administrēt grupu ielogojoties šeit:
     !group_url

en: Group details
lv: Grupas detaļas

en: New groups
lv: Jaunas grupas

en: more
lv: vairāk

en: Browse the newest groups.
lv: Pārlūkot jaunākās grupas

en: Invite friend
lv: Ielūgt draugu

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Audience required
lv: Nepieciešama auditorija

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: New content subject
lv: Jaunā satura virsraksts

en: (pending approval)
lv: (neizlemts apstiprinājums)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lv[0]: nosūtīts 1 ielūgums
lv[1]: nosūtīti @count ielūgumi

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lv[0]: Parādīt šo ziņojumu šajā grupā.
lv[1]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.
lv[2]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.

en: administer organic groups
lv: administrēt organiskās grupas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Homepage
lv: Mājas lapa

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Icon
lv: Ikona

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: No galleries available
lv: Galerījas nav pieejamas

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: History
lv: Vēsture

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: link
lv: saite

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: Event
lv: Notikums

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
lv: Barotnes nosaukums, parasti tīmekļa vietnes nosaukums, no kura saņem sindicētu saturu.

en: Update interval
lv: Labošanas intervāls

en: The fully-qualified URL of the feed.
lv: Pilnībā aizpildīts URL barotnei.

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Subscription settings
lv: Parakstīšanās iestatījumi

en: Autosubscribe
lv: Automātiski parakstīties

en: Notify poster of own posts
lv: Paziņot autoram par paša ierakstiem

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
lv: Paziņot mezgla autoram par paša ierakstiem. Noderīgs galvenokārt testēšanas laikā. Noklusējumā ir IZSLĒGTS.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
lv: Iestatīt visus lietotājus "automātiski parakstījies" pēc noklusējuma

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: You are not currently subscribed to any active threads
lv: Jūs pašlaik neesat parakstījies nevienam aktīvam pavedienam

en: Your subscription was activated.
lv: Jūsu parakstīšanās tika aktivizētas.

en: There are no active content types.
lv: Šeit nav neviena aktīva satura tipa.

en: type
lv: veids

en: subscribe to content
lv: parakstīties saturam

en: subscribe to taxonomy terms
lv: parakstīties taksanomijas terminiem

en: maintain own subscriptions
lv: saglabāt savas parakstīšanās

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: file
lv: datne

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Good
lv: Labi

en: Voting
lv: Balsošana

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Added
lv: Pievienots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Izcelts saraksta augšā

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Severity
lv: Smagums

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Percent
lv: Procenti

en: Vote
lv: Balsot

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: Gallery settings
lv: Galeriju uzstādījumi

en: OPML feed
lv: OPML barotne

en: Number of news items in block
lv: Jaunumu vienību skaits blokā

en: View this feed's recent news.
lv: Skatīt šīs barotnes jaunākās ziņas.

en: Feed overview
lv: Barotnes pārskats

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Next update
lv: Nākamais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: %time left
lv: Atlicis %time

en: remove items
lv: dzēst vienumus

en: update items
lv: atjaununāt vienumus

en: Updated:
lv: Labots:

en: %ago ago
lv: pirms %ago

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Redaktors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: The feed %feed has been updated.
lv: Barotne %feed izlabota.

en: Feed %feed deleted.
lv: Barotne %feed dzēsta.

en: The feed %feed has been deleted.
lv: Barotne %feed dzēsta.

en: Feed %feed added.
lv: Barotne %feed pievienota.

en: The feed %feed has been added.
lv: Barotne %feed pievienota.

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: The news items from %site have been removed.
lv: Jaunumi dzēsti no vietnes %sit.

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: 1 attachment | @count attachments
lv[0]: 1 pielikums
lv[1]: @count pielikumi
lv[2]: nav pielikumu

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Image galleries
lv: Bilžu galerījas

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Feed type
lv: Barotnes veids

en: Blacklists
lv: Melnie saraksti

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: OR
lv: VAI

en: Company
lv: Uzņēmums

en: security
lv: drošība

en: Members
lv: Dalībnieki

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: OG: Posts in current group
lv: OG: Raksti pašreizējā grupā

en: My groups
lv: Manas grupas

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lv: Tev tagad ir iespējams publicēt vēstules grupā !group_url

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lv: Izveidot aizstājvārdus visiem ierakstiem, kuriem vēl nav aizstājvārdi.

en: Security
lv: Drošība

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Updated URL for feed %title to %url.
lv: Labots URL barotnei %title uz %url.

en: Destination
lv: Galamērķis

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Both
lv: Abi

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Path location
lv: Takas atrašanās vieta

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Votes
lv: Balsis

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Original
lv: Oriģināls

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Function
lv: Funkcija

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Additional
lv: Papildus

en: Logout
lv: Iziet

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Modified
lv: Modificēts

en: Formatting guidelines
lv: Formatēšanas vadlīnijas

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Atstājiet tukšu, lai izmantotu formas iesniegšanas laiku.

