Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable2) - en to uk translation catalogue (9251 entries)

en: list
uk: список

en: Forms
uk: Форми

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Тіло

en: Images
uk: Зображення

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Filter HTML tags
uk: Фільтрувати HTML-теґи

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім вказаних.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: enable
uk: увімкнути

en: context
uk: контекст

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Replacement strings are: %macros
uk: Рядок заміни в: %macros

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Матеріал

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Private
uk: Приватне

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
uk: Адміністратор визначає, чи дійсно група з'являється в публічних списках.

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Closed
uk: Закрито

en: Invite only
uk: Лише за запрошенням

en: yes
uk: так

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
uk: Блоки, які належать до групи, видно тільки на сторінках груп, а не на сторінках сайту, таких як головна сторінка або сторінки адміністрування.

en: Create group administrator
uk: Створити адміністратора групи

en: Delete group administrator
uk: Видалити адміністратора групи

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: Group activity
uk: Активність груп

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Administer the suite of Organic groups modules.
uk: Адміністрування набору модулів Органічних груп.

en: Organic groups configuration
uk: Конфігурація Органічних груп

en: List
uk: Список

en: Faces
uk: Особи

en: Subject
uk: Тема

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Дії

en: disabled
uk: вимкнено

en: Subscription saved.
uk: Підписку збережно

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Email addresses or usernames
uk: E-mail адреси або імена користувачів

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
uk: Введіть до %max електронних адрес або імен користувачів. Відділіть окремі адреси комами або вводьте їх у новій лінійці. Кожен користувач отримає від вас запрошення.

en: Personal message
uk: Особисте повідомлення

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
uk: На вибір. Введіть повідомлення, яке стане частиною листа запрошення.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
uk: Ви не можете зазначити більше ніж %max електронних адрес або імен користувачів.

en: Additional details
uk: Додаткова інформація

en: Are you sure you want to join the group %title?
uk: Ви дійсно бажаєте стати учасником групи %title?

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: List of users
uk: Список користувачів

en: (approval needed)
uk: (потрібне схвалення)

en: deny
uk: заборонене

en: admin
uk: адміністрування

en: Manager
uk: Керівник

en: Age
uk: Вік

en: Last comment
uk: Останній коментар

en: Description
uk: Опис

en: No posts in this group.
uk: Немає публікацій у цій групі.

en: No public posts in this group.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
uk: Короткий опис для блоку інформації групи і каталогу групи.

en: Language
uk: Мова

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
uk: Вибір іншого шаблону змінить зовнішній вигляд вашої групи.

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
uk: Стерти всі записи в групі, які не належать також до жодної іншої групи.

en: Move all group posts to the group listed below.
uk: Переміщення всіх публікацій у групі в іншу, відображену нижче.

en: Group posts
uk: Публікації групи

en: Target group
uk: Цільова група

en: Delete group
uk: Видалити групу

en: Public
uk: Загальне

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Read more
uk: Читати далі

en: Log
uk: Журнал

en: @group: '@title' at @site
uk: @group: '@title' на @site

en: Invitation to join the group '@group' at @site
uk: Запрошення приєднатися до групи '@group' на @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
uk: Тепер ви адміністратор групи '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
uk: @username, ви стали адміністратором групи '@group'.
    
    Ви можете керувати групою, увійшовши сюди:
     !group_url

en: Group details
uk: Подробиці про групу

en: New groups
uk: Нові групи

en: Group notifications
uk: Сповіщення груп

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: more
uk: ще

en: Browse the newest groups.
uk: Переглянути найновіші групи.

en: Invite friend
uk: Запросити друга

en: Create !type
uk: Створити !type

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
uk: Нові групи не з'являються в каталозі Груп. Адміністратори власноруч керують цим каталогом.

en: New groups always appear in the groups directory.
uk: Нові групи завжди з'являються в каталозі груп.

en: Groups directory control
uk: Керування каталогом груп

en: New groups always appear on the registration form.
uk: Нові групи завжди з'являються в реєстраційній формі.

en: Registration form control
uk: Керування реєстраційною формою

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Audience checkboxes
uk: Позначки аудієнції

en: Visibility of posts
uk: Видимість дописів

en: Audience required
uk: Треба вказати аудиторію

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
uk: Чи вимагається аби всі (не адміністраторські) публікації були розміщені в Групах? Зміна цього налаштування вплине на наявні публікації лише під час їх редагування.

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: New content subject
uk: Тема нового матеріалу

en: New content body
uk: Текст нового матеріалу

en: (pending approval)
uk: (очікує схвалення)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
uk[0]: Надіслано @count запрошення.
uk[1]: Надіслано @count запрошення.
uk[2]: Надіслано @count запрошень.

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
uk[0]: Показати запис у цій групі.
uk[1]: Показати запис у цих групах.

en: administer organic groups
uk: управляти групами

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: Action
uk: Дія

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: new
uk: новий

en: error
uk: помилка

en: Tagadelic offers dynamic urls. <br/>Visit example.com/tagadelic/list/2,1,5 to get the vocabularies 2,1 and 5 listed as tag groups. <br/>Visit example.com/tagadelic/chunk/2,1,5 to get a tag cloud of the terms in the vocabularies 2,1 and 5.<br/> Note that we limit to five vocabularies.
uk: Модуль також надає деякі додаткові можливості, якими можна скористатися через URL.<br/>Наприклад, за адресою http://localhost/tagadelic/list/2,1,5 будуть відбитий терміни словників 2,1 і 5 у вигляді груп<br/> За адресою http://localhost/tagadelic/chunk/2,1,5 буде відображена сумарна хмара тегів зі словників 2,1 і 5.<br/>Є обмеження: у такий спосіб можна представити не більш 5 словників.

en: Tagadelic configuration
uk: Настроювання хмари тегів

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
uk: Налаштуйте хмарти тегів. Вкажіть порядок, кількість тегів та глибину хмар.

en: Tags
uk: Теґи

en: by weight, ascending
uk: зростання за вагою

en: by weight, descending
uk: спадання за вагою

en: by title, ascending
uk: зростання за назвою

en: by title, descending
uk: спадання за назвою

en: random
uk: випадкове

en: Tagadelic sort order
uk: Порядок сортування тегів у хмарі

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
uk: Установки для сортування тегів на сторінці хмари тегів.

en: Number of levels
uk: Кількість рівнів

en: The number of levels between the least popular tags and the most popular ones. Different levels will be assigned a different class to be themed in tagadelic.css
uk: Максимальна кількість рівнів між найменш і найбільш популярними теґами. Кожний рівень оформлюватиметься окремим класом у файлі темізації tagadelic.css.

en: view all posts tagged with "@tag"
uk: переглянути всі дописи з теґом "@tag"

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Tags to show
uk: Кількість тегів

en: The number of tags to show in this block.
uk: Кількість відображуваних у даному блоці тегів.

en: Tagadelic
uk: Хмара тегів

en: Tagadelic makes weighted tag clouds from your taxonomy terms.
uk: Tagadelic робить виважені хмари тегів з ваших термінів таксономії.

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Logging
uk: Журналювання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: крон

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: updated
uk: оновлено

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені налаштування

en: Release notes
uk: Інформація про випуск

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: default
uk: стандартний

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Response
uk: Відповідь

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: User contact form
uk: Контактна форма користувача

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації було успішно збережено.

en: Variable
uk: Змінна

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: There are currently no posts in this category.
uk: Наразі жодних дописів в обраній категорії немає.

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Related terms
uk: Пов’язані терміни

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Multiple select
uk: Множинний вибір

en: Required
uk: Обов’язкове

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батьківський елемент

en: Parents
uk: Батьки

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
uk: Сторінки на цьому рівні впорядковані в першу чергу за вагою, а тоді за заголовком.

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Feed
uk: Потік

en: One
uk: Один

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit container
uk: редагувати контейнер

en: edit
uk: редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпорт

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експорт

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Description field
uk: Поле опису

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: category
uk: категорія

en: Outline
uk: Підшивка

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Session opened for %name.
uk: Сеанс для користувача %name відкрито.

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: ім’я користувача

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Preset Name
uk: Ім'я Набору Правил

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базовий

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Summary
uk: Резюме

en: Default content type
uk: Тип матеріалу базово

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Blank
uk: Порожньо

en: Top
uk: Зверху

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: Small
uk: Малий

en: Large
uk: Великий

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Import path
uk: Шлях імпорту

en: Clean up
uk: Очистка

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Genre
uk: Жанр

en: Icon
uk: Іконка

en: Schedule
uk: Розклад

en: Time increment
uk: Збільшити

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: No galleries available
uk: Немає доступних галерей

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: History
uk: Історія

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Error importing %filename.
uk: Помилка імпорту %filename.

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Form ID
uk: ID форми

en: Clear index
uk: Очистити індекс

en: edit forum
uk: редагувати форум

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: forum
uk: форум

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити форум %name?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
uk: Форум %term, а також всі підфоруми і пов'язані повідомлення видалено.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
uk: форум: знищено %term, а також всі підфоруми і пов'язані повідомлення.

en: Manage
uk: Керування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видиме

en: link
uk: посилання

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач міток

en: Display
uk: Відображення

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Core - optional
uk: Ядро - необов'язково

en: Teaser
uk: Анонс

en: never
uk: ніколи

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: mail
uk: пошта

en: Event
uk: Подія

en: Add item
uk: Додати пункт

en: actions
uk: дії

en: Display Settings
uk: Параметри відображення

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: style
uk: стиль

en: aggregator
uk: збирач

en: read more
uk: детальніше

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
uk: Назва стрічки. Звичайно використовується назва сайту, з якого ви берете вміст.

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: The fully-qualified URL of the feed.
uk: Повний URL потоку новин.

en: Add forum
uk: Додати форум

en: path
uk: шлях

en: Tag Name
uk: Назва мітки

en: Add term
uk: Додати термін

en: Screenshot for %theme theme
uk: Вигляд теми %theme

en: no screenshot
uk: без знімків екрану

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Access log settings
uk: Параметри журналу доступу

en: Enable access log
uk: Увімкнути журнал доступу

en: Discard access logs older than
uk: Позбутися журналів доступу давніших ніж

en: Preview comment
uk: Попередній перегляд коментаря

en: <none>
uk: <нічого>

en: Total
uk: Всього

en: Unassign
uk: Відмінити призначення

en: Please contact the site administrator.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: You are not authorized to access this page.
uk: Для доступу до цієї сторінки необхідно авторизуватися.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Settings for @role
uk: Налаштування для @role

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення файлів, які користувачі можуть завантажити на сайт у цій ролі. Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити.

en: n/a
uk: н/д

en: Last updated: %date
uk: Востаннє оновлено: %date

en: There is 1 image in this gallery | There are @count images in this gallery
uk[0]: В цій галереї @count зображення
uk[1]: В цій галереї @count зображення
uk[2]: В цій галереї @count зображень

en: Upload
uk: Відвантажити

en: Picture
uk: Зображення

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Please select images to delete.
uk: Будь ласка виберіть зображення для видалення.

en: Titles
uk: Заголовки

en: A list of titles for the breadcrumb links, one on each line.
uk: Список заголовків для посилань навігаційної лінійки. Один заголовок на рядок.

en: Paths
uk: Шляхи

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, one on each line.
uk: Список синонімів Drupal для посилань навігаційної лінійки. Один синонім на рядок.

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
uk: Даний заповнювач міток може бути використаний і для шляхів, і для заголовків, які будуть замінені відповідними значеннями.

en: Subscription settings
uk: Налаштування підписки.

en: Autosubscribe
uk: Автоматична підписка

en: Notify poster of own posts
uk: Повідомляти автора про власні публікації

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
uk: Сповіщати автора матеріалу про його дописи. Корисно для тестування системи. За промовчанням вимкнуто.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
uk: Встановити для всіх користувачів режим "автопідписки" за промовчанням

en: Subscriptions
uk: Підписка

en: Enables site settings for user subscriptions.
uk: Містить налаштування сайту для користувацьких підписок.

en: You are not currently subscribed to any active threads
uk: Ви зараз не підписані на жодну з активних тем обговорення

en: Your subscription was activated.
uk: Ваша підписка була активована.

en: There are no active content types.
uk: Відсутні активні типи матеріалів.

en: type
uk: тип

en: subscribe to content
uk: підписатися на матеріал

en: subscribe to taxonomy terms
uk: підписатися на терміни таксономії

en: maintain own subscriptions
uk: створювати/видаляти власні підписки

en: Mail
uk: Пошта

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалу

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: status
uk: стан

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Набір параметрів

en: Contact
uk: Контакт

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Data type
uk: Тип даних

en: Create
uk: Створити

en: Separator
uk: Розділювач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Node edit form
uk: Форма редагування матеріалу

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Node add form
uk: Форма додавання матеріалу

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Optional Title
uk: Необов'язковий заголовок

en: Required Title
uk: Обов’язковий заголовок

en: No Title
uk: Без заголовку

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: URL Display Cutoff
uk: Обрізка відображуваного URL

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
uk: Якщо користувач не ввів заголовок для посилання, у якості його буде використаний URL. Заголовок посилання буде обрізаний і наприкінці додано три крапки (&hellip;)? Залиште порожнім, якщо не потрібно вводити обмеження.

en: Default (no target attribute)
uk: Типово (без атрибуту target)

en: Open link in window root
uk: Відкривати посилання в поточному вікні

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Allow the user to choose
uk: Дозволити користувачу вибрати

en: Additional CSS Class
uk: Додатковий клас CSS

en: Not a valid URL.
uk: Не правильний URL.

en: Titles are required for all links.
uk: Заголовки потрібні для всіх посилань

en: Open URL in a New Window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Defines simple link field types.
uk: Визначає прості типи полів для посилань.

en: Save categories
uk: Зберегти категорії

en: term
uk: термін

en: Content management
uk: Керування вмістом

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, на який посилається цей пункт меню. Це може бути внутрішній шлях Друпалу, такий як %add-node або зовнішнє URL таке як %drupal.  Виберіть %front щоб перейти на головну сторінку.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
uk: Якщо відмічене і пункт меню має дочірнє меню, то воно буде завжди розгорнуте.

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Remove from outline
uk: Видалити з підшивки

en: Unknown export format.
uk: Невідомий формат експорту.

en: All
uk: Все

en: Default settings
uk: Початкові налаштування

en: days
uk: дні(в)

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Активний

en: Done
uk: Готово

en: Points
uk: Пунктів

en: Post
uk: Допис

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: Submit @name
uk: Зберегти  @name

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: View type
uk: Тип Виду

en: Page
uk: Сторінка

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Override URL
uk: Переписати URL-адресу

en: If this is set, override the View URL; this can sometimes be useful to set to the panel URL
uk: Якщо позначено, URL виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Bottom
uk: Знизу

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Node links
uk: Посилання матеріалі

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer message
uk: Повідомлення нижнього колонтитулу

en: Logo
uk: Лого

en: Mission
uk: Місія

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Good
uk: Добре

en: Voting
uk: Голосування

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Public registrations
uk: Відкриті реєстрації

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Added
uk: Додано

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Extensions
uk: Додатки

en: Host
uk: Хост

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Never
uk: Ніколи

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Drupal core update status
uk: Стан оновлення ядра Drupal

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Input filters
uk: Фільтри вводу

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
uk: Пункт меню можна сконфігурувати відразу, коли буде <a href="@modules-page">увімкнений</a> модуль меню.

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Selected
uk: Вибране

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
uk: Виберіть <em>Так</em>, якщо хочете, щоб дана категорія була вибраною від початку.

en: You must enter a category.
uk: Необхідно ввести категорію.

en: You must enter one or more recipients.
uk: Ви повинні вказати хоча б одного одержувача.

en: Category %category has been added.
uk: Категорію %category додано.

en: Category %category has been updated.
uk: Категорію %category оновлено.

en: Are you sure you want to delete %category?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %category?

en: Category %category has been deleted.
uk: Категорію %category було видалено.

en: Hourly threshold
uk: Обмеження за часом

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете відсилати більше ніж %number повідомлень протягом однієї години. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: You must select a valid category.
uk: Необхідно вибрати правильну категорію.

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Registration code
uk: Код для реєстрації

en: Private messages
uk: Особисті повідомлення

en: Allow private messages
uk: Дозволити особисті повідомлення

en: Sender
uk: Відправник

en: Re:
uk: На:

en: To
uk: Кому

en: From
uk: Відправник

en: Aggregator category
uk: Категорія збиральника

en: Aggregator feed
uk: Потік збирача

en: Aggregator item
uk: Елемент збирача

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Delta
uk: Різниця

en: Custom
uk: Власний

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Hostname
uk: Назва хоста:

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Locale
uk: Мова

en: Group ID
uk: ID групи

en: Title field label
uk: Мітка поля заголовку

en: Body field label
uk: Мітка поля тексту

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Revisions
uk: Редакції

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll choices
uk: Варіанти відповідей

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Selection options
uk: Опції вибору

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File MIME type
uk: MIME-тип файла

en: Node revision ID
uk: ID версії матеріалу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Term name
uk: Назва терміна

en: User role
uk: Роль користувача

en: Role name
uk: Назва ролі

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Theme configuration
uk: Конфігурація тем

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Severity
uk: Важливість

en: Content field
uk: Поле матеріалу

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Percent
uk: Відсоток

en: Vote
uk: Голосувати

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Add action
uk: Додати дію

en: Conditions
uk: Умови

en: Add a condition
uk: Додати умову

en: Add an action
uk: Додати дію

en: Voting API
uk: API голосувань

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: RSS - blogs
uk: RSS - блоґи

en: Random image
uk: Випадкове зображення

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Number of rows
uk: Кількість рядків

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайний

en: Warning
uk: Попередження

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: Gallery settings
uk: Параметри галереї

en: OPML feed
uk: Потік OPML

en: configure
uk: налаштувати

en: Number of news items in block
uk: Кількість новин у блоці

en: View this feed's recent news.
uk: Переглянути останні новини цього потоку.

en: View this category's recent news.
uk: Переглянути останні новини цієї категорії.

en: Feed overview
uk: Огляд потоку

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Next update
uk: Наступне оновлення

en: %time ago
uk: %time тому

en: %time left
uk: залишилось %time

en: remove items
uk: видалити елементи

en: update items
uk: оновити елементи

en: Category overview
uk: Огляд категорій

en: Categorize
uk: Розбити на категорії

en: You are not allowed to categorize this feed item.
uk: Ви не можете визначати категорію цієї новини.

en: The categories have been saved.
uk: Категорії були успішно збережені.

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: blog it
uk: помістити у блог

en: Comment on this news item in your personal blog.
uk: Прокоментувати цю новину у вашому особистому мережевому журналі.

en: %age old
uk: %age тому

en: %ago ago
uk: %ago тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Автор

en: edit feed
uk: редагувати потік новин

en: Items shown in sources and categories pages
uk: Елементи, показані на сторінках джерел і категорій

en: Advanced
uk: Розширені

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
uk: Потік з адреси %url вже існує. Вкажіть унікальну адресу.

en: The feed %feed has been updated.
uk: Потік %feed було оновлено.

en: Feed %feed deleted.
uk: Потік %feed видалено.

en: The feed %feed has been deleted.
uk: Потік %feed було видалено.

en: Feed %feed added.
uk: Потік %feed додано.

en: The feed %feed has been added.
uk: Потік %feed було додано.

en: Delete all
uk: Видалити все

en: The news items from %site have been removed.
uk: Новини з сайту %site були успішно видалені.

en: The RSS-feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо обробити RSS-потік з сайту %site в результаті помилки "%error".

en: The RSS-feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо обробити RSS-потік з сайту %site в резулютаті помилки "%error".

en: administer news feeds
uk: адмініструвати потоки новин

en: access news feeds
uk: доступ до потоків новин

en: New window
uk: Нове вікно

en: BBCode
uk: BBКод

en: Sort order
uk: Сортування

en: Up
uk: Вгору

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Read full article to view attachments.
uk: Щоб побачити вкладені файли, прочитайте всю статтю.

en: 1 attachment | @count attachments
uk[0]: @count вкладення
uk[1]: @count вкладення
uk[2]: @count вкладень

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Display options
uk: Опції відображення

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Maximum
uk: Максимум

en: Scale
uk: Заокруглювання

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Medium
uk: Середній

en: Image galleries
uk: Галереї зображень

en: Media
uk: Медіа

en: Sortable
uk: Сортується

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Feed type
uk: Тип потоку

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: Last reply
uk: Остання відповідь

en: System
uk: Система

en: Amount
uk: Сума

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Current
uk: Поточна

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Область

en: Terms
uk: Терміни

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: Inactive
uk: Неактивний

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: Recipient
uk: Отримувач

en: By
uk: від

en: OR
uk: АБО

en: Company
uk: Компанія

en: Add a role to the selected users
uk: Додати роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: security
uk: безпека

en: Members
uk: Учасники

en: node
uk: матеріал

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: General
uk: Загальне

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Calendar
uk: Календар

en: Method
uk: Спосіб

en: OG: Posts in current group
uk: OG: Повідомлення в поточній групі

en: My groups
uk: Мої групи

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Current group
uk: Поточна група

en: You may now post messages in this group located at !group_url
uk: Тепер ви можете публікувати повідомлення в групі, що перебуває за адресою: !group_url

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмара

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Банґі

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Сеута

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар-ес-Салам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Дуала

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Ґабороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганнесбург

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кіґалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лубумбаші

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішо

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Тріполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндгук

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкорідж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Анґілья

en: America/Antigua
uk: Америка/Антігуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Арагуаіна

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьон

en: America/Atka
uk: Америка/Атка

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боавішта

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос-Айрес

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембрідж-Бей

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка/Каєн

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
uk: Америка/Чікаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чіхуахуа

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста-Ріка

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка/Кюрасао

en: America/Dawson
uk: Америка/Доусон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Доусон-Крік

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ірунепе

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Ель-Сальвадор

en: America/Ensenada
uk: Америка/Енсенада

en: America/Fort_Wayne
uk: Америка/Форт-Вейн

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс-Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Ґодтаб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гуз-Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Гранд-Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Ґуаякіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренґо

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевей

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інувік

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуіт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Джуждуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луїсвілль

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуккі/Монтічелло

en: America/Knox_IN
uk: Америка/Індіана-Нокс

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла-Паз

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос-Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луїсвілль

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартініка

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/Меноміні

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монсеррат

en: America/Nassau
uk: Америка/Нассау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпіґон

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонья

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Панґніртунґ

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
uk: Америка/Порту-Акрі

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто-Велго

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто-Ріко

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні-Ривер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранклін-Інлет

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфі

en: America/Regina
uk: Америка/Реґіна

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо-Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Розаріо

en: America/Santiago
uk: Америка/Сантьяґо

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто-Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан-Паулу

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скорсбайзунд

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шіпрок

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент-Джонс

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент-Кітс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Санта-Лючія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент-Вісент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт-Карент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Теґусіґальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Тулє

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Сандер-Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Virgin
uk: Америка/Віргінські острови

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтгорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктида/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктида/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвиль

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктида/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктида/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктида/Палмер

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сєва

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктида/Восток

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонґєрбєн

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актобе (Актюбинськ)

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашгабат

en: Asia/Ashkhabad
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Chungking
uk: Азія/Чунцин

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Dacca
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Газа

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Харбін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонґ_Конґ

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Istanbul
uk: Азія/Стамбул

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

en: Asia/Katmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала-Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінг

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пномпень

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рангун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Riyadh87
uk: Азія/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
uk: Азія/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
uk: Азія/Riyadh89

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайбей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Tel_Aviv
uk: Азія/Тель-Авів

en: Asia/Thimbu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Уйжунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчі

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнтьян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантик/Азорські острови

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермуди

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канари

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян-Майєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна Джорджія

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Australia/ACT
uk: Австралія/Австралійська столична територія

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен-Хіл

en: Australia/Canberra
uk: Австралія/Канберра

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Гобарт

en: Australia/LHI
uk: Австралія/Острів Лорд-Хау

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/NSW
uk: Австралія/Новий Південний Уельс

en: Australia/North
uk: Австралія/Північ

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Queensland
uk: Австралія/Квінсленд

en: Australia/South
uk: Австралія/Південь

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Australia/Tasmania
uk: Австралія/Тасманія

en: Australia/Victoria
uk: Австралія/Вікторія

en: Australia/West
uk: Австралія/Захід

en: Australia/Yancowinna
uk: Австралія/Якнковінна

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Бєлград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінкі

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрид

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Nicosia
uk: Європа/Нікосія

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан-Маріно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллінн

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тірана

en: Europe/Tiraspol
uk: Європа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватикан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський океан/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський океан/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський океан/Різдва острів

en: Indian/Cocos
uk: Індійський океан/Кокосові острови

en: Indian/Comoro
uk: Індійський океан/Коморо

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський океан/Керґелен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський океан/Маге

en: Indian/Maldives
uk: Індійський океан/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський океан/Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський океан/Майотт

en: Indian/Reunion
uk: Індійський океан/Реюньйон

en: Navajo
uk: Навахо

en: Pacific/Apia
uk: Тихий океан/Апіа

en: Pacific/Auckland
uk: Тихий океан/Окленд

en: Pacific/Chatham
uk: Тихий океан/Чатем

en: Pacific/Easter
uk: Тихий океан/Пасхи острів

en: Pacific/Efate
uk: Тихий океан/Ефат

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихий океан/Енденбері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихий океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихий океан/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихий океан/Галапагоські острови

en: Pacific/Gambier
uk: Тихий океан/Ґамб'єр

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихий океан/Ґуадальканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихий океан/Ґуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихий океан/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
uk: Тихий океан/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихий океан/Кіріматі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихоокеанський/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихий океан/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихий океан/Махуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихий океан/Маркізські острови

en: Pacific/Midway
uk: Тихий океан/Мідуей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихий океан/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихий океан/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихий океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихий океан/Нумєа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паґо_Паґо

en: Pacific/Palau
uk: Тихий океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихий океан/Піткерн

en: Pacific/Ponape
uk: Тихий океан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт_Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихий океан/Раротонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихий океан/Сайпан

en: Pacific/Samoa
uk: Тихий океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихий океан/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихий океан/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихий океан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихий океан/Трак

en: Pacific/Wake
uk: Тихий океан/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихий океан/Волліс

en: Pacific/Yap
uk: Тихий океан/Яп

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: Events
uk: Події

en: Mon
uk: Пон

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Суб

en: Sun
uk: Нед

en: May
uk: Травень

en: Now
uk: Зараз

en: All views
uk: Всі види

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Base
uk: Основа

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (буде застосований до всіх нижче наведених типів матеріалів, для яких шаблони не визначені)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих матеріалів, які ще не мають синонімів.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх словників з порожніми шаблонами)

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх шляхів словника %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих форумів і контейнерів форумів, які не ще мають синонімів.

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон для шляхів облікових записів користувачів

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок облікових записів користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон для шляхів сторінок блоґів

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок блогів, які ще не мають синонімів.

en: Pattern for user-tracker page paths
uk: Шаблон до сторінок стеження за діями користувачів

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок історії користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів ( крім масового відновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Що слід зробити Автосиноніму при відновленні існуючого елемента вмісту, який уже має синонім?

en: Strings to Remove
uk: Рядки для видалення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: administer pathauto
uk: керування автошляхів

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Sharpening filter
uk: Фільтр чіткості

en: Sharpness filter strength
uk: Сила фільтру різкості

en: Sharpness filter radius
uk: Радіус фільтра різкості

en: Color profile
uk: Профіль кольору

en: Path to color profile
uk: Шлях до профілю кольору

en: Forum
uk: Форум

en: Security
uk: Безпека

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Basic
uk: Основні

en: Color
uk: Колір

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Repeat
uk: Повторення

en: Link URL
uk: Посилання

en: Number of items to display
uk: Число елементів для відображення

en: Theme-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються теми

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
uk: Ці налаштування існують для шаблону оформлення  %theme і всіх шаблонів, що базуються на ньому.

en: access content
uk: доступ до наповнення

en: List type
uk: Тип списку

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Signatures
uk: Підписи

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Detected malicious attempt to delete an invitation.
uk: Виявлено зловмисну спробу знищити запрошення.

en: User login
uk: Вхід

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Log in
uk: Вхід

en: Updated URL for feed %title to %url.
uk: Оновлено URL для потоку %title на %url.

en: Blog
uk: Блоґ

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого з нових коментарів цього допису.

en: Add new comment
uk: Додати новий коментар

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий коментар.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
uk: Поділіться своїми думками та поглядами з приводу цього допису.

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Destination
uk: Місце призначення

en: reset
uk: скинути

en: String
uk: Рядок

en: Case
uk: Регістр

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Referrer
uk: Джерело

en: Exists
uk: Існує

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: Site maintenance
uk: Обслуговування сайту

en: Online
uk: В мережі

en: Off-line
uk: Автономний

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
uk: Коли сайт знаходиться в стані "Працює", всі користувачі можуть переглядати сторінки сайту у звичайному режимі. У стані "Обслуговування" доступ до сайту мають тільки користувачі з правами "Керування налаштуваннями сайту"; всі інші відвідувачі побачать повідомлення про перерву роботи сайту, яке можна налаштувати нижче. Зареєстровані користувачі можуть входити на вимкнений сайт через сторінку <a href="@user-login">входу на сайт</a>.

en: Site off-line message
uk: Повідомлення про перерву у роботі сайту

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: <p>
    	Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.</p>

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
uk: Повідомлення для користувачів під час обслуговування сайту.

en: Default front page
uk: Базова головна сторінка

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: Both
uk: Все

en: Filtered text (user selects input format)
uk: Фільтрований текст (користувач обирає вхідний формат)

en: Text processing
uk: Обробка тексту

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
uk: Максимальна довжина поля в символах. Для необмеженого розміру залиште порожнім.

en: Rows
uk: Рядки

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Cache
uk: Кеш

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: description
uk: опис

en: Smiley
uk: Смайлик

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Uninstall
uk: Видалити

en: <All>
uk: <Усі>

en: As Time Ago
uk: У вигляді ""тому""

en: access all views
uk: доступ до всіх видів

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
uk: Види - це особливі списки матеріалу в Вашій системі; вони глибоко модифікуються і дають можливість керувати виглядом відображених матеріалів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Override
uk: Перевизначити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Summary, sorted ascending
uk: Сумарно, сортування пряме

en: Summary, sorted descending
uk: Сумарно, сортування зворотнє

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
uk: Текст для відображення вгорі виду. Може містити роз'яснення або які-небудь посилання. Налаштовується.

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Expose
uk: Виставляти

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Послідовність

en: Add criteria
uk: Додати критерії

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва виду має містити лише алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: administer views
uk: адмініструвати види

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Node: ID
uk: Матеріал: ID

en: Random
uk: Випадково

en: Recent hits
uk: Останні відвідування

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Plain
uk: Простий

en: Position
uk: Позиція

en: Integer
uk: Ціле число

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Error Messages
uk: Повідомлення про помилку

en: Remaining
uk: Залишилось

en: The comment no longer exists.
uk: Коментар більше не існує.

en: The comment and all its replies have been deleted.
uk: Коментар та всі відповіді на нього були успішно видалені.

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Node template
uk: Шаблон матеріалу

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Allow users to choose default
uk: Дозволити користувачам обирати стандартно

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Buttons and plugins
uk: Кнопки та плаґіни

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Toolbar location
uk: Розташування панелі інструментів

en: Path location
uk: Розташування HTML-елементів

en: Enable resizing button
uk: Додати кнопку зміни розміру

en: Block formats
uk: Блочні елементи

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Verify HTML
uk: Перевірка HTML

en: Preformatted
uk: Відформатований текст

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
uk: Конвертувати теги &lt;font&gt; у стилі

en: Remove linebreaks
uk: Видалити розриви рядка

en: Apply source formatting
uk: Застосувати вихідне форматування

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Profile
uk: Профіль

en: Close
uk: Закрити

en: Expires
uk: Дійсний до

en: expired
uk: просрочене

en: Posted by: !name
uk: Опубліковано: !name

en: filters
uk: фільтри

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Votes
uk: Голоси

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Child terms
uk: Дочірні терміни

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Flag
uk: Позначити

en: Expiration
uk: Закінчення дії

en: User flag
uk: Мітка користувача

en: Private message
uk: Приватне повідомлення

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Original
uk: Оригінал

en: Threshold
uk: Поріг

en: Function
uk: Функція

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: You have to specify a valid date.
uk: Необхідно вказати дійсну дату.

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: The name %name is a reserved username.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: Additional
uk: Додатково

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: The field %field is required.
uk: Поле %field є обов'язковим.

en: Protocol
uk: Протокол

en: SMTP Port
uk: Порт SMTP

en: Logout
uk: Вихід

en: Folder
uk: Тека

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: comments
uk: коментарі

en: Full
uk: Повністю

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Default language
uk: Базова мова

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Rules
uk: Правила

en: Nauru
uk: Науру

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: Confirm your subscription
uk: Підтвердження Вашої підписки

en: Share
uk: Спільні файли

en: Modified
uk: Змінено

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database username
uk: Ім’я користувача бази даних

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Add user
uk: Додати користувача

en: SMTP Authentication
uk: Автентифікація SMTP

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Formatting guidelines
uk: Рекомендації щодо форматування

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Authoring information
uk: Інформація про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
uk: Формат: %time. Залишіть пустим щоб використати час затвердження форми.

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Hidden
uk: Приховано

en: Some
uk: Деякий

en: Attachments
uk: Вкладення

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
uk: Зміни з долученими файлами не є дійсними, доки Ви не збережете цей допис. Перший файл зі списку буде долучено до потоку новин RSS.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
uk: Вкладення файлів неможливе. Неправильно сконфігуровані каталоги для файлів.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
uk: Будь ласка, відвідайте <a href="@admin-file-system"> сторінку конфігурації файлової системи </a>.

en: Approved
uk: Схвалено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Впевнені, що хочете видалити %name?

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Imagecache preset
uk: Набір Imagecache

en: seconds
uk: секунд

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
uk: Вмикання або вимикання кешування сторінок для гостей і встановлення параметрів оптимізації смуги пропускання для CSS та JS

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Key
uk: Ключ

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
uk: Максимальний розмір зображення у вигляді ШИРИНАxВИСОТА (наприклад, 640x480). Значення 0 означає відсутність обмежень.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
uk: Обмеження розміру файла для %role повинно бути додатнім числом.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
uk: Максимальний розмір файла на одне завантаження для %role є більшим від максимально дозволеного розміру на користувача

en: Maximum resolution for uploaded images
uk: Максимальне роздільна здатність завантажуваних зображень

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Maximum file size per upload
uk: Максимальний розмір файла на одне відвантаження

en: Total file size per user
uk: Загальний розмір файлів на одного користувача

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
uk: Максимальний розмір всіх файлів, які користувач може мати на сайті (у мегабайтах).

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: [<a href="@link">more help...</a>]
uk: [<a href="@link">дізнатись більше...</a>]

en: Timer
uk: Таймер

en: Change
uk: Змінити

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: in
uk: в

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Spam
uk: Спам

en: Time format
uk: Формат часу

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
uk: <p> Повний вид документації в !link.</p>

en: Calendar Legend.
uk: Легенда Календаря.

en: Calendar Legend
uk: Легенда Календаря.

en: iCal Feeds
uk: Стрічки iCal

en: Add to calendar
uk: Додати в календар

en: Week of @date
uk: Тиждень @date

en: Calendar iCal
uk: iCal календар

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці елементи?

en: The items have been deleted.
uk: Елементи було видалено.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
uk: Доступ для адреси електронної пошти %email заборонено.

en: Feeds
uk: Потоки

en: Remove items
uk: Видалити елементи

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Sources
uk: Джерела

en: !title category latest items
uk: Останні новини в категорії !title

en: !title feed latest items
uk: Останні новини у стрічці !title

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
uk: Категорія %category вже існує. Будь-ласка, введіть іншу назву.

en: The category %category has been updated.
uk: Категорію %category було поновлено.

en: Category %category deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: The category %category has been deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: Category %category added.
uk: Категорію %category додано.

en: The category %category has been added.
uk: Категорія %category додано.

en: aggregator - @title
uk: збирач - @title

en: 1 item | @count items
uk[0]: 1 елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Clear
uk: Очистка

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власний пункт меню %item?

en: The menu item %title has been deleted.
uk: Пункт меню %title було успішно видалено.

en: Deleted menu item %title.
uk: Видалено пункт меню %title.

en: menu
uk: меню

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No items selected.
uk: Позицій не позначено.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Node title
uk: Тема матеріалу

en: Node body
uk: Тіло матеріалу

en: update
uk: оновити

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: locked
uk: заблоковано

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Full text
uk: Повний текст

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Upload picture
uk: Відвантажити зображення

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Source
uk: Джерело

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Delay
uk: Затримка

en: Language file
uk: Файл із перекладом

en: online
uk: онлайн

en: Sent requests
uk: Послати прохання

en: has
uk: містить

en: published
uk: опубліковано

en: Average page generation time
uk: Середньостатистичний час створення сторінки

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Show only users where
uk: Відобразити лише тих користувачів, у яких

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: No users selected.
uk: Жодного користувача не обрано.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
uk: Виявлено зловмисну спробу змінити захищені поля користувача.

en: Select all rows in this table
uk: Обрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Token actions
uk: Події Token

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: tokens
uk: замінники

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
uk: Запрошення, які показані на цій сторінці, були використані, щоб приєднатися до співтовариства на сайті. Клацнувши на адресі електронної пошти ви потрапите на сторінку профілю користувача.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
uk: Запрошення, які показані на цій сторінці, ще не були прийняті.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
uk: Запрошення, які показані на цій сторінці, не були використані для реєстрації на сайті в плині терміну дії, який становить @count днів.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
uk: Статус <em>вилучене</em> означає, що обліковий запис користувача був вилучений.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
uk: У будь-який час Ви можете відкликати запрошення, що очікують або прострочені запрошення. Прийняті запрошення не можуть бути відкликаними та зараховуються до Вашого розподілу запрошень.

en: New invitation
uk: Нове запрошення

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: New user registration by invitation only.
uk: Реєстрація нових користувачів лише за запрошеннями.

en: Sorry, new user registration by invitation only.
uk: Вибачте, реєстрація нових користувачів лише за запрошеннями.

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Invite a friend
uk: Запросити друга

en: User registration option reset to %no_approval.
uk: Опція реєстрації користувача змінена на %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи без необхідності схвалення адміністратором.

en: Default target role
uk: Типова цільова роль

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
uk: Оберіть типову роль, котра буде додана для запрошених користувачів, що зареєструвались. Приклад: <em>зареєстрований користувач</em>.

en: Invitation expiry
uk: Термін дії запрошення

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
uk: Встановлюйте скільки днів запрошення будуть дійсні.

en: Role settings
uk: Настроювання ролі

en: @role settings
uk: Настроювання @role

en: Target role
uk: Роль для запрошуваних

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
uk: Оберіть для додавання запрошених користувачів до іншої ролі (в додаток до типової ролі в основній секції) коли вони були запрошені членами %role.

en: Invitation limit
uk: Межа запрошень

en: unlimited
uk: необмежено

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
uk: Дозволяє обмежити загальне число запрошень, які може відправити користувач ролі %role.

en: E-mail settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: [inviter-raw] has sent you an invite!
uk: [inviter-raw] запрошує вас!

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
uk: Введіть типову тему для листа запрошення

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
uk: Якщо необхідно вставити шаблон для заміни, то використовуйте синтаксис - [замінник].

en: Editable subject
uk: Тему можна редагувати

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
uk: Виберіть, якщо користувачі повинні мати можливість змінювати тему.

en: Mail template
uk: Шаблон листа

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: <em>From</em> e-mail address
uk: Адреса <em>Відправника</em>

en: Choose which e-mail address will be in the From: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
uk: Оберіть, яка поштова адреса буде міститись в полі From: заголовків відправленого листа запрошення, <em>сайт</em> чи <em>запрошуючий</em>. <em>Сайт</em> буде використовувати типову поштову адресу сайту, тоді як <em>запрошуючий</em> використовуватиме поштову адресу користувача, що надсилає запрошення. Ви також можете змінити це значення вручну, клікнувши на <em>додаткові налаштування</em> нижче.

en: site
uk: сайт

en: inviter
uk: Запрошуючий

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
uk: Адреса <em>Відповісти (Reply-To)</em>

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
uk: Виберіть які адреси електронної пошти будуть зазначено в поле Відповісти (Reply-To) заголовка листів-запрошень; <em>сайт</em> або <em>, що запросив</em>. <em>Сайт</em> буде використана базова адреса електронної пошти сайту, у той час як <em>, що запросив</em> означає адреса користувача, яка відправляє запрошення. Додатково ви можете встановити це значення вручну, клацнувши нижче на <em>додаткові параметри</em>.

en: <strong>Note:</strong> unless these fields are blank, they will override the radio button choices above.
uk: <strong> Зверніть увагу: </strong> якщо ці поля не порожні, вони скасують вибір зроблений вище.

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
uk: Вручну змінити поштову адресу <em>From</em>

en: The e-mail address the invitation e-mail is sent from.
uk: Адреса електронної пошти, з якого запрошення відсилається.

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
uk: Вручну змінити поштову адресу <em>Reply-To</em>

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
uk: Адреса електронної пошти, на який одержувачі можуть відповідати.

en: Invite page customization
uk: Настроювання сторінки запрошень

en: Invite page title
uk: Заголовок сторінки запрошень

en: The title of the page where users invite friends.
uk: Заголовок сторінки, де користувачі запрошують друзів.

en: Deleted
uk: Видалено

en: Withdraw
uk: Відкликане

en: No invitations available.
uk: Немає запрошень.

en: Recommend @site-name to:
uk: Порадити @site-name таким людям:

en: Send invite
uk: Надіслати запрошення

en: View your invites
uk: Переглянути ваші запрошення

en: Type the subject of the invitation e-mail.
uk: Введіть тему вашого повідомлення.

en: You cannot send more than one invitation.
uk: Ви не можете надсилати більш ніж одне запрошення.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
uk: Людина, яку ви запрошували вже не може використовувати це запрошення, щоб зареєструватися на сайті.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
uk: Ви впевнені, що хочете відкликати своє запрошення до %email?

en: Invitations to registered users cannot be withdrawn.
uk: Запрошення до користувачів які вже зареєструвалися не можна відкликати.

en: Invitation to %email has been withdrawn.
uk: Ви відкликали запрошення до %email .

en: The e-mail address of the invited user.
uk: Е-mail людини, яку ви хочете запросити.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
uk: Особисте повідомлення для запрошуваного. Текст не фільтрується. УВАГА - пряме введення користувача.

en: This invitation has been withdrawn.
uk: Це запрошення було відкликане.

en: This invitation has already been used. Please login now with your username and password.
uk: Це запрошення вже використовувалося. Будь-ласка, зайдіть тепер скориставшися вашими логіном та паролем.

en: Sorry, this invitation has expired.
uk: Вибачте, але термін дії цього запрошення закінчився.

en: !user (@email) has joined @site-name!
uk: !user (@email) приєднався до @site-name!

en: Your friend, [inviter-raw], has invited you to join [site-name] at [site-url].
    
    To become a member of [site-name], click the link below or paste it into the address bar of your browser.
    
    [join-link]
    
    ----------
    [invite-message-raw]
uk: Ваш товариш, [inviter-raw], запрошує Вас приєднатись до [site-name] на [site-url].line break
    line break
    Щоб стати учасником [site-name], клікніть на посиланні нижче або вставте його в адресний рядок Вашого браузеру.line break
    line break
    [join-link]line break
    line break
    ----------line break
    [invite-message-raw]

en: invite
uk: запросити

en: send invitations
uk: відіслати запрошення

en: send mass invitations
uk: Відправити багато запрошень

en: track invitations
uk: стежити за запрошеннями

en: withdraw accepted invitations
uk: Відкликати прийняті запрошення

en: Successful
uk: Прийняте

en: Unsuccessful
uk: Не прийняте

en: Invitation counts
uk: Кількість запрошень

en: Top inviters/User rank
uk: Рейтинг користувачів за запрошеннями

en: @user's invite rank
uk: @user - рейтинг за кількістю запрошень

en: Top inviters
uk: Більше всіх запросили

en: Number of inviters
uk: Число запрошених

en: Show this number of inviters in the Top inviters and User rank blocks.
uk: Показувати цю кількість запрошуючих в блоках "Top запрошуючих" та "рейтинг користувачів".

en: 1 invite | @count invites
uk[0]: @count запрошення
uk[1]: @count запрошення
uk[2]: @count запрошень

en: view invite statistics
uk: переглядати статистику запрошень

en: view own invite statistics
uk: переглядати свою статистику запрошень

en: Invite
uk: Запросити

en: Allow your users to send and track invitations to join your site.
uk: Дозволяє вашим користувачам посилати й відслідковувати запрошення приєднатися до вашого сайту.

en: Invite Statistics
uk: Статистика запрошень

en: Displays some statistics about sent invitations.
uk: Показати деяку статистику про надіслані запрошення.

en: Display name
uk: Назва

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Можливість

en: Replace
uk: Замінити

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Allowed values list
uk: Список допустимих значень

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Activity
uk: Діяльність

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
uk: Максимальний розмір файла, що користувач може передати (в мегабайтах).

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Edit menu item
uk: Редагувати пункт меню

en: Reset menu item
uk: Скинути пункт меню

en: Delete menu item
uk: Видалити пункт меню

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: First
uk: Перший

en: Don't use
uk: Не використовувати

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Query
uk: Запит

en: Strict
uk: Строго

en: Locale settings
uk: Налаштування мови

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: digits
uk: цифри

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Machine readable name
uk: Машино-читебельна назва

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: Give !points
uk: Дати !points

en: Give !Points
uk: Дати !Points

en: That is not a valid user.
uk: Немає такого користувача.

en: You can't give !points to yourself.
uk: Ви не можете дати !points собі.

en: You can't give less than one !point.
uk: Ви не можете дати менш чому один !point.

en: You don't have enough !points for that.
uk: Ви не маєте досить !points для цього.

en: User to User Points
uk: Бали від користувача до користувача

en: Users are able to send points to other users.
uk: Користувачі можуть передавати бали іншим користувачам.

en: Maximum number of !points allowed for each user.
uk: Максимальне число !points дозволене кожному користувачеві.

en: Maximum !Points per User
uk: Максимум !Points на Користувача

en: Userpoints Cap
uk: Максимум балів

en: Limit the number of points a user can earn.
uk: Обмежує кількість балів, яку користувач може одержати.

en: !Points for invite (requires the invite module)
uk: !Points за запрошення ( потрібний модуль Запрошень - invite)

en: !Points for inviting a user
uk: !Points за запрошення користувача

en: !Points awarded to inviter when invited user registers
uk: !Points, які одержить той, хто запросив користувача, якщо запрошений зареєструвався

en: !Points awarded to invitee when invited user registers
uk: !Points, які одержить той, кого запросили, після реєстрації

en: Userpoints Invite
uk: Бали за запрошення

en: Users earn points when they invite other, and when others register.
uk: Користувачі одержують бали, якщо запрошують інших і вони реєструються.

en: Reset userpoints
uk: Скинути бали

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: All userpoints have been reset!
uk: Усі бали були скинуті!

en: Userpoints Reset
uk: Скидання балів

en: Resets all userpoints on the site.
uk: Скинути всі бали на сайті.

en: Retroactive
uk: Урахувати минуле

en: Calculate userpoints for nodes and comments created so far.
uk: Розрахувати бали для матеріалів і коментарів, створених давно.

en: Points required to join each role. Enter 0 to ignore that role.
uk: Кількість балів необхідна для одержання кожної ролі. Уведіть 0, щоб ігнорувати роль.

en: Points for role :
uk: Балів для ролі:

en: Text of email to sent upon joining a role
uk: Текст повідомлення про одержання ролі

en: Text of email to sent upon leaving a role
uk: Текст повідомлення про втрату ролі

en: Exempt roles
uk: Звільнені ролі

en: Select one or more roles to be exempted from earning points. This is useful for administrators, moderators and the like.
uk: Виберіть одну або кілька ролей, які будуть звільнені від одержання балів. Корисно для адміністраторів, модераторів і їм подібних.

en: Role exempt
uk: Звільнення ролей

en: Exempts certain roles from earning userpoints. Useful for admin and moderators.
uk: Звільнити деякі ролі від одержання балів. Корисно для адміністраторів та модераторів.

en: Users by !points
uk: !Points у користувачів

en: !Points for
uk: !Points для

en: Approved?
uk: Схвалене?

en: No !Points earned
uk: !Points відсутні

en: Net !points Balance
uk: Баланс чистих !points

en: Site's time zone
uk: Часовий пояс сайту

en: Date's time zone
uk: Часовий пояс дати

en: No time zone conversion
uk: Не конвертувати часовий пояс

en: timezone
uk: часовий пояс

en: Jan
uk: Січ

en: Feb
uk: Лют

en: Mar
uk: Бер

en: Apr
uk: Кві

en: Jun
uk: Чер

en: Jul
uk: Лип

en: Aug
uk: Сер

en: Sep
uk: Вер

en: Oct
uk: Жов

en: Nov
uk: Лис

en: Dec
uk: Гру

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Select List
uk: Список

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
uk: Років тому і наперед має бути в форматі: -9:+9.

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Set the order and format for the date parts in the input form. The format will be adapted to remove values not in the granularity for this field.
uk: Укажіть формат уведення дати. Формат буде підігнаний щоб забрати значення, не підходящі до цього поля.

en: Years back and forward
uk: Років тому і наперед

en: Increment the minute and second fields by this amount.
uk: Збільшити хвилини й секунди на зазначені значення.

en: Input Type
uk: Тип уведення

en: Select list
uk: Вибір зі списку

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
uk: Дати без годинної точності не повинні використовувати часовий пояс.

en: To Date
uk: До дати

en: Display a matching second date field as a 'To date'. If marked 'Optional' field will be presented but not required. If marked 'Required' the 'To date' will be required if the 'From date' is required or filled in.
uk: Показує відповідне друге поле дати як 'дата По'. Якщо відзначене 'Необов'язково', поле буде показано, але не буде запитуватися. Якщо відзначене 'Необов'язково', буде запитуватися 'дата По', якщо при цьому запитується або заповнена 'дата Від'.

en: Granularity
uk: Точність

en: Default Display
uk: Відображення базово

en: Time zone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Long
uk: Довгий

en: Short
uk: Короткий

en: From date
uk: Дата початку

en: Target type
uk: Тип цілі

en: Source type
uk: Тип джерела

en: body
uk: тіло

en: Date field
uk: Поле дати.

en: There is no event table in this database. No event import options are available.
uk: Відсутня таблиця подій у базі даних. Настроювання імпорту подій недоступні.

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
uk: Повідомлення в поточній групі. Корисно для блоків, для яких складно визначити контекст. Якщо сторінка не перебуває в контексті ніякої групи,то список матеріалів стає порожнім, таким чином, блок не відображається зовсім.

en: Posts
uk: Дописи

en: Mission statement
uk: Формулювання місії

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
uk: Вітання для домашньої сторінки вашої групи. Розгляньте можливість додати цілі і місію групи.

en: Group manager
uk: Менеджер групи

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
uk: Нові групи не відображуються у реєстраційній формі. Адміністратори керують формою власноруч.

en: Title of top group
uk: Заголовок верхньої групи

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване назва верхньої групи. УВАГА - відкритий користувальницький ввід.

en: ID of top group
uk: ID верхньої групи

en: README file
uk: README файл

en: Organic groups group type
uk: Тип групи

en: Organic groups access control
uk: Контроль доступу Organic groups

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Randomize
uk: Випадково

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: author
uk: автор

en: unchanged content
uk: незмінений матеріал

en: content author
uk: автор умісту

en: unchanged content's author
uk: незмінений автор умісту

en: acting user
uk: діючий користувач

en: unchanged user
uk: незмінений користувач

en: Entity
uk: Сутність

en: AND
uk: ТА

en: None.
uk: Ні.

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Revert
uk: Відновити

en: Select an action to add
uk: Виберіть дію для додавання

en: Editing action %label
uk: Зміна дії %label

en: Adjust the weight to customize the ordering of actions.
uk: Визначите вагу, щоб настроїти порядок виконання дій.

en: The action %label has been saved.
uk: Дія %label було збережено.

en: Negate
uk: Інверсія

en: If checked, the operation will be negated. E.g. AND would be handled as NOT AND.
uk: Якщо обране, операція буде звернена. Наприклад AND буде оброблятися як NOT AND.

en: Adjust the weight to customize the ordering.
uk: Визначите вагу, щоб настроїти порядок.

en: Arguments configuration
uk: Конфігурація аргументів

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Впевнені, що хочете видалити %label?

en: The logical operation %label has been deleted.
uk: Логічну операцію %label видалено.

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: NOT
uk: НЕ

en: Empty
uk: Порожньо

en: !not%label group
uk: !not%label група

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: Copy these data and paste them into the import page, to import.
uk: Скопіюйте ці дані й вставте їх на сторінці імпорту для імпортування.

en: commented content
uk: коментований матеріал

en: commented content author
uk: відкоментовано автора матеріалу

en: created content
uk: створений матеріал

en: content's author
uk: автор умісту

en: updated content
uk: оновлений матеріал

en: Content is going to be saved
uk: Матеріал буде збережено

en: Content is going to be viewed
uk: Матеріал буде проглянуто

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
uk: Зверніть увагу, якщо увімкнено друпалівське кешування сторінки, ця подія не буде генеруватися для сторінок з кешу.

en: viewed content
uk: переглядуваний матеріал

en: deleted content
uk: видалений матеріал

en: Content has type
uk: Уміст має тип

en: Evaluates to TRUE, if the given content has one of the selected content types.
uk: Повертає TRUE, якщо даний уміст має один з обраних типів умісту.

en: Set the content author
uk: Установити автора вмісту

en: Existing system path
uk: Існуючий системний шлях

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Create or delete an URL alias
uk: Створення або видалення синонімів URL

en: Create or delete a content's URL alias
uk: Створення або видалення URL-синоніма матеріалу

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вкажіть існуючий шлях, для якого ви створюєте синонім. Наприклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний синонім шляху.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за яким дані будуть доступні. Для прикладу, напишіть "Про Сайт" , коли створюєте сторінку про ваш сайт. Використовуйте відносні шляхи і не додавайте на початку слеш, інкаше синонім не буде працювати.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний системний шлях.

en: User is going to view a page
uk: Користувач збирається переглянути сторігку

en: Textual comparison
uk: Текстове співставлення

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Send a mail to a user
uk: Надсилання електронного листа користувачеві

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
uk: УВАГА: Це може викликати проблеми, якщо на Вашім сайті занадто багато користувачів з даною роллю, так що Ваш сервер не зможе обробити всі поштові запити відразу.

en: Select the roles whose users should receive this email.
uk: Виберіть ролі, користувачі яких одержать даний e-mail.

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: The mail's message body.
uk: Текст поштового повідомлення.

en: The message that should be displayed.
uk: Повідомлення, яке не слід відображати.

en: Display as error message
uk: Відображати у вигляді повідомлення про помилку

en: Notice
uk: Сповіщення

en: The category to which this message belongs.
uk: Категорія, до якої належить повідомлення.

en: Replacement patterns for @name
uk: Шаблони заміни для @name

en: registered user
uk: зареєстрований користувач

en: updated user
uk: оновлений користувач

en: User page has been viewed
uk: Сторінка користувача оглянута

en: viewed user
uk: переглядуваний користувач

en: User has been deleted
uk: Користувача видалено

en: deleted user
uk: видалений користувач

en: User has logged in
uk: Користувач увійшов

en: logged in user
uk: користувач, що увійшов

en: User has logged out
uk: Користувач вийшов

en: logged out user
uk: користувач, що вийшов

en: User has role(s)
uk: Користувач має роль(ролі)

en: Whether the user has the selected role(s).
uk: Чи користувач має позначені ролі.

en: any
uk: будь-який

en: Add user role
uk: Додати роль користувача

en: Remove user role
uk: Видалити роль користувача

en: Select role(s)
uk: Вибрати роль(і)

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Days
uk: Дні(в)

en: Select a user
uk: Виберіть користувача

en: You must select a user.
uk: Необхідно обрати користувача.

en: Choice
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: Number of day's top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Відображувана кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Відображувана кількість найостанніших переглядів

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Object
uk: Об'єкт

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: characters
uk: символів

en: Spam link deterrent
uk: Захист від спамерських посилань

en: Display fields
uk: Показати поля

en: profile
uk: профіль

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Immediately
uk: Негайно

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Token replacement
uk: Заміна маркерами

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Send yourself a copy.
uk: Надіслати собі копію.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
uk: !name (!name-url) надіслав Вам повідомлення через контактну форму (!form-url) на сайті !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
uk: Якщо ви не хочете отримувати такі поштові повідомлення, ви можете змінити свої настройки за адресою !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
uk: %name-from відіслав %name-to електронного листа.

en: The message has been sent.
uk: Повідомлення було надіслано.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
uk: !name відправив повідомлення через контактну форму на !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
uk: Користувач %name-from надіслав електронною поштою повідомлення із категорії %category.

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було надіслано.

en: Create new account
uk: Створення нового користувача

en: Custom Theme
uk: Власна тема

en: Hours
uk: Годин(и)

en: role
uk: роль

en: configure block
uk: налаштувати блок

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: Current status
uk: Поточний стан

en: Not available
uk: Недоступно

en: list terms
uk: показати список термінів

en: add terms
uk: додати терміни

en: Created new term %term.
uk: Створено новий термін %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити термін %title?

en: Deleted term %name.
uk: Видалений термін "%name".

en: warning
uk: попередження

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Last run !time ago
uk: Востаннє виконано !time тому

en: Never run
uk: Не запускався

en: Site information
uk: Інформація про сайт

en: Blocked
uk: Заблокований

en: Configure userpoints moderation and branding translation
uk: Настроювання userpoints, затвердження й іменування перекладів

en: Users earn !points as they post nodes, comments, and vote on nodes
uk: Учасники заробляють !points якщо вони створюють матеріал, коментарі, і голосують за матеріал

en: !Points settings
uk: Настроювання !points

en: Admin add/delete userpoints
uk: Адміністратор додає/видаляє userpoints

en: Moderation
uk: Модерація

en: Transaction status
uk: Статус операцій

en: Select whether all !points should be approved automatically, or moderated, and require admin approval
uk: Виберіть: ""Незалежно"" усі !points схвалюються автоматично, або ""Перевірка"" і потрібно схвалення адміністратора

en: Points branding
uk: Терміни Балів

en: Word to use in the interface for the upper case plural word !Points
uk: Слово, яке буде використано в GUI замість слова Points з великої букви

en: Word to use in the interface for the lower case plural word !points
uk: Слово, яке буде використано в GUI замість слова points у множині з маленької букви

en: Word to use in the interface for the lower case singular word !point
uk: Слово, яке буде використано в GUI замість слова point в однині з маленької букви

en: lost
uk: втрата

en: earned
uk: заслужив

en: User %uname %op %pointsvalue !points, pending administrator approval.
uk: Користувач %uname %op %pointsvalue балів. Потребує схвалення адміністратора.

en: User !points
uk: Користувач !points

en: Time stamp
uk: Дата/Час

en: Date and time of this transaction, in the form YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ
uk: Дата й час цієї операції, у форматі YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ

en: Enter an optional description for this transaction, such as the reason it is created.
uk: Уведіть не обов'язковий опис для цієї операції. Наприклад, причину створення.

en: Reference
uk: Довідка

en: Enter optional reference for this transaction. This field will be indexed and searchable.
uk: Уведіть не обов'язкове посилання для цієї операції. Це поле буде брати участь в індексації й доступно для пошуку.

en: Approver ID
uk: Схвалений ID

en: The user ID of the person who approved this transaction. 0 means not yet approved.
uk: ID користувача людини, яка схвалила цю операцію. '0' означає, що ще не схвалена.

en: Approval status
uk: Стан схвалення

en: Approval status of the transaction.
uk: Стан схвалення цієї операції.

en: Highest Users
uk: Кращі користувачі

en: You have %p %c
uk: Ви маєте %p %c

en: !Points are visible to logged in users only
uk: !Points видимі тільки на зареєстровані в користувачів

en: All users by !points
uk: Усі користувачі !points

en: <strong>UP:</strong> Some basic interfaces for userpoints, such as posting nodes, comments, ...etc.
uk: <strong>НАГОРУ:</strong> Деякі прості інтерфейси для userpoints, такі як створення матеріалів, коментарів і ін.

en: !Points for posting a !node-name
uk: !Points для створення !node-name

en: !Points for posting a comment
uk: !Points для створення коментарів

en: critical
uk: критична ситуація

en: Default permitted file extensions
uk: Розширення файлів, дозволені за промовчанням

en: Do it!
uk: Зробити!

en: or
uk: або

en: Optimize JavaScript files
uk: Оптимізація JavaScript файлів

en: Results
uk: Результати

en: Older polls
uk: Старі опитування

en: View the list of polls on this site.
uk: Переглянути список опитувань на цьому сайті.

en: Poll settings
uk: Налаштування опитування

en: You must fill in at least two choices.
uk: Треба подати щонайменше два варіанти відповідей.

en: open
uk: відкрито

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
uk: У цій таблиці перераховані всі голоси, подані в данім опитуванні. Якщо анонімним користувачам дозволено голосувати, вони ідентифікуються по IP адресам тих комп'ютерів, з яких вони голосували.

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: Cancel your vote
uk: Скасувати ваш голос

en: View the current poll results.
uk: Переглянути результати поточного опитування.

en: vote on polls
uk: брати участь в опитуваннях

en: cancel own vote
uk: скасувати свій голос

en: inspect all votes
uk: проглянути всі голоси

en: Convert
uk: Перетворити

en: Delete term
uk: Видалити термін

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Видалення терміна також видалить усі його нащадків, якщо вони існують. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: Syndicate content
uk: Об'єднати вміст

en: Blogs
uk: Блоґи

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Video
uk: Відео

en: Books
uk: Книги

en: Style
uk: Стиль

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: Forums
uk: Форуми

en: Allowed content types
uk: Дозволені типи матеріалів

en: administer taxonomy
uk: адмініструвати таксономію

en: access administration pages
uk: доступ до сторінок адміністрування

en: administer filters
uk: адмініструвати фільтри

en: Input format settings
uk: Налаштування формату вводу

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: Is the group home page private or not.
uk: Домашня сторінка групи приватна чи ні.

en: Other groups
uk: Інші групи

en: New group home pages and default audience are always public.
uk: Нові головні сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди загальнодоступні.

en: New group home pages and default audience are always private.
uk: Нові сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди приватні.

en: All users may view this node.
uk: Всі користувачі можуть переглядати цю сторінку.

en: The diff module overwrites the normal revisions view. The revisions table is enhanced with a possibility to view the difference between two node revisions. Users with the %view_revisions permission will also be able to view the changes between any two selected revisions. You may disable this for individual content types on the content type configuration page. This module also provides a nifty %preview_changes button while editing a post.
uk: Модуль diff змінює стандартний переглядач ревізій, привносячи в нього можливість переглядати рядково зміни між ревізіями. Тільки користувачі з правами %view_revisions будуть мати доступ до цього функціоналу.

en: view revisions
uk: переглянути версії

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Show diff
uk: Показати різницю

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Select different revisions to compare.
uk: Обрати версії для порівняння.

en: next diff >
uk: наступна різниця >

en: < previous diff
uk: < попередня різниця

en: Current revision:
uk: Поточна версія:

en: Revision of !new_date:
uk: Версія від !new_date:

en: Changes to %name
uk: Зміни в %name

en: No visible changes
uk: Змін не помічено

en: Show %preview_changes button on node edit form
uk: Показувати кнопку %preview_changes у формі редагування матеріалу

en: Diff
uk: Різниця

en: Show difference between node revisions.
uk: Показати різницю між версіями.

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Track
uk: Відстежити

en: Match
uk: Збігається

en: Missing
uk: Відсутнє

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Permissions
uk: Повноваження

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Cron
uk: Крон

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Tagadelic Views
uk: Види Хмара тегів

en: Adds a Tagadelic View to the Views module
uk: Додає Вид ""Хмара тегів"" для модуля Види

en: permission
uk: повноваження

en: Activation
uk: Активація

en: Image sizes
uk: Розміри зображення

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Edit membership
uk: Редагування членства

en: All content types
uk: Всі типи матеріалів

en: Your vote was recorded.
uk: Ваш голос було додано.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
uk: Дозволяє проводити на сайті опитування на різні теми у вигляді запитання із кількома варіантами відповідей.

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Product
uk: Товар

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Ваш пароль та подальші вказівки було надіслано на вашу адресу електронної пошти.

en: Changed
uk: Змінено

en: Reverse
uk: Обернено

en: Products
uk: Товари

en: create
uk: створити

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Line %lineno
uk: Рядок %lineno

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Length of trimmed posts
uk: Довжина скорочених дописів

en: 200 characters
uk: 200 знаків

en: 400 characters
uk: 400 знаків

en: 600 characters
uk: 600 знаків

en: 800 characters
uk: 800 знаків

en: 1000 characters
uk: 1000 знаків

en: 1200 characters
uk: 1200 знаків

en: 1400 characters
uk: 1400 знаків

en: 1600 characters
uk: 1600 знаків

en: 1800 characters
uk: 1800 знаків

en: 2000 characters
uk: 2000 знаків

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
uk: Максимальне число знаків в скороченій версії допису. Drupal використовує це налаштування для визначення місця від початку, в якому будуть обрізані довгі дописи. Скорочена версія зазвичай використовується як анонс допису на головній сторінці, у XML-потоках тощо. Для вимкнення анонсів, виберіть 'Необмежене'. Зверніть увагу, що це налаштування буде стосуватися тільки нових або оновлених матеріалів і не вплине на наявні анонси.

en: method
uk: метод

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: System default
uk: За промовчанням в системі

en: My bookmarks
uk: Мої закладки

en: %type settings
uk: Налаштування %type

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення за замовчуванням, які користувачам можна відвантажити на сайт. Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити.

en: Default maximum file size per upload
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір файла, що може бути відвантаженим

en: MB
uk: MБ

en: Default total file size per user
uk: Встановлений за замовчуванням загальний розмір файла на користувача

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
uk: Параметри PHP обмежують максимальний розмір файла на одне відвантаження до %size.

en: Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
uk: Залежно від налаштувань сервера ці установки можуть бути змінені в загальносистемному файлі php.ini, у файлі php.ini, розміщеному в кореневому каталозі Drupal, у файлі налаштувань сайту Drupal settings.php або у файлі .htaccess у кореневому каталозі Drupal.

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: The description displayed when hovering over a menu item.
uk: Опис показуваний при наведенні мишкою на пункт меню.

en: XML feed
uk: XML потік

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Gray
uk: Сірий

en: Attach new file
uk: Вкласти новий файл

en: Attach
uk: Вкласти

en: List files by default
uk: Список файлів за замовчуванням

en: edit own
uk: редагувати своє

en: edit
uk: редагувати

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Path to the "convert" binary
uk: Шлях "convert" двійковий

en: Document
uk: Документ

en: Formats
uk: Формати

en: File system path
uk: Шлях файлової системи

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: You can't import from the image module's directory. The import deletes the original files so you would just be asking for trouble.
uk: Ви не можете імпортувати з каталогу модулю Image. Оскільки імпорт видаляє оригінальні файли, це може створити проблеми.

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New content
uk: Нове на сайті

en: New
uk: Нові

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
uk: <a href="@link" title="@title">далі...</a>

en: Resume
uk: Поновити

en: User page
uk: Сторінка користувача

en: Redirect to URL
uk: Переадресовувати на URL-адресу

en: details
uk: подробиці

en: flag
uk: прапор

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Image Galleries
uk: Галереї зображеннь

en: Plural name
uk: Ім'я в множині

en: This is a one-way relationship
uk: Це однобічний зв'язок

en: Requires Approval
uk: Вимагає підтвердження

en: Request expires in
uk: Запит минає в

en: This page lets you setup user relationship types.
uk: Дана сторінка дозволяє вам настроїти типи зв'язків між користувачами.

en: Relationships
uk: Зв’язки

en: Add type
uk: Додати тип

en: My relationships
uk: Мої зв'язки

en: Relationship actions
uk: Дії зі зв'язками

en: Plural
uk: Множина

en: mutual
uk: змінювана

en: No relationships available.
uk: Зв'язки відсутні.

en: Relationship Types
uk: Типи зв'язків

en: No relationships found
uk: Зв'язки не знайдені

en: Sent Requests
uk: Відправлені запити

en: Received Requests
uk: Отримані запити

en: Disapprove
uk: Відмовити

en: pending requests
uk: непідтверджені запити

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: You must enter an existing user's name.
uk: Ви повинні ввести існуюче ім'я користувача.

en: relationships
uk: зв'язки

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Image Gallery
uk: Галерея зображень

en: image
uk: зображення

en: Basic information
uk: Основна інформація

en: Sort criteria
uk: Критерії сортування

en: All categories
uk: Усі категорії

en: Base path
uk: Базовий шлях

en: <Hidden>
uk: <Сховати>

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу

en: Parent menu item
uk: Батьківський пункт меню

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Please enter a valid username.
uk: Будь ласка, введіть правильне ім'я користувача.

en: Please enter a valid email address or %author.
uk: Будь ласка, уведіть правильну адресу електронної пошти або %author.

en: Manage the actions defined for your site.
uk: Керування діями, визначеними на сайті.

en: Delete action
uk: Вилучення дії

en: Actions available to Drupal:
uk: Дії доступні для Drupal:

en: The action has been successfully saved.
uk: Дія була успішно збережена.

en: Deleted action %aid (%action)
uk: Вилучена дія %aid (%action)

en: Action '%action' added.
uk: Дію '%action' додано.

en: Remove orphaned actions
uk: Видалення загублених дій

en: administer actions
uk: адмініструвати дії

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Story
uk: Розповідь

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Audio sample rate
uk: Частота дискретизації звуку

en: Audio bitrate
uk: Бітрейт звуку

en: Minutes
uk: Хвилини

en: comment
uk: коментар

en: Join
uk: Увійти

en: Charts
uk: Діаграми

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: administer nodes
uk: адмініструвати матеріали

en: administer comments
uk: адмініструвати коментарі

en: Delete comments
uk: Видалити коментарі

en: not published
uk: не опубліковано

en: by
uk: за авторством

en: The comments have been deleted.
uk: Коментарі було видалено.