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: Time format
lv: Laika formāts

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
lv: <P>Skaties pilnu dokumentāciju !link.</P>

en: Calendar Legend.
lv: Kalendāra leģenda.

en: Calendar Legend
lv: Kalendāra leģenda

en: iCal Feeds
lv: iCal barotnes

en: The external feed url or internal file path and name. Change 'webcal://' to 'http://'.
lv: Ārējā barotnes url vai iekšējs faila ceļš un vārds. Nomainiet 'webcal://' un 'http://'.

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?

en: API key
lv: API atslēga

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: 1 item | @count items
lv[0]: 1 ieraksts
lv[1]: @count ieraksti
lv[2]: nav vienību

en: Clear
lv: Notīrīt

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: New invitation
lv: Jauns ielūgums

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus bez administratora apstiprinājuma.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Send invite
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: View your invites
lv: Apskatīt Jūsu ielūgumus

en: Invitation to %email has been withdrawn.
lv: Ielūgums e-pastam %email  izdzēsts!

en: send invitations
lv: nosūtīt ielūgumu

en: withdraw accepted invitations
lv: Izdzēst apstiprinātos ielūgumus

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Strict
lv: Stingra

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Displays the language selected for a given group.
lv: Parāda atlasīto valodu konkrētā grupā.

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
lv: Raksti pašreizējā grupā. Noderīgi blokiem, kur grūti noteikt kontekstu. Ja lapa nav nevienas grupas kontekstā, sarakstā nav mezgli, un tāpēc bloks neparādīsies.

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Mission statement
lv: Misija

en: Group manager
lv: Grupas vadītājs

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lv: Nefiltrēts pirmā līmeņa grupas nosaukums. UZMANĪBU - neapstrādāta lietotāja ievade.

en: ID of top group
lv: Pirmā līmeņa grupas ID

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: AND
lv: UN

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lv: Norādiet esošu ceļu, kuru vēlaties aizstāt. Piemēram: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Replacement patterns for @name
lv: Aizvietošanas šablons @name

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Days
lv: Dienas

en: characters
lv: simboli

en: Spam link deterrent
lv: Brīdinoša mēstuļu norāde

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: Hours
lv: Stundas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: earned
lv: nopelnīja

en: You have %p %c
lv: Jums ir %p %c

en: !Points are visible to logged in users only
lv: !Points ir redzami tikai reģistrētiem lietotājiem!

en: or
lv: vai

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Is the group home page private or not.
lv: Vai grupas mājaslapa ir/nav privāta.

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: view revisions
lv: skatīs revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Show diff
lv: Rādīt izmaiņas

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: next diff >
lv: nākamās izmaiņas >

en: < previous diff
lv: < iepriekšējās izmaiņas

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Revision of !new_date:
lv: Revīzija datumā !new_date:

en: Changes to %name
lv: Izmaiņas uz %name

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Show %preview_changes button on node edit form
lv: Rādīt %preview_changes pogu

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Show difference between node revisions.
lv: Rādīt atšķirības starp ieraksta revīzijām.

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Products
lv: Preces

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Line %lineno
lv: Līnija %lineno

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: My bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Plaintext email only
lv: Tikai atklātā teksta e-pasts

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
lv: Iezīmē šo opciju, ja nevēlies saņemt e-pasta vēstules ar grafikām un stiliem.

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Gray
lv: Pelēks

en: Attach
lv: Pievienot

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: details
lv: detaļas

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: image
lv: attēls

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Minutes
lv: Minūtes

en: comment
lv: komentārs

en: Join
lv: Pievienoties

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: date
lv: datums

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Datnes augšupielādes kļūda. Nebija iespējams pārvietot augšupielādēto datni.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Passwords match:
lv: Paroles sakrīt:

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Approve membership request
lv: Apstiprināt piederības pieprasījumu

en: Deny membership request
lv: Atteikt piederības pieprasījumu

en: Manage membership
lv: Vadīt piederību

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo esi tās īpašnieks. Vietnes administrators var piešķirt īpašumtiesības citam lietotājam un tad tu vari pamest grupu.

en: Leave this group
lv: Pamest grupu

en: Membership saved.
lv: Piederība saglabāta.

en: Membership request approved.
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts.

en: Membership request denied.
lv: Piederības pieprasījums noraidīts.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam gaida administratora apstirpinājumu.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies izņemt !name no kluba %title?

en: Membership requests
lv: Piederības pieprasījumi

en: Membership request approved for '@title'
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lv: Piederības pieprasījums noraidīts '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lv: Atvainojiet, piederības pieprasījums tika noraidīts.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lv: Sveiki. Es esmu grupas '@group' biedrs un es ielūdzu tevi pievienoties šai grupai. Lūdzu apskati saiti un vēstuli zemāk.
    
    @group
    @description
    Pievienoties: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lv: Piederības pieprasījums '@group' no '@username'

en: Maximum number of members to show
lv: Maksimālais attēlojamais biedru skaits

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: Standard members
lv: Standarta biedrs

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lv: Tu vari norādīt, kura veida grupas biedri parādās sarakstā.

en: Maximum number of groups to show
lv: Maksimālais attēlojamais grupu skaits

en: My membership
lv: Mana piederība

en: Your membership request awaits approval.
lv: Tavs piederības pieprasījums gaida apstriprinājumu.

en: Request membership
lv: Pieprasīt piederību

en: All members for a given group.
lv: Visi norādītās grupas lietotāji.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lv: Atjaunot grupas piederību norādītājam lietotājam.