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
uk: Ваш коментар поставлено у чергу модерації адміністраторами сайту і буде опубліковано після схвалення.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: !name field is required.
uk: Поле !name - обов’язкове.

en: Protected
uk: Захищено

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Same window
uk: У цьому ж вікні

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Hits
uk: Перегляди

en: unblock
uk: розблоковано

en: not sticky
uk: не прикріплене

en: sticky
uk: прикріплене

en: not promoted
uk: не на головній

en: promoted
uk: на головній

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Default options
uk: Базові опції

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Ok
uk: Гаразд

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: Removed
uk: Вилучене

en: users
uk: користувачі

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Processing
uk: Обробка

en: Finished
uk: Завершено

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Audio bit rate
uk: Бітова швидкість звуку

en: Path to file
uk: Шлях до файла

en: Storage
uk: Сховище

en: Line break converter
uk: Конвертор розриву рядків

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: date
uk: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка відвантаження файла. Неможливо перемістити відвантажений файл.

en: upload files
uk: завантажити файли

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Letter
uk: Літера

en: Action to take
uk: Прийняти дію

en: Photo
uk: Фото

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Default value
uk: Базове значення

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата хибною.

en: Choice @n
uk: Варіант @n

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
uk: Рекомендуємо обрати пароль, що містить не менш ніж шість символів, включаючи номери, пунктуацію, літери нижнього та верхнього регістрів.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
uk: Цей пароль не містить достатньо ознак, аби вважатись безпечним. Спробуйте:

en: Adding both upper and lowercase letters.
uk: Додати літери як нижньго, так і верхнього регістру.

en: Adding numbers.
uk: Додавання цифр.

en: Adding punctuation.
uk: Додавання розділових знаків

en: It is recommended to choose a password different from the username.
uk: Рекомендуємо обрати пароль, відмінний від реєстраційного імені.

en: Passwords match:
uk: Збіг паролів:

en: Slogan
uk: Гасло

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
uk: Це текст буде відображатись у нижній частині кожної сторінки. Зручний для зазначення авторських прав на сторінках.

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
uk: Головна сторінка показує наповнення з цієї відносної URL-адреси. Якщо не впевнені, вкажіть "node".

en: Enable custom alternate text
uk: Увімкнути користувацький альтернативний текст

en: Enable custom title text
uk: Увімкнути користувацький заголовок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Get help
uk: Звернутись за допомогою

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Assign
uk: Призначити

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Select
uk: Вибір

en: is
uk: буде

en: Approval queue
uk: Черга на схвалення

en: Display on separate page
uk: Показувати на окремій сторінці

en: Display in block
uk: Відображати в блоці

en: Location of comment submission form
uk: Розміщення форми введення коментаря

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
uk: Кількість членів для групи. Крім запитів членства, що очікують схвалення.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
uk: Настроювання  групи, які визначають як запити на членство контролюються (твердження, тільки запрошення, і т.д. )

en: Does member receive email notifications for a group.
uk: Чи одержує учасник поштові сповіщення для груп.

en: OG: Is member an admin in a group
uk: OG: Цей член є адміністратором групи

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
uk: Користувач не має доступу до інформації про членство іншого користувача.

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Approve membership request
uk: Підтвердити участь користувача в групі

en: Deny membership request
uk: Відхилити прохання стати учасником групи

en: Manage membership
uk: Керувати статусами учасників

en: Add members
uk: Запросити в групу

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
uk: Ви не можете залишити цю групу, оскільки ви її власник.  Ви зможете залишити групу, коли адміністратор сайту надасть іншому користувачу статус власника.

en: Leave this group
uk: Залишити цю групу

en: Membership saved.
uk: Статус учасника збережено.

en: Membership request approved.
uk: Прохання стати учасником групи підтверджено.

en: Membership request denied.
uk: Прохання стати учасником групи відхилено.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
uk: Додайте будь-яку інформацію, яка допоможе адміністратору вирішити, прийняти або відхилити ваше прохання стати учасником групи.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
uk: Прохання стати учасником групи %group очікує на підтвердження адміністратора.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити !name з групи %title?

en: Membership requests
uk: Прохання стати учасниками групи

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
uk: Як має обробляються прохання на членство в цій групі? При виборі <em>закрито</em>, користувачі не зможуть приєднатися <strong>або</strong> залишити групу.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
uk: @type '@subject' від @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Відповісти на повідомлення: !reply_url
    
    --
    Ви підписані з групи '@group' на @site.
     Для управління Вашої підпискою, відвідайте посилання !group_url

en: Membership request approved for '@title'
uk: Підтверджено прохання стати учасником групи '@title'

en: Membership request denied for '@title'
uk: Запит членства був відхилений для '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
uk: Вибачте, ваше прохання стати учасником групи було відхилено.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
uk: Привіт. Я учасник '@group' і хочу запросити вас також приєднатися до цієї групи. Будь ласка прочитайте повідомлення і посилання нижче.

en: Membership request for '@group' from '@username'
uk: Запит членства для групи '@group' від '@username'

en: Maximum number of members to show
uk: Максимальна кількість учасників

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Standard members
uk: Звичайні учасники

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
uk: Ви можете вказати, які типи учасників групи з'являтимуться в переліку.

en: Maximum number of groups to show
uk: Максимальна кількість груп

en: My membership
uk: Моя участь

en: Your membership request awaits approval.
uk: Ваше прохання стати учасником групи ще не підтверджено.

en: Request membership
uk: Надіслати прохання стати учасником групи

en: All members for a given group.
uk: Всі учасники цієї групи.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
uk: Повернути членство для даного користувача.

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: Show blocks
uk: Показати блоки

en: Group search
uk: Пошук по групі

en: You must select a node.
uk: Необхідно вибрати матеріал.

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
uk: Безтабличний, із зміною кольорів, багатоколоночний, нефіксованої ширини шаблон(базовий)

en: Go to previous forum topic
uk: До попередньої теми

en: Go to next forum topic
uk: До наступної теми

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Underlined
uk: Підкреслений

en: Copy
uk: Копіювати

en: Site building
uk: Конструювання сайту

en: No primary links
uk: Немає основних посилань

en: Source for the primary links
uk: Джерело для primary links

en: Select what should be displayed as the primary links.
uk: Виберіть, що відображати в якості основних посилань.

en: No secondary links
uk: Немає додаткових посилань

en: Source for the secondary links
uk: Джерело для меню другорядних посилань

en: Information
uk: Інформація

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Simple
uk: Просте

en: Double
uk: Подвійний

en: Relationship type
uk: Тип відносин

en:  content
uk:  вміст

en: Role specific visibility settings
uk: Налаштування видимості для ролей

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Виключені пункти не будуть показані в жодному меню.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Введіть назву нового меню. Не забудьте увімкнути щойно створений блок на <a href="@blocks">сторінці адміністрування блоків</a>.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Для перерозподілу пунктів меню, візьміть мишкою покажчик у колонку <em>Пункт меню</em> і перетягніть пункт (або групу пунктів) у нове місце списку. (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутої, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти настроювання</em> унизу сторінки.

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Персоналізувати меню

en: List items
uk: Список елементів

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: English name
uk: Назва англійською

en: Native name
uk: Рідна назва

en: Attached image nodes
uk: Вкладені графічні матеріали

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Form name
uk: Назва форми

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
uk: Заголовок нового поля. Заголовок буде показуватись користувачу. Прикладом заголовку є "Улюблений колір".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
uk: Необов'язкове пояснення до нового поля. Це пояснення буде відображатися користувачеві.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
uk: Для того, щоб можна було переглядати поля за їхнім значенням, введіть заголовок сторінки-результату. Слово <code>%value</code> буде замінене відповідним значенням. Приклад заголовку сторінки: "Люди, улюблений колір яких — %value". Ця дію може бути застосована лише для загальнодоступних полів.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
uk: Для того, щоб можна було переглядати поля за їхнім значенням, введіть заголовок сторінки-результату. Приклад заголовку сторінки: "Люди, які мають роботу". Ця дія може бути застосована лише до загальнодоступних полів.

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Blocks
uk: Блоки

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
uk: Налаштування вмісту блоків, що відображуються у бічних колонках та інших областях сайту.

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Налаштування блоку було успішно оновлено.

en: Block specific settings
uk: Налаштування, що стосуються блоку

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
uk: Замінює стандартний заголовок блоку. Використовуйте <em>&lt;none&gt;</em> для того, щоб не показувати заголовок, або залиште пустим для використання стандартного заголовку.

en: '%name' block
uk: блок "%name"

en: User specific visibility settings
uk: Налаштування відображення, що стосуються користувачів

en: Custom visibility settings
uk: Власні налаштування відображення

en: Users cannot control whether or not they see this block.
uk: Користувачі не можуть налаштовувати видимість блоку.

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
uk: Показувати цей блок за замовчуванням, але дозволити користувачам його приховувати.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
uk: Приховувати цей блок за замовчуванням, але дозволяти користувачам показувати його.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
uk: Дозволити певним користувачам змінювати показ цього блоку у налаштуваннях їхнього облікового запису.

en: Show block for specific roles
uk: Показувати блок для певних ролей

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
uk: Показувати цей блок тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, блок буде видимим для всіх користувачів.

en: Page specific visibility settings
uk: Налаштування видимості сторінок

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: Please ensure that each block description is unique.
uk: Будь-ласка, впевніться в тому, що опис кожного блоку є унікальним.

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Використовується на сторінці огляду <a href="@overview">Блоки</a>.

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: The content of the block as shown to the user.
uk: Вміст блоку показуваний користувачеві.

en: Block configuration
uk: Конфігурація блоків

en: administer blocks
uk: адмініструвати блоки

en: use PHP for block visibility
uk: використовувати PHP для налаштування видимості блоку

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
uk: Керує блоками, які розташовані навколо області з основним вмістом.

en: Core - required
uk: Ядро - обов'язкове

en: Menus
uk: Меню

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
uk: Ви дійсно хочете скинути пункт %item до значень за замовчуванням?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Усі особисті налаштування будуть втрачені. Цю дію неможливо відмінити.

en: The menu item was reset to its default settings.
uk: Пункт меню скинуто до налаштувань за замовчуванням.

en: administer menu
uk: адміністрування меню

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
uk: Дозволяє адміністраторам персоналізувати меню навігації сайту.

en: taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: edit vocabulary
uk: редагувати словник

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
uk: Опис словника; може бути використаний модулями.

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Updated vocabulary %name.
uk: Оновлено словник %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити словник %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
uk: Видалення словника також знищить усі його терміни. Цю дію неможливо буде відмінити.

en: Deleted vocabulary %name.
uk: Видалено словник %name.

en: The name of this term.
uk: Назва цього терміна.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
uk: Перелік розділених комами термінів, що описують матеріал. Наприклад: відпочинок, дайвінг, "Компанія ТзОВ.".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
uk: Словник %name неможна змінити таким чином.

en: A valid date is required for %title.
uk: Для %title є обов'язковою дійсна дата.

en: A Date API that can be used by other modules.
uk: Date API, що може використовуватися сторонніми модулями.

en: The Strtotime default value is invalid.
uk: Базове значення Strtotime є невірним.

en: Relative
uk: Відносний

en: A default value to use for this field. If you select 'Relative', add details below.
uk: Значення за замовчуванням для цього поля. При виборі 'Відносне', укажіть подробиці нижче.

en: Custom value for From date
uk: Користувацьке значення дати Від

en: Same as From date
uk: Те ж, що й для дати Від

en: Custom value for To date
uk: Користувацьке значення для дати По

en: Above
uk: Зверху

en: Within
uk: В середині

en: Position of date part labels
uk: Положення міток частини дати

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
uk: Попередження! Зміна цих значень після створення даних можуть призвести до втрат даних!

en: User's time zone
uk: Часовий пояс користувача

en: Empty 'To date' values will use the 'From date' values.
uk: Порожнє значення в 'Дата закінчення'  буде використовувати значення поля 'Дата початку'.

en: The raw date value.
uk: Неопрацьоване значення дати.

en: The formatted date.
uk: Форматована дата

en: The raw date timestamp.
uk: Необроблена мітка часу дати.

en: Date year (four digit)
uk: Рік дати (чотири цифри)

en: Date year (two digit)
uk: Рік дати (дві цифри)

en: Date month (full word)
uk: Місяць дати (повна назва)

en: Date month (abbreviated)
uk: Місяць дати (скорочено)

en: Date month (two digit, zero padded)
uk: Місяць дати (дві цифри із провідним нулем)

en: Date month (one or two digit)
uk: Місяць дати (одна або дві цифри)

en: Date week (two digit)
uk: Тиждень дати (дві цифри)

en: Date day (full word)
uk: День дати (повне слово)

en: Date day (abbreviation)
uk: День дати (скорочено)

en: Date day (two digit, zero-padded)
uk: День дати (дві цифри із провідним нулем)

en: Date day (one or two digit)
uk: День дати (одна або дві цифри)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
uk: Якщо для поля визначений to-date, такий же маркер існує у формі: [to-????], де ???? - це звичайний маркер

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді ISO-дати, рекомендовано для історичних або часткових дат.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді поля дати і часу, рекомендовано для повних дат і часів, що може знадобитися при перетворенні часу для різних часових поясів.

en: Defines CCK date/time fields and widgets.
uk: Визначає Cck-Поля дати/часу й способи їх відображення.

en: Previous field
uk: Попереднє поле

en: Increment
uk: Крок

en: Date Popup
uk: Спливна дата

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
uk: Вмикає jquery-віджети спливних календарів та часу для вибору дат і часів.

en: Until
uk: До

en: Day of Month
uk: Число місяця

en: Day of Week
uk: День тижня

en: Except
uk: Крім

en: -- Period
uk: -- Період

en: -- Frequency
uk: -- Частота

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Fifth
uk: П’ятий

en: Date Repeat API
uk: API Повторення дати

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
uk: API Повторення дати використовується для розрахунку повторення дат і часу з правил iCal.

en: set the site timezone name
uk: встановлення назви часового поясу

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: site timezone name
uk: назва годинного пояса сайту

en: Date Timezone requirements
uk: Вимоги Часового Поясу

en: Overrides
uk: Перепризначити

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
uk: Модуль контенту, обов'язковий компонент Набору побудови контенту (CCK), дозволяє адміністраторам пов'язувати користувацькі поля з типами контенту. В Друпал, типи контенту використовуються для визначення характеристик повідомлення, включаючи заголовок і опис полів, вказаних на сторінках редагування та додавання. Використовуючи модуль контенту (та інші допоміжні модулі в CCK), можна додавати інші користувацькі поля крім полів "Title" and "Body" за замовчуванням. Можливості CCK доступні через закладки на <a href="@content-types">сторінка  керування типів контенту</a>. (Зверніться до <a href="@node-help">сторінка допомоги модуля Node</a> за додатковою інформацією про типи контенту.)

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
uk: При доданні користувацького поля до типу контенту ви визначаєте його тип (чи воно буде містити текст, числа чи посилання на інші об'єкти) і те, як воно буде показане (або у вигляді текстового поля, прямокутника з варіантами, відмітками багатозначного чи однозначного вибору, чи автозаповнювальним полем). Поле може мати декілька значень (наприклад, "person"  може містити декілька адрес електронної пошти) або єдине значення (наприклад, "employee" містить один ідентифікаційний номер працівника). Під час додавання та редагування полів, CCK автоматично корегує структуру бази даних за необхідністю. CCK також надає й інші можливості, включаючи інтелектуальне резервування ваших користувацьких даних, модуль імпорту/експорту для визначень типу контенту та інтеграцію з іншими приєднаними модулями.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
uk: Користувацькі типи полів надаються набором додаткових модулів, включених з CCK (кожен модуль підтримує різний тип). <a href="@modules">modules page</a> дозволяє вам вмикати та вимикати складові CCK. Стандартне встановлення CCK включає в себе:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
uk: <em>number</em>, що додає числові типи полів, у цілій, дробовій чи з плаваючою комою формі чисел. Ви можете визначити набір дозволених даних для введення, або вказати допустимий окіл значень. В переліку є набір звичайних форматів для показу числових даних.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
uk: <em>text</em>, що додає текстові типи полів. Текстове поле може містити лише простий текст або за бажанням, може використовувати фільтри формату вводу визначених у Друпал для безпечної роботи з введенням форматованого тексту. Поля введення текту можуть бути у вигляді одної чи декількох стрічок (текстового поля), або для більшого контролю, вибірка з одно- чи багатозначними варіантами. За бажанням, CCK може звіряти введене з набором дозволених значень.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
uk: <em>nodereference</em>, що створює користувацькі посилання між вузлами Drupal. Наприклад, додаючи поле <em>nodereference</em> і два різних типа контенту, ви можете з легкістю створювати складні спадкові стосунки між даними (декілька вузлів "employee" можуть містити поле <em>nodereference</em>, що пов'язує їх з вузлом "employer").

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
uk: <em>userreference</em>, що створює користувацькі посилання на рахунки користувачів вашого сайту. Додаючи поле <em>userreference</em>, ви можете створювати складні взаємозв'зки між користувачами та повідомленнями вашого сайту. Наприклад, для відслідковування участі користувачів у повідомленні понад стандартного поля Drupal <em>Authored by</em>, додайте поле <em>userreference</em> з назвою "Edited by" до типу контенту, щоб зберегти посилання на сторінку рахунку редактора повідомлення.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
uk: <em>fieldgroup</em>, що створює розбірні набори полів для фіксування групи пов'язаних полів. Набір полів може бути відкритим чи закритим базово. Порядок ваших наборів полів, а також порядок полів в наборі, управляється через перетягування у інтерфейсі, наданому модулем контенту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте розділ довідника <a href="@handbook-cck">CCK</a> на сторінці <a href="@project-cck">CCK проекту</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
uk: Налаштувати те, як поля цього типу контенту та мітки полів повинні бути показані в режимах короткого та повного перегляду.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
uk: Налаштувати відображення полів цього типу вмісту повинні під час обробки в наступних контекстах.

en: Add another item
uk: Додати інший елемент

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Search Index
uk: Пошуковий індекс

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Updating field type %type with module %module.
uk: Оновлення типу поля %type модулем %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
uk: Оновлення типу віджета %type модулем %module.

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Allows administrators to define new content types.
uk: Дозволяти адміністраторам визначати нові типи вмісту.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що видає відповідний набір дозволених значень. Не повинен включати розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, набір, виданий цім кодом, замістить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Trimmed
uk: Скорочений

en: Used in
uk: Використано в

en: No fields have been defined for any content type yet.
uk: Жодних полів ще не задано для жодного типу матеріалів

en: no styling
uk: без стилю

en: simple
uk: просто

en: fieldset
uk: група полів

en: fieldset - collapsible
uk: набір полів - згортуваний

en: fieldset - collapsed
uk: набір полів - згорнутий

en: Added field %label.
uk: Додано поле %label

en: There was a problem adding field %label.
uk: Помилка додавання поля %label.

en: There was a problem creating field %label.
uk: Виникла проблема створення поля %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити поле %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
uk: Якщо в даному полі знаходиться якийсь матеріал - він буде втрачений. Це незворотня операція

en: Removed field %field from %type.
uk: Видалено поле %field із %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
uk: Помилка видалення %field з %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
uk: Ці параметри застосовуються тільки до поля %field оскільки воно знаходиться в типі матеріалу %type

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
uk: Ці параметри застосовуються до поля %field в кожному типі матеріалів, в якому воно використовуються.

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
uk: Код PHP базово видав неправильне значення.<br/>Очікуваний формат: <pre>!sample</pre> Видане значення: @value

en: The default value is invalid.
uk: Базове значення некоректне

en: Saved field %label.
uk: Поле %label збережене.

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
uk: База даних змінена і дані переміщено або видалено.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
uk: Виникла помилка і зміни в базі даних незавершені.

en: Processing %title
uk: Обробка %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
uk: Таблиця %old_name полів матеріалу була перейменована в %new_name і елементи поля були оновлені

en: The content fields table %name has been deleted.
uk: Таблиця %name полів матеріалу була видалена

en: Referenced node ID
uk: ID пов'язаного матеріалу

en: Referenced node title
uk: Заголовок пов'язаного матеріалу

en: Raw number value
uk: Неформатоване числове значення

en: Formatted number value
uk: Форматоване числове значення

en: Raw, unfiltered text
uk: Неформатований, нефільтрований текст

en: Formatted and filtered text
uk: Форматований і фільтрований текст

en: Referenced user ID
uk: ID пов'язаного користувача

en: Referenced user name
uk: Ім'я пов'язаного користувача

en: Formatted HTML link to referenced user
uk: Форматоване HTML посилання до пов'язаного користувача

en: Group multiple values
uk: Групувати множинні значення

en: Select the content type to export.
uk: Вибір типу матеріалу для вивантаження

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
uk: Скопіюйте текст експорту та вставте його в інший тип контенту, використовуючи функцію імпорту.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
uk: Ця форма імпортує визначення полів, експортовані з іншого типу контенту або іншої бази даних. <br/>Зверніть увагу, що поля не можна копіювати всередині одного типу контенту, так що імпортовані поля будуть додані лише у тому випадку, якщо вони ще не існують в обраному типу.

en: <Create>
uk: <Створення>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
uk: Оберіть тип контенту для імпортування вказаних полів. <br/>Оберіть &lt;Create&gt; для створення нового типу контенту для вміщення полів.

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Paste the text created by a content export into this field.
uk: Вставте текст, створений експортуванням контенту, у це поле.

en: The import data is not valid import text.
uk: Дані для втягування не є коректними

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
uk: Наступні модулі слід увімкнути для роботи цього імпортування: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
uk: Тип матеріалу %type вже міститься в базі даних.

en: Exiting. No import performed.
uk: Вихід. Не виконано втягування;

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
uk: Трапилась помилка при доданні типу контенту %type.<br/>Будь ласка, прогляньте вказані помилки для докладних деталей.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
uk: Імпортоване поле %field_label (%field_name) не було додано до %type через те, що поле вже існує в %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
uk: Поле %field_label (%field_name) додано до типу матеріалів %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
uk: Помилка при експорті даних про "налаштування відображення" для поля %field_name.<br/>Помилка БД: '%db_err'.

en: Content Copy
uk: Копіювання матеріалів

en: Enables ability to import/export field definitions.
uk: Включає здатність імпортувати/експортувати визначенні поля.

en: view
uk: вигляд

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
uk: Будь ласка негайно <a href="!url">налаштуйте дозволи полів</a>. Всі поля за замовчуванням недоступні.

en: Content Permissions
uk: Доступи до матеріалів

en: Set field-level permissions for CCK fields.
uk: Встановіть дозволи рівнів полів для полів CCK.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
uk: Ці параметри застосовуються до групи в формі редагування матеріалу

en: always open
uk: завжди відкрите

en: collapsible
uk: згортуване

en: collapsed
uk: згорнуто

en: Instructions to present to the user on the editing form.
uk: Інструкції, що відображаються користувачу на формі редагування

en: These settings apply to the group on node display.
uk: Дані настроювання застосовуються до групи на сторінці відображення матеріалу.

en: A description of the group.
uk: Опис групи.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити групу %label?

en: The group %group_name has been removed.
uk: Групу %label видалено

en: Fieldgroup
uk: Група полів

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Store the ID of a related node as an integer value.
uk: Зберегти ІН пов'язаного вузлу цілим числом.

en: Content types that can be referenced
uk: Типи вмісту, на які можна посилатися

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
uk: Додатково - Документи, на які можна посилатися (Дивитися)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Текстове поле автозаповнення

en: Nodereference autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на матеріал

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: Визначає тип поля для посилань на один матеріал від іншого.

en: Store a number in the database as an integer.
uk: Зберегти як ціле число в базі даних.

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Зберегти як фіксоване дробне число в базі даних.

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Store a number in the database in a floating point format.
uk: Зберегти в базі даних як число з рухомою комою.

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальна кількість цифр для запису в базу даних із врахуванням дробової частини.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового дробу

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
uk: Символ, що використовуватиметься для позначення десяткових дробів у формах.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Визначіть рядок-префікс для значення, наприклад $ або €. Залишіть пустим для нічого. Розділіть значення однини та множини знаком | (фунт|фунти).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Зазначте символи, що додаватися після значення, наприклад м², м/с², кБ/с. Якщо не потрібно, то залиште поле порожнім. Однину і множину розділяти вертикальною рискою (фунт|фунти).

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: "Minimum" must be a number.
uk: "Найменше" повинно бути числом.

en: "Maximum" must be a number.
uk: "Найбільше" повинно бути числом

en: unformatted
uk: неформатоване

en: Defines numeric field types.
uk: Визначає типи числових полів.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
uk: Для віджету "Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено" визначіть спочатку значення 'вимкнено', а потім значення 'увімкнено' у розділі <strong>Дозволені значення</strong>. Зверніть увагу, прямокутник буде позначено міткою для значення  'увімкено'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
uk: Віджет 'прямокутники з варіантами' буде показувати багатоваріантний вибір, якщо ця опція обрана для цього поля, інакше буде вказано одноваріантний вибір.

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/перемикачі

en: Single on/off checkbox
uk: Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено

en: Option Widgets
uk: Спецдодатки

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
uk: Визначає віджети списку вибору, прапорця та радіокнопки для текстових та числових полів.

en: Store text in the database.
uk: Зберігати текст у базі даних.

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстова область (декілька рядків)

en: Defines simple text field types.
uk: Визначає прості типи текстових полів.

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: Store the ID of a related user as an integer value.
uk: Збереження ID пов'язаного користувача як ціле значення

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: Reverse link
uk: Зворотнє посилання

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
uk: При обранні, буде показано обернене посилання на вузол довідки на запису внесеного користувача.

en: Userreference autocomplete
uk: Автозавершение посилань на користувача

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Theme-engine-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються двигуна теми

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
uk: Ці налаштування існують тільки для шаблонів і стилів, що базуються на двигуні теми %engine.

en: Use administration theme for content editing
uk: Використовувати адміністративний шаблон для редагування матеріалів

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
uk: Використовувати адміністративний шаблон, коли редагувати існуючі матеріали, або створювати нові.

en: Form
uk: Форма

en: Debug
uk: Зневадження

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: Override path
uk: Переписати шлях

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Any user
uk: Будь-який користувач

en: Global settings for the Voting API.
uk: Глобальні налаштування API голосування

en: Vote tallying
uk: Підрахунок голосів

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
uk: На високонавантажених сайтах, адміністратори можуть використати ці параметри для відкладеного обрахунку результатів голосувань

en: Tally results whenever a vote is cast
uk: Підрахунок результатів під час додавання голосу

en: Tally results at cron-time
uk: Підрахунок голосів cron-ом

en: administer voting api
uk: керування API голосувань

en: Provides a shared voting API for other modules.
uk: Надає доступ до API голосувань для інших модулів

en: Permission
uk: Повноваження

en: @module module
uk: модуль @module

en: incompatible
uk: несумісне

en: Incompatible with this version of Drupal core
uk: Не сумісно з поточною версією ядра Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
uk: Ця версія не сумісна з версією !core_version ядра Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
uk: Несумісний із цією версією PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Цей модуль вимагає PHP версії @php_required і не сумісний з PHP версії !php_version.

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вкладка

en: Outset
uk: Накладка

en: Grid
uk: Сітка

en: My blog
uk: Мій блоґ

en: Resend invitation
uk: Вислати запрошення знову

en: Request
uk: Запит

en: Input formats
uk: Формати вводу

en: Edit this term
uk: Редагувати цей термін

en: Redo
uk: Повторити

en: Italic
uk: Курсив

en: Editor
uk: Редактор

en: Body header
uk: Тіло заголовка

en: Hide
uk: Приховати

en: Anonymous commenting
uk: Анонімне коментування

en: Anonymous posters may not enter their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть не вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters may leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters must leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі повинні вказувати свою контактну інформацію

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
uk: Ця опція увімкнена, коли анонімні користувачі на <a href="@url">сторінці повноважень</a> володіють повноваженням публікувати коментарі.

en: Display below post or comments
uk: Відображати під дописом чи коментарями

en: Default comment setting
uk: Налаштування коментарів за замовчуванням

en: Read/Write
uk: Читати/Писати

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
uk: Користувачі з повноваженням <em>адмініструвати коментарі</em> зможуть перевизначити це налаштування.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
uk: Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Підпис буде додаватися в кінці усіх коментарів.

en: parent
uk: батько

en: Flat list - collapsed
uk: Суцільним списком - згорнуто

en: Flat list - expanded
uk: Суцільним списком - розгорнуто

en: Threaded list - collapsed
uk: У вигляді гілки - згорнуто

en: Threaded list - expanded
uk: У вигляді гілки - розгорнуто

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 new comment | @count new comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів

en: access comments
uk: доступ до коментарів

en: post comments
uk: залишати коментарі

en: post comments without approval
uk: публікувати коментарі без схвалення

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
uk: Адреса e-mail, на який слід відправити повідомлення АБО введіть %author якщо прагнете послати e-mail авторові матеріалу.

en: Save content type
uk: Зберегти тип матеріалу

en: Global
uk: Глобальне

en: Show descriptions
uk: Показати описи

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Language code
uk: Код мови

en: Save defaults
uk: Зберегти базово

en: arguments
uk: аргументи

en: Save role
uk: Зберегти роль

en: Enter a value in pixels or percent
uk: Введіть значення в пікселях або відсотках

en: Relative size
uk: Відносний розмір

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або використайте ключ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або ключ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: opacity
uk: непрозорість

en: Opacity: 0-100.
uk: Непрозорість: 0-100.

en: file name
uk: ім'я файлу

en: Flatten
uk: Вирівняти

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Blue
uk: Синій

en: Choose to save the image as a different filetype.
uk: Вибрати, щоб зберегти зображення в іншому форматі.

en: Adjust transparency.
uk: Регулювання прозорості.

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Adjust
uk: Підганяти

en: File format
uk: Формат файлу

en: Convert to
uk: Перетворити на

en: debug
uk: відлагодження

en: No highlighting
uk: Немає підсвічування

en: file system
uk: файлова система

en: Escape all tags
uk: Залишити всі теги

en: Strip disallowed tags
uk: Видаляти заборонені теги

en: input formats
uk: формати вводу

en: Source code
uk: Вихідний код

en: !Points for Roles
uk: !Points для Ролей

en: There are no menu items yet.
uk: Поки ще пункти меню відсутні.