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Group search
lv: Grupas meklēšana

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Information
lv: Informācija

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: The content of the block as shown to the user.
lv: Bloka saturs tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: The name of this term.
lv: Termina nosaukums.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lv: Ar komatiem atdalīts saraksts, kas apraksta šo saturu. Piemērs: jocīgs, kārtslēkšana, "Firma SIA".

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Day of Month
lv: Mēneša diena

en: Day of Week
lv: Nedēļas diena

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Permission
lv: Atļauja

en: Input formats
lv: Ievades formāti

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: 1 komentārs
lv[1]: @count komentāri

en: Global
lv: Globāls

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Adjust
lv: Pielāgot

en: File format
lv: Faila formāts

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Number of users to display
lv: Lietotāju skaits, ko rādīt

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Maximum number of images
lv: Attēlu maksimālais skaits

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Reply
lv: Atbilde

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: The original image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %width x %height pixels.
lv: Oriģinālie attēli tika samazināti, lai atbilstu maksimālajam atļautajam failu izmēram  %width x %height pikseļi.

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: !name already approved to group %group.
lv: !name jau ir apstirpināts grupā %group.

en: Organic groups usage
lv: Organisko grupu izmantošana

en: Join %name.
lv: Pievienoties %name.

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: May not be posted into a group.
lv: Nevar tikt publicēts grupā.

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Add a user to a group.
lv: Pievienot grupai lietotāju.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lv[0]: 1 lietotājs pievienots grupai.
lv[1]: @count lietotāji pievienoti grupai.
lv[2]: @count lietotāji pievienoti grupai.

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lv: Ja atļauts, Drupal visām norādēm pievienos rel="nofollow", lai samazinātu mēstuļu norāžu efektivitāti, Ņemiet vērā: arī derīgās norādes meklēšanas rīki vairs neņems vērā, tāpēc visticamāk šis paņēmiens būs efektīvs, kad atļauts anonīmiem lietotājiem.

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Subscribed to
lv: Parakstījies uz

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: empty
lv: tukšs

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: There is no new syndicated content from %site.
lv: Nav jauna sindicētā satura no %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lv: Nav jauna sindicēta satura no %site.

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Current subscriptions
lv: Patreizējie abonementi

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: The subscriptions have been deleted.
lv: Parakstīšanās tika dzēsta(s).

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Send message
lv: Nosūtīt vēstuli

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: The weight of the action in the preset.
lv: Darbības nozīmība sagatavē.

en: The module that defined the action.
lv: Modulis, kas noteicis darbību.

en: The unique ID of the action to be executed.
lv: Izpildāmās darbības unikālais ID.

en: The configuration data for the action.
lv: Darbības konfigurācijas dati.

en: ImageCache User Interface.
lv: ImageCache lietotāja saskarne.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Invites
lv: Ielūgumi

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Any
lv: Jebkurš

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: In moderation
lv: Gaida apstiprinājumu

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: Accepts submissions via e-mail.
lv: Akceptē iesniegumus pa e-pastu.

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: After saving a new comment
lv: Pēc jauna komentāra saglabāšanas

en: After saving an updated comment
lv: Pēc labota komentāra saglabāšanas

en: After deleting a comment
lv: Pēc komentāra dzēšanas

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: User's {users}.uid.
lv: Lietotāja {users}.uid.

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: clone
lv: klonēt

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Target
lv: Mērķis

en: Web
lv: Internets

en: Image file
lv: Attēla fails

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Effect
lv: Effekts

en: more tags
lv: visas birkas

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Acronym
lv: Akronīms

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: pixels
lv: pikseļi

en: Send message to %group
lv: Nosūtīt vēstuli %group

en: Enter a subject for your message.
lv: Ievadi vēstules tematu

en: Standard group post (typically only author may edit).
lv: Standarta grupas ieraksts (tipiski var labot tikai autors).

en: Wiki group post (any group member may edit).
lv: Wiki grupas ieraksts (ikviens grupas biedrs var labot).

en: User %uname %op %pointsvalue !points Total now is %total !points.
lv: Lietotājs %uname %op %pointsvalue punktus. Kopā tagad sakrāti ir %total punkti!

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Optionally report this to Mollom
lv: Papildus ziņot par to Mollom

en: Don't send feedback to Mollom
lv: Nesūtīt atskaiti Mollom

en: Report as spam or unsolicited advertising
lv: Ziņot par surogātpastu vai uzmācīgu reklāmu

en: Report as obscene, violent or profane content
lv: Ziņot par piedauzīgu, vardarbīgu vai nepieklājīgu saturu

en: Report as low-quality content or writing
lv: Ziņot par zemas kvalitātes saturu vai rakstību

en: Report as unwanted, taunting or off-topic content
lv: Ziņot par nevēlamu, izsmejošu vai tematam neatbilstošu saturu

en: The comment has been deleted.
lv: Komentārs tika izdzēsts

en: Report as inappropriate: @link
lv: Ziņot par nepiemērotu: @link

en: Report as inappropriate
lv: Ziņot par neatbilstošu

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Word verification
lv: Vārda pārbaude

en: Example:
lv: Piemērs:

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: notifications
lv: notifikācijas

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: create url aliases
lv: veidot URL aizstājvārdus

en: administer url aliases
lv: administrēt URL aizstājvārdus

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: All fields
lv: Visi lauki

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Citation
lv: Atsauce

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lv: Slikta zīme. Šķiet, ka tu esi sekojis nepareizai saitei.