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
uk: Текст посилання, відповідний до цього пункту в меню.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Menu name
uk: Назва меню

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
uk: Машинне ім'я цього меню. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>огляд меню</em> для цього меню. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й дефіси, а також повинне бути унікальним.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне меню %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Назва меню може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та дефіси.

en: The menu already exists.
uk: Меню вже існує.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
uk[0]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункт меню у %title. Його буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[1]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункти меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[2]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count[2] пунктів меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).

en: Enter the title and path for your new menu item.
uk: Уведіть назву й шлях вашого нового пункту меню.

en: Word to use for the uncategorized category
uk: Слово використовується для відсортованої категорії

en: !Points expiration
uk: !Points - період дії

en: Expire !points after
uk: Час життя !points

en: This setting will not take affect, date must be in the future
uk: Ця установка не дасть впливати на час життя points

en: Expire !points on this date
uk: Життя !points до цієї дати

en: Expiration entry description
uk: Витікання строку введення установки

en: Display message
uk: Перегляд повідомлень

en: Report Settings
uk: Налаштування Звітів

en: Transactions per page
uk: Транзакцій на сторінку

en: Limits the number of transactions displayed per page
uk: Обмежує кількість транзакцій відображених на сторінку

en: Display zero !point users?
uk: Відображати користувачів з нульовим !point?

en: Users per page
uk: Користувачів на сторінку

en: When listing !points by user limit how many users are displayed on a single page
uk: При перегляді !points обмежує кількість користувачів відображених на сторінці

en: !Points Categorization
uk: !Points - Класифікація

en: Default Category
uk: Вбудована категорія

en: No !points awaiting moderation
uk: Немає !points що очікують перевірки

en: Display all
uk: Відобразити всі

en: Filter by category
uk: Фільтр за категорією

en: Number of users to display
uk: Кількість користувачів для відображення.

en: Limit the number of users displayed to this value
uk: Обмежити кількість відображуванихх користувачів цим значенням

en: Created Userpoints vocabulary
uk: Створений словник Userpoints

en: Automatically created by the userpoints module
uk: Автоматично створено модулем userpoints

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Color picker
uk: Піпетка кольору

en: Image gallery
uk: Галерея зображень

en: Profiles
uk: Профілі

en: Edit container
uk: Редагувати контейнер

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Subscript
uk: Підрядковий індекс

en: Indent
uk: Збільшити відступ

en: Outdent
uk: Зменшити відступ

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Thread
uk: Гілка

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Reply
uk: Відповісти

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Topics per page
uk: Тем на сторінці

en: Posts - most active first
uk: Дописи - найактивніші спочатку

en: Posts - least active first
uk: Дописи - найменш активні спочатку

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Section title
uk: Заголовок секції

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk: Необхідно вказати хоча б одне ключове слово, що містить не менше @count символів.

en: @user's picture
uk: Зображення користувача @user.

en: Daily threshold
uk: Щоденний поріг

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: revert revisions
uk: повернути до попередньої весії

en: Children
uk: Діти

en: Distinct
uk: Унікальність

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
uk: ImageMagick - автономна програма, використовувана, щоб маніпулювати зображеннями. Для її використання вона повинна бути встановлена на вашому сервері і потрібно знати, де вона розташована. Якщо ви невпевнені щодо точного шляху консультуйтеся з вашим ISP або з серверним адміністратором.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
uk: Конкретизуйте повний шлях до ImageMagic <kbd>convert</kbd> двійковий. Наприклад: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> або <kbd>C:Program FilesImageMagick-6.3.4-Q16convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
uk: Показати налагоджувальну інформацію

en: The specified ImageMagic path %file does not exist.
uk: Шлях %file для ImageMagic не існує.

en: ImageMagick could not be found. The admin will need to set the path on the <a href='@image-toolkit-settings'>image toolkit page</a>.
uk: ImageMagick

en: ImageMagick command: @command
uk: ImageMagick команда: @command

en: ImageMagick output: @output
uk: ImageMagick випуск: @output

en: An image (with thumbnail). This is ideal for publishing photographs or screenshots.
uk: Зображення (із прев'ю). Це ідеально для публікації фотографій абоскріншотів.

en: Default image path
uk: Типовий шлях зображення

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: KB
uk: КБ

en: Changes to the images sizes mean that the derivative images will need to be regenerated.
uk: Зміни розмірів зображення означає, що похідні зображення повинні бути перегенеровані

en: The original image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %width x %height pixels.
uk: Розмір доданого зображення змінено до максимально дозволеного %width x %height пікселів.

en: Latest image
uk: Останнє зображення

en: You must upload an image.
uk: Потрібно додати зображення.

en: create images
uk: створити зображення

en: view original images
uk: перегляд оригінальних зображень

en: edit own images
uk: редагувати власні зображення

en: Allows uploading, resizing and viewing of images.
uk: Дозволяє додавати, змінювати розмір і переглядати зображення.

en: Allows easy attaching of image nodes to other content types.
uk: Дозволяє легко долучати зображення до інших типів матеріалу.

en: Image attach
uk: Приєднання зображення

en: Attach existing images
uk: Приєднати доступні зображення

en: When enabled, will allow existing image nodes to be attached instead of uploading new images.
uk: Якщо увімкнено, буде можливо вкладати в матеріал наявні зображення замість відвантаження на сайт нових зображень.

en: This determines the size of the image that appears in the block.
uk: Це визначає розмір зображення, яке з'являється в блоці

en: Image Attach settings
uk: Налаштування приєднання зображення

en: Should this node allows users to upload an image?
uk: Чи можуть користувачі завантажувати на сервер зображення до цього матеріалу?

en: Teaser image size
uk: Розмір зображення Teaser

en: Full node image size
uk: Повний розмір зображення повідомлення

en: Full node image weight
uk: Повновагість зображення повідомлення

en: This value determines the order of the image when displayed in the body.
uk: Це значення визначає порядок зображення, коли його показано в тілі

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Image Attach
uk: Приєднання зображення

en: Create and manage image galleries.
uk: Створити й керувати галереями зображень.

en: Add gallery
uk: Додати галерею

en: Configure appearance of image galleries.
uk: Налаштовує зовнішній вигляд галерей зображень.

en: Edit image gallery
uk: Редагувати галерею зображень

en: Images per page
uk: Зображень на сторінці

en: Sets the number of images to be displayed in a gallery page.
uk: Встановлює число зображень, які показуються на сторінці галереї

en: Display node info
uk: Показати інформацію про матеріал

en: edit gallery
uk: редагувати галерею

en: Gallery name
uk: Назва галереї

en: The name is used to identify the gallery.
uk: Назва використовується для ідентифікації галереї

en: The description can be used to provide more information about the image gallery.
uk: Опис може бути використаний для забезпечення більшої інформації про галереї зображень.

en: When listing galleries, those with with light (small) weights get listed before containers with heavier (larger) weights. Galleries with equal weights are sorted alphabetically.
uk: Коли показується список галерей, більш легкі контейнери показуються вище більш важких. Галереї з однаковою вагою сортуються за алфавітом.

en: Created new gallery %term.
uk: Створити нову галерею %term.

en: The gallery %term has been updated.
uk: Галерея %term була оновлена.

en: The gallery %term has been deleted.
uk: Галерея %term була видалена.

en: Are you sure you want to delete the image gallery %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити галерею зображень %name?

en: Deleting an image gallery will delete all sub-galleries. This action cannot be undone.
uk: Видалення галереї видалить всі під-галереї. Ця дія не може бути відмінена.

en: The image gallery %term and all sub-galleries have been deleted.
uk: Галерея %term і всі під-галереї були видалені.

en: Image galleries may be nested below other galleries.
uk: Зображення, можливо, вкладені нижче до інших галерей.

en: Allows sorting and displaying of image galleries based on categories.
uk: Дозволяє сортувати і показувати галереї за категоріями.

en: ImageMagick Advanced Options
uk: ImageMagick розширені опції

en: Change image resolution to 72 ppi
uk: Змінюють роздільну здатність зображення до 72 ppi

en: The JPEG quality must be a positive number between 1 and 100.
uk: JPEG якість повинна бути число між 1 і 100.

en: The ICC profile could not be read.
uk: ICC профіль не читається.

en: Image import
uk: Імпорт зображення

en: Change settings for the Image Import module.
uk: Змінити параметри модуля Image Import

en: The directory to import image nodes from. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
uk: Папка для імпорту зображень. Drupal повинен мати допуск на запис в цю папку, щоб копіювати туди файли.

en: import images
uk: імпорт зображень

en: Image Import
uk: Імпорт зображень

en: Allows batches of images to be imported from a directory on the server.
uk: Дозволяє імпортувати відразу кілька зображень із каталогу на сервері.

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Picture minimum width
uk: Мінімальна ширина зображення

en: Picture minimum height
uk: Мінімальна висота зображення

en: New forum topics
uk: Нові теми на форумі

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title видалено редакцію %revision.

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
uk: Залиште порожнім якщо ваш SMTP сервер не вимагає авторизації.

en: SMTP Username.
uk: SMTP логін.

en: SMTP password.
uk: SMTP пароль.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
uk: Схоже, що ви встановили Автосинонім, який залежить від модуля Маркер, але модуль Маркер не встановлений або встановлений неправильно.

en: Double quotes "
uk: Подвійні лапки "

en: Single quotes (apostrophe) '
uk: Одинарні лапки (апостроф) '

en: Back tick `
uk: Зворотний апостроф `

en: Comma ,
uk: Кома ,

en: Period .
uk: Крапка .

en: Hyphen -
uk: Дефіс -

en: Underscore _
uk: Підкреслення _

en: Colon :
uk: Двокрапка :

en: Semicolon ;
uk: Крапка з комою ;

en: Pipe |
uk: Вертикальна риска |

en: Left curly bracket {
uk: Ліва фігурна дужка {

en: Left square bracket [
uk: Ліва квадратна дужка [

en: Right curly bracket }
uk: Права фігурна дужка }

en: Right square bracket ]
uk: Права квадратна дужка ]

en: Plus +
uk: Плюс +

en: Equal =
uk: Рівно =

en: Asterisk *
uk: Зірочка *

en: Ampersand &
uk: Амперсанд &

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: Caret ^
uk: Циркумфлекс ^

en: Dollar $
uk: Долар $

en: Hash #
uk: Хеш #

en: At @
uk: «Собачка» @

en: Exclamation !
uk: Знак оклику !

en: Tilde ~
uk: Тильда ~

en: Left parenthesis (
uk: Ліва кругла дужка (

en: Question mark ?
uk: Знак питання ?

en: Less than <
uk: Менше ніж <

en: Greater than >
uk: Більше ніж >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
uk: Масова генерація синонімів до матеріалів, які їх не мають

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типів матеріалів @node_type

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
uk: Масова генерація псевдонімів до профілів користувачів, які не мають псевдонімів

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для блогів, у яких ще немає синонімів

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для сторінок історії користувачів, у яких ще немає синонімів

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [cat], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [term], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: Automatic alias
uk: Автоматичні синоніми

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихідному значенні замінника.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина згенерованого псевдоніму адреси. Рекомендовано 100. Дивиться подробиці: <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
uk: Максимальна кількість синонімів при масовім відновленні

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
uk: Створювати новий синонім. Переадресувати зі старого синоніма.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
uk: Забирати з рядків символи, що не входять у набір ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки букви й цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
uk: Слова, роздільники для синоніма URL, відділені комами. Не поміщайте сюди знаки пунктуації й не використовуйте режим WYSIWYG для цього поля.

en: Punctuation settings
uk: Настройки пунктуації

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
uk: Використовуйте -raw замінники для тексту, щоб уникнути проблем з Html-Елементами.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
uk: Внутрішній текст для синонімів стрічок (залиште поле порожнім, щоб відключити)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були видалені.

en: notify of path changes
uk: повідомляти про зміни адреси

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Pattern for all @node_type paths in @language
uk: Шаблон для всіх шляхів типу нод @node_type в мові @language

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
uk: Масове створення синонімів для термінів, які не мають посилань

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
uk: Створювати синоніми для всіх наявних термінів, які їх не мають.

en: Automated alias settings
uk: Налаштування автоматичних синонімів

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
uk: Цей гід надає контекстно залежну довідку щодо використання та налагодження <a href="@drupal">Друпалу</a> та його модулів, і він доповнюється з більш розшіреного онлайнового <a href="@handbook">Друпал підручника</a>. Цей підручник може містити більше оновленої інформації, анотований додатковими коментарями користувачів, і є авторитетним документом для всієї документації Друпал.

en: The help module provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
uk: Модуль допомоги надає контекстно залежну довідку щодо використання та налагодження <a href="@drupal">Друпалу</a> та його модулів, і він доповнюється з більш розшіреного онлайнового <a href="@handbook">Друпал підручника</a>. Цей підручник може містити більше оновленої інформації, анотований додатковими коментарями користувачів, і є авторитетним документом для всієї документації Друпал.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@help">модуля Довідки</a>.

en: (site default theme)
uk: (стандартна тема сайту)

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: pending
uk: очікує

en: Database not supported.
uk: База даних не підтримується.

en: Preview trimmed version
uk: Зразок скороченої версії

en: Preview full version
uk: Зразок повної версії

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
uk: Вміст був змінений іншим користувачем, зміни не вдалося зберегти.

en: List, add, and edit users.
uk: Переглянути, додати та редагувати користувачів.

en: Bullet list
uk: Ненумерований список

en: Expand
uk: Розкрити

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: User approved to group by admin
uk: Адміністратор прийняв користувача в групу

en: Unrecognized user ID: %uid.
uk: Невідомий код користувача: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
uk: Користувач не є учасником вказаної групи.

en: !name already approved to group %group.
uk: !name уже прийнятий(а) у групу %group.

en: Admin: Remove
uk: Звільнити адміністратора

en: Admin: Create
uk: Призначити адміністратором

en: Organic groups usage
uk: Використання в Органічних групах

en: Specify how organic groups should treat nodes of this type. Nodes may behave as a group, as group posts, or may not participate in organic groups at all.
uk: Визначіть, як Органічні групи повинні опрацьовувати цей тип нод. Ноди можуть створюватись як нові Групи, як публікації до існуючих Груп, або не мати жодного відношення до Груп взагалі.

en: Join %name.
uk: Станьте учасником %name.

en: Group node
uk: Матеріал групи

en: May not be posted into a group.
uk: Не може публікуватись до груп.

en: Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:
uk: Можна також підписатися на окремі стрічки сайту:

en: Usage
uk: Використання

en: Add a user to a group.
uk: Додати користувача до групи.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
uk[0]: @count користувач додано до групи.
uk[1]: @count користувача додано до групи.
uk[2]: @count користувачів додано до групи.

en: Organic groups access configuration
uk: Конфігурація доступу до Органічних груп

en: Visible only within the targeted groups.
uk: Видимість лише в рамках цільових груп.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
uk: Видимість в рамках цільових груп і на інших сторінках.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
uk: Головна сторінка групи з обмеженим доступом не може бути переглянута користувачами, які не є її учасниками, доступ до нових повідомлень в групі по-замовчуванню також обмежений. Ця настройка керує тим, які опції груп з обмеженим доступом можуть використовуватися при створенні нової групи або редагуванні існуючої. Якщо ви виберете один з варіантів <em>адміністратори групи вибирає ...</em>, то обмеження доступу будуть у віданні адміністраторів груп, із значенням за замовчуванням, яке вказано тут.

en: Private group
uk: Приватна група

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
uk: Чи повинна ця група бути видимою тільки її учасникам? Відключено, якщо встановлена опція <em>Відображати в списку</em> або <em>Запити на участь: відкрита група</em>.

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Enable access control for private posts and private groups.
uk: Увімкнути контроль доступу для приватних повідомлень і приватних груп.

en: Group subscriptions
uk: Підписки групи

en: Select specific content types which should be <em>allowed</em> for subscriptions to <em>group + content type</em>.
uk: Виберіть типи матеріалів, які будуть <em>доступні</em> для підписки в <em>групі + тип матеріалу</em>.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
uk: Автоматична підписка користувачів на групи до яких вони приєднуються.

en: Group: %name
uk: Група: %name

en: Content type in group
uk: Тип матеріалу в групі

en: Send interval
uk: Інтервал відправлення

en: Send method
uk: Метод відправлення

en: There are no active group subscriptions available.
uk: Немає доступних активних підписок групи.

en: subscribe to content in groups
uk: підписатися на контент у цій групі

en: Organic Groups Notifications
uk: Сповіщення Organic Groups

en: info
uk: інформація

en: Contexts
uk: Контексти

en: inactive
uk: неактивне

en: Set
uk: Встановлення

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: OpenID redirect
uk: Перенаправлення OpenID

en: OpenID Login
uk: Логін OpenID

en: Delete OpenID
uk: Видалити OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
uk: Після підтвердження Вашої адреси електронної пошти Ви зможете входити за допомогою OpenID.

en: Log in using OpenID
uk: Увійти по OpenID

en: Cancel OpenID login
uk: Скасувати вхід по OpenID

en: What is OpenID?
uk: Що таке OpenID?

en: OpenID login failed.
uk: Помилка входу OpenID

en: OpenID login cancelled.
uk: Скасовано вхід OpenID

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Add an OpenID
uk: Додати OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
uk: Цей OpenID використовується на сайті

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити OpenID %authname для %user?

en: OpenID deleted.
uk: OpenID видалено

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
uk: Вибачте, цей OpenID не дійсний. Впевніться, що ID введено правильно

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
uk: Перш ніж увійти через OpenID, ви маєте підтвердити свою адресу електронної пошти для цього облікового запису

en: Vocabulary settings
uk: Настроювання словника

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Loading
uk: Завантаження

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: Permitted upload file extensions
uk: Припустимі розширення файлів для завантаження

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
uk: Розширення файлів, які може відвантажувати користувач у це поле. Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням. Якщо поле залишити порожнім, користувачі зможуть відвантажити файли з будь-якими розширеннями.

en: File size restrictions
uk: Обмеження розміру файлу

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
uk: Межа для розміру файлу, що завантажується користувачем. Помітьте, що ці настроювання ставляться тільки до файлів, що знову завантажуються, і не впливають на існуючі файли.

en: Maximum upload size per file
uk: Максимальний розмір файлу, який завантажується

en: Maximum upload size per node
uk: Максимальний завантажувальний розмір для матеріалу

en: Generic files
uk: Базові файли

en: File description
uk: Опис файлу

en: File size (in bytes)
uk: Розмір файлу (в байтах)

en: File size (pretty printed)
uk: Розмір файлу ( у структурній роздруківці)

en: FileField
uk: Файлове поле

en: Defines a file field type.
uk: Визначає тип файлового поля.

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
uk: Якщо ввімкнено, Друпал додасть rel="nofollow" до всіх посиланьна сайті, як засіб запобігання ефективності спамових посилань. Примітка: це також заборонить пошуковим системам відслідковувати дійсні посилання; таким чином, ця функція найбільш ефективна для анонімних користувачів.

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Subscribed to
uk: Підписаний на

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Devel
uk: Розробка

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Execute
uk: Виконати

en: Primary links
uk: Основні посилання

en: ok
uk: гаразд

en: empty
uk: порожньо

en: Rebuild permissions
uk: Перебудувати повноваження

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Restore
uk: Відновити

en: Displays image files in their original size.
uk: Показати файли зображень у їхньому оригінальному розмірі.

en: Action %action has been unassigned.
uk: Дію %action відмінено.

en: Add role
uk: Додати роль

en: You must specify a valid role name.
uk: Потрібно вказати припустиму назву ролі.

en: The role has been added.
uk: Роль додано.

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипу

en: Created time
uk: Час створення

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Updated term %term.
uk: Оновлено термін %term.

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Discard items older than
uk: Викидати елементи старіші за

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Період часу, через який видаляти елементи потоку. (Вимагає коректності налагодження <a href="@cron">завдань планувальника</a>)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
uk: Кількість елементів потоку, відображених на сторінках потоку і категорій

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
uk: @site_name - зібрані потоки в категорію @title

en: @site_name - aggregated feeds
uk: @site_name - зібрані потоки

en: @site_name aggregator
uk: @site_name збирач

en: !title feed
uk: !title потік

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Збиральник - потужний інструмент консолідації інформації і збору новин, що отримує свіжий матеріал з RSS-, RDF-, і Atom-основаних потоків, доступних в інтернеті. Тисячі сайтів(в основному новинні та блоги) публікують свій матеріал і видають потоки, використовуючи певні стандартизовані формати. Формати, які підтримується Збиральником - <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
uk: Потоки складаються з елементів, або індивідуальних повідомлень, що публікуються сайтом, який надає потік. Потоки можуть бути згруповані в категорії, в основному за тематиками. Користувачі переглядають елементи потоку на <a href="@aggregator">головній сторінці збиральника</a> або <a href="@aggregator-sources">їхньому джерелі</a>. Адміністратори можуть <a href="@feededit">додавати, редагувати та видаляти потоки</a> і обирати частоту оновлень кожного з них. Найбільш свіжі елементи можуть відображатись в вигляді блоків через <a href="@admin-block">сторінку налагодження блоків</a>. Також доступний A <a href="@aggregator-opml">файл OPML</a> для всіх доступних потоків. Вимагає коректності налагодження <a href="@cron">завдань планувальника</a>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@aggregator">модуля Збиральник</a>.

en: Aggregator
uk: Збирач

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
uk: Відсутні нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: There is new syndicated content from %site.
uk: Нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site, через помилку: "%error".

en: Feed aggregator
uk: Збирач потоків

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
uk: Збирає трансльовані матеріали (потоки RSS, RDF, і Atom ).

en: Alias
uk: Синонім

en: Node author
uk: Автор матеріалу

en: Account settings
uk: Налаштування облікового запису

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name було успішно видалено.

en: Deleted content type %name.
uk: Видалено тип матеріалу %name.

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Clean URLs
uk: Чисті URL-адреси

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Pictures
uk: Зображення

en: Current subscriptions
uk: Поточні підписки

en: Manage subscriptions
uk: Керувати підписками

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: The subscriptions have been deleted.
uk: Підписки були видалені.

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Number of topics
uk: Кількість тем

en: Active forum topics
uk: Активні теми на форумі

en: Read the latest forum topics.
uk: Читати останні теми на форумі.

en: User activity
uk: Активність користувача

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP відсутня або застаріла. Будь-ласка, зверніться до <a href="@url">документації по роботі PHP із зображеннями</a> щоб отримати інформацію по усуненню цієї помилки.

en: GD library
uk: Бібліотека GD

en: Subscriber
uk: Передплатник

en: Attach to
uk: Приєднати до

en: Attach files
uk: Вкласти файл

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
uk: Категорія до якої повинне належати нове поле. Категорії використовуються для логічного групування полів. Приклад категорії - "Персональна інформація".

en: The user must enter a value.
uk: Користувач має ввести значення.

en: Visible in user registration form.
uk: Відображуване у реєстраційній формі користувача.

en: The length of time between feed updates. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Інтервал часу між оновленнями потоку. (Має бути налаштованим <a href="@cron">запуск планувальника</a>)

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
uk: Нові елементи потоку автоматично заповнюють обрані категорії

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті на протязі цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Maximum number of currently online users to display.
uk: Максимальна кількість присутніх користувачів, яка відображатиметься.

en: There is currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: 1 guest | @count guests
uk[0]: @count гість
uk[1]: @count гостя
uk[2]: @count гостей

en: Shout
uk: Крик

en: Are you sure you want to delete this shout?
uk: Ви певен, що прагнете вилучити це повідомлення?

en: Your shout has been saved.
uk: Ваше повідомлення збережене.

en: Your shout was deleted.
uk: Ваше повідомлення вилучене.

en: post shouts
uk: розміщати повідомлення

en: administer shoutbox
uk: Адмініструвати кричалку

en: post shouts without approval
uk: розміщати повідомлення без перевірки

en: delete own shouts
uk: видаляти власні повідомлення

en: edit own shouts
uk: редагувати власні повідомлення

en: Views panes
uk: Панелі видів

en: by @user
uk: автор: @user

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Deleted/missing block @module-@delta
uk: Видалений/відсутній блок @module-@delta

en: New custom content
uk: Новий власний вміст

en: Create a completely custom piece of HTML content.
uk: Створити цілком власний HTML-вміст.

en: Context
uk: Контекст

en: General form
uk: Загальна форма

en: Form goes here.
uk: Форма веде сюди.

en: "@s" base form
uk: Основна форма "@s"

en: Node type description
uk: Опис типу матеріала

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Attached files go here.
uk: Вкладений файл веде сюди

en: A list of files attached to the node.
uk: Перелік файлів, вкладених до матеріалу.

en: "@s" attachments
uk: Вкладення "@s"

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Book navigation goes here.
uk: Навіґатор книги веде сюди.

en: "@s" book navigation
uk: Навіґатор книги "@s"

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Comment form here.
uk: Форма коментування тут.

en: A form to add a new comment.
uk: Форма додавання нових коментарів.

en: "@s" comment form
uk: Форма коментаря "@s"

en: Node comments
uk: Коментарі матеріалу

en: Node comments go here.
uk: Коментарі матеріалу ведуть сюди.

en: The comments of the referenced node.
uk: Коментарі матеріалу за посиланням.

en: Sort
uk: Сортувати

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: "@s" comments
uk: Коментарі "@s"

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: The content of the referenced node.
uk: Вміст матеріалу за посиланням.

en: Node title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Node content goes here.
uk: Вміст матеріалу веде сюди.

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Edit this node
uk: Редагувати цей матеріал

en: Link title to node
uk: Зв’язати посиланням заголовок і матеріал.

en: Check here to make the title link to the node.
uk: Клацніть тут, щоб зробити заголовок посиланням на матеріал.

en: No extras
uk: Без доповнень

en: Check here to disable additions that modules might make to the node, such as file attachments and CCK fields; this should just display the basic teaser or body.
uk: Клацніть тут, щоб вимкнути оновлення, що модуль може додати до матеріалу, наприклад, файлові вкладення та поля CCK; при цьому буде відображуватися простий анонс та тіло.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: "@s" content
uk: Вміст "@s"

en: Node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу

en: Publishing options on the Node form.
uk: Опції публікації на формі матеріалу.

en: Node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу

en: Author information on the Node form.
uk: Інформація про автора на формі матеріалу.

en: Node form input format
uk: Формат вводу з форми матеріалу

en: Node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала

en: Comment settings on the Node form.
uk: Налаштування коментування на формі матеріала

en: Node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу

en: Node form file attachments
uk: Форма файлових вкладень матеріалу

en: File attachments on the Node form.
uk: Файлові вкладення на формі матеріалу.

en: Node form categories
uk: Категорїї з форми матеріалу

en: Taxonomy categories for the node.
uk: Категорії таксономії для матеріалу.

en: Node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу

en: Book options for the node.
uk: Опції книги для матеріалу

en: Publishing options.
uk: Опції публікації.

en: Comment options
uk: Налаштування коментарів

en: Comment options.
uk: Опції коментування

en: Authoring information.
uk: Інформація про автора.

en: Menu options
uk: Опції меню

en: Menu options.
uk: Опції меню.

en: URL path options
uk: Опції URL-шляху

en: URL Path options.
uk: Опції URL-шляху.

en: Attach files.
uk: Вкласти файл.

en: Categories.
uk: Категорії.

en: Book options
uk: Опції книги

en: Book options.
uk: Опції книги

en: Input format.
uk: Формат вводу.

en: "@s" @type
uk: @type "@s"

en: Node type description goes here.
uk: Опис типа матеріалу веде сюди.

en: Node type description.
uk: Опис типу матеріала.

en: "@s" type description
uk: Опис типу "@s"

en: Profile content goes here.
uk: Вміст профілю веде сюди.

en: Which category
uk: Котра категорія

en: Text to display if category has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо категорія не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не відображатиметься, якщо він не перевизначений.

en: "@s" profile fields
uk: Поля профілю "@s"

en: Term description goes here.
uk: Опис терміна веде сюди.

en: Term description.
uk: Опис терміна.

en: "@s" term description
uk: Опис терміна "@s"

en: List of related terms
uk: Перелік пов’язаних термінів

en: Terms related to an existing term; may be child, siblings or top level.
uk: Терміни, пов’язані з існуючим терміном; це може бути дочірні терміни, від спільного батька або рівнем вище.

en: Sibling terms
uk: Терміни від спільного батька

en: Top level terms
uk: Терміни верхнього рівня

en: Term synonyms
uk: Синоніми терміна

en: Which terms
uk: Котрі терміни

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: The picture of a user.
uk: Картинка користувача.

en: "@s" user picture
uk: Картинка користувача "@s"

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: The profile of a user.
uk: Профіль користувача

en: "@s" user profile
uk: Профіль користувача "@s"

en: Vocabulary terms
uk: Терміни словника

en: All the terms in a vocabulary.
uk: Всі терміни в словнику.

en: "@s" terms
uk: Терміни "@s"

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Define the maximum depth of terms being displayed.
uk: Визначіть максимальну глибину термінів, що відображатимуться.

en: Display as tree
uk: Відображати у вигляді дерева.

en: If checked, the terms are displayed in a tree, otherwise in a flat list.
uk: Якщо позначено, терміни будуть відображені у вигляді дерева, інакше - у вигляді простого списку.

en: A node object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Currently set to !link
uk: Наразі встановлено у !link

en: Invalid node selected.
uk: Обрано неприпустимий матеріал.

en: A node add form.
uk: Форма додавання матеріалу.

en: Select the node type for this form.
uk: Оберіть тип матеріалу для цієї форми.

en: A node edit form.
uk: Форма для редагування матеріалу.

en: A single taxonomy term object.
uk: Введіть об’єкт окремого терміна таксономії.

en: A single user object.
uk: Окремий об’єкт користувача.

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A single taxonomy vocabulary object.
uk: Окремий об’єкт словника таксономії.

en: Select the vocabulary for this form.
uk: Оберіть словник для цієї форми.

en: argument
uk: аргумент

en: Add argument
uk: Додати аргумент

en: relationship
uk: зв’язок

en: Add relationship
uk: Додати зв'язки

en: Add context
uk: Додати контекст

en: Required contexts
uk: Необхідний контекст

en: required context
uk: необхідний контекст

en: Add required context
uk: Додати необхідний контекст

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Add @type "@context"
uk: Додати @type "@context"

en: Edit @type "@context"
uk: Редагувати @type "@context"

en: Enter a name to identify this !type on administrative screens.
uk: Введіть назву для ідентифікації цього !type на адміністративних сторінках.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Enter a keyword to use for substitution in titles.
uk: Введіть ключове слово, що використовуватиметься для підстановки заголовках.

en: Ignore it; content that requires this context will not be available.
uk: Ігнорувати; матеріал, що вимагає цей контекст буде недоступний.

en: If the argument is missing or is not valid, select how this should behave.
uk: Оберіть поведінку, якщо аргумент відсутній або помилковий.

en: Argument @count
uk: Аргумент @count

en: Context @count
uk: Контекст @count

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count сек
uk[1]: @count сек
uk[2]: @count сек

en: Configure !subtype_title
uk: Налаштувати підтип !subtype_title

en: Panel settings
uk: Налаштування панелі

en: No title
uk: Без заголовка

en: Unknown context
uk: Невідомий контекст

en: No context
uk: Немає контексту

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
uk: Необхідно використовувати %keywords з контекстів, так само як %title, аби утримувати оригінальну назву.

en: Context %count
uk: Контекст %count

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Введіть назву модуля для експортування коду.

en: Local
uk: Локаль

en: Panel
uk: Панель

en: Add a node from your site as content.
uk: Додати як вміст матеріал з сайту.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
uk: Для використання NID з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N аби отримати URL-аргументи. Або використовувати @0, @1, @2, ..., @N для використання аргументів, переданих в панель.

en: Leave node title
uk: Залишити заголовок матеріалу

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
uk: Додатково: якщо позначено, не змінюйте заголовок матеріалу; це може призвести до появи двох заголовків матеріалу, хіба що у вашій темі це враховано.

en: Invalid node
uk: Неприпустимий матеріал

en: Node loaded from @var
uk: Матеріал завантажено з @var

en: Deleted/missing node @nid
uk: Видалений/відсутній матеріал @nid

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Path is required.
uk: Шлях є обов’язковим.

en: Argument wildcard
uk: Cимвол підстановки аргументу

en: No argument
uk: Без аргументу

en: From context
uk: З контексту

en: From panel argument
uk: З аргументу панелі

en: Input on pane config
uk: Вводити з конфігурацією фрагменту панелі

en: Required context
uk: Контекст обов’язковий

en: Panel argument
uk: Аргумент панелі

en: If "From panel argument" is selected, which panel argument to use.
uk: Якщо обрано опцію "З аргументу панелі", який аргумент панелі використовувати.

en: Sixth
uk: Шостий

en: Fixed argument
uk: Фіксований аргумент

en: If "Fixed" is selected, what to use as an argument.
uk: Якщо обрано "Фіксоване", що використовувати як аргумент.

en: If this argument is presented to the panels user, what label to apply to it.
uk: Якщо цей аргумент презентовано користувачеві панелі, яку мітку до нього застосовувати.

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link to view
uk: Посилання на вид

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Edit this view
uk: Редагувати цей вид

en: Link title to view
uk: Зв’язати посиланням заголовок і вид.

en: Provide a "more" link that links to the view
uk: Надати посилання "Ще", котре вказує на вид

en: This is independent of any more link that may be provided by the view itself; if you see two more links, turn this one off. Views will only provide a more link if using the "block" type, however, so if using embed, use this one.
uk: Це не має сенсу, якщо будь-яке посилання "ще" може бути забезпечене безпосередньо видом; якщо з’явилось два або більше посилань "ще", вимкніть цю опцію. Модуль Види забезпечуватиме посилання "Ще" лише при використанні типу "блок, тому при використанні вбудовування, вмикайте цю опцію.

en: Display feed icons
uk: Відображати іконки потоку

en: Num posts
uk: Кількість дописів

en: Send arguments
uk: Надсилати аргументи

en: Deleted/missing view @view
uk: Видалений/відсутній вид @view

en: Book parent
uk: Батьківська книга

en: Adds a book parent from a node context.
uk: Додає батька книги з контексту матеріала.

en: Immediate parent
uk: Негайний батько

en: Top level book
uk: Книга вищого рівня

en: Term from node
uk: Термін з матеріалу

en: Adds a taxonomy term from a node context; if multiple terms are selected, this will get the "first" term only.
uk: Додає термін таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, буде взятий лише "перший" термін.

en: Term parent
uk: Батько терміна

en: Adds a taxonomy term parent from a term context.
uk: Додає батька терміна таксономії з контексту терміна.

en: Top level term
uk: Термін верхнього рівня

en: Begin
uk: Початок

en: Black
uk: Чорний

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Московська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Promote to front page
uk: Розмістити на головній

en: Link to file
uk: Посилання на файл

en: contains
uk: містить

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Let scale make images larger than their original size
uk: Дозволити при масштабуванні робити зображення більшими за їх початковий розмір

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу imagecache: %image, параметри: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу і обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
uk: <strong>Внутрішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть менші або рівні до введеної ширини і висоти. Зручно для зазначення максимальних висоти та/або ширини.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
uk: <strong>Зовнішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть більшими або рівними введеній висоті та ширині. Ідеально для кадрування до квадрату.

en: Scale to fit
uk: Масштабувати до розміру

en: Inside dimensions
uk: Внутрішні розміри

en: Outside dimensions
uk: Зовнішні розміри

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть ширину в пікселях або у відсотках, тобто 500 або 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть висоту в пікселях або у відсотках. Приклад - 500 або 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра застрарілого маштабу imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра перетворення в сірий imagecache. %image, data: %data.

en: Rotation angle
uk: Кут повороту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
uk: Градус кута, на який буде повернуто зображення. Позитивний градус - за годинниковою стрілкою, негативний - проти годинникової стрілки.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
uk: Випадковий кут повороту для кожного зображення. Кут, зазначений вище вважатиметься максимумом.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра повороту imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
uk: <strong>Примітка:</strong> Sigma параметр нижче в цей час використовується <em>тільки</em>, коли Imagemagick активний.

en: Radius
uk: Радіус

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
uk: Радіус Гауса, в пікселях, не враховує центральний піксель. Якщо використовується Imagemagick, Ви можете вказати 0, щоб Imagemagick обрав підходячий радіус. Типово від 0.5 до 1 для роздільної екрану. Базово 0.5

en: Sigma
uk: Сіґма

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
uk: Стандартне відхилення Гауса, в пікселях. Загальне правило іконки: якщо радіус менше сігми, толі сігма рівна радіусу, інакше сігма рівна кореню квадратному від радіуса. Базово - 0.5

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
uk: ВІдсоток відмінності між початковим розміром і розмитим фото, що додане в фоні оригіналу. Типово від 50 до 200. Базово - 100

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
uk: Поріг, як частка від максимальниз рівнів RGB, потрібна для використання в величині різниці. Типово від 0 до 0.2. (Базово від 0 до 0.2)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка imagecache_sharpen_image. зображення: %image, дані: %data.

en: @preset image
uk: @preset зображення

en: @preset image linked to node
uk: @preset зображення приєднане до матеріалу

en: @preset image linked to image
uk: @preset зображення приєднане до зображення

en: @preset file path
uk: @preset шлях до файлу

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
uk: Помилка створення фото з %image, використовуючи налаштування %preset.

en: non-existant action %action
uk: недоступна дія %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
uk: Помилка створення теки %dir для imagecache

en: action(id:%id): %action failed for %src
uk: дія(id:%id): помилка %action для %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
uk: Невідомий тип файлу (%path) статус: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка масштабування imagecache. Фото %image, параметри: %data.

en: administer imagecache
uk: адміністрування imahecache

en: flush imagecache
uk: очищати кеш зображень

en: view imagecache
uk: перегляд imagecache

en: presetname
uk: ім'я налаштувань

en: Flush
uk: Скинути

en: Preset Namespace
uk: Ім'я Набору Правил

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: Ім'я, використані в адресах для фото для повідомлення imagecache як обробляти. Прохання, виключно буквенно-цифрові символи, підкреслення (_) і тире (-) для імен.

en: The specified preset was not found
uk: Зазначений набір правил не знайдений.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
uk: Ви певен, що прагнете вилучити набір правил %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
uk: Ви дійсно бажаєте очистити налаштування %preset?

en: New Actions
uk: Нові Дії

en: Add !action
uk: Додати !action

en: Update Action
uk: Оновлення Дії

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити !action з налаштування !preset?

en: The action has been deleted.
uk: Дію видалено

en: Administer imagecache presets and actions.
uk: Керування наборами правил і діями imagecache.

en: Add new preset
uk: Додати новий набір правил

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
uk: Головний ідентифікатор для налаштування imagecache

en: The primary identifier for an imagecache_action.
uk: Головний ідентифікатор для дії imagecache

en: The weight of the action in the preset.
uk: Вага дії в налаштуванні

en: The module that defined the action.
uk: Модуль, який визначив дію.

en: The unique ID of the action to be executed.
uk: Унікальний ідентифікатор дії, що буде виконана.

en: The configuration data for the action.
uk: Дані конфігурації для дії.

en: ImageCache Directory
uk: Тека ImageCache

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: ImageCache Temp Directory
uk: Тимчасова тека ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
uk: Динамічне керування фото і кеш

en: ImageCache User Interface.
uk: Інтерфейс ImageCache

en: Edit rule
uk: Редагувати правило

en: Print
uk: Друк

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Unblock
uk: Розблокувати

en: Password Expiration Warning
uk: Застереження про прострочення пароля

en: E-mail notification settings
uk: Параметри сповіщень електронної пошти

en: No entries
uk: Немає елементів

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Інструкції щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: Note:
uk: Зверніть увагу:

en: Registration form
uk: Реєстраційна форма

en: Account information
uk: Інформація про обліковий запис

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail неправильна.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Invites
uk: Запрошення

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: resend
uk: відіслати знову

en: Mailbox
uk: Скринька

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Any
uk: Будь-якій

en: E-mail addresses to notify when updates are available
uk: Адреси електронної пошти для сповіщень про доступні оновлення

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
uk: Щойно сайт виконає перевірку доступних оновлень та знайде нові випуски, то зможе сповістити перелічених користувачів електронною поштою. Введіть кожну адресу електронної пошти в окремому рядку. Якщо поле порожнє, повідомлення розсилатися не будуть.