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The refresh interval indicating how often you want to update this feed. Requires crontab.
lv: Atjaunošanas intervāls, kas norāda, cik bieži jūs vēlaties atjaunot barotni. Nepieciešams crontab.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Your message will be sent to all members of this group.
lv: Tava ziņa tiks nosūtīta visiem grupas biedriem.

en: Enter a body for your message.
lv: Ievadi vēstules saturu.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo tā ir <em>slēgts</em> grupa. Tev izņemšanu nepieciešams pieprasīt grupas administratoram.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lv: %name tika paaugstināts par <em>grupas administratoru</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lv: %name vairs nav <em>grupas administrators</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lv: Tu vari pats sevi ielūgt - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lv: Nederīga e-pasta adrese vai lietotājvārds: @value.

en: @user is already a member the group @group.
lv: @user jau ir @group biedrs.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam tika noraidīts, tikai kluba administrators var pievienot lietotājus šim klubam.

en: %user removed from %group.
lv: %user izņemts no %group.

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: No groups available.
lv: Nav pieejamu grupu.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Tev nepieciešams <a href="!register">reģistrēties</a> vai <a href="!login">ielogoties</a> un kļūt par biedru, lai pievienotu ierakstus un aplūkotu privātus ierakstus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Apsver  <a href="!url">pievienošanos šai grupai</a>, lai aplūkotu tās ierakstus.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lv: Atvērts - piederības pieprasījums tiek akceptēts nekavējoties.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lv: Ierobežots - piederības pieprasījumu nepieciešams apstirpināt.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lv: Tikai ar ielūgumu - piederību nepieciešams izveidot administratoram.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lv: Slēgts - piederību ekskluzīvi vada administrators.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lv: Vai lietotāji var pievienoties šai grupai reģistrācijas laikā? Ja atzīmēts, atbilstošās izvēles rūtiņas tiks pievienotas reģistrācijas formai.

en: List in groups directory
lv: Ierakstīt grupu dirktoriju sarakstā.

en: Group language
lv: Grupas valoda

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lv: Tev nepieciešams vispirms <a href="@join">pievieoties grupai</a> pirms ziņu publicēšanas šajā lapā.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lv: Redzamības izvēles rūtiņa reģistrācijas formā.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lv: Tev nepieciešams <a href="@join">pievienoties grupai</a> pirms publicēšanas %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lv: Lai tūlīt apstiprinātu pieprasījumu, apmeklē !approve_url.
    Tu vari atteikt šim pieprasījumam vai vadīt biedrus !group_url. 
    
    Personīga ziņa no @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lv: Vadītājs: !name

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>ielūguma</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>slēgtais</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: Add a new !type in this group.
lv: Pievienot jaunu !type šajā grupā.

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: User's groups
lv: Lietotāja klubi

en: Groups that a member belongs to.
lv: Klubi, kuriem lietotājs pieder

en: approval needed
lv: nepieciešams apstiprinājums

en: Remove membership
lv: Izbeigt piederību

en: Send intervals
lv: Izsūtīšanas intervāls

en: Subscriptions by type
lv: Pierakstīšanās pēc tipa

en: Subscriptions by send method
lv: Pierakstīšanās pēc nosūtīšanas veida

en: Add subscription
lv: Pievienot parakastīšanos

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Sum
lv: Summa

en: 3 items
lv: 3 vienumi

en: 5 items
lv: 5 vienumi

en: 10 items
lv: 10 vienumi

en: Too many items
lv: Par daudz vienumu

en: Legend
lv: Leģenda

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: You must enter a message.
lv: Jāievada ziņojums

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: After deleting content
lv: Pēc satura dzēšanas

en: Modify profile fields
lv: Labot profila laukus

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Providers Supported
lv: Atļautie pakalpojumu sniedzēji

en: form
lv: forma

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: User's password (md5 hash).
lv: Lietoāja parole (md5 kriptējums)

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai izmainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jaunu paroli abos laukos.

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
lv: Kur parādīt ceļu uz HTML elementiem (t.i. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
lv: Šī opcija ļauj iespējot/atspējot izmēru izmaiņas pogu. Ja iespējota, tad takas atrašanās vietas rīkjoslai iestatījumam jābūt "Augša" vai "Apakša", lai tiktu parādīts izmēru izmaiņas ikona.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Force cleanup on standard paste
lv: Lietojot standarta ielīmēšanu, piespiedu kārtā veikt attīrīšanu.