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: All newer versions
uk: Всі нові версії

en: Only security updates
uk: Лише оновлення безпеки

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: %emails are not valid e-mail addresses.
uk: %emails - хибні електронні адреси

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Not secure!
uk: Незахищено!

en: Revoked!
uk: Відкликано!

en: Unsupported release
uk: Непідтримувана версія

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити стан

en: (version @version available)
uk: (є в наявності версія @version)

en: See the available updates page for more information:
uk: Для додаткової інформації перегляньте сторінку доступних оновлень:

en: New release(s) available for !site_name
uk: !site_name: З’явились нові версії

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З’явилося оновлення безпеки для поточної версії Друпал. Для забезпечення безпеки сервера необхідно якомога швидше оновитися!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дану версію Друпал було відкликано і вона більше недоступна для завантаження. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
uk: Встановлена версія щонайменше одного з модулів або тем була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомедовано здійснити оновлення або вимкнення!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дана версія Друпал більше не підтримується. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
uk: Встановлена версія мінімум одного з Ваших модулів або тем більше не підтримується. Оновлення або вимкнення строго рекомендується! Прохання переглянути сторінку проекта для додаткової інформації.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З’явились оновлення для даної версії Друпал. Для забезпечення правильної роботи сайту, необхідно якомога швидше оновитись.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
uk: Виникла проблема визначення стану доступних оновлень Вашої версії Друпал.

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
uk: Виникла проблема визначення стану доступних оновлень для одного або більше Ваших модулів чи тем.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@available_updates">Доступні оновлення</a>.

en: Project not secure
uk: Проект небезпечний

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Командою безпеки Drupal проект визначений як небезпечний і його завантаження більше неможливе. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з проектом.

en: Project revoked
uk: Проект відкликано

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект було відкликано, і його завантаження більше неможливе. Рекомендовано вимкнути все, що входить в цей проект!

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект більше не підтримується і більше не доступний для завантаження. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з проектом!

en: No available releases found
uk: Доступних версій не знайдено

en: Release revoked
uk: Версію вікликано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія відтепер не підтримується і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що входить в цю версію, або виконати оновлення!

en: Invalid info
uk: Неприпустима інформація

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: No name
uk: Без імені

en: Delete All
uk: Видалити все

en: Scale image
uk: Масштаб зображення

en: Scale and crop image
uk: Масштабування та кадрування зображення

en: Image display sort order
uk: Порядок сортування зображень

en: Create date, newest first
uk: Дата створення, нові спочатку

en: Create date, oldest first
uk: Дата створення, старі спочатку

en: Finish
uk: Завершити

en: You can
uk: Ви можете

en: The selected file %name could not be uploaded.
uk: Вибраний файл %name не вдалося вивантажити.

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: In moderation
uk: В модерації

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
uk: Керування ієрархією форумів і іх налаштування.

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: Default order
uk: Базовий порядок

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
uk: Цей словник призначений для форумів. Деякі стандартні для словників можливості недоступні.

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
uk: Елемент %forum є тільки контейнером для форумів. Будь-ласка, оберіть один з форумів нижче.

en: Leave shadow copy
uk: Залишити тіньову копію

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
uk: Якщо ви перенесете цю тему, ви можете залишити в старому форумі посилання на неї в новому форумі.

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: forum container
uk: контейнер для форуму

en: Created new @type %term.
uk: Створено новий @type %term.

en: The @type %term has been updated.
uk: @type %term оновлено.

en: @time ago<br />by !author
uk: @time тому<br />від !author

en: create forum topics
uk: створювати теми на форумі

en: edit own forum topics
uk: редагувати власні теми на форумі

en: administer forums
uk: адмініструвати форуми

en: Default format
uk: Базовий формат

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only in the category(s)
uk: Лише у категорії(-ях)

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типу(типів)

en: Content ranking
uk: Ранжування матеріалів

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Наступні номери керують, якими властивостями матеріалу пошук повинен переважати, коли видавати результати.Вищі значення надають більшої вагомості, нуль - ігнорування. Зміна цих значень не вимагає перебудови пошукового індексу. Зміни вступають в силу одразу.

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Factor
uk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
uk: Розгорнути таблицю, щоб показати описи.

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Compress layout by hiding descriptions.
uk: Зменшити таблицю приховавши описи.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
uk: Позначений файл %file неможливо завантажити на сайт, оскільки  каталог %directory невірно налаштований.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файла з таким іменем не існує. Перевірте правильність назви вказаного файла.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файл з таким іменем у місці призначення вже існує.

en: The selected file %file could not be copied.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file.

en: The removal of the original file %file has failed.
uk: Не вдається видалити початковий файл %file.

en: Color set
uk: Набір кольорів

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографію.</li>
    <li>Заберіть лапки навколо виразів щоб шукати слова окремо: для запиту <em>"чорна заздрість"</em> буде менше збігів, ніж для запиту <em>чорна заздрість</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит, використавши оператор <em>OR</em>: <em>чорна заздрість</em> дасть менше збігів, ніж <em>чорна OR заздрість</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Database host
uk: Сервер бази даних

en: Maximum link text length
uk: Максимальна довжина тексту посилання

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
uk: Посилання довжина яких більша ніж це число обрізаються, щоб уникнути порушення форматування тексту. Саме посилання зберігається, але його текстова частина обрізається.

en: Check e-mail
uk: Перевірити електрону пошту

en: Reports
uk: Звіти

en: Default picture
uk: Зображення за замовчуванням

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: Delete node
uk: Видалити матеріал

en: Domains
uk: Домени

en: Select the default site time zone.
uk: Виберіть часовий пояс за промовчанням.

en: Site status
uk: Стан сайту

en: drop
uk: видалити

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: Toggle display
uk: Показ елементів

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо ви не маєте прямого доступу до серверу, для відвантаження вашого логотипу скористайтеся цим полем.

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Install profile
uk: Профіль встановлення

en: %percentage of the site has been indexed.
uk: %percentage сайту було проіндексовано.

en: Download method
uk: Метод завантаження

en: Web server
uk: Веб-сервер

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: string
uk: рядок

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
uk[0]: @count елемент залишився для індексації.
uk[1]: @count елемента залишилось для індексації.
uk[2]: @count елементів залишилось для індексації.

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були перебудовані.

en: Retrieve
uk: Отримати

en: Column
uk: Стовпець

en: Default sort
uk: Базове сортування

en: sort by @s
uk: сортувати за @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль невірні. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: and
uk: та

en: where
uk: де

en: URL filter
uk: URL фільтр

en: Please select one or more comments to perform the update on.
uk: Для оновлення оберіть, будь-ласка, один або кілька коментарів для оновлення.

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
uk: Переповнення буфера: занадто багато викликів до actions_do(). Припинено для попередження нескінчених рекурсій.

en: Action %action saved.
uk: Дію %action збережено.

en: Action %action created.
uk: Дію %action створено

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
uk: Тригери - це системні події, такі як "додано новий матеріал" або "користувача зареєстровано". Модуль тригерів комбінує ці тригери з діями(функціональними завданнями), такими як відміна публікації матеріалу або надсилання електронного повідомлення адміністратору. <a href="@url">Сторінка налаштування дій</a> містить список доступних дій і надає можливість створювати і керувати додатковими діями.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
uk: Дії — це окремі завдання, які може виконувати система, наприклад зняття з публікації матеріалу або бан користувача. Модулі, такі як Trigger, можуть запускати ці дії по певних системних подіях; наприклад, при додаванні нового повідомлення або при вході користувача на сайт. Модулі також можуть надавати додаткові дії.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
uk: Існує два типи дій: прості й складні. Прості дії не вимагають додаткового настроювання й виводяться тут автоматично. Складні дії можуть робити більше, ніж прості; наприклад, послати e-mail на зазначену адресу або перевірити наявність певних слів у тексті. Ці дії повинні бути створені й настроєні до початку використання. Щоб створити складна дія, виберіть дію зі списку, що випадає, знизу й натисніть кнопку <em>Створити</em>.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
uk: Щоб прикріпити ці дії до системних подій, небхідно перейти на сторінку <a href="@url">Тригери</a>.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
uk: Розширені дії пропонують додаткові налаштування, які вводяться нижче. Щоб краще і точніше ідентифікувати виконувану дію рекомендується змінити поле <em>Опис</em>. Цей опис буде відображуватись у таки модулях, як Тригер, під час призначення дії до системних подій, тому краще давати якомога докладні описи (наприклад,  "Надіслати електронну пошту команді модерації" краще, ніж просте "Надіслати електронну пошту").

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні коментар-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете додати повідомлення до головної сторінки, коли додано коментар.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні матеріал-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо матеріал додано або оновлено.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні категорії-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо додано певний термін.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні користувач-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо видалено профіль користувача.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
uk: Модуль Тригер надає можливість виконувати <a href="@actions">дії</a> під час системних подій, таких як "користувач увійшов в систему" або "додано новий матеріал".

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
uk: Комбінування дій та тригерів може надати багато потрібних процедур, таких як надсилання повідомлень адміністратору, якщо видалено профіль користувача, або автоматичне приховування коментарів, що містять певні слова. Базово наявні 5 "contexts" подій (Коментарі, Матеріал, Планувальник, Категорії та користувачі), але більше можна додати з допомогою додаткових модулів.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@trigger">модуля Тригерів</a>.

en: Manage actions
uk: Керування діями

en: Configure an advanced action
uk: Налаштовування розширеної дії

en: Delete an action.
uk: Видалити дію.

en: Remove orphans
uk: Видалення зайвого

en: Triggers
uk: Тригери

en: Tell Drupal when to execute actions.
uk: Повідомте Друпал коли виконувати дії.

en: Unassign an action from a trigger.
uk: Відмінити дію для тригера.

en: Choose an advanced action
uk: Виберіть розширену дію

en: Action type
uk: Тип дії

en: Make a new advanced action available
uk: Нова складна дія

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
uk: Унікальний опис цієї складної дії. Цей опис буде відображений в інтерфейсі модулів, що працюють із діями, таких як модуль Trigger.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити дію %action?

en: Action %action was deleted
uk: Дію %action було видалено

en: Deleted orphaned action (%action).
uk: Вилучена зависла дія (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відкріпити дію %title?

en: You can assign it again later if you wish.
uk: За бажанням можна призначити це пізніше.

en: Trigger:
uk: Тригер:

en: unassign
uk: відкріпити

en: Choose an action
uk: Оберіть дію

en: No available actions for this trigger.
uk: Відсутні дії для цього тригера.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
uk: Обрана дія вже прикріплена до цього тригера.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
uk: Вами додано дію, що змінює властивість повідомлення. Дія "Зберегти повідомлення" додана, отже зміна властивості буде збережена.

en: When cron runs
uk: Під час запуску крону

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, до якого буде переадресовано користувача. Це може бути внутрішня адреса на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішня типу http://my.ukrweb.info

en: When either saving a new post or updating an existing post
uk: Коли зберігається новий або змінюється існуючий допис

en: After saving a new post
uk: Після додавання нового допису

en: After saving an updated post
uk: Після оновлення допису

en: After deleting a post
uk: Після видалення допису

en: When content is viewed by an authenticated user
uk: Коли матеріал переглянуто авторизованим користувачем

en: Publish post
uk: Опублікувати

en: Unpublish post
uk: Зняти з публікації

en: Make post sticky
uk: Закріпити вгорі списків

en: Make post unsticky
uk: Вилучити закріплення вгорі списків

en: Promote post to front page
uk: Помістити на головну сторінку

en: Remove post from front page
uk: Забрати з головної

en: Change the author of a post
uk: Перемінити автора

en: Save post
uk: Зберегти повідомлення

en: Unpublish post containing keyword(s)
uk: Зняти з публікації матеріал утримуючий слова

en: Display a message to the user
uk: Показати повідомлення користувачеві

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Unpublish comment containing keyword(s)
uk: Зняти з публікації коментар, який містить ключові слова

en: Block current user
uk: Блокувати поточного користувача

en: Ban IP address of current user
uk: Заборонити IP адреса для поточного користувача

en: Set @type %title to published.
uk: Установити @type %title як опубліковане.

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: Set @type %title to sticky.
uk: Установити @type %title закріпленим.

en: Set @type %title to unsticky.
uk: Зняти закріплення для @type %title.

en: Promoted @type %title to front page.
uk: Матеріал @type %title винесено на головну сторінку.

en: Removed @type %title from front page.
uk: Матеріал @type %title вилучено з головної сторінки.

en: Saved @type %title
uk: Збережене @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
uk: Для матеріалу @type %title змінено власника на uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
uk: Допис буде знятий з публікації, якщо містить будь-яку з вказаних вище послідовностей символів. Використовуйте перелік розділених комами послідовностей символів. Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc.". Послідовності символів чутливі до регістру.

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After saving an updated comment
uk: Після збереження зміненого коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
uk: Коли коментар переглядає авторизований користувач

en: Unpublished comment %subject.
uk: Неопублікований коментар %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
uk: Коментар буде знятий з публікації, якщо містить будь-яку з вказаних вище послідовностей символів. Використовуйте перелік розділених комами послідовностей символів. Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc.". Послідовності символів чутливі до регістру.

en: After a user account has been created
uk: Після того як запис користувача був створений

en: After a user's profile has been updated
uk: Після оновлення профілю користувача

en: After a user has been deleted
uk: Після видалення користувача

en: After a user has logged in
uk: Після входу користувача

en: After a user has logged out
uk: Після виходу користувача

en: When a user's profile is being viewed
uk: Коли переглядається профіль користувача

en: Blocked user %name.
uk: Користувач %name заблокований.

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: After saving a new term to the database
uk: Після додавання нового терміна в базу

en: After saving an updated term to the database
uk: Після оновлення терміна в базі

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
uk: Додає дії, що запускаються за певних системних подій, наприклад, у момент створення нового матеріалу.

en: 1 read | @count reads
uk[0]: @count перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: access statistics
uk: статистика доступу

en: view post access counter
uk: переглянути лічильник доступу до дописів

en: Optional URL
uk: Додатковий URL

en: Static Title:
uk: Статичний заголовок:

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
uk: Якщо заголовок посилання необов’язковий чи обов’язковий, тоді поле буде показане кінцевому користувачеві. Якщо ж він статичний, тоді у посилання завжди буде той самий заголовок. Якщо встановлено <a href="http://drupal.org/project/token">модуль замінник (token)</a>, як значення статичного заголовку може використовуватись будь-яке інше поле матеріалу. Статичні і засновані на замінниках заголовки можуть містити більшість вбудованих теґів XHTML, наприклад, <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, тощо.

en: Allow user-entered tokens
uk: Дозволити замінники, введені користувачем.

en: Rel Attribute
uk: Атрибут rel

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "rel". Найчастіше він використовується у вигляді  <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> , що запобігає переходу за посиланням роботами деяких пошукових систем.

en: A default title must be provided if the title is a static value
uk: Заголовок базово, потрібний, якщо заголовок - статичне значення

en: At least one title or URL must be entered.
uk: Необхідно ввести принаймні один заголовок або URL-адресу.

en: You cannot enter a title without a link url.
uk: Ви не можете ввести заголовок без посилання на адресу.

en: Title, as link (default)
uk: Заголовок, як посилання (базово)

en: URL, as link
uk: URL, як посилання

en: Short, as link with title "Link"
uk: Коротко, як посилання з заголовком "Посилання"

en: Label, as link with label as title
uk: Мітка, у вигляді посилання з міткою поля в якості заголовка

en: Separate title and URL
uk: Окремі заголовок і URL

en: Popup
uk: Спливний

en: Enables the categorization of content.
uk: Дозволяє впорядкувати матеріали по категоріях.

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: !interval ago
uk: !interval тому

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
uk: Приклад: 'webmaster@example.com' або 'sales@example.com,support@example.com'. Щоб визначити кількох отримувачів розділіть e-mail адреси комами.

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
uk: Автоматична відповідь (необов'язкова). Якщо не хочете надсилати користувачеві повідомлення автоматичної відповіді, то залиште поле порожнім.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
uk: %recipient є неприпустимою адресою електронної пошти.

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: You can leave a message using the contact form below.
uk: Ви можете залишити повідомлення, використовуючи розташовану нижче контактну форму.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
uk: Максимальна кількість відправлень з контактної форми, що може здійснити користувач протягом однієї години.

en: Matches
uk: Відповідності

en: Contact form: category %category added.
uk: Контактна форма: додано категорію %category.

en: Contact form: category %category updated.
uk: Контактна форма: оновлено категорію %category.

en: Twitter
uk: Твітер

en: Allowed vocabularies
uk: Дозволені словники

en: Views Slideshow
uk: Слайд-шоу видів

en: Add @type
uk: Додати @type

en: Send XMPP using XMPP Framework.
uk: Відправити XMPP використовуючи XMPP Framework.

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: SMS
uk: СМС

en: Up to date translation
uk: Актуальний переклад

en: Outdated translation
uk: Застарілий переклад

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
uk: <strong>%a</strong> - <strong>%b</strong>

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Веб-сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо коментування гілкоподібне.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
uk: Сортувати за гілкою обговорень. Дочірні коментарі будуть знаходитися поруч з їх батьками.

en: Reply-to link
uk: Посилання на відповідь

en: Provide a simple link to reply to the comment.
uk: Пряме посилання на відповідь до коментаря.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Link this field to its user or an author's homepage
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача або на домашню сторінку автора

en: User's {users}.uid.
uk: {users}.uid користувача.

en: field
uk: поле

en: Create subscription
uk: Створити підписку

en: nodes
uk: матеріали

en: Menu items
uk: Пункти меню

en: Depends on: !dependencies
uk: Залежить від: !dependencies

en: Required by: !required
uk: Необхідний для: !required

en: Some required modules must be enabled
uk: Деякі обов’язкові модулі мають бути увімкнені

en: Would you like to continue with enabling the above?
uk: Бажаєте увімкнути перераховані нижче модулі і продовжити?

en: administer site configuration
uk: адмініструвати конфігурацію сайту

en: clone
uk: клонувати

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: The status.
uk: Статус.

en: Delete view
uk: Видалити вид

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
uk: Безтабличний, із зміною кольорів, багатоколоночний, фіксованої ширини шаблон

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
uk: Встановлювати цей контекст при перегляді сторінки матеріалу або використання форми додавання/редагування на одному з цих типів матеріалу.

en: Set this context when displaying the page of one of these views.
uk: Задати цей контекст при перегляді сторінки одного з цих видів.

en: Context UI
uk: Користувацький інтерфейс Контексту

en: Translate
uk: Перекласти

en: File to import not found.
uk: Файл імпорту не знайдено.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку  %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Export template
uk: Експортувати шаблон

en: Decline
uk: Відхилити

en: Target
uk: Ціль

en: Web
uk: Веб

en: Time ago
uk: Час тому

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Create @name
uk: Створити @name

en: The custom menu %title has been deleted.
uk: Власне меню %title видалено.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
uk: Видалити власне меню %title і всі його пункти.

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Angle
uk: Кут

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Font file name
uk: Назва файлу шрифту

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
uk: Непрозорість має бути числом між 1 і 100.

en: Freelinks
uk: Перелінковка

en: Freelinking
uk: Вільна лінковка

en: Phrase
uk: Фраза

en: see this content
uk: дивитися цей матеріал

en: create this content
uk: створити цей матеріал

en: No freelinks available.
uk: Вільна лінковка не доступна.

en: The freelinks have been deleted.
uk: Перелінковка вилучена.

en: Freelink targets that need to be created
uk: Матеріали вільної лінковки, які потрібно буде створити

en: Freelinking Block Options
uk: Параметри блоку ""Легке зв'язування""

en: Create This Content
uk: Створити цей матеріал

en: Number of non-existing link phrases to show
uk: Скільки посилань на не існуючі матеріали показувати

en: Number of phrases to show in the block.
uk: Скільки фраз показувати в блоці.

en: Only try to create content
uk: Просто намагатися створити матеріал

en: Always search for content
uk: Завжди шукати матеріали

en: Type of content that the freelinking filter will create when clicking on a freelink without a target.
uk: Який тип матеріалу повинен бути створений фільтром вільної лінковки при натисканні на посилання без мети.

en: What to do if content not found
uk: Що робити, якщо матеріал не знайдений

en: Restrict free links to this content type
uk: Обмежити вільну лінковку цим типом матеріалу

en: No restrictions
uk: Без обмеження

en: freelinking filter
uk: фільтр легкого зв'язування

en: Examples:
uk: Приклади:

en: administer freelinking
uk: управляти легким зв'язуванням

en: access freelinking list
uk: доступ до списку легкого зв'язування

en: Imagecache presets
uk: Набори Правил Imagecache

en: Not enabled
uk: Не увімкнено

en: GD !format Support
uk: GD Підтримка !format

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника таксономії

en: The taxonomy term ID
uk: ID терміна Таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Інструкції, що відобразяться користувачу нижче цього поля на формі редагування. <br />Дозволені HTML теги: @tags

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам не дозволено вводити PHP код.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
uk: Код PHP був встановлений адміністратором і буде перезаписувати будь-які значенн, вказані вище

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
uk: Використання PHP для параметрів поля (небезпечно - використовуйте з обережністю)

en: A file has been pre-loaded for import.
uk: Файл для імпорту завантажено.

en: Content fieldgroup
uk: Група полів матеріалу

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо група не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не буде відображатися поки Ви його не перевизначите.

en: Node reference field
uk: Поле посилання на матеріал

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Можливі значення цього поля. Введіть по одному значенню на рядок, в форматі ключ|мітка. Ключ - значення, що буде збережене в базі даних, і воно має збігатися з типом збереження поля (%type). Мітка необов’язкова, і ключ буде використано замість неї, якщо вона не вказана.<br /> Дозволені теґи HTML: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
uk: Цей код PHP був встановлений адміністратором і він змінить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: User from reference
uk: Користувач, на який указує посилання

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
uk: Додає користувача, на який указує посилання, у контекст матеріалу; якщо посилання вказує на декілька користувачів, доданий буде тільки перший користувач.

en: User reference field
uk: Поле посилання на користувача

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: Last updated time
uk: Час останнього оновлення

en: Answers
uk: Відповіді

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: The name %name has been denied access.
uk: Користувачеві %name у доступі відмовлено.

en: Effect
uk: Ефект

en: more tags
uk: ще теги

en: Configuration to import
uk: Конфігурація до втягування

en: Exported rule configurations
uk: Параметри вивантаженого правила

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: No roles
uk: Немає ролей

en: directory ping
uk: сповіщення директорії

en: Search this site
uk: Пошук на сайті

en: Speed
uk: Швидкість

en: The language the content is in.
uk: Мова матеріалу.

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Delete content type
uk: Видалити тип матеріалу

en: approved
uk: схвалене

en: Change book (update list of parents)
uk: Змінити книгу (оновити список "батьків")

en: add content to books
uk: додавати матеріали в підшивки

en: administer book outlines
uk: адміністрування підшивок книг

en: create a new book
uk: створити нову книгу

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: edit order and titles
uk: редагувати послідовність і заголовки

en: Manage your site's book outlines.
uk: Керування підшивками книг сайту.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Відвантажений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: notice
uk: сповіщення

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: File download
uk: Завантаження файла

en: Acronym
uk: Скорочення

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
uk: Помилка відвантаження зображення, каталогу %directory не існує або він закритий для запису.

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Flag user
uk: Відзначений користувач

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Defines an image field type.
uk: Визначає тип поля для зображень.

en: Amount of tags on the pages
uk: Кількість теґів на сторінці

en: The amount of tags that will show up in a cloud on the pages. Amount of tags in blocks must be configured in the block settings of the various cloud blocks.
uk: Кількість тегів, які будуть відображатися в хмарі на сторінках. Кількість тегів може бути зазначене в настроюваннях для кожного блоку.

en: Tags in @voc
uk: Теги в @voc

en: Tags for @title
uk: Теги для @title

en: Tags for the current post
uk: Теги для цього запису

en: pixels
uk: пікселів

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: Subscribe user to group
uk: Підписати користувача на групу

en: User who will be subscribed
uk: користувач, що підписується

en: Group that user will be subscribed to
uk: Група, до якої може приєднатись користувач

en: Unsubscribe user from group
uk: Скасувати підписку користувача на групу

en: User who will be unsubscribed
uk: Користувач, підписку якого слід скасувати

en: Group that user will be unsubscribed from
uk: Група, на яку слід скасувати підписку користувача

en: Subscription is approved
uk: Підписка прийнята

en: User is group member
uk: Користувач є членом групи

en: Content is a group
uk: Вміст є групою

en: Evaluates to TRUE if the content is a group.
uk: Обчислюється в TRUE якщо вміст у групі.

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Send message to %group
uk: Відправити повідомлення до групи %group

en: Enter a subject for your message.
uk: Введіть тему вашого повідомлення.

en: Standard group post (typically only author may edit).
uk: Стандартна публікація в групу (звичайно тільки один автор має право редагувати його).

en: Wiki group post (any group member may edit).
uk: Матеріал групи типу Wiki (може редагуватися будь-яким учасником групи).

en: Messaging & Notifications
uk: Повідомлення і сповіщення

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
uk: Тема повідомлення про новий матеріал. Доступні змінні: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. Для коментарів %subject містить заголовок коментаря, а у разі нового матеріалу - заголовок матеріалу. @title завжди слугує заголовком матеріалу.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
uk: Текст повідомлення про новий вміст. Доступні змінні: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject містить заголовок коментаря в разі коментування, але у разі нового повідомлення містить заголовок матеріалу. %title завжди містить заголовок матеріалу.

en: Group admin notification body
uk: Повідомлення адміністратора групи

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
uk: Текст повідомлення, посилається користувачам адміністратором групи. Доступні змінні: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
uk: Тема листа з повідомленням про схвалення користувача

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
uk: Тема повідомлення, що відправляється новим прийнятим учасникам. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User approved notification body
uk: Тіло листа з повідомленням про схвалення користувача

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
uk: Текст повідомлень, що відправляються новим учасникам групи. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User denied notification subject
uk: Тема листа з повідомленням про відмову

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
uk: Тема повідомлення, що відправляється несхваленому користувачеві. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User denied notification body
uk: Тіло листа про відмову

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
uk: Тіло повідомлення, що відправляється несхваленому користувачеві. Доступні змінні: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
uk: Тема листа-сповіщення про запрошення

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
uk: Тема повідомлення, що відправляється запрошеному до групи користувачеві. Доступні змінні: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
uk: Текст листа-сповіщення про запрошення

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
uk: Текст повідомлення, яке буде відправлено користувачам пропонуючи приєднатися до групи. Доступні змінні: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
uk: Тема повідомлення запиту користувача

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
uk: Тема повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті приєднання до групі. Доступні змінні: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
uk: Тіло повідомлення за запитом користувача

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
uk: Тіло повідомлення, яке було відправлено на користувацький запит приєднання до групи. Доступні змінні: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
uk: Тема повідомлення нового адміністратора

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
uk: Тема повідомлення, що відправляється новому адміністраторові групи. Доступні змінні: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
uk: Тіло повідомлення нового адміністратора

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
uk: Тіло повідомлення, що відправляється новому адміністраторові групи. Доступні змінні: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
uk[0]: Одне повідомленя в черзі на доставку.
uk[1]: @count повідомленя в черзі на доставку.
uk[2]: @count повідомлень в чергу на доставку.

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
uk: Автоматично включати повідомлення для всіх груп, до яких я приєднуюся.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
uk: Автоматично включити повідомлення за замовчуванням. Користувачі можуть перевизначити це через їх сторінку профілю. Вимірювання цього параметра впливає тільки на нових користувачів, і тих, для кого ще не встановлено системи за замовчуванням.

en: Most fields will be provided during the event.
uk: Більшість полів буде представлена протягом події.

en: [site-name] subscription update for [user]
uk: Оновлення підписки користувача [user] на сайті [site-name]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
uk: Шановний, [user].
    
    Це ваші повідомлення.

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
uk: Матеріал типу [type] було оновлено: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
uk: Це автоматичне повідомлення з сайту [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
uk: Щоб налаштувати ваші підписки, перейдіть за посиланням: [subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
uk: Дописів типу %type у групі %group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
uk: Organic groups модуль сповіщень встановлено успішно.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
uk: Organic groups модуль повідомлення скрипт видалення виконаний.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
uk: Дозволяє користувачам одержувати повідомлення й підписуватися на розсилання групи.

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Choose a category
uk: Виберіть категорію

en: Returns information about an author in the system.
uk: Повертає інформацію про автора в системі.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
uk: Створює і на додаток публікує новий допис.

en: Updates the information about an existing post.
uk: Оновлює інформацію про існуючий допис.

en: Returns information about a specific post.
uk: Повертає інформацію про конкретний допис.

en: Deletes a post.
uk: Видаляє допис.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
uk: Повертає список останніх дописів в системі.

en: Updates information about an existing post.
uk: Оновлює інформацію про існуючий допис.

en: Uploads a file to your webserver.
uk: Передає файли на ваш сервер.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
uk: Повертає список всіх категорій, в які входить цей допис.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
uk: Повертає компактний список останніх публікацій в системі.

en: Sets the categories for a post.
uk: Призначає категорію допису.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
uk: Отримати інформацію про методи XML-RPC, що підтримуються сервером.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
uk: Отримати інформацію про плагіни форматування тексту, що підтримуються сервером.

en: Error storing post.
uk: Помилка збереженя допису.

en: You do not have permission to update this post.
uk: Ви не маєте повноважень на оновлення цього допису.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
uk: Обраний файл не може бути відвантажено, через те, що максимальний розмір файла @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
uk: Обраний файл не може бути вкладено до матеріалу, через те, що вичерпана дискова квота @quota .

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
uk: Неможливо вивантажити файл, по причині заборони розширення: @extensions

en: No file sent.
uk: Жодних файлів не надіслано.

en: Error storing file.
uk: Помилка зберігання файла.

en: Invalid post.
uk: Неправильний допис.

en: The default maximum file size a user can upload.
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір всіх файлів, які можна мати на сайті.

en: administer content with blog api
uk: управляти вмістом через API для блогів

en: Profile settings
uk: Параметри профілю

en: number
uk: цифра

en: List, edit, or add user roles.
uk: Переглянути, редагувати або додати ролі користувачів.

en: edit role
uk: редагувати роль

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
uk: Максимально дозволений розмір зображень (наприклад: 640x480). Щоб зняти обмеження, встановіть у "0". Якщо встановлено <a href="!image-toolkit-link">засоби обробки зображень</a>, файли, що перевищують це значення, будуть зменшені до дозволених розмірів.

en: The default maximum file size a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
uk: Поточний максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач. Якщо зображення відвантажене і встановлений максимальна роздільна здатність, то розмір буде перевірений після того, як файл буде змінено у розмірі.

en: The maximum size of a file a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
uk: Максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач. Якщо зображення завантажене і встановлений максимальний розмір, то розмір буде перевірений після того, як файл буде змінено у розмірі.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
uk: Максимальний розмір усіх файлів, які користувач може завантажувати на сайт.

en: The weight, used for sorting.
uk: Вага, використовується для сортування.

en: Attached images
uk: Вкладені зображення

en: Images are larger than %resolution will be resized.
uk: Зображення, що є більшими за %resolution, буде зменшено.

en: Custom format
uk: Власний формат

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: In the form of WW (01 - 53).
uk: У форматі ТТ (01 - 53).

en: Approve Userpoints
uk: Ухвалення Балів

en: My !points
uk: Мої !points

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Button alignment
uk: Вирівнювання кнопок

en: Block cache
uk: Кеш блоків

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
uk: Табличний багатоколоночний шаблон з відтінками води

en: Report as spam or unsolicited advertising
uk: Повідомити про текст, як про спам або рекламу

en: The comment has been deleted.
uk: Коментар вилучений.

en: Private key
uk: Закритий ключ

en: Word verification
uk: Перевірочний код

en: All recent posts
uk: Усі останні дописи

en: My recent posts
uk: Мої останні дописи

en: Track posts
uk: Відстежити дописи

en: Enables tracking of recent posts for users.
uk: Дозволяє користувачам відстежувати останні дописи.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Direction
uk: Напрям

en: @label (!name) - Allowed values
uk: @label (!name) - Дозволені значення

en: %name: illegal value.
uk: %name: неприпустиме значення.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
uk: %name: значення не може перевищувати %max символів.

en: iFrame
uk: IFrame

en: Widgets
uk: Віджети

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Book navigation block display
uk: Відображення блоку навіґації по книзі

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Minimum number of words
uk: Мінімальна кількість слів

en: Invalid display id @display
uk: Неприпустимий ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Password field is required.
uk: Поле "пароль" - обов'язкове.