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
lv: Ja iespējots noklusējuma "ielīmēt" funkcija (CTRL-V vai SHIFT-INS) tiks izpildīta kā "ielīmēt no word" spraudņa funkcija.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
lv: Pieejamie tokeni: <code>%b</code> (pamata taka, piem.: <code>/</code>), <code>%t</code> (taka uz tēmu, piem.: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
lv: Ļauj lietotājiem rediģēt saturu ar klienta puses redaktoru.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Visual aid
lv: Vizuāla palīdzība

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Insert layer
lv: Ievietot kārtu

en: Move forward
lv: Uz priekšu

en: Move backward
lv: Atpakaļ

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Style properties
lv: Stila īpašības

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Configure @type %item
lv: Konfigurē @type %item

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: More information about formatting options
lv: Vairāk par formatēšanas iespējām

en: - All -
lv: - Visi -

en: jQuery UI
lv: JQuey Lietotāja Interfeiss LI

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
lv: Atbalsta jQuery LI spraudni citos Drupal moduļos.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Allowing users to react, participate and contribute while still keeping your site's content under control can be a huge challenge. Mollom is a web service that helps you identify content quality and, more importantly, helps you stop spam. When content moderation becomes easier, you have more time and energy to interact with your web community. More information about Mollom is available on the <a href="@mollom-website">Mollom website</a> or in the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
lv: Ļaut lietotājiem reaģēt, piedalīties un dot ieguldījumu,vienlaicīgi saglabājot kontroli pār vietnes saturu, var būt liels izaicinājums. Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz noteikt satura kvalitāti un, vissvarīgāk, palīdz apstādināt surogātpastu. Kad satura kontrole kļūst vieglāka, Jums paliek vairāk laika un enerģijas saziņai ar savu tīmekļa kopienu. Plašāka informācija par Mollom ir pieejama <a href="@mollom-website">Mollom mājas lapā</a> vai <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Mollom is a web service that helps you moderate your site's content: see <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a> for more information. By sending feedback to Mollom, you teach Mollom about the content you like and dislike, allowing Mollom to do a better job helping you moderate your site's content. If you want to report multiple posts at once, you can use Mollom's bulk operations on the content and comment administration pages.
lv: Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz kontrolēt savas vietnes saturu: vairāk informācijas skatieties <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a>. Sūtot Mollom atskaites, Mollom uzzina kāds saturs Jums patīk un nepatīk, ļaujot Mollom labāk palīdzēt Jūsu vietnes satura kontrolēšanā. Ja vienlaicīgi vēlaties ziņot Mollom par vairākiem ierakstiem, varat izmantot Mollom operācijas satura un komentāru pārvaldības lapās.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un tika dzēsti.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un netika
    publicēti.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un tika dzēstas.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un netika publicētas.

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
lv: Mollom var izmantot, lai bloķētu visa veida surogātpastu, kas tiek saņemts Jūsu tīmekļa vietnes aizsargātajās formās. Katrai formai iespējams uzstādīt šādas iespējas:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
lv: <strong>Teksta analīze un CAPTCHA papildspēki</strong>: Mollom analizē formā ievadītos datus un vajadzības gadījumā pieprasa CAPTCHA pārbaudi. Šī iespēja tiek ieteikta, jo tā pilnībā izmanto Mollom surogātpasta aizsardzības servisu, lai iedalītu Jūsu ierakstus derīgajos un surogātpastā.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
lv: <strong>Tikai CAPTCHA</strong>: formas dati netiek sūtīti analīzei, un vienmēr tiek veikta CAPTCHA pārbaude. ši iespēja ir noderīga, kad Jūs vēlaties, lai vienmēr tiktu veikta CAPTCHA pārbaude vai vēlaties sūtīt mazāk datu Mollom. Piezīme, formas ar CAPTCHA nekad netiek saglabātas kešatmiņā, tāpēc CAPTCHA pārbaudes var mazināt vietnes darbības ātrumu.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
lv: Šajā vietnē uzstādītais surogātpasta filtrs šobrīd nav pieejams. Mē snevaram pieņemt jaunus iesniegumus, kamēr šī problēma nav atrisināta. Lūdzu, pēc pāris minūtēm mēģiniet ievadīt formu atkārtoti.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
lv: Jūs ievade iedarbināja surogātpasta filtru un netiks pieņemta.

en: administer mollom
lv: administrēt mollom

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Status ID
lv: Statusa ID

en: Follow
lv: Seko

en: Comment widget
lv: Komentāru svars

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lv: Revīzijas ļauj sekot atšķirībām starp viena ieraksta vairākām versijām.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lv: Norādītā vērtība laukā %field nav derīgs URL.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Short date format
lv: Īss datuma formāts

en: Medium date format
lv: Vidējais datuma formāts

en: Long date format
lv: Garais datuma formāts

en: Image toolkit
lv: Attēlu rīkkopa

en: Date and time lookup
lv: Datuma un laika uzmeklēšana

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lv: Jūsu serveris spēj attēlot failu augšupielādes progresu, tomēr tam trūkst nepieciešamās bibliotēkas. Ir ieteicams uzstādīt <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (ieteicamā) vai arī <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lv: Aktivizēts (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Show diffs inline for this content type
lv: Rādīt izmaiņas saturā šim satura tipam

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: List revisions
lv: Revīziju saraksts

en: Show latest diff
lv: Rādīt pēdējās izmaiņas

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: View the calendar.
lv: Aplūkot kalendāru.