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Default display order
uk: Порядок відображення за замовчуванням

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
uk: Сортування за замовчуванням для нових користувачів та анонімних користувачів в ході перегляду коментарів. Ці користвачі можуть змінити відображення коментарів, використовуючи панель керування коментарями. Для зареєстрованих користувачів, ця зміна запам'ятовується як постійне бажання користувача.

en: No strings found for your search.
uk: За Вашим пошуком нічого не знайдено.

en: Custom pages
uk: Власні сторінки

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш було очищено.

en: Check username
uk: Перевірити ім’я користувача

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Enable personal contact form by default
uk: Увімкнути за замовчуванням персональну контактну форму

en: Default status of the personal contact form for new users.
uk: Стантдартний стан контактної форми для нових користувачів.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
uk: Інформація, що показується на <a href="@form">сторінці контактів</a>. Це може бути будь-що - від інструкції з заповнення до поштової адреси або номеру телефону.

en: Afar
uk: Афарська

en: Somali
uk: Сомалі

en: Komi
uk: Комі

en: Role ID.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: of
uk: з

en: Save page
uk: Зберегти сторінку

en: Default sort order
uk: Базове сортування

en: translate
uk: перекласти

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: Неможливо записати файл .htaccess. Створіть цей файл вручну у каталозі %directory і внесіть в нього наступні рядки:<code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки не було завершено його відвантаження на сайт.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально допустимий розмір  %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Зображення змінено в розмірі, щоб відповідати максимально дозволеному розмірові в %dimensions пікселів.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка відвантаження. Неможливо перемістити відвантажений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Add to book outline
uk: Додати до підшивки книги.

en: Flagged
uk: Позначено

en: notifications
uk: сповіщення

en: Expiration time
uk: Завершення терміну дії

en: No link
uk: Без посилання

en: outdated
uk: застарілий

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
uk: Максимальний розмір відвантаження обмежено до %filesize. Лише файли з наступними розширеннями можуть бути відвантаженими: %extensions.

en: Path: !path
uk: Шлях: !path

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
uk: Ім'я перевищує 255 символьну межу. Прохання перейменувати файл і спробувати ще раз

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
uk: Модуль Таксономія дозволяє вам класифікувати вміст, використовуючи різні системи класифікації. Словники з тегами створюються користувачами «на лету» при додаванні матеріалів ( як це часто буває в блогах і сайтах соціальних закладок). Контрольовані словники дозволяють створювати короткі списки термінів, що задаються адміністраторами, або комплексні ієрархії із множинними зв'язками між різними термінами. Ці методики можуть застосовуватися до різних типів матеріалів і комбінуватися разом для створення потужної й гнучкої системи класифікації й відображення матеріалу

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
uk: Наприклад, коли ви створюєте сайт рецептів, ви можете захотіти класифікувати матеріали й по типу їжі й за часом готування. Словник для кожного із цих критеріїв дозволить незалежно класифікувати матеріали, замість створення тегів для кожної можливої комбінації.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
uk: Тип їжі: <em>Закуска, Головне блюдо, Салат, Десерт</em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
uk: Час готування: <em>0-30 хв., 30-60 хв., 1-2 години, більше 2-х годин</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
uk: Кожен термін (часто званий в інших системах 'категорія' або 'теґ') автоматично формує список всіх матеріалів і RSS-потік. Дані URL-адреси у вигляді taxonomy/term можна змінювати, отримуючи списки матеріалів, які позначені цими термінами, здійснюючи при цьому вибірки з логікою ТА або АБО. У нашому прикладі з сайтом рецептів, буле легко створити сторінку, яка буде показувати 'Головні страви', '30-хвилинні рецепти 'або '30-хвилинні головні страви і закуски', використовуючи терміни окремо або в комбінації з іншими. Існує велика кількість внесених модулів, які дозволяють змінювати і розширювати поведінку модулів ядра в області відображення та організації термінів.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
uk: Терміни можуть бути організовані як батьківські/дочірні за допомогою адміністративного інтерфейсу. Наприклад, можна створити словник, що групує назви країн усередині батьківських гео-політичних регіонів. Модуль Таксономія також дозволяє створювати просунуту версію ієрархії, приміром, поміщаючи Туреччину відразу в « Близький Схід» і «Європу».

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
uk: Модуль Таксономія підтримує й синоніми й зв'язані терміни, але не використовує прямо даний функціонал. Однак, додаткові або власні модулі можуть використовувати ці просунуті можливості.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
uk: Для тетальнішої інформації дивіться онлайн довідник по <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
uk: Модуль Таксономія дозволяє класифікувати вміст, використовуючи теґи й терміни, задані адміністратором. Це гнучка система для класифікації вмісту з багатими можливостями. Для початку, створіть 'Словник', який буде містити набір термінів або теґів. Ви можете створити один словник з теґами для всього вмісту або роздільні контрольовані словники, що визначають різні параметри вашого вмісту, наприклад 'Країни' або 'Кольору'.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
uk: Використовуйте цей список для настроювання й огляду словників вашого сайту, а також для керування термінами (теґами), які розташовані в цих словниках. Словник може бути (необов'язково) прив'язаний до певного типу матеріалу, що показується в колонці <em>Тип</em>. Якщо це так, то даний словник буде відображений при створенні й редагуванні матеріалів даного типу. Множинні словники, прив'язані до даного типу матеріалу, будуть показані в тому ж порядку, що й тут. Для зміни порядку словників, візьміть й потягніть покажчик у колонку <em>Назва</em>, перетаскуючи його в нове місце списку (візьміть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти</em> унизу сторінки.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою словник з вільним маркуванням. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із цим терміном.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою простий словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою окремий ієрархічно організований словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name являє собою множинний ієрархічно організований словник. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном. Перетаскування множинних ієрархій не підтримується, але Ви можете включити підтримку опції перетаскування, редагуючи кожний термін так, щоб він включав тільки одного батька.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
uk: Визначити як словник буде представлений адміністраторам і користувачам, та який тип матеріалу слід класифікувати з ним. Теги дозволяють користувачам створювати терміни під час надсилання допису, набираючи їх у вигляді списку через кому. В іншому випадку терміни вибираються з списку вибору і можуть створюватись лише користувачами з дозволом  "адміністрування таксономії".

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією матеріалів.

en: Analyze
uk: Аналізувати

en: No invitees found.
uk: Запрошень не знайдено.

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Re-index site
uk: Переіндексувати сайт

en: Are you sure you want to re-index the site?
uk: Ви дійсно бажаєте переіндексувати сайт?

en: Flags
uk: Ознаки

en: Queue
uk: Черга

en: Save and continue
uk: Зберегти і продовжити

en: Admin
uk: Адмін

en: Row
uk: Рядок

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
uk: Ці налаштування необхідні лише для деяких сайтів. Якщо ви не знаєте, що тут вказувати, то залиште початкові налаштування, або утоічніть їх у хостинг-провайдера.

en: If your database is located on a different server, change this.
uk: Якщо ваша база даних розташована на іншому сервері, змініть це.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
uk: Якщо ваша база даних доступна через настандартний порт, вкажіть тут його номер.

en: Database port must be a number.
uk: Порт бази даних має бути числом.

en: getID3() extracts useful information from multimedia file formats.
uk: getID3() витягує важливу інформацію із мультимедійних файлових форматів.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; не дозволено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів, та символів підкреслення.

en: Simplecontext arg
uk: Аргумент Simplecontext

en: Item1
uk: Елемент1

en: The stuff for item 1.
uk: Вміст для елементу 1.

en: Item2
uk: Елемент2

en: A relcontext object.
uk: Об’єкт relcontext.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
uk: Додає relcontext з існуючого simplecontext.

en: Scheduling
uk: Планування

en: view uploaded files
uk: переглянути передані файли

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Control
uk: Керування

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Secondary links
uk: Додаткові посилання

en: Variants
uk: Варіанти

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення деяких елементів сторінки.

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Clone rule
uk: Клонування правила

en: Filter by event
uk: Фільтр за подією

en: Active rules
uk: Активні правила

en: Inactive rules
uk: Неактивні правила

en: Fixed rules
uk: Виправлені правила

en: This rule is active and should be evaluated when the associated event occurs.
uk: Дане правило активне й виконується при виникненні асоційованого події.

en: The name contains not allowed characters.
uk: Ім'я містить неприпустимі символи.

en: Alter the settings for the cloned rule.
uk: Визначите настроювання для клонованого правила.

en: created comment
uk: створений коментар

en: updated comment
uk: оновлений коментар

en: deleted comment
uk: видалений коментар

en: Load a referenced user
uk: Завантажити згаданого користувача

en: Content containing the user reference field
uk: Матеріал містить поле пов'язаного користувача

en: Referenced user
uk: Згаданий користувач

en: Load a referenced node
uk: Завантаження пов'язаного матеріалу

en: Content containing the node reference field
uk: Контент, що містить поле довідки вузлу

en: Referenced content
uk: Пов'язаний матеріал

en: Populate a field
uk: Заповнення поля

en: Select the machine-name of the field.
uk: Вибір комп'ютерного імені поля

en: Content is displayed as teaser
uk: Уміст відображається у вигляді анонса

en: Content is displayed as page
uk: Уміст відображається у вигляді сторінки

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Load content by id
uk: Завантажити вміст по id

en: Loaded content
uk: Завантажений уміст

en: Content type to be used
uk: Використовуваний тип умісту

en: URL alias exists
uk: URL-синонім існує

en: create url aliases
uk: створити синоніми URL-адрес

en: administer url aliases
uk: адмініструвати синоніми url

en: Cron maintenance tasks are performed
uk: Запуск планувальника виконано

en: Set breadcrumb
uk: Установити навігаційну панель

en: Loaded user
uk: Завантажений користувач

en: Enter an id or a name of the user to load.
uk: Уведіть ID або ім'я користувача для завантаження.

en: Name of the user to be loaded.
uk: Ім'я користувача для завантаження.

en: User id
uk: ID користувача

en: Id of the user to be loaded.
uk: ID користувача для завантаження.

en: You have to enter the user name or the user id.
uk: Вам необхідно ввести ім'я або id користувача.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Illegal choice %choice in !name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі !name.

en: node bottom
uk: низ ноди

en: Language negotiation
uk: Визначення мови

en: Status report
uk: Звіт про стан

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: No products available.
uk: Товари недоступні.

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: host
uk: хост

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: This will be the top-level page in this book.
uk: Ця сторінка стане титульною у даній книзі.

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Notify user of new account
uk: Сповістити користувача про створення облікового запису

en: Input type
uk: Вхідний тип

en: Pause
uk: Призупинити

en: Click
uk: Клац

en: Citation
uk: Цитування

en: interval
uk: інтервал

en: Bad
uk: Погана

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
uk: Вибраний файл %file неможливо завантажити на сайт, оскільки каталогу призначення %directory не знайдено або права доступу до нього не дозволяють записати файл.

en: Author UID
uk: UID автора

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть метод збору підказок щодо автозаповнення. Зверніть увагу, що <em>Contains</em> може призвести до проблем з продуктивністю на сайтах з тисячами вузлів.

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: User profiles
uk: Профілі користувачів

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Не вдалось створити посилання на вказаний матеріал.

en: Is one of
uk: Один з

en: Regenerate
uk: Відновити

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
uk: <em>Сторінка</em>, аналогічно до <em>історії</em>, - це простий метод створення і відображення інформації на кшталт розділу "Про Нас" на вебсайті. Базово, <em>сторінка</em> не дає можливості коментувати і не відображається на головній сторінці сайту.

en: A <em>story</em>, similar in form to a <em>page</em>, is ideal for creating and displaying content that informs or engages website visitors. Press releases, site announcements, and informal blog-like entries may all be created with a <em>story</em> entry. By default, a <em>story</em> entry is automatically featured on the site's initial home page, and provides the ability to post comments.
uk: <em>Історія</em>, аналогічно до <em>сторінки</em>, - це простий метод створення і відображення будь-якої інформації на вебсайті. Прес релізи, новини, інформаційні статті типу дописів у блоґ можуть бути створені з допомогою <em>Історії</em>. Базово, <em>історія</em> надає можливості коментувати і відображається на головній сторінці сайту.

en: Expression
uk: Вираз

en: Terms in %vocabulary
uk: Терміни в словнику %vocabulary

en: Sitewide context
uk: Загальносайтовий контекст

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
uk: Чи має цей контекст завжди бути увімкненим? Якщо <strong>істина</strong>, цей контекст буде активним на усьому сайті.

en: Section subtitle
uk: Підзаголовок секції

en: Section class
uk: Класс секції

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Show All
uk: Показати все

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Content has been flagged
uk: Матеріал було позначено

en: Content has been unflagged
uk: У змісту був знятий прапорець

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
uk: Матеріал є основним вмістом сайтів на Drupal.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Flag names must be unique. This flag name is already in use.
uk: Назва прапорця має бути унікальною. Введене вами ім'я вже використовується.

en: Flag translations of content as a group
uk: Позначка перекладів матеріалу групою

en: Flag each translation of content separately
uk: Позначка кожного перекладу матеріалу окремо

en: Flagging translations as a group effectively allows users to flag the original piece of content regardless of the translation they are viewing. Changing this setting will <strong>not</strong> update content that has been flagged already.
uk: Відмітка переказів як груп фактично дозволяє користувачам відмічати оригінальний фрагмент змісту незалежно від перекладу їх значення. Зміна цього параметра <strong>не</strong> буде оновлений для контенту, який був помічений вже.

en: Display link on node teaser
uk: Показати посилання у анонсі

en: Display link on node page
uk: Показати посилання на сторінці матеріалу

en: Display checkbox on node edit form
uk: Показати перемикач на формі зміни сторінки

en: flagged content
uk: позначений матеріал

en: Flagged content
uk: Позначений матеріал

en: Node flag
uk: Прапорець матеріалу

en: Node flag counter
uk: Кількість матеріалів з поміткою

en: Include this to gain access to the flag counter field.
uk: Враховувати це при доступі до поля підрахунку прапорця

en: Display link under comment
uk: Показувати посилання під коментарями

en: flagged comment
uk: позначений коментар

en: the flagged comment's content
uk: матеріал з прапором на коментарях

en: Flagged comment
uk: Позначений коментар

en: Comment flag
uk: Прапорець коментаря

en: Limit results to only those comments flagged by a certain flag; Or display information about the flag set on a comment.
uk: Обмежити результати тими коментарями, які позначені певним прапором; Або відображати інформацію про позначку прапором на коментарі.

en: Comment flag counter
uk: Лічильник прапорів коментарів

en: Display link on user profile page
uk: Показувати посилання у профілі користувача

en: flagged user
uk: зазначений прапором користувач

en: Flagged user
uk: Зазначений прапором користувач

en: Limit results to only those users flagged by a certain flag; Or display information about the flag set on a user.
uk: Обмежити результати тими користувачами, які позначені певним прапором; Або відображати інформацію про позначку прапором на користувачах.

en: User flag counter
uk: Лічильник прапорів користувача

en: The module providing this flag wasn't found, or this flag type, %type, isn't valid.
uk: Модуль, що забезпечує цей прапор не був знайдений, і цей прапор типу, %type, є неприпустимим.

en: Edit flags
uk: Редагувати прапорці

en: Delete flags
uk: Вилучити прапорці

en: Flag confirm
uk: Підтвердження ознаки

en: JavaScript toggle
uk: Перемикач JavaScript

en: Normal link
uk: Нормальне посилання

en: Confirmation form
uk: Підтвердження форми

en: Above are the <a href="@flag-url">flags</a> you elected to show on the node editing form. You may specify their initial state here.
uk: Якщо ви вище вирішили показати <a href="@flag-url">прапори</a> на формі редагування ноди. Тут ви можете задати їх початковий стан.

en: This page lists all the <em>flags</em> that are currently defined on this system. You may <a href="@add-url">add new flags</a>.
uk: На цій сторінці перераховані всі <em>прапори</em>, які в даний час присутні в системі. Ви можете a href="@add-url">додати нові прапори</a>.

en: No flags are currently defined.
uk: Жодних прапорів ще не визначено.

en: Flag type
uk: Тип ознаки

en: Global?
uk: Загальне?

en: Disabled Flags
uk: Виключені прапори

en: The <a href="@views-url">Views</a> module is not installed, or not enabled. It is recommended that you install the Views module to be able to easily produce lists of flagged content.
uk: Модуль <a href="@views-url">Види</a> не встановлений або не включений. Рекомендується встановити модуль Види, щоб мати можливість легко створити списки змісту відміченого прапорцем.

en: Lists of flagged content can be displayed using views. You can configure these in the <a href="@views-url">Views administration section</a>.
uk: Списки контенту відміченого прапорцем можуть відображатися за допомогою видів. Ви можете налаштувати їх в <a href="@views-url">Розділ адміністрування Видами</a>.

en: Flag module automatically provides a few <a href="@views-url">default views for the <em>bookmarks</em> flag</a>. You can use these as templates by cloning these views and then customizing as desired.
uk: Модуль Прапор автоматично надає кілька<a href="@views-url">видів за замовчуванням для <em>закладок</em> прапорців</a>. Ви можете використовувати їх як шаблонів шляхом клонування цих видів, а потім настройки за бажанням.

en: The <a href="@flag-handbook-url">Flag module handbook</a> contains extensive <a href="@customize-url">documentation on creating customized views</a> using flags.
uk: <a href="@flag-handbook-url">Довідник модуля Прапор</a> містить велику <a href="@customize-url">документацію про створення користувацьких видів</a> за допомогою прапорів.

en: Flagging an item may trigger <em>actions</em>. However, you don't have the <em>Flag actions</em> module <a href="@modules-url">enabled</a>, so you won't be able to enjoy this feature.
uk: Відмітка елементу може викликати <em>дію</em>. Однак, у вас немає  <a href="@modules-url">включеного</a> модулю <em>Прапор дії</em>, тому ви не зможете користуватися цією функцією.

en: Flagging an item may trigger <a href="@actions-url">actions</a>.
uk: Призначення елемента може вмикати <a href="@actions-url">події</a>.

en: Flagging an item may trigger <a href="@rules-url">rules</a>.
uk: Призначення елемента може вмикати <a href="@rules-url">правила</a>.

en: To learn about the various ways to use flags, please check out the <a href="@handbook-url">Flag module handbook</a>.
uk: Щоб дізнатися про різні способи використання прапорів, будь ласка, ознайомтеся з <a href="@handbook-url">Довідник модуля Прапор</a>.

en: Flag name
uk: Назва прапору

en: The machine-name for this flag. It may be up to 32 characters long and my only contain lowercase letters, underscores, and numbers. It will be used in URLs and in all API calls.
uk: Машинне ім'я для цього прапора. Повинно бути не довше 32 символів, містити тільки латинські літери нижнього регістру, цифри і символи підкреслення. Значення буде використовуватися в URL-адресах і у всіх API-викликах.

en: The type of content this flag will affect. An individual flag can only affect one type of content. This cannot be changed once the flag is created.
uk: Тип вмісту де прапор буде працювати. Індивидуально прапор може працювати тільки з один типом змісту. Це не може бути змінено після  того як прапор створений.

en: Add new flag
uk: Додати новий прапор

en: Edit @title flag
uk: Редагувати прапор @title

en: Change this value only with great care.
uk: Змінюйте це значення з великою обережністю.

en: A short, descriptive title for this flag. It will be used in administrative interfaces to refer to this flag, and in page titles and menu items of some <a href="@insite-views-url">views</a> this module provides (theses are customizable, though). Some examples could be <em>Bookmarks</em>, <em>Favorites</em>, or <em>Offensive</em>.
uk: Короткий опис заголовка для цього прапора. Він буде використовуватися в адміністративних інтерфейсів послатися на цей прапор, і в заголовках сторінок і пунктів меню деяких <a href="@insite-views-url">видів</a>. Деякі приклади можуть бути <em>Закладки</em>, <em>Вибране</em>, або <em>Наступне</em>.

en: Flag link text
uk: Текст посилання прапора

en: The text for the "flag this" link for this flag.
uk: Текст для посилання прапорця "Відзначити це".

en: Flag link description
uk: Опис посилання прапора

en: The description of the "flag this" link. Usually displayed on mouseover.
uk: Опис посилання "Відзначити це". Зазвичай відображаєтся при наведенні курсору миші.

en: Flag confirmation message
uk: Повідомлення підтвердженням при позначці прапорцем

en: Message displayed if the user has clicked the "flag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to flag this content?"
uk: Повідомлення відображається, якщо користувач натиснув посилання "Відзначити це" та підтвердження не потрібно. Зазвичай представлена у вигляді питання, таких як "Ви впевнені, що ви хочете відзначити цей зміст?"

en: Flagged message
uk: Повідомлення при позначці

en: Message displayed after flagging content. If JavaScript is enabled, it will be displayed below the link. If not, it will be displayed in the message area.
uk: Повідомлення відображається після маркування вмісту. Якщо JavaScript включений, воно буде відображатися посиланням нижче. Якщо ні, то він буде відображатися в області повідомлень.

en: Unflag link text
uk: Текст посилання зняття прапора

en: The text for the "unflag this" link for this flag.
uk: Текст для посилання на прапор "Зняти позначку з цього".

en: Unflag link description
uk: Опис посилання зняття прапора

en: The description of the "unflag this" link. Usually displayed on mouseover.
uk: Опис посилання "Зняти позначку цього". Зазвичай відображатися при наведенні курсору миші.

en: Unflag confirmation message
uk: Підтвердженням повідомлення при зняття позначки

en: Message displayed if the user has clicked the "unflag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to unflag this content?"
uk: Повідомлення відображається, якщо користувач натиснув посилання "Зняти позначку цього" та підтвердження не потрібно. Зазвичай представлена у вигляді питання, таких як "Ви впевнені, що хочете Зняти позначку з цього матеріалу"

en: Unflagged message
uk: Повідомлення при зняття прапорця

en: Message displayed after content has been unflagged. If JavaScript is enabled, it will be displayed below the link. If not, it will be displayed in the message area.
uk: Повідомлення відображається після того як з матеріалу було знято прапорець. Якщо JavaScript включений, воно буде відображатися нижче посиланням. Якщо ні, то він буде відображатися в області повідомлень.

en: The above six options may contain the following wildcard replacements. For example, "Mark Link" could be entered as "Add [title] to your flags" or "Add this [type-name] to your flags". These wildcards will be replaced with the appropriate field from the node.
uk: Вище шість варіантів можуть містити наступні заміни символів. Наприклад, "Відмітити посилання" може бути введений як "Додати [заголовок] до ваших прапорців" або "Додати [ім'я-типу] до ваших прапорців". Ці маски будуть замінені на відповідні поля від матеріалу.

en: Note: You don't have the <a href="@token-url">Token</a> module installed. If you have it installed, and enabled, you'll be able to embed tokens in the six labels above.
uk: Примітка: Ви не повинні  встановлений модуль <a href="@token-url">Token</a>. Якщо у вас він встановлений і включений, ви зможете вставляти маркери в етикетки вище.

en: Global flag
uk: Глобальний прапор

en: If checked, flag is considered "global" and each node is either flagged or not. If unchecked, each user has individual flags on content.
uk: Якщо зазначено, прапор встановлюється "глобально" (для всіх). Інакше - кожен користувач бачить індивідуальний статус прапора.

en: Roles that may use this flag
uk: Ролі, які можуть використовувати даний прапор

en: Checking <em>authenticated user</em> will allow all logged-in users to flag content with this flag. Anonymous users may not flag content.
uk: Перевірка <em>автентичності користувача</em> дозволяє всім користувачам, які ввійшли в систему, позначати зміст прапором. Анонімні користувачі не можуть позначати зміст.

en: What nodes this flag may be used on
uk: На яких матеріалах цей прапор може буде використаний

en: Check any node types that this flag may be used on. You must check at least one node type.
uk: Перевірте типи матеріалу, які можуть використовувати цей прапор. Ви повинні зазначити принаймні один тип.

en: Flags are usually controlled through links that allow users to toggle their behavior. You can choose how users interact with flags by changing options here. It is legitimate to have none of the following checkboxes ticked, if, for some reason, you wish <a href="@placement-url">to place the the links on the page yourself</a>.
uk: Прапори, як правило, контролюється за допомогою посилання, які дозволяють користувачам перемикатися їх поведінку. Ви можете вибрати, як користувачі взаємодіють з прапорами, змінивши варіанти тут. Це є справедливим, якщо для якоїсь причини ви хочете <a href="@placement-url">розмістити посилання на сторінку самостійно</a>.

en: A flag confirmation message is required when using the confirmation link type.
uk: Повідомлення підтвердження установки прапора обов'язково, коли використовується тип посилання з підтвердженням.

en: An unflag confirmation message is required when using the confirmation link type.
uk: Повідомлення підтвердження зняття прапора обов'язково, коли використовується тип посилання з підтвердженням.

en: Flag @name has been saved.
uk: Прапор @name був збережений.

en: This flag is provided by the @module module. It will loose any customizations and be disabled.
uk: Цей прапор забезпечувався модулем @module. Він втратить деякі настройки і буде відключений.

en: Flag @name has been deleted.
uk: Прапор @name був видалений.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
uk: Невірний замінник. Здається, ви перейшли за помилковим посиланням.

en: You are not allowed to flag, or unflag, this content.
uk: У вас немає прав для позначання, або зняття позначки прапорця, з цього матеріалу.

en: administer flags
uk: керування прапорцями

en: Edit action
uk: Редагувати дії

en: Missing action "@action-callback". Module providing it was either uninstalled or disabled.
uk: Відсутня дія "@action-callback". Модуль, що забезпечує це було вилучено або відключено.

en: Currently no flag actions. Use the <em>Add new flag action</em> form to add an action.
uk: Наразі немає дій, пов'язаних з прапорцями. Використовуйте <em>Додати нову дію</em> для додавання.

en: Select a flag
uk: Виберіть прапорець

en: Add a new flag action
uk: Додати нову дію, пов'язану з прапорами

en: Edit the "@action" action for the @title flag
uk: Редагувати дію "@action" для прапора @title

en: Add an action to the @title flag
uk: Додати дію для прапора @title

en: Select an action
uk: Оберіть дію

en: Add "@action" action to the @title flag
uk: Додати дію "@action" для прапора @title

en: reaches
uk: досягає

en: falls below
uk: падає нижче

en: The "@action" action for the @title flag has been saved.
uk: Дія "@action" для прапора @title було збережено.

en: Flagging threshold
uk: Поріг позначки прапором

en: Set the event for which this action should be executed.
uk: Встановити подію, для якої ця дія має бути виконана.

en: Delete the "@action" action for the @title flag?
uk: Видалити дію "@action" для прапора @title?

en: Tip
uk: Підказка

en: You may wish to enable the <em>Token actions</em> module, which is shipped with the <a href="@token-url">Token</a> module. That module provides a "Send tokenized e-mail" action, which is similar to the "Send e-mail" action you are now using, except it provides you with many more tokens to use. This is especially useful when flagging users and comments.
uk: Ви можете дозволити модуль <em>Дії Маркерів</em>, який поставляється з модулем <a href="@token-url">Маркери</a>. Цей модуль забезпечує "Відправлення маркера електронної пошти" дію, яка схожа на "Відправити електронною поштою" дію що ви зараз використовуєте, за винятком того, що вам надаєтся більше маркерів у використання. Це особливо корисно, для маркування користувачів і коментарів.

en: Content Flagged @flag_title
uk: Вміст зазначено прапором @flag_title

en: The @flag_content_type [flag-content-title] has been flagged [flag-count] times with the @flag_title flag.
    
    View this @flag_content_type at [flag-content-url].
uk: @flag_content_type [flag-content-title] був відзначений [flag-count] раз прапорцем @flag_title.
    
    Дивіться цей @flag_content_type за адресою [flag-content-url].

en: More tokens
uk: Більше замінників

en: Flag has been uninstalled.
uk: Модуль Flag видалений.

en: No old actions to remove.
uk: Немає старих дій для видалення.

en: Deleting the following actions: @aids
uk: Видалення наступних дій: @aids

en: Cleanup of Actions tables is unneeded.
uk: Очистити таблиці дій, які не використовуються.

en: You are trying to install the <em>Flag</em> module. However, you have the <em>"Flag content"</em> module installed, and these two modules aren't compatible (because they happen to use a database table by the same name). To install the <em>Flag</em> module, you'll first have to disable and then <a href='@uninstall-url'>uninstall</a> the <em>"Flag content"</em> module.
uk: Ви намагаєтеся встановити модуль <em>Flag</em>. Однак у вас встановлений модуль <em>Flag content</em>, який не сумісний з ним (оскільки обидва використовують однакову назву таблиці в базі даних). Щоб встановити модуль <em>Flag</em>, вимкніть та <a href='@uninstall-url'>видаліть</a> модуль <em>Flag content</em>.

en: Flag module installed tables successfully.
uk: Модуль Flag успішно налаштував таблиці.

en: The installation of Flag module failed.
uk: Встановити модуль Flag не вдалося.

en: Create customized flags that users can set on content.
uk: Створити настроювані прапори, якими користувачі зможуть відзначити вміст.

en: Flag actions
uk: Прапор дії

en: Execute actions on Flag events.
uk: Виконувати дії на подіях Flag.

en: The flag name.
uk: Ім'я прапора.

en: The flag title.
uk: Тема прапора.

en: The flagging action taking place.
uk: Маркування дії яка відбувається.

en: The URL of the content being flagged.
uk: URL вмісту, зазначеного прапором.

en: The title of the content being flagged.
uk: Тема вмісту, зазначеного прапором.

en: The type of content being flagged, such as <em>node</em> or <em>comment</em>.
uk: Тип вмісту, зазначеного прапором, таке як <em>матеріал</em> або <em>коментар</em>.

en: The ID of content being flagged, may be a nid or cid.
uk: ID вмісту, зазначеного прапором, може бути nid або cid.

en: The current count total for this flag.
uk: Поточний загальний лічильник для цього прапора.

en: Total flag count for flag @flag
uk: Підсумковий лічильник прапорів для прапора @flag

en: Use flag link settings
uk: Використовувати налаштування посилання прапора

en: Migrating Views Bookmark to Flag module. More information about the changes between Views Bookmark and Flag may be found on the <a href="http://drupal.org/node/268269">upgrading handbook page</a>.
uk: Міграція Видів Закладок до модуля Прапор. Більш детальну інформацію про зміни між Види Закладок та модулем Прапор можна знайти на <a href="http://drupal.org/node/268269">довідкава сторінка оновлення</a>.

en: The Flag module has been installed, replacing Views Bookmark. Views Bookmark has been disabled, please remove it from your installation.
uk: Модуль Прапор був встановлений, замінивши Вид Закладок. Вид Закладок був відключений, будь ласка, видаліть його з вашої установки.

en: The views bookmark %bookmark has been migrated to Flag. It was given the machine-name %name, which you may change on the <a href="!url">%bookmark configuration form</a>.
uk: Вид закладки %bookmark був змінений на Прапор. Було дано машине ім'я %name,яке ви можете змінити на <a href="!url">%bookmark формі конфігурації</a>.

en: To have the flag module work with translations, you need to install and enable the <a href="http://drupal.org/project/translation_helpers">Translation helpers</a> module.
uk: Щоб модуль flag міг використати переклади, вам потрібно встановити і увімкнути модуль <a href="http://drupal.org/project/translation_helpers"> Translation helpers</a>.

en: Translation helpers module not found.
uk: Модуль Translation helpers не знайдений.

en: Error: There is no suiting flag available.
uk: Помилка: Існує не відповідний прапор.

en: The flag %name does not exist any more.
uk: Прапор %name не існує.

en: flagging user
uk: користувач позначений прапорцем

en: A @flag-type has been flagged, under "@flag-title"
uk: @flag-type було позначено, ознакою "@flag-title"

en: A @flag-type has been unflagged, under "@flag-title"
uk: @flag-type - знято позначення, ознака "@flag-title"

en: Trim a flag
uk: Скоротити прапор

en: User whose flag to trim
uk: Користувач, чий прапор скорочено

en: For non-global flags, this is the user whose flag to trim. (For global flags, this argument is ignored.)
uk: Для не-глобальних прапорців користувача, чий прапор з скоротився. (Для глобальних прапорів, цей аргумент ігнорується.)

en: Flag queue size
uk: Розмір черги прапора

en: Flag a @type
uk: Позначити @type

en: User on whose behalf to flag
uk: Користувач від імені якого позначено прапорцем

en: For non-global flags, this is the user on whose behalf to flag the object. In addition, if checked below, the access permissions to the flag are checked against this user.
uk: Для не-глобальних прапорців користувача, чий прапор є об'єктом. Крім того, якщо зазначені нижче, права доступу до прапору перевіряються цим користувачем.

en: Unflag a @type
uk: Зняти прапорець з @type

en: User on whose behalf to unflag
uk: Користувач від імені якого на зняти прапорець

en: For non-global flags, this is the user on whose behalf to unflag the object. In addition, if checked below, the access permissions to the flag are checked against this user.
uk: Для не-глобальних прапорців користувача, чий прапорець знятий є об'єкту. Крім того, якщо зазначені нижче, права доступу до прапору перевіряються цим користувачем.

en: @type has flagging count
uk: @type має маркування кількості

en: The number against which to test the number of times the object is flagged. For example, if you type "3" here, and choose "Greater than" for the operator, then this condition will return TRUE if the object is flagged more than three times.
uk: Число, для перевірки, скільки разів об'єкт позначають прапором. Наприклад, якщо тут ввести "3", і вибрати "Більше" для оператора, то ця умова поверне TRUE якщо об'єкт потрапляє більш три рази.

en: @type is flagged
uk: @type позначений прапором

en: User on whose behalf to check
uk: Користувач від імені якого перевірити

en: For non-global flags, this is the user on whose behalf the flag is checked.
uk: Для не-глобальні прапори, це користувач, від імені якого прапор встановлений.

en: Check access permissions against the user on whose behalf to flag
uk: Перевірте права доступу до користувача, від імені якого на прапор

en: Flag @object, under "@flag-title"
uk: Прапор @object, назва "@flag-title"

en: Check access permissions against the user on whose behalf to unflag
uk: Перевірте права доступу до користувача, від імені якого знімається позначку

en: Unflag @object, under "@flag-title"
uk: Зняти позначку @object, назва "@flag-title"

en: Trim "@flag-title" at @size
uk: Скоротіть "@flag-title" до @size

en: The <em>trim</em> action is used to restrict the number of objects that may be flagged. For example, you may wish your "Editor picks" queue (that is, flag) to contain a maximum of 3 nodes. The trim action is best understood when we think of a flag as a <em>queue</em>. The action works by discarding old flaggings; So newly flagged objects push older ones out of the queue.
uk: Дія <em>скорочення</em> використовується для обмеження числа об'єктів, які можуть бути помічені прапорцем. Наприклад, ви можете побажати для вашої черги "Редактора" утримувати не більше 3 матеріалів. Обробку дій краще розуміти, коли ми думаємо про відмічання прапорецем як <em>чергу</em>. Дій працює відкидаючи старі відмічені прапором результати; Так нещодавно відмічені прапором матеріали виталкуют з черги старі.

en: Comparison operator
uk: Оператор порівняння

en: Greater than or equal
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal
uk: Менше або дорівнює

en: Flagging count !op @number, for @object, under "@flag-title"
uk: Кількість відміток !op @number, для @object, назва "@flag-title"

en: Flag "@flag-title" is flagged, for @object
uk: Прапор "@flag-title" встановлений для @object

en: Flag:
uk: Прапор:

en: The flag type
uk: Тип прапора

en: Is the flag global?
uk: Чи є прапор глобальним?

en: Flaggable node
uk: Матеріал може бути позначений прапором

en: Flaggable user
uk: Користувач може бути позначений прапором

en: The user that flagged an item.
uk: Користувач, який відмітив елемент.

en: Flagged time
uk: Час позначення прапором

en: Display the time the content was flagged by a user.
uk: Показати час коли користувач позначив зміст прапорцем.

en: The unique ID of the object that has been flagged.
uk: Унікальний ідентифікатор об'єкта, який був позначений.

en: Filter to ensure content has or has not been flagged.
uk: Фільтр для забезпечення змісту який був чи не був позначений.

en: Flag link
uk: Посилання прапора

en: Display flag/unflag link.
uk: Відображати посилання встановити/зняти прапорець.

en: Flag counter
uk: Лічильник прапора

en: The number of times a piece of content is flagged by any user.
uk: Кількість раз частина вмісту відмічена будь-яким користувачем.

en: counter
uk: лічильник

en: User's flagged content
uk: Зазначене вміст користувача

en: Limit results to users that have flagged certain content.
uk: Граничні результати для користувачів, які позначені певним змістом.

en: user flagged content
uk: вміст, зазначене користувачем

en: Flag is not able to convert the <em>Flagged time</em> filter. It's value is currently empty, but needs to be populated to work properly.
uk: Прапор не в змозі перетворити фільтр <em>Час позначення прапором</em> . Його значення наразі порожнє, але для правильної роботи має бути заповнене.

en: Not flagged
uk: Не позначений

en: This filter is only needed if the relationship used has the "Include only flagged content" option <strong>unchecked</strong>. Otherwise, this filter is useless, because all records are already limited to flagged content.
uk: Цей фільтр необхідний тільки якщо варіант "Включити тільки відмічений материіал" <strong>не вибраний</strong> для відносин. В іншому випадку, цей фільтр, марний, тому що всі записи вже обмежено прапором матеріалу.

en: By choosing <em>Not flagged</em>, it is possible to create a list of content <a href="@unflagged-url">that is specifically not flagged</a>.
uk: Вибираючи <em>Не помічені</em>, можна створити список матеріалів <a href="@unflagged-url">що спеціально не позначені</a>.

en: The name of the selected flag makes a good label.
uk: Назва вибраного прапора вікористати як етикетку.

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Include only flagged content
uk: Увімкнути тільки помічені матеріали

en: If checked, only content that has this flag will be included. Leave unchecked to include all content; or, in combination with the <em>Flagged</em> filter, <a href="@unflagged-url">to limit the results to specifically unflagged content</a>.
uk: Якщо активовано, то буде включений тільки зміст, яке має цей прапор. Залиште не активованим щоб отримати весь контент; або, в поєднанні з фільтром <em>Помічені</em>, <a href="@unflagged-url">обмежити результати спеціально для невідміченого змісту</a>.

en: No %type flags exist. You must first <a href="@create-url">create a %type flag</a> before being able to use one.
uk: Прапори %type не існують. Ви повинні спочатку <a href="@create-url">створити %type прапор</a> перш ніж він зможе використовуватись.

en: You must first create a flag
uk: Спочатку ви повинні створити прапор

en: by current user
uk: поточним користувачем

en: by any user
uk: будь-яким користувачем

en: If checked, only content that is flagged will be included.
uk: Якщо зазначено, тільки позначені матеріали будуть включені.

en: !group: !title counter
uk: !group: !title лічильник

en: Including name of the selected flag helps identify this relationship.
uk: Включити ім'я обраного прапора допомагає визначити ці відносини.

en: Include only users who have flagged content.
uk: Включити тільки тих користувачів, які позначили який-небудь матеріал.

en: If checked, only users that have flagged any content with this flag will be included.
uk: Якщо встановлено, будуть включені тільки ті користувачі, які позначили який-небудь матеріал цим прапором.

en: Select the flag to validate against.
uk: Виберіть прапор для валідації.

en: Validate the @type only if
uk: Перевіряти @type, тільки якщо

en: IDs separated by , or +
uk: ID відокремлені "," або "+"

en: <em>Pick the first flag mentioned in the relationships.</em>
uk: <em>Виберіть перший прапор, що згадується у взаєминах.</em>

en: It is flaggable
uk: Це може бути позначено

en: It is flagged at least once
uk: Це позначено хоча б один раз

en: It is flagged by the current user
uk: Це позначено поточним користувачем

en: Digest
uk: Дайджест

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
uk: Нижче подано список коментарів на Вашому сайті, які чекають на схвалення. Щоб схвалити коментар, клікніть 'редагувати', щоб змінити їхній статус на Схвалені.  Клікніть на 'темі', щоб побачити коментар; на  'ім'я автора', щоб редагувати інформацію користувача; на  'редагувати', щоб змінити текст і 'знищити', щоб їх видалити.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
uk: Внести в список і редагувати коментарі та статус коментарів у черзі на модерацію.

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Reply to comment
uk: Відповісти на коментар

en: Default display mode
uk: Режим відображення за замовчуванням

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
uk: Вигляд коментарів за замовчуванням. У розширеному перегляді відображається вміст коментаря. Деревоподібний перегляд групує відповіді.

en: Default comments per page
uk: Коментарів на сторінці за замовчуванням

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
uk: Кількість коментарів на кожній сторінці за замовчуванням: у випадку більшої кількості коментарів, вони будуть показані на декількох сторінках.

en: Comment controls
uk: Елементи керування коментарями

en: Display above the comments
uk: Відображати над коментарями

en: Display below the comments
uk: Відображати під коментарями

en: Display above and below the comments
uk: Відображати над і під коментарями

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
uk: Розташування блоку керування коментарями. Керування коментарями дозволяє користувачеві змінити тип відображення за замовчуванням і порядок відображення коментарів.

en: Comment subject field
uk: Поле теми коментаря

en: Can users provide a unique subject for their comments?
uk: Чи можуть користувачі вказувати власну тему для своїх коментарів?

en: You are not authorized to post comments.
uk: Ви не авторизовані для публікації коментарів.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
uk: Обговорення припинене: Ви не можете залишити нові коментарі.

en: You are not authorized to view comments.
uk: Ви не авторизовані для перегляду коментарів.

en: Comment: updated %subject.
uk: Коментар: оновлено %subject.

en: Comment: added %subject.
uk: Коментар: додано %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити коментар %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі відповіді на цей коментар будуть видалені. Цю операцію неможливо відмінити.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Зняти з публікації вибрані коментарі

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
uk: Не знайдено жодного коментаря для видалення або вибраний Вами коментар вже видалений іншим адміністратором.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці коментарі і їх нащадків?

en: You have to specify a valid author.
uk: Необхідно правильно вказати автора.

en: The name you used belongs to a registered user.
uk: Використане вами ім'я належить зареєстрованому користувачеві.

en: You have to leave your name.
uk: Ви повинні вказати своє ім'я.

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: You have to leave an e-mail address.
uk: Потрібно вказати адресу електронної пошти.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
uk: URL-адреса вашої домашньої сторінки неправильна. Вона має бути повною, тобто виглядати наступним чином <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
uk: Виберіть бажаний спосіб відображення коментарів і натисніть "Зберегти налаштування", щоб активувати ваші зміни.

en: Comment viewing options
uk: Параметри перегляду коментарів

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>.

en: Comment: deleted %subject.
uk: Коментар: видалено %subject.

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Access type
uk: Тип доступу

en: Default image
uk: Базове зображення

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: a moment ago
uk: тільки що

en: Add feed
uk: Додати потік

en: The refresh interval indicating how often you want to update this feed. Requires crontab.
uk: Інтервал оновлення показує, як часто ви хочете оновлювати цей матеріал. Потребує crontab.

en: The RSS-feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
uk: Неможливо обробити RSS-потік з сайту %site в результаті помилки "%error" на строці %line.

en: The RSS-feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
uk: Неможливо обробити RSS-потік з сайту %site в результаті помилки "%error" на строці %line.

en: File system
uk: Файлова система

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Undated
uk: Без дати

en: @name's blog
uk: блоґ користувача @name

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
uk: Щоб контактувати з іншими користувачами, потрібно вказати діючу адресу електронної пошти.  Будь-ласка, оновіть Вашу <a href="@url">користувацьку інформацію</a> і спробуйте ще раз.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете контактувати більше, ніж з %number користувачами протягом однієї години. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Freelinking settings
uk: Параметри вільної адресації

en: Join summary
uk: Приєднати резюме

en: Split summary at cursor
uk: Відокремити резюме з місця курсора

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
uk: Ваше віртуальне обличчя або зображення. Максимальні розміри %dimensions та об'єм %size Кб.

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Cannot delete non-existent comment.
uk: Неможливо видалити неіснуючий коментар.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
uk: Права доступу для коментарів призначаються до ролей і використовуються для визначення можливості коментування гостями. Якщо гості мають право коментувати, їхні персональні контакти будуть збережені в коржиках на їхньому локальному комп'ютері для використання в подальшому коментуванні. Якщо коментарі не мають відповідей, вони будуть опціонально з можливістю редагування автором. Модуль коментарів використовує загальносайтові формати вводу матеріалу.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику в розділі <a href="@comment">Модуль відгуків</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
uk: <p>Нижче наведено список найновіших коментарів, надісланих на ваш сайт. Клацніть на тему, щоб подивитися коментар, на ім'я автора -- щоб змінити персоналізовані дані автора, на "редагувати" -- щоб змінити текст, і на "стерти" -- щоб скасувати введення коментаря.</p>

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
uk: Примусовий перегляд користувачем коментаря перед публікацією з допомогою кнопки <em>Переглянути</em>

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
uk: Коментар: додано неавторизований коментар або додано до закритого допису %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
uk: Надіслав !username @datetime.

en: An error occurred at
uk: Відбулася помилка при

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: @label title
uk: Заголовок @label

en: @label protocol
uk: Протокол @label

en: @label target
uk: Ціль @label

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Заголовок, використовуваний якщо присутній цей аргумент; він перезаписує заголовок виду і заголовки з попередніх аргументів. Також можна використовувати відсоткову заміну для заголовків аргументів. Наприклад "%1" для першого аргументу, "%2" - для другого, тощо.

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо це значення отримане як аргумент, аргумент буде проігнорований; тобто "усі значення"

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки в будь-якому місці.

en: <Basic validation>
uk: <Базова перевірка>

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
uk: Протоколи, що тут перелічено, є глобально надаваними протоколами. Додати інші протоколи можна модифікуючи змінну <em>filter_allowed_protocols</em> у налаштуваннях системи.

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: The wikitools module allows you to set several options for your content to get a more wiki-like behaviour.
uk: Модуль wikitools дозволяє вам установлювати кілька опцій для вашого матеріалу, щоб одержати більш вікі-подібну поведінку.

en: Settings for wiki-like behaviour.
uk: Настроювання вікі-подібної поведінки.

en: Duplicate titles
uk: Дублікати заголовків

en: Wiki path
uk: Шлях Wiki

en: Title of main page
uk: Заголовок головної сторінки

en: The main page is shown if you type in the wiki path. Leave empty to disable the main page.
uk: Головна сторінка відображається, коли ви набираєте шлях вікі. Щоб не використовувати головну сторінку — не заповнюйте.

en: Wiki node types
uk: Тип матеріалу для wiki

en: The option <em>Automatic Redirect</em> works only if node revisions are created.
uk: Опція <em>Автоматичний перенапрямок</em> працює тільки якщо створена редакція матеріалу.

en: The character %c is not allowed in a title
uk: Символ %c неприпустимий у заголовку

en: The title is not allowed to end in: %string
uk: Заголовок не повинен закінчуватися на: %string

en: Multiple pages have this name:
uk: Є кілька сторінок із цією назвою:

en: The page %page_name has been moved.
uk: Сторінка %page_name була переміщена.

en: The new page name is !new_name
uk: Нова назва сторінки — !new_name

en: The page %page_name does not exist.
uk: Сторінка %page_name не існує.

en: You can create the page as:
uk: Ви можете створити сторінку як:

en: Vote up/down
uk: Голос за/ проти

en: Reset vote
uk: Скасувати голос

en: use vote up/down
uk: використовувати vote up/down

en: access vote up/down statistics
uk: доступ до статистики vote up/down

en: administer vote up/down
uk: управляти vote up/down

en: Voting details
uk: Деталі голосування

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: !name's blog
uk: блоґ !name

en: Front page feed
uk: Потік головної сторінки

en: Primary
uk: Основні

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
uk: Це буде відображатися як назва блоку в розділі Керування >> конструкція >> блоки.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: All languages
uk: Всі мови

en: User: ID
uk: Користувач: ID

en: Group node (member)
uk: Матеріал групи (учасник)

en: <strong>Members</strong> are filtered for a specific group.
uk: <strong>Учасники</strong> відфільтровані для зазначеної групи.

en: No role
uk: Без ролі

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
uk: Ця сторінка показуєтсья, коли більше жодна інформація не відповідає запитаному документові. Якщо Ви не впевнені, не визначайте нічого.

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: No thumbnail
uk: Без мініатюри

en: %title field is required.
uk: Поле %title є обов'язковим

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
uk: Для того, щоб дозволити адміністраторам групи призначати власну тему оформлення групи, Ви повинні увімкнути кілька тем оформлення на <a href="@url">сторінці налаштування</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
uk: Ваше повідомлення буде надіслано всім членам цієї групи.

en: Enter a body for your message.
uk: Введіть текст повідомлення.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
uk: Ви не можете залишити цю групу, тому що це <em>закрита</em> група. Ви повинні вимагати видалення з групи у її адміністратора.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
uk: %name був призначений <em>адміністратором групи</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
uk: %name більше не <em>адміністратор групи</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
uk: Ви не можете запросити себе - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
uk: Помилкова адреса email або ім'я користувача: @value.

en: @user is already a member the group @group.
uk: @user уже є членом групи @group.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
uk: Запит на вступ у групу %group відхилений, користувачів у дану групу можуть додавати тільки адміністратори групи.

en: %user removed from %group.
uk: %user вилучений з %group.

en: Add users
uk: Додати користувачів

en: No groups available.
uk: Немає доступних груп.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій. <a href="!register">Зареєструйтесь</a> або <a href="!login">увійдіть</a>, а потім станьте учасником групи щоб додавати та переглядати закриті повідомлення.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій. Ви можете <a href="!url">приєднатися до групи</a>, щоб бачити її публікації.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
uk: Відкрито - запити на членство ухвалюються негайно.

en: Moderated - membership requests must be approved.
uk: Контролюється - членський заявки повинні бути затверджені.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
uk: Тільки за запрошеннями - члени повинні бути створені адміністратором.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
uk: Закрито - членство керується винятково адміністратором.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
uk: Чи можуть користувачі приєднуватися до цієї групи при реєстрації? Якщо зазначено, то відповідний прапорець буде доданий на форму реєстрації.

en: List in groups directory
uk: Показувати в списку груп

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
uk: Чи показувати цю групу <a href="@url">в списку на сторінці груп</a> (потрібно модуль OG Views)? Відключено, якщо обраний тип <em>закрита група</em>.

en: Group language
uk: Мова групи

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
uk: Вибір іншої локалі змінить мову інтерфейсу для всіх сторінок і розсилок групи. Користувачі, що вибрали бажану мову, завжди бачать свою обрану мову.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
uk: Ви повинні <a href="@join">приєднатися до групи</a>, перш ніж розміщувати інформацію на цьому сайті.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
uk: Прикріпити вгорі списків.

en: OG audience & Public checkbox.
uk: Вибір OG аудиторії та доступності.

en: OG audience.
uk: OG аудиторія.

en: Group description.
uk: Опис групи

en: Handling of group membership requests.
uk: Обробка запитів прийняття в групу.

en: Checkbox for visibility on registration form.
uk: Прапорець, для видимості у реєстраційній формі.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
uk: Прапорець для видимості у списку груп.

en: The default interface language for this group.
uk: Мова інтерфейсу за замовчуванням для цієї групи.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
uk: Перемістити всі повідомлення й учасників у групу, обрану нижче.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
uk: Крім видалення цієї групи, ви вибрали ліквідацію членства і публікацій в ній.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
uk: Якщо ви вибрали <strong>Перенести всі повідомлення групи</strong> вище, вкажіть групу, в яку вони будуть перенесені.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
uk: Ви повинні <a href="@join">вступити до групи</a> перед відправкою %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
uk: <a href="!approve_url">Схвалити запит</a>
    Можна відхилити запит, а також керувати членством тут: !group_url.
    
    Повідомлення від @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
uk: Менеджер: !name

en: Delete request
uk: Видалити запит

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
uk: Це група <em>тільки за запрошеннями</em>. Тільки адміністратор групи може додати/видалити членів.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
uk: Це <em>закрита</em> група. Адміністратори групи додають і видаляють учасників самостійно.

en: Add a new !type in this group.
uk: Додати новий !type у цю групу.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
uk[0]: Невизнане ім’я: %bad.
uk[1]: Невизнані імена: %bad.
uk[2]: Невизнаних імен: %bad.

en: 1 group | @count groups
uk[0]: Одна група
uk[1]: @count групи
uk[2]: @count груп

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
uk[0]: Вилучено 1 повідомлення, що залишилося без предка.
uk[1]: Вилучено @count повідомлення, що залишилися без предка.
uk[2]: Вилучені @count повідомлень, що залишилися без предка.

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
uk[0]: Переміщено 1 повідомлення, яке залишилось без предка.
uk[1]: Переміщено @count повідомлення, які залишились без предка.
uk[2]: Переміщено @count повідомлень, які залишилися без предка.

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
uk[0]: Переміщений 1 учасник.
uk[1]: Переміщено @count учасника.
uk[2]: Переміщено @count учасників.

en: Configure the main Organic groups module (og).
uk: Конфігурувати головний модуль Органічних груп (og).

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
uk: Модуль Organic Groups включений. Шукайте більш докладні інструкції з установки в файлі !readme_file.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
uk: У вас немає типів матеріалів, які використовуються як группи. Дивись розділ з нотатками в !readme_file і блок налаштувань типів матеріалів вгорі <a href="!settings">Налаштування OG</a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
uk: Модуль контролю доступу до Груп не активовано. Дивись на <a href="@modules">сторінці модулів</a>.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
uk: Дозволити користувачам створювати й управляти групами. Рекомендується модуль OG Views integration для більшого ефекту.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
uk: Ви повинні визначити хоча б один тип матеріалу, що має бути визначальною нодою групи, та ще один як публікацією до групи. <a href="!create">Створіть новий тип матеріалу</a> якщо це потрібно.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
uk: Адміністратор групи завжди бачить прапорець, щоб додати групи в <em>форму реєстрації</em>. Зверніть увагу, що зміна цього параметра не впливає на існуючі публікаціі. Пересохраненіе публікацій додасть цю установку.

en: Show each group that the user is a member of as a checkbox in the "Audience" section. This enables the member to place her post into multiple groups. If unchecked, simplify the user interface by omitting the checkboxes and assuming user wants to post into the current group. This simplification only applies to new nodes, and not to edits of existing nodes. Group administrators always see checkboxes.
uk: Показати кожну групу, учасником якої є користувач, разом з позначкою в секції "Аудиєнція". Це дозволить учаснику розмістити його повідомлення в декілька груп відразу. Якщо опція відключена, це спростить інтерфейс користувача щляхом виключення таких позначок та обмеження розміщення повідомлення лише до поточної групи. Таке спрощення буде застосовано лише до нових нод, та залишиться для редагування раніше створених нод (де ця опція раніше була ввімкнена). Адміністратори груп завжди бачать такі позначки.

en: Format of "From:" field
uk: Формат поля "Від:"

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
uk: Вкажіть формат для "Від:" поля в вихідному повідомленні. Доступні змінні: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Зауважте, що знак @user_mail розкриває електронну адресу автор. Якщо адміністратор електронної пошти вище прикладах порожній, вам необхідно налаштувати свій сайт електронної пошти в розділі "Інформація про сайт" в панелі групи.

en: User subscribes to group
uk: Користувач підписується на групу

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
uk: Користувач має підписку на групу, і схвалений. Якщо користувач не схвалений ця подія не сталося б.

en: User unsubscribes from group
uk: Користувач скасовує підписку на групу

en: User that subscribed to the group
uk: Користувач, що підписався на групу

en: Add group node settings to content
uk: Додати групові налаштування матеріалу для вмісту

en: Content that will become a group node
uk: Зміст, який буде матеріалом групи

en: When creating a group node organic groups module requires some group settings. This action should be used after 'Add new content' action, that adds a <a href="@group-node-type">group node type</a> content, and will result with a new group node.
uk: При створенні матеріалу групи модуль Групи потребує деякої настройки групи.
     Це потрібно робити після дії "Додати новий контент", яке додає контент <a href="@group-node-type">типу матеріал групи</a> і в результаті виходить новий матеріал групи.

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
uk: Якщо обране - користувач буде автоматично схвалений. Якщо не обране - членство буде очікувати твердження.

en: Organic groups form settings
uk: Параметри форми Organic groups

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
uk: Обчислюється в TRUE, якщо користувач затверджений членом групи. Якщо користувач ще не є членом цієї умова поверне FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
uk: Видимість визначається автором/редактором з допомогою прапорця на формі редагування. За замовчуванням встановлюється <em>загальнодоступно</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
uk: Видимість визначається автором/редактором з допомогою прапорця на формі редагування. За замовчуванням встановлюється <em>приватно</em>.

en: Determine how broadly available a given post should be when it is affiliated with a group. OG admins always see the checkbox for making a post public. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting. If the setting you want is disabled here, check the settings under <em>Private Groups</em> setting below. You cannot set node visibility to always be public if private groups are set to always on and vice versa.
uk: Встановити, наскільки доступним повинен бути даний запис, коли прив'язується до цієї групи. Адміністратори OG завжди бачать поле вибору, що дозволяє зробити повідомлення загальнодоступним. Зверніть увагу, що зміни в цих налаштуваннях не позначаються на існуючих повідомленнях. Пере-збережіть ці повідомлення, щоб нові зміни вступили в силу. Якщо потрібні настройки неактивні, перевірте налаштування в розділі <em>Групи з обмеженим доступом</em> нижче.

en: Private groups
uk: Приватні групи

en: Note that the privacy of all <em>content</em> in the group is determined as each node is created or edited, according to the <em>Visibility of Posts</em> setting on this page. Note also that changing this setting only affects the default for new groups being created, not the privacy of any existing groups! To change those you must edit the groups and their individual content nodes directly. If the setting you want is disabled here, check <em>Visibility of Posts</em> above. You cannot choose to only have private groups if node visibility is set to be always public, and vice versa.
uk: Зверніть увагу, що обмеження доступу всього <em>змісту</em> у групі визначається при створенні і редагуванні кожної сторінки (node), згідно з настройками <em>Видимість повідомлень</em> на цій сторінці. Також зверніть увагу, що зміни цих налаштувань впливає тільки на значення за замовчуванням при створенні нових груп, а не обмеження доступу існуючих груп! Щоб змінити їх, необхідно відредагувати безпосередньо групи і кожне повідомлення в них. Якщо потрібні настройки неактивні, перевірте <em>Видимість повідомлень</em> вище. Ви не можете вибрати створення груп тільки з обмеженим доступом, якщо вміст зроблено завжди загальнодоступною і навпаки.

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
uk: Прапорець, що встановлює видимість головної сторінки групи для користувачів, що не входять до неї.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
uk: Показувати це повідомлення всім, або тільки учасникам вибраної вище групи. Повідомлення, що не прив'язані до груп, завжди <em>загальнодоступні</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
uk: Учасники групи <a href="@group-node">@group-name</a> можуть переглядати цю сторінку (node).

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
uk: Адміністратори групи <a href="@group-node">@group-name</a> можуть переглядати/редагувати/видалити цю сторінку (node).

en: Choose whether new groups should be private or public.
uk: Виберіть чи нові групи мають бути приватними або загальнодоступними.

en: Remove post from all groups
uk: Вилучити допис із усіх груп

en: Promote user to an administrator in the specified group
uk: Запропонувати користувача в адміністратори зазначеної групи.

en: Demote user from an administrator in the specified group
uk: Зняти з користувача роль адміністратора зазначеної групи

en: Approve user subscription to the specified group
uk: Підтвердити вступ користувача в зазначену групу

en: Deny user subscription to the specified group
uk: Заборонити вступ користувача в зазначену групу

en: Make post publicly visible
uk: Зробити повідомлення загальнодоступними

en: Make post private to its groups
uk: Зробити повідомлення приватним у його групі

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
uk: Будь ласка, <a href="!url">створіть</a> спочатку групу.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
uk: Немає груп. Ви повинні мати принаймні, одну існуючу групу з матеріалами призначений на використання цієї дії.

en: Select the group to which this user should be promoted.
uk: Виберіть групу, в яку цього користувача необхідно додати.

en: Select the group from which this user should be demoted.
uk: Виберіть групу, з якої цього користувач слід видалити.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
uk: Вибрати групу, чиї запити вступу в групу повинні бути схвалені.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
uk: Вибрати групу, чиї запити вступу до групи повинні бути відхилені.

en: Set node %id to public.
uk: Встановити публічним матеріал %id відкритим.

en: Set node %id to private.
uk: Встановити закритим матеріал %id.

en: Removed node %id from all groups.
uk: Вилучити матеріал %id для всіх груп.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
uk: %name був призначений <em>адміністратором групи</em> у групі %group.

en: Demoted user %name from <em>group administrator</em> in %group.
uk: Понизити користувача %name з <em>адміністраторів групи</em> в %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
uk: Прийнята підписка користувача %name на групу %group.

en: Denied user %name's subscription to %group.
uk: Відхилити для користувача %name's підписку для %group.

en: Organic groups actions
uk: Дії з групами

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
uk: Надає дії (actions) для Organic Groups і Trigger.

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
uk: Повідомлення групи також можуть бути <a href="!manage-url">персоналізоване</a> дуже детально, якщо потрібно.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
uk: Повідомлення можна налаштувати на <a href="!url">сторінці шаблонів повідомлень</a>.

en: OG notifications (default)
uk: OG сповіщення (базово)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
uk: Повідомлення для подій матеріалів групи. Інші рядки повідомлення можуть бути налаштовані на сторінці <a href="!url">конфігурації OG</a>.

en: OG notifications for new content
uk: OG повідомлення для нового змісту

en: Notifications for organic groups node creation events.
uk: Повідомлення про створення матеріалів у Групах.

en: OG notifications for updated content
uk: OG повідомлення про оновлений зміст

en: Notifications for organic groups node update events.
uk: Повідомлення для подій оновлення матеріалу груп.

en: OG notifications for comments
uk: OG повідомлення про коментарі

en: Notifications for organic groups comment events.
uk: Повідомлення про коментарі в Групах.

en: Body footer
uk: Тіло підвалу

en: Greetings, [user],
uk: Вітаємо, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
uk: [type-name] [title] у групі [ogname] оновлений

en: Read more at [node-url].
uk: Подробиці тут: [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
uk: [type-name] [title] створений у групі [ogname]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
uk: Новий коментар був доданий [comment-author-name], обговорення [comment-title] в групі [ogname]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
uk: Читати [comment-url] або відповісти [comment-reply-url].

en: Group nodes
uk: Матеріали групи

en: Group: Description
uk: Група: Опис

en: Group: Members count
uk: Група: Кількість учасників

en: Group: Post count
uk: Група: Кількість матеріалів

en: Group: Post count *new*
uk: Група: Кількість *нових* матеріалів

en: Number of new posts in a group for the current user.
uk: Кількість нових повідомлень в групі для поточного користувача.

en: Group: Selective
uk: Група: Відібрані

en: Group: Private
uk: Група: Закрита

en: Group: List in directory
uk: Група: Список у каталозі

en: Group: Join link
uk: Група: Посилання "Приєднатися"

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
uk: Відображає посилання для приєднання до групи, коли користувач ще не є її учасником.

en: Group: Language
uk: Група: Мова

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Тип матеріалів групи (наприклад, "запис в блог", "повідомлення форуму", "стаття" і т.п.).

en: Group types (all)
uk: Тип груп (всі)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
uk: Заборонити всі типи матеріалів, які були позначені як групи.

en: The groups for a post.
uk: Групи для повідомлень.

en: Group node (post)
uk: Матеріал групи (публікація)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
uk: Отримати інформацію про матеріал групи на підставі публікацій групи.

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
uk: <strong>Публікація</strong> фільтрування для вказаних груп.

en: Post: in specified group (by number)
uk: Публікація: у вказану групу (за номером)

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specified organic groups. The page context (if Display is a page) will be set to the first listed group. That means that blocks and breadcrumbs (and theme and locale, if applicable) will be based upon the first specified node id.
uk: <strong>Публікація</strong> фільтруються для певних груп. Контекст сторінки (якщо показується сторінка), буде встановлений при першому перегляді списку груп. Це означає, що блоки і навігація (і тема та локаль, якщо це доречно), буде заснована на перший вказано ідентифікатор матеріалу.

en: Post: Nid
uk: Повідомлення: Nid

en: Post: Public
uk: Повідомлення: Публічно

en: Group that a member belongs to.
uk: Група, до якої належить учасник.

en: Bring in information about the group node based on a user's membership.
uk: Привести інформацію про матеріали групи, засновану на членах групи.

en: User's groups
uk: Групи користувача

en: Groups that a member belongs to.
uk: Групи, в які входить користувач.

en: OG: List of user's groups
uk: OG: Список груп користувача

en: Group member
uk: Учасник групи

en: OG: Group in current user's groups
uk: OG: Група в поточних групах користувача

en: Member of a group
uk: Учасник групи

en: OG: Group in specified user's groups. Note that OG usually considers a user's groups to be private information. You may want to add access control to your View or validation to this argument.
uk: OG: Група в зазначених групах користувача. Пам'ятайте, що OG припускає, що групи користувача - це особиста інформація. Можливо Ви захочете додати контроль доступу до вашого Виду або перевірку цього аргументу.

en: OG: Admin manage link
uk: OG: Посилання на управління

en: A link to the <em>Admin create or remove</em> page.
uk: Посилання на <em>Адміністратор створити і видалити</em> сторінку.

en: OG: Edit membership link
uk: OG: Посилання на зміну участі

en: A link to the <em>My membership</em> page.
uk: Лінк на сторінку <em>Моя участь</em>.

en: OG: Approve/Deny/Remove membership link
uk: OG: Посилання Прийняти/Відхилити/Вилучити членство

en: A link to approve/deny/remove a group member.
uk: Посилання на схвалення/заборона/видалення члена групи.

en: Add <em>admin</em> text if user is the group manager.
uk: Додати текст <em>адмін</em>, якщо користувач є менеджером групи.

en: OG: Is membership approved
uk: OG: Якщо членство схвалене

en: OG: Is the group manager
uk: OG: Менеджер групи

en: Add <em>manager</em> text if user is the group manager.
uk: Додати текст <em>менеджер</em>, якщо користувач є менеджером групи.

en: OG: Membership create date
uk: OG: Дата створення членства

en: The date when the membership was created.
uk: Дата, коли почалося членство.

en: OG: Membership last updated date
uk: OG: Дата останнього оновлення членства

en: The date when the membership was last updated.
uk: Дата, коли членство було останній раз оновлене.

en: Group notifications (Views enhanced)
uk: Повідомлення групи (розширений Вид)

en: My unread: !links
uk: Мої непрочитані: !links

en: My group: !links
uk: Мої групи: !links

en: All posts: !links
uk: Усі матеріали: !links

en: Group home page view
uk: Домашня сторінка групи

en: Pick a View for your group home page. Only Views whose names start with <strong>og_ghp_</strong> are eligible. The View determines the layout of your group home page. You may alter the presentation using typical Views themeing techniques. See the Theme information link when editing your View and also see the Theme section of the !README. Also note that group admins can override this presentation using the included <em>Organic Groups Panels</em> module.
uk: Виберіть Вид для головної сторінки вашої групи. Тільки Види, чиє ім'я починається з <STRONG>og_ghp_</STRONG> припустимі. Вид визначає розмітку  головної сторінки вашої групи. Вам потрібно настроїти вистава, використовуючи звичайні техніки темизации Views. Див. посилання на інформацію про темизации, при редагуванні вашого Виду, а також дивися розділ Темизация (Theme) в !README. Також урахуйте, що адміністратор групи може перевизначити зовнішній вид, використовуючи модуль <EM>Organic Groups Panels</EM>, який включений в пакет.

en: Search group
uk: Пошук групи

en: The View %name was not found. Check your variables table or settings.php.
uk: Вид %name не знайдено. Перевірте свою таблицю  variables або файл settings.php.

en: Organic groups Views integration
uk: Organic groups інтеграція з Views

en: <strong>Highly recommended.</strong>. Use Views to search and display organic groups.
uk: <strong>Дуже рекомендується.</strong> Використовувати Види для пошуку і відображення груп.

en: approval needed
uk: потрібно схвалення

en: Remove membership
uk: Вилучити членство

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
uk: Прохання: <a href="@approve">схвалити</a> або <a href="@deny">відхилити</a>.

en: Member types
uk: Тип члена

en: Group administrators
uk: Адміністратор групи

en: Group node type
uk: Тип матеріалу групи

en: Node ID's separated by , or +
uk: Node ID's розділений, або +

en: Validate current user is a member of a specified group
uk: Перевірити, чи є поточний користувач членом зазначеної групи

en: Group post
uk: Публікація в групу

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: %message in %file on line %line.
uk: %message у %file, рядок %line.

en: Picture image path
uk: Шлях до зображення

en: Constraint
uk: Часові рамки

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: При встановленні Drupal виникла одна або кілька помилок. Додаткова інформація на сторінці <a href="@status">Звіт про стан</a>.

en: Help topics
uk: Теми довідки

en: Help is available on the following items:
uk: В наявності є довідка з наступних тем:

en: No help is available for module %module.
uk: Довідка для модуля %module відсутня.

en: @module administration pages
uk: Сторінки адміністрування модуля @module

en: By module
uk: За модулем

en: Manage your site's content.
uk: Керувати вмістом Вашого сайту.