en: No items
lv: Nav vienumu

en: Half hour
lv: Pusstunda

en: All times
lv: Visi laiki

en: Before @time
lv: Pirms @time

en: Empty day
lv: Tukša diena

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Author name
lv: Autora vārds

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: report to Mollom
lv: ziņot Mollom

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
lv: Mollom moduļa atskaites un izmantošanas statistika.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: Send now
lv: Sūtīt tagad

en: Report to Mollom
lv: Paziņot Mollom

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Enable the %revisions page for this content type
lv: Ieslēgt %revisions lapu konkrētajam satura tipam

en: Render
lv: Atveidot

en: No revision
lv: Nav revīziju

en: @number comments per page
lv: @number komentāru vienā lapā

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums

en: Private files
lv: Privātas datnes

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The formatted content of the comment itself.
lv: Paša komentāra formatēts saturs.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: Status message
lv: Statusa ziņojums

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Protection mode
lv: Aizsardzības režims

en: Unprotect
lv: Noņemt aizsardzību

en: Add form
lv: Pievienot formu

en: All available forms are protected already.
lv: Visas pieejamās formas jau ir aizsargātas.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt aizsardzību šai formai?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
lv: Mollom vairs neaizsargās šo formu pret surogātpastu.

en: Profanity
lv: Lamāšanās

en: Unwanted
lv: Nevēlams

en: An error occurred upon trying to add the text to the blacklist.
lv: Notika kļūda mēģinot pievienot tekstu melnajam sarakstam.

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
lv: Notika kļūda, mēginot izņemt vienumu no melnā saraksta.

en: To use Mollom, you need a public and private key. To obtain your keys, <a href="@mollom-login-url">register and login on mollom.com</a>, and <a href="@mollom-manager-add-url">create a subscription</a> for your site. Once you created a subscription, copy your private and public access keys from the <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> into the form fields below, and you are ready to go.
lv: Lai lietotu Mollom nepieciešama publiskā un privātā atslēga. Lai saņemtu atslēgas, <a href="@mollom-login-url">reģistrējieties un pieslēdzieties mollom.com</a>, un <a href="@mollom-manager-add-url">izveidojiet kontu</a> savai vietnei. Kad ir izveidots konts, iekopējiet Jūsu privātās  un publiskās pieejas atslēgas no <a href="@mollom-manager-url">vietņu pārvaldnieka</a> zemāk esošās formas laukos, un viss ir gatavs darbam.

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
lv: Saite uz Mollom privātuma noteikumiem formām, ko aizsargā teksta analīze

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst saturu un atzīmēt to kā neatbilstošu?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
lv: Saturs veiksmīgi tika atzīmēts kā neatbilstošs.

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url">Mollom privacy policy</a>.
lv: Nosūtīt šo formu, Jūs piekrītat <a href="@privacy-policy-url">Mollom privātuma noteikumiem</a>.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
lv: Ievadiet simbolus, kas redzami augstāk esošajā attēlā; ja nevarat tos izlasīt, apstipriniet ievadi un tiks ģenerēts jauns attēls. Burtu lielums netiek ņemts vērā.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
lv: Lai pabeigtu šo formu, lūdzu, veciet zemāk esošo vārda pārbaudi.

en: @name form
lv: @name forma

en: Report to Mollom and unpublish
lv: Paziņot Mollom un nepublicēt

en: Report to Mollom and delete
lv: Paziņot Mollom un izdzēst

en: User password request form
lv: Lietotāja paroles pieprasīšanas forma

en: Bogus session id %session.
lv: Viltus sesijas ID %session.

en: Expired session id %session.
lv: Beigušās sesijas ID %session

en: Unknown session id %session. This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
lv: Nezināmas sesijas ID %session. Tā nav Mollom kļūda. Ja tā notiek bieži, pārbaudiet vai Jūsu vietnei neuzbrūk.

en: Invalid form id %form_id for session id %session (generated for %form_id_session).  This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
lv: Nederīgs formas ID %form_id ar sesijas ID %session (ģenerēts %form_id_session).  Tā nav Mollom kļūda. Ja tā notiek bieži, pārbaudiet vai Jūsu vietnei nezubrūk.

en: bypass mollom protection
lv: apiet mollom aizsardzību

en: Unprotect form
lv: Atslēgt formai aizsardzību

en: Configure Mollom keys and global settings.
lv: Konfigurēt Mollom atslēgas un globālos uzstādījumus

en: Mollom statistics
lv: Mollom statistika

en: Network error
lv: Tīkla kļūda

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
lv: Nevar savienoties ar Mollom serveriem. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu serveris var veikt HTTP pieprasījumus.

en: Wysiwyg profiles
lv: Wysiwyg profili

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
lv: Wysiwyg profils ir saistīts ar ievades formātu. Wysiwyg profils nosaka, kādu klienta puses redaktoru lietot noteiktam ievades formātam, kādas redaktora pogas vai tēmas ir iespējotas, kā redaktors tiek attēlots un dažas citas, ar redaktoru saistītas, funkcijas.

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Check spelling as you type
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: Mollom blacklist
lv: Mollom melnais saraksts

en: The entry was added to the blacklist.
lv: Ieraksts tika ierakstīts melnajā sarakstā.

en: Are you sure you want to delete %text from the blacklist?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst %text no melnā saraksta?

en: The entry was removed from the blacklist.
lv: Ieraksts tika izņemts no melnā saraksta.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
lv: Mollom automātiski bloķē nevēlamu saturu un apkopo informāciju no visām iesaistītajām vietnēm, lai uzlabotu filtrus. Papildus automātiskajiem filtriem, Jūs varat izveidot pielāgotus melnos sarakstus.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
lv: Mollom filtri tiek koplietoti un uzlaboti piedaloties visām iesaistītajām vietnēm. Tāpēc nevēlams saturs joprojām varētu tikt pieņemts Jūs vietnē, pat pēc atskaites nosūtīšanas Mollom. Izmantojot vietnei pielāgotu melno sarakstu, filtri var tikt pielāgoti Jūsu konkrētajām vajadzībām. Katram ierakstam tiek noteikts iemesls, kāpēc tas ir iekļauts melnajā sarakstā, kas vēl vairāk uzlabo Mollom automatizēto filtrēšanu.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
lv: Visi melnā saraksta ieraksti tiek piemēroti kontekstam: visai pievienotajai ziņai vai ziņā esošajām saitēm. Ierobežojot kontekstu līdz saitēm, tiek ņemts vērā gan saites URL gan saites teksts.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
lv: Ja melnā saraksta ieraksts satur vairākus vārdus, tiks salīdzinātas dažādas kombinācijas. Piemēram, ievadot "<code>replica&nbsp;watches</code>" pie saišu ierobežojuma, tiks bloķētas šādas saites:

en: Spam, unsolicited advertising
lv: Surogātpasts, uzmācīga reklāma

en: Obscene, violent, profane
lv: Piedauzīgs, vardarbīgs, nepieklājīgs

en: Low-quality
lv: Zema kvalitāte

en: Unwanted, taunting, off-topic
lv: Nevēlams, izsmejošs, nav par tematu

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
lv: Atskaišu sūtīšana <a href="@mollom-url">Mollom</a> uzlabo jaunu ierakstu automatizēto kontroli.

en: User votes to content
lv: Lietotāja balsis šim ierakstam

en: User who votes.
lv: Lietotājs kurš balsojis.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Atlasīto datni %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļautas tikkai datnes ar paplašinājumiem: %extensions.

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Your submission has triggered the profanity filter and will not be accepted until the inappropriate language is removed.
lv: Jūsu iesniegums izraisīja lamu vārdu filtra darbību un netiks pieņemts līdz tiks izņemti nepiedienīgie vārdi.

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the account edit page.
lv: Konta labošanas lapas URL.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: Inline diff
lv: Satura izmaiņas

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
lv: Jums jāieslēdz 'Inline diff'(Satura izmaiņas) bloku, lai lietotu šo iespēju

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: Configure %form-title protection
lv: Konfigurēt %form-title aizsardzību

en: Text analysis
lv: Teksta analīze

en: Text fields to analyze
lv: Teksta lauki, ko analizēt

en: At least one text analysis check is required.
lv: Ir nepieciešama vismaz viena teksta pārbaude.

en: At least one field is required for text analysis.
lv: Teksta analīzei nepieciešams vismaz viens lauks.

en: The form protection has been added.
lv: Formas aizsardzība ir pievienota.

en: The form protection has been updated.
lv: Formas aizsardzība ir atjaunināta.

en: Access keys
lv: Pieejas atslēgas

en: Used to uniquely identify you.
lv: Tiek izmantota, lai piešķirtu Jums unikālu identifikatoru.

en: Used to prevent someone else from hijacking your requests. Similar to a password, it should never be shared with anyone.
lv: Tiek izmantota, lai citām personām nebūtu iespējams piekļūt
    Jūsu pieprasījumiem. Līdzīgi kā paroli, nekad nenododiet citām personām.

en: Block all form submissions
lv: Bloķēt visu formu ievades

en: Accept all form submissions
lv: Pieņemt ievades no visām formām

en: Enable testing mode
lv: Ieslēgt pārbaudes režīmu

en: Submitting "ham", "unsure", or "spam" on a protected form will trigger the corresponding behavior, and similarly, word verifications will only respond to "correct" and "incorrect", instead of the actual characters asked for. This option should be disabled in production environments.
lv: Ievadot "ham", "unsure" vai "spam" aizsargātā formā, tiks iedarbinātas attiecīga reakcija, un arī vārdu pārbaudes reaģēs tikai uz "correct" un "incorrect", nevis uz pieprasītajiem simboliem. Ekspluotācijas vidēs šai iespējai jābūt atslēgtai.

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
lv: Visas uzskaitītās formas aizsargā Mollom, ja vien lietotāji spēj <a href="@permissions-url">apiet Mollom aizsardzību</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
lv: Jūs varat <a href="@add-form-url">pievienot formu</a> aizsardzībai, konfigurēt jau aizsargātās formas vai atslēgt aizsardzību.

en: Data is processed and stored as explained in our <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. It is your responsibility to provide any necessary notices and obtain the appropriate consent regarding Mollom's use of your data. For more information, see <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> and the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
lv: Dati tiek apstrādāti un uzglabāti kā paskaidrots mūsu <a href="@mollom-privacy">Tīmekļa Servisa Privātuma Noteikumos</a>. Jūsu atbildība ir nodrošināt jebkādu nepieciešamo informāciju un gūt piekrišanu, saistibā ar Jūsu datu izmantošanu. Vairak informācijas iegūsiet <a href="@mollom-works">Kā darbojas Mollom</a> un <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: The blacklist is optional. There is no whitelist, i.e., if a blacklist entry is matched in a post, it overrides any other filter result and the post will not be accepted. Blacklisting potentially ambiguous words should be avoided.
lv: Melnais saraksts nav obligāts. Baltā saraksta nav, piemēram, ja ziņā tiek atrasts melnā saraksta ieraksts, tas ignorē visu citu filtru rezultātus, un ziņa netiks pieņemta. Ieteicams izvairīties no apšaubāmu vārdu ievietošanas melnajā sarakstā.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai to atslēgtu.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
lv: Mollom testēšanas režīms joprojām ir ieslēgts. !admin-message

en: The word verification field is required.
lv: Vārda pārbaudes lauks ir obligāts.

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
lv: Vārda pārbaude noritēja nekorekti. Lūdzu, aizpildiet jauno vārda pārbaudi un mēģiniet vēlreiz.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
lv: Mollom CAPTCHA vai privātuma noteikumu saite

en: verify using image
lv: pārbaudīt izmantojot attēlu

en: Type the characters you see in this picture.
lv: Ievadiet simbolus, ko redziet šajā attēlā.

en: verify using audio
lv: pārbaudīt izmantojot audio

en: Configure blacklists.
lv: Konfigurēt melnos sarakstus

en: Configure spam blacklist entries.
lv: Konfigurēt surogātpasta melnā saraksta ierakstus.

en: Configure profanity blacklist entries.
lv: Konfigurēt lamāšanās melnā saraksta ierakstus.

en: Configure unwanted blacklist entries.
lv: Konfigurēt nevēlamā satura melno sarakstu ierakstus.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai konfigurētu atslēgas.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
lv: Mollom API atslēgas vēl nav konfigurētas. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
lv: Konfigurētās Mollom API atslēgas nav derīgas. !admin-message

en: discard
lv: atmest

en: retain
lv: paturēt

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
lv: Aizsardzība netiek ievērota lietotājiem, kuriem ir šādas tiesības: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
lv: Kad teksta analīze identificē surogātpastu

en: Automatically discard the post
lv: Atmest ziņu automātiski

en: Retain the post for manual moderation
lv: Paturēt ziņu vēlākai pārbaudei

en: The form protection has been removed.
lv: Formas aizsardzība ir atslēgta.

en: exact
lv: tieši

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
lv: Mollom serveri pārbaudīja Jūsu atslēgas. Servisi darbojas korekti.

en: When Mollom is down or unreachable
lv: Kad Mollom nedarbojas vai nav sasniedzams

en: In case the Mollom services are unreachable, no text analysis can be performed and no CAPTCHAs can be generated. Subscribers to <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> receive access to <a href="@sla-url">Mollom's high-availability backend infrastructure</a>, not available to free users, reducing potential downtime.
lv: Ja Mollom servisi nav sasniedzami, netiek veikta teksta analīze un netiek ģenerēti CAPTCHA. <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> lietotājiem ir pieeja <a href="@sla-url">Mollom augstas pieejamības infrastruktūrai</a>, kas nav pieejama bezmaksas lietotājiem, tādejādi samazinot iespējamo zaudlaiku.

en: Displays a link to the recommended <a href="@privacy-policy-url">privacy policy on mollom.com</a> on all forms that are protected via <a href="@help-url">textual analysis</a>. When disabling this option, you are required to inform visitors about data privacy through other means, as stated in the <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a>.
lv: Rāda saiti uz ieteicamajiem <a href="@privacy-policy-url">mollom.com privātuma noteikumiem</a> visām formām, ko aizsargā <a href="@help-url">teksta analīze</a>. Kad šo iespēju atslēdzat, Jums nepieciešams informēt apmeklētājus par citu datu privātuma nodrošināšanu,  kā rakstīts <a href="@terms-of-service-url">lietošanas noteikumos</a>.

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto adresi

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
lv: <p>Šim laukam pieejami sekojoši tokeni. ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots, pārkārtojiet lauku secību. 
    Ja vēlaties izmantot simbolus %5B un %5D lūdzu lietotjiet HTML entītiju kodus '%5B' vai '%5D' vai arī tie tiks aizstāti ar tukšumu.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja iezīmēts, daudzskaitlībai tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks saizvietots ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: Clone display
lv: Klonēt displeju

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: Text analysis accuracy
lv: Teksta analīzes precizitāte

en: Relaxed
lv: Atvieglota

en: !title must be 32 characters. Ensure you copied the key correctly.
lv: !title jābūt 32 rakstzīmēm. Pārliecinieties, ka nokopējāt atslēgu pareizi.

en: Do not report
lv: Nežinot

en: Your submission contains invalid characters and will not be accepted.
lv: Jūsu iesniegums satur neatļautas rakstzīmes un netiks akceptēts.

en: In the moderation queue
lv: Apstiprināšanas rindā