en: Control how your site looks and feels.
uk: Налаштування зовнішнього вигляду сайту.

en: Adjust basic site configuration options.
uk: Встановлює базові настройки конфігурації сайту.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
uk: Керувати користувачами Вашого сайту, групами користувачів та доступом до функцій сайту.

en: View reports from system logs and other status information.
uk: Перегляд системного журналу й іншої інформації про стан сайту

en: Link this field to its node
uk: Зробити це поле посиланням на його матеріалом

en: Configure the templates for different types of messages. Each message group is defined by other modules using the Messaging Framework. A typical message consists on the following parts:
uk: Налаштування шаблонів для різноманітних типів повідомлень. Кожна група повідомлень визначається різними модулями, використовуючи Messaging Framework. Типове повідомлення складається з наступних частин:

en: Single line with a short description
uk: Проста лінія з коротким описом

en: Greetings line
uk: Лінія вітання

en: Message main content, usually longer with the full description
uk: Основний зміст повідомлення, як правило з повним описом

en: Closing part with site information, unsubscribe links, etc...
uk: Заключна частина, що містить інформацію про сайт, адреси скасування підписки, та ін...

en: Here you'll be able to configure each of these parts for each sending method. When one of these parts is left blank, there is a fallback system which goes as follows:
uk: Тут ви зможете налаштувати окремо кожну частину повідомлення для всіх способів передачі. Коли одна з цих частин залишається порожньою, використовується інформація з резервної системи, яка виглядає наступним чином:

en: If a message part is left blank for a sending method, the text part from Default sending method will be used.
uk: Якщо для певного методу відправки якусь частину повідомлення залишити порожньою, то буде використана інформація з відповідної частини базового способу передачі.

en: If the Default part is blank too, the fallback template (the parent in this tree) will be used.
uk: Якщо частина повідомлення в налаштунках за вмовчанням також порожня, то буде використаний резервний шаблон (батьківський елементи в цій структурі)

en: Depending on your content format and the tokens you are using for messages it is important that you use the right filtering for the message body. Set up the filters you need using the <a href="@input_formats">Input formats</a> page
uk: Залежно від формату вашого контенту та маркерів які ви використовуєте для повідомлень, важливо, щоб ви використовували правильну фільтрацію для тіла повідомлення. Налаштувати фільтри можна на сторінці <a href="@input_formats">Вхідні формати</a>.

en: These are the message parts for %group.
uk: Це частини повідомлень для %group.

en: Leave blank to use the default texts or use '%empty' for an empty message part, preventing fallback to default message texts.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати базові тексти, або використовуйте '%empty' для порожньої частини повідомлення, тим самим блокуючи використання базових повідомлень.

en: The fallback template from which message parts will be taken if left blank is <a href="@template_edit">%template_name</a>
uk: Резервний шаблон, з якого будуть експортуваться частини повідомлення, якщо залишити порожнім <a href="@template_edit">%template_name</a>

en: Message groups
uk: Групи повідомлень

en: Parts
uk: Частини

en: Sending methods
uk: Методи відправки

en: Message template for %name
uk: Шаблон повідомлення для %name

en: These special strings will be replaced by their real value at run time.
uk: Ці спеціальні рядки будуть замінені їх реальним значенням в процесі виконання роботи.

en: Default send method
uk: Звичайний метод відправки

en: If enabled all messages will be logged and kept for the specified time after they're sent.
uk: Якщо ввімкнено, всі повідомлення будуть записуватися і зберігатися протягом певного часу після їх відправлення.

en: Limits for queue processing
uk: Обмеження на обробку черги

en: These are the limits for each cron run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
uk: Ці обмеження застосовуються для кожного запуску регулярних процедур (cron). Відправлення повідомлень припиняється до наступного запуску регулярних процедур (cron), якщо буде дотримано хоча б одне із зазначених нижче обмежень. Нульове значення означає відсутність обмеження.

en: Number of messages sent
uk: Кількість відправлених повідомлень

en: Time (seconds)
uk: Час (у секундах)

en: Time (% of cron time)
uk: Час (в % від часу роботи cron)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
uk: Максимальна частка часу роботи крону, яку може займати відправлення повідомлень.

en: None (Insecure)
uk: Ні (ненадійно)

en: Message body filter
uk: Фільтр тексту повідомлення

en: You should enable some messaging method plug-ins for this to work.
uk: Для цієї роботи необхідний запуск деяких додатків методів сповіщення.

en: The messaging module is the engine that handles outgoing messages and message queueing for different sending methods.
uk: Модуль обміну повідомленнями - це ядро, яке обробляє вихідні повідомлення і визначає послідовність відправки повідомлень для різних методів відправки.

en: You need to enable one or more of the included plug-ins to be able to actually take advantage of it.
uk: Вам необхідно включити один або кілька додаткових додатків, щоб мати можливість користуватися цим.

en: Filters are used also for messaging. If the input format is to be used only for messaging you don't need to allow any role for it.
uk: Фільтри використовуються також для обміну повідомленнями. Якщо вхідний формат буде використовуватися тільки для передачі повідомлень, то для нього не потрібно зазначати будь-які ролі.

en: Messaging settings
uk: Налаштування відправки повідомлень

en: Default sending method for getting messages from this system.
uk: Оберіть метод за умовчанням для одержання повідомлень з цієї системи.

en: HTML to text
uk: HTML в текст

en: Disabled messaging sending method %method and replaced by %replace
uk: Вимкнути відправку повідомлень методом %method і замінити на метод %replace

en: Disabled messaging sending method but cannot find a replacement. Please, enable some other sending method.
uk: Обраний метод відправки повідомлення було вимкнено, але альтернативної заміни для нього не вдалося знайти. Будь ласка, увімкніть інший спосіб відправки повідомлень.

en: The message subject.
uk: Тема повідомлення.

en: The message body.
uk: Тіло повідомлення.

en: The message's author name.
uk: Автор повідомлення.

en: The message's method name.
uk: Назва методу відправки.

en: The message's sending date.
uk: Дата повідомлення.

en: Messaging sending methods
uk: Метод відправки повідомлень

en: No sending method plug-ins available. Please enable some Sending Method on the !admin-modules page.
uk: Не ввімкнено жодного способу відправлення повідомлення. Будь ласка, увімкніть якийсь із додатків на сторінці !admin-modules

en: Modules administration
uk: Керування Модулями

en: messaging
uk: повідомлення

en: Message could not be delivered for method %method
uk: Повідомлення не може бути доставлено методом %method

en: administer messaging
uk: керування повідомленнями

en: Administer and configure messaging
uk: Керування і налаштування відправлення повідомлень

en: Configuration of messaging framework
uk: Налаштування системи відправлення повідомлень

en: Configuration of sending methods
uk: Налаштування методів відправлення повідомлень

en: Send methods
uk: Методи відправлення

en: Message templates
uk: Шаблони повідомлень

en: Configuration of message templates
uk: Налаштування шаблонів повідомлень

en: Messaging plain text
uk: Простий текст повідомлення

en: Messaging system. This is the base module for the Messaging Framework
uk: Це базовий модуль для системи відправлення повідомлень.

en: Post message
uk: Надсилання повідомлення

en: Message log
uk: Журнал повідомлень

en: Sent message with result: %result
uk: Результат відправлення повідомлень: %result

en: If enabled, messages wont be sent out but logged to watchdog, and displayed in the page footer.
uk: Якщо увімкнено, повідомлення не будуть розіслані, але будуть записані в журнал, і показані в нижньому колонтитулі.

en: Messages for %name
uk: Повідомлення для %name

en: No logged messages
uk: Журнал повідомлень порожній

en: The messages will be just logged (And printed on page if Devel module enabled).
uk: Повідомлення будуть просто зберігатися в журналі (і відображатись на сторінці, якщо увімкнений модуль Devel).

en: Log message to watchdog
uk: Повідомлення збережено в журналі watchdog

en: Display message in block
uk: Відображати повідомлення в блоці

en: Message %key for %name: %subject <br /> Message body: <br /><pre>!body</pre>
uk: Повідомлення %key для %name: %subject <br /> Зміст повідомлення: <br /><pre>!body</pre>

en: Send e-mails using the default Drupal mail library.
uk: Відправлення e-mail за допомогою стандартної бібліотеки Drupal

en: Mail Sending Method: Integration with Drupal mail API
uk: Метод відправлення: інтеграція з Drupal mail API

en: Mail Sending Method: Integration with Mime Mail module (Beta)
uk: Метод відправлення: інтеграція з модулем Mime Mail (beta)

en: Default send interval
uk: Інтервал відправлення по-умовчанню

en: [type-name] [title] by [author-name]
uk: [type-name] [title] від [author-name]

en: Digest line
uk: Рядок добірки

en: Send HTML e-mails using PHPMailer
uk: Відправлення HTML e-mails використовуючи PHPMailer

en: If enabled, PHPMailer debugging will be activated and all messages logged to watchdog.
uk: Якщо ввімкнути, то буде активований devel PHPMailer і всі повідомлення будуть записуватись до журналу.

en: SMTP server cannot be reached.
uk: SMTP-сервер не доступний

en: Configure PHPMailer.
uk: Налаштування PHPMailer.

en: PHP Mailer missing
uk: PHP Mailer відсутній

en: Send messages through Privatemsg
uk: Відправляти повідомлення через Privatemsg

en: Sending Method: Integration with Privatemsg (Beta)
uk: Метод відправлення: інтеграція з Privatemsg (Beta)

en: No pending messages
uk: Немає повідомлень, що очікують прочитання

en: The message has been deleted
uk: Повідомлення було знищено

en: Don't send messages but display them on a user account tab
uk: Не відправляти повідомлення, але показувати їх на вкладці в профілі користувача

en: Sending Method: Show messages on user's page
uk: Метод відправки: відображати повідомлення на особистій сторінці користувача

en: Send SMS using SMS Framework.
uk: Відправити СМС, використовуючи SMS Framework.

en: Sending Method: SMS
uk: Метод відправки: СМС

en: Twitter authentication failed. Please check your username and password.
uk: Помилка реєстрації в Twitter. Будь ласка, перевірте ваші ім'я користувача та пароль.

en: Configure the Twitter ID information for the site.
uk: Налаштування Twitter ID ідентифікатора для сайту.

en: Sending method for messaging that uses Twitter
uk: Метод відправлення повідомлень використовуючи Twitter

en: Immediate sending
uk: Негайне відправлення

en: Notifications Sender
uk: Відправляти повідомлення від імені

en: User name, site data (Only the user name will be used)
uk: Від імені користувача із зазначенням дати

en: Full user data (User name and available user information)
uk: Від імені користувача із зазначенням доступної інформації про користувача

en: If enabled all notifications will be logged and kept for the specified time after they're processed.
uk: Якщо увімкнено, всі сповіщення будуть зберігатися до журналу на певний час, після чого будуть відправлятися на обробку.

en: Digest formats
uk: Формати добірки

en: These are the digest formats available for each interval.
uk: Ці формати повідомлень у добірці використовуються при відправленні не окремих сповіщень, а цілої добірки що містить декілька повідомлень.

en: Send intervals
uk: Інтервали відправлення

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
uk: Інтервали відправлення для ваших підписок були оновлені

en: Enabled events
uk: Включені події

en: Check the events for which notifications should be triggered.
uk: Зазначте події, при яких будуть надсилатися повідомлення

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
uk: Ви повинні включити певні модулі, щоб задіяти події для повідомлень.

en: Total: %number
uk: Усього: %number

en: Subscriptions by type
uk: Підписки по типу

en: Subscriptions by send method
uk: Підписки по методу надсилання

en: Notifications in queue
uk: Повідомлення в черзі

en: Process log
uk: Лог процесу

en: Run process
uk: Запустити процес

en: Run normal queue processing, same as cron run.
uk: Запустити обробку черги повідомлень, як під час виконання регулярних процедур.

en: Process immediate
uk: Запустити відправлення негайних повідомлень

en: Process only rows marked for immediate sending.
uk: Обробити тільки позиції, позначені для негайного відправлення.

en: Reset queue
uk: Скинути чергу

en: Delete all notifications in queue.
uk: Видалити всі сповіщення в черзі.

en: Run test
uk: Виконати тест

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
uk: Протестувати обробку черги. При цьому ні відправлення повідомлень, ні зміна черги не проводяться.

en: The queue has been reset.
uk: Черга була скинута

en: No elements
uk: Немає значень

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
uk: Досягнуто ліміт обробки черги: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
uk: У вас немає прав для керування цими підписками

en: Change send method to
uk: Змінити метод надсилання на

en: Change send interval to
uk: Змінити інтервал надсилання на

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
uk: У доступі відмовлено. У вас немає необхідних прав для видалення деяких з цих підписок

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
uk: У вас немає прав на керування всіма цими підписками

en: Node title mismatch. Please check your selection.
uk: Не збігається заголовок матеріалу. Будь-ласка, перевірте ваш вибір.

en: Found no valid post with that title: %title
uk: Не знайдений матеріал з таким заголовком: %title

en: You have %count @status subscriptions.
uk: Ваші підписки: %count @status

en: You don't have any subscriptions yet.
uk: У вас поки-що немає жодних підписок.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
uk: Ваш базовий метод відправлення для нових підписок: @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
uk: Ваші базові параметри інтервалу відправлення для нових підписок: @send_interval

en: Administer your subscriptions
uk: Керування Вашими підписками

en: Edit your notifications settings
uk: Змінити налаштування сповіщень

en: Cancel all your subscriptions
uk: Відмінити всі ваші підписки

en: Create @type subscription
uk: Створити підписку на @type

en: You must set a value for this field.
uk: Ви повинні ввести значення в це поле.

en: You must provide valid values for all fields.
uk: Ви повинні правильно заповнити всі поля.

en: Your subscription has been created.
uk: Ваша підписка була успішно створена.

en: Your subscription cannot be created.
uk: Ваша підписка не може бути створена.

en: Subscription type or parameters not allowed
uk: Недопустимі тип чи параметри підписки

en: Your subscription was cancelled
uk: Ваша підписка була скасована.

en: Your subscription has been removed.
uk: Ваша підписка була видалена.

en: All your subscriptions have been removed.
uk: Всі ваші підписки були видалені.

en: You don't have any subscription on this site.
uk: У вас немає жодних підписок на оновлення матеріалів на сайті.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю підписку?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити всі ваші підписки на оновлення матеріалів на сайті?

en: Messaging and Notifications settings
uk: Налаштування повідомлень і сповіщень

en: Default send interval for subscriptions.
uk: Інтервал по-умовчанню для відправлення повідомлень по підписках.

en: Messages coming from user subscriptions and system events
uk: Повідомлення, що приходять від модуля підписки на матеріали користувачів і системні події

en: Notifications event
uk: Події для сповіщення

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
uk: Спільні для всіх сповіщень частини повідомлень. Зручно використовувати цю опцію для додавання верхнього та/або нижнього колонтитулу одразу до всіх повідомлень.

en: Notifications digest
uk: Добірка сповіщень

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
uk: Залежно від налаштувань для кожного інтервалу відправлення, повідомлення можуть бути об'єднані в добірку й відправлені єдиним повідомленням.

en: Line for digested events
uk: Рядок для подій у добірці

en: Event notification for [user] from [site-name]
uk: Повідомлення про подію від користувача [user] із сайту [site-name]

en: Greetings [user],
uk: Шановний [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
uk: На сайті був оновлений матеріал, на сповіщення про стан якого ви підписані

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
uk: Щоб відписатися від розсилки, перейдіть за посиланням: [unsubscribe-url]

en: The url for the current user to manage subscriptions.
uk: Адреса, по якій поточний користувач може управляти підписками.

en: The url to allow a user to delete all their subscriptions.
uk: Адреса, по якій користувач може вилучити всі свої підписки.

en: The url for disabling a specific subscription.
uk: Адреса для відключення певної підписки.

en: List of events for message digests
uk: Список подій для добірок повідомлень

en: Detailed information for event
uk: Докладна інформація про події

en: Produces one line per event, grouped by object
uk: Кожній події приділяється один рядок, рядки згруповані по типу матеріалу

en: Adds full information for each event
uk: Надає докладну інформацію з кожної події

en: Twice a day
uk: Двічі на день

en: Subscription %id of type %type to: !values
uk: Підписка %id типу %type на: !values

en: administer notifications
uk: адмініструвати сповіщення

en: manage own subscriptions
uk: налаштовувати власні підписки

en: manage all subscriptions
uk: налаштовувати всі підписки

en: Administer and configure messaging and notifications
uk: Керування і налаштування повідомлень і сповіщень

en: Manage existing subscriptions and queue.
uk: Керувати існуючими підписками і чергою повідомлень.

en: Subscriptions overview.
uk: Огляд підписок.

en: Administer subscriptions.
uk: Адмініструвати підписки.

en: Notifications queue.
uk: Черга сповіщень.

en: Notifications Settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Site settings for user notifications.
uk: Налаштування сайту для сповіщення користувачів.

en: Intervals
uk: Інтервали

en: Node title autocomplete
uk: Автозавершение заголовка матеріалу

en: The basic notifications framework
uk: Основний фреймворк для повідомлень

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
uk: Відмітивши це, ви будете автоматично підписані на сповіщення про оновлення кожного матеріалу, який ви створили, або в якому залишили коментар.

en: If checked the option will be 'enabled' by default for user account settings. This won't change existing settings for users who have already defined it.
uk: Якщо ви поставите галочку тут, то ця опція буде увімкнена базово в налаштуваннях профілів користувачів. Але вона не впливає на налаштування тих користувачів, які вже задали її.

en: You are currently set to receive notifications for replies to content which you create. To change this default, uncheck the autosubscribe option in your user account settings.
uk: Встановлений щойно вами параметр забезпечує сповіщення вас про всі нові коментарі до створених вами метеріалів. Щоб повернутись до базових параметрів, зніміть галочку з опції автопідписки в налаштуваннях вашого профілю.

en: Notifications Autosubscribe
uk: Автоматична підписка на сповіщення

en: Provides automatic notifications.
uk: Автоматично підписує користувачів на повідомлення.

en: Enabled subscription types
uk: Включені типи підписок

en: Check the subscription types that will be enabled. You can use the global settings here or set different options for each content type. On this second case these will be the defaults for new content types.
uk: Виберіть типи підписок, які будуть використовуватися на сайті. Ви можете використовувати глобальні налаштування, або можете налаштувати типи підписок окремо для кожного типу матеріалів. У другому випадку встановлені параметри будуть базовими для нових типів матеріалів.

en: Use global settings on this page for all content types
uk: Використовувати глобальні налаштування на цій сторінці для всіх типів матеріалів

en: Set up for each content type on <a href="@content-type-settings">Administer Content Types</a>.
uk: Встановити індивідуальні налаштування для кожного окремого типу матеріалів можна на сторінках редагування <a href="@content-type-settings">типів матеріалів</a>.

en: Global options
uk: Загальні параметри

en: Define the available subscription types that will be enabled globally
uk: Ці налаштування типів підписок будуть використовуватись, якщо увімкнено режим використання глобальних параметрів.

en: You are currently subscribed to the following threads:
uk: Ви підписані на наступні обговорення:

en: There are no active author subscriptions.
uk: Нема жодних діючих підписок на авторів.

en: Your subscriptions have been updated.
uk: Ваші підписки були оновлені.

en: This is the format for each digest group. A message may consist on one or many of these groups:
uk: Це формат для кожної групи добірок. Повідомлення може входити до складу однієї або декількох з цих груп:

en: Digest line.
uk: Рядок добірки.

en: Allowed subscription types
uk: Доступні типи підписок

en: Enable different subscription options for this content type.
uk: Включити різні опції підписок для цього типу матеріалів.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-settings">Notifications content settings</a>
uk: Увімкнути ці опції можна на сторінці <a href="@notifications-settings">налаштувань сповіщень</a>

en: Do not send notifications for this update.
uk: Не відправляти сповіщення про це оновлення.

en: Content type: @type
uk: Тип матеріалу: @type

en: Author: @name
uk: Автор: @name

en: Thread: @title
uk: Обговорення: @title

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
uk: Підписатися на всі зміни та коментарі до гілки.

en: Subscribe to all content of a given type.
uk: Підписатися на всі матеріали даного типу.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
uk: Підписатися на всі матеріали від цього користувача.

en: Content type and Author
uk: Тип і автор матеріалу

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
uk: Підписатися на всі матеріали даного типу цього користувача.

en: New content of type [type-name] has been submitted
uk: Був опублікований новий матеріал типу «[type-name]»

en: Node creation
uk: Створення матеріалу

en: The [type-name] has been updated
uk: Матеріал типу «[type-name]» було оновлено

en: Node update
uk: Оновлення матеріалу

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
uk: [comment-author-name] залишив новий коментар із заголовком: [comment-title]

en: Node comment
uk: Коментар до матеріалу

en: User name not found.
uk: Користувача з таким іменем не знайдено.

en: The <em>Header</em> and <em>Footer</em> will be taken from Notification events.
uk: «Шапка» і «підвал» будуть узяті з подій повідомлень.

en: The <em>Digest line</em> will be used when composing Short digests on which each event will be just a line.
uk: <em>Рядок добірки</em> буде використаний при генерації коротких добірок, в яких кожній події буде відведено окремий рядок.

en: Notifications for node events
uk: Сповіщення про події з матеріалами

en: Defaults for all notifications related to node events.
uk: Базові налаштування для всіх сповіщень про події з матеріалами

en: Notifications for node creation
uk: Повідомлення про створення матеріалів

en: Notifications produced when a new node is created.
uk: Повідомлення, що відправляються, коли створюється новий матеріал.

en: Notifications for node updates
uk: Повідомлення про оновлення матеріалів

en: Notifications produced when a node is updated.
uk: Повідомлення, що відправляються при оновленні існуючого матеріалу.

en: Notifications for node comments
uk: Повідомлення про коментарі до матеріалів.

en: Notifications produced when a comment is posted to a node.
uk: Повідомлення, що відправляються, коли до матеріалу додається коментар.

en: Groups digests per node
uk: Добірки повідомлень за матеріалами

en: Group of events digested for each node.
uk: Добірки подій, згруповані по кожному матеріалу.

en: Groups digests per node type
uk: Згрупувати добірки по типу матеріалу

en: Group of events digested for each node type.
uk: Добірки подій, згруповані за типами матеріалів

en: Update for [type-name]: [title]
uk: Було оновлено матеріал «[title]» типу «[type-name]»

en: Read more [node-url]
uk: Переглянути повністю: [node-url]

en: New [type-name]: [title]
uk: Було створено новий матеріал «[title]» типу «[type-name]»

en: Comment for [type-name]: [title]
uk: Було додано коментар до матеріалу «[title]» типу «[type-name]»

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
uk: Коментар від [comment-author-name]: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
uk: Переглянути повністю: [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
uk: Новий коментар до матеріалу «[title]» від користувача [comment-author-name], під назвою «[comment-title]»

en: Updates for [type-name]: [title]
uk: Було оновлено матеріал «[title]» типу «[type-name]»

en: This post
uk: Цей допис

en: Posts of type @type
uk: Дописи типу @type

en: Posts by @name
uk: Дописи користувача @name

en: All posts by @name
uk: Всі дописи користувача @name

en: @type posts by @name
uk: до всіх матеріалів типу «@type», опублікованих користувачем @name

en: The node teaser.
uk: Резюме матеріалу.

en: The node body.
uk: Тіло матеріалу.

en: Unfiltered node teaser. WARNING - raw user input.
uk: Резюме матеріалу (!) нефільтроване. УВАГА - введені користувачем данні будуть необроблені.

en: Unfiltered node body. WARNING - raw user input.
uk: Тіло матеріалу (!) нефільтроване. УВАГА - введені користувачем данні будуть необроблені.

en: The comment view url.
uk: Адреса перегляду коментаря

en: The comment reply url.
uk: Адреса відповіді на коментар

en: subscribe to content type
uk: підписатися на тип матеріалу

en: subscribe to author
uk: підписатися на автора

en: skip notifications
uk: пропустити повідомлення

en: Content subscriptions
uk: Підписки на оновлення матеріали

en: Content notifications uninstallation script complete.
uk: Видалення підписок на матеріали завершено.

en: Content Notifications
uk: Сповіщення про оновлення матеріалів

en: Allows users to subscribe to content related events.
uk: Дозволяє користувачам підписуватися на сповіщення про події, пов'язані з матеріалами.

en: Subscription type
uk: Тип підписки

en: Simple notifications
uk: Прості сповіщення

en: The subject and main body will be provided by the event itself
uk: Тема і основний вміст буде наданий самою подією

en: Simple notifications triggered by other modules using the Notifications Lite API module.
uk: Прості сповіщення, що запущені іншими модулями з використанням модуля Notifications Lite API.

en: Greetings, [user].
uk: Шановний, [user].

en: Extra Simple Notifications API. Enable only when required by other modules.
uk: Додаткове просте API для сповіщення. Треба активувати лише коли цього вимагають інші модулі.

en: Term: %name
uk: Термін: %name

en: Subscribe to content tagged with a given taxonomy term.
uk: Підписатися на матеріали, помічених даним терміном таксономії.

en: Term name not found.
uk: Назву терміна не знайдено.

en: Tag subscriptions
uk: Теґ підписки

en: Select vocabularies to which subscriptions should be <em>allowed</em>.
uk: Виберіть словники, які будуть <em>доступні</em> для підписки.

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
uk: Дозволяє користувачам підписуватися на терміни таксономії.

en: Add subscription
uk: Додати підписку

en: Visible subscription types
uk: Видимі типи підписок

en: Check the subscription types the UI module should show. If not checked no options for this subscription type will be displayed at all.
uk: Виберіть типи підписок, які повинен відображати цей модуль. Для невибраних типів підписок не буде відображатися ніяких опцій.

en: <strong>Tab</strong>. A full tab for some subscription types will be displayed for each enabled subscription type when available.
uk: <strong>Вкладка</strong>. Для кожного включеного типу підписок буде відображатися окрема вкладка.

en: <strong>Create</strong>. A create link and a custom page for adding subscriptions will be available for each enabled subscription type.
uk: <strong>Створення</strong>. Для кожного включеного типу підписок буде доступне посилання «створити» і сторінка для додавання підписок.

en: User account pages
uk: Сторінки облікових записів користувачів

en: Check elements to display on user account pages
uk: Виберіть елементи для відображення на сторінках профілів користувачів

en: Manage own subscriptions
uk: Керування власними підписками

en: Check elements to display on user account tabs for site users to manage their own subscriptions
uk: Виберіть, які елементи керування власними підписками необхідно відображати на вкладках облікових записів користувачів

en: Subscribe to other users
uk: Підписка на інших користувачів

en: Check elements to display on user account tabs for other users to subscribe to them
uk: Виберіть, які елементи підписки на інших користувачів необхідно відображати на вкладках профілів користувачів

en: Subscribe to content
uk: Підписка на матеріали

en: You can use the global settings here or set different options for each content type. On this second case these will be the defaults for new content types.
uk: На цій сторінці ви можете використовувати глобальні налаштування, або встановити параметри для кожного типу матеріалів окремо (в цьому випадку встановлені параметри будуть базовими для нових типів матеріалів).

en: Check elements to display on each node for users to subscribe / unsubscribe.
uk: Виберіть, які елементи підписатись/відписатись необхідно відображати для користувачів на сторінках кожного матеріалу.

en: Show user account page
uk: Показувати сторінку облікового запису користувача

en: Show create subscription page
uk: Показувати сторінку створення підписки

en: These are UI settings only and will define which options will be visible for end users and how they'll be displayed. Which options will be finally available will be determined by:
uk: Ці налаштування стосуються тільки інтерфейсу. Вони визначають, які опції будуть доступні користувачам і як вони будуть відображатися. Те, які налаштування будуть доступні, визначається наступним:

en: Enabled subscription types on the other Notifications settings pages
uk: Включені типи підписок на інших сторінках налаштувань сповіщень.

en: Permissions that you can configure on <a href="@administer-permissions">Administer permissions</a>.
uk: Налаштувати повноваження можна на сторінці <a href="@administer-permissions">Адміністрування повноважень</a>.

en: The enabled options on this page.
uk: Увімкнення опцій на цій сторінці.

en: Subscriptions UI
uk: Інтерфейс підписок

en: Enable different display options for subscriptions to this content type.
uk: Увімкніть різноманітні способи відображення для підписки на матеріали цього типу.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-ui-settings">Notifications UI settings</a>
uk: Щоб задіяти ці опції, перейдіть на сторінку <a href="@notifications-ui-settings">налаштування інтерфейсу сповіщень</a>

en: or create a new subscription
uk: або створити нову підписку

en: Unsubscribe from: !name
uk: Відписатися від: !name

en: Subscribe to: !name
uk: Підписатися на: !name

en: <strong>In node form</strong>. A subscriptions subform will be available when creating or editing nodes.
uk: <strong>У формі редагування матеріалу</strong>. Настроювання підписки будуть з'являтися у формі виправлення матеріалу при створенні нового або редагуванні  наявного.

en: <strong>In comment form</strong>. A subscriptions subform will be available when posting comments.
uk: <strong>У формі коментаря</strong>. Настроювання підписки будуть відображатися при написанні коментаря.

en: <strong>Full node links</strong>. Subscription links will be displayed for full node pages.
uk: <strong>Посилання на сторінці матеріалу</strong>. Посилання на підписку/відписку будуть відображатися при перегляді повної версії матеріалу.

en: <strong>Teaser node links</strong>. Subscription links will be displayed for node teasers.
uk: <strong>Посилання в анонсі матеріалів</strong>. Посилання на підписку/відписку будуть відображатися в анонсі матеріалів.

en: <strong>Form on node pages</strong>. A collapsible subscriptions form will be displayed for full node pages.
uk: <strong>Форма на сторінці матеріалу</strong>. Настроювання підписки будуть з'являтися на сторінці перегляду окремого матеріалу.

en: <strong>In block</strong>. Options will be displayed on the Subscriptions block when viewing a node.
uk: <strong>У блоці</strong>. Налаштування підписки будуть відображатися в блоці, що з'являтиметься при перегляді окремого матеріалу.

en: Links on user account tab
uk: Посилання на вкладці облікового запису користувача

en: A subscription has been created | @count subscriptions have been created
uk[0]: Була створена підписка
uk[1]: Було створено @count підписки
uk[2]: Було створено @count підписок

en: A subscription has been deleted | @count subscriptions have been deleted
uk[0]: Була видалена @count підписка
uk[1]: Було видалено @count підписки
uk[2]: Було видалено @count підписок

en: Provides an UI to notifications
uk: Забезпечує інтерфейс для сповіщень

en: Send Interval
uk: Інтервал відправлення

en: Messaging store.
uk: Зберігання повідомлень.

en: The ID of the message
uk: Ідентифікатор повідомлення.

en: The subject of the message
uk: Тема повідомлення.

en: The body of the message
uk: Вміст повідомлення

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Provides a link to delete the message
uk: Забезпечує посилання, за яким можна видалити повідомлення.

en: The delivery method for the message
uk: Спосіб відправлення повідомлення

en: The User ID of the message sender.
uk: Ідентифікатор користувача, що відправив повідомлення.

en: Receiver
uk: Одержувач

en: The User ID of the message receiver.
uk: Ідентифікатор користувача, що одержав повідомлення.

en: Notifications subscriptions.
uk: Підписки на сповіщення.

en: Subscription by the current user
uk: Підписка поточного користувача

en: Filter the view to the currently logged in user.
uk: Фільтрація по користувачам, що увійшли на сайт в цю мить.

en: Subscriber UID
uk: UID абонента підписки

en: The UID of the subscriber.
uk: Ідентифікатор користувача, що підписався на повідомлення.

en: Subscribed Nid
uk: Nid матеріалу

en: The node ID of the subscribed node.
uk: Ідентифікатор матеріалу, на який зроблена підписка.

en: The UID of the subscribed author.
uk: Ідентифікатор автора, на який зроблена підписка

en: Views integration for Notifications.
uk: Інтеграція підписок з модулем Views.

en: Translate interface
uk: Переклад інтерфейсу

en: Add language
uk: Додати мову

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: Delete string
uk: Видалити рядок

en: Are you sure you want to delete the language %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити мову %name?

en: The language %locale has been removed.
uk: Мову %locale видалено.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити рядок "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
uk: Видалення рядка знищить всі переклади цього рядка у всіх мовах. Цю дію неможливо відмінити.

en: locale
uk: мова

en: Cache once for everything (global)
uk: Кешувати один раз для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: По користувачах по сторінках

en: Display the results as a slideshow.
uk: Відображати результати у вигляді слайд-шоу

en: HoverIntent module
uk: Модуль HoverIntent

en: Slideshow mode
uk: Режим слайд-шоу

en: Multilingual support
uk: Підтримка багатомовності

en: Enabled, with translation
uk: Увімкнено, з перекладом

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо відвантажити файл.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
uk: Модуль %toolkit є єдиним включеним інструментарієм для обробки зображень. Drupal буде використовувати його для зміни розмірів, образки й інших дій над зображеннями.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний засіб обробки зображень '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
uk: Не вдається встановити дозвіл кінцевого файлу: %file

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
uk: Визначите якість зображення для дій з JPEG. Значення вказуйте в діапазоні від 0 до 100. Більше значення означає краща якість, але більший розмір файлу.

en: Compression Quality
uk: Якість Стиску

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
uk: Якість стиску повинна бути між 0 і 100.

en: PHP GD was not compiled with %format support.
uk: PHP GD не був скомпільований з підтримкою формату %format.

en: GD Image Rotation
uk: GD Обертання Зображення

en: Low Quality / Poor Performance
uk: Низька якість / Погана продуктивність

en: GD Image Filtering
uk: GD Фільтрування Зображень

en: administer imageapi
uk: керування imageapi

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
uk: Колір фону, для використання для зовнішніх полів фото. Синтаксис - стиль ВЕБ (#FFFFFF для білого, #000000 - для чорного). Порожні значення дозволять використати  прозорість фону (якщо присутній), інакше він буде білим.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: У назвах пресетів використовуйте, будь ласка, тільки алфавітно-цифрові символи, знаки підкреслення (_) і дефіси (-).

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
uk: Налаштування %name (ID: @id) видалено

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
uk: Налаштування %name (ID: @id) очищено

en: Override Defaults
uk: Переназначення Базового

en: Unknown Action.
uk: Невідома дія.

en: Unknown Preset.
uk: Невідоме Налаштування

en: The action was succesfully updated.
uk: Дія була успішно оновлена.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
uk: ImageCache генерує: %dst, лок-файл: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
uk: Налагодження Налаштувань ImageCache

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
uk: Розмістіть наступний фрагмент коду в Ваш модуль як частину <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є папкою або ж вона не є доступною для зчитування сервером

en: Has Avatar
uk: Має аватар

en: Display the node with standard node view.
uk: Показує матеріал з стандартним видом.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
uk: Каталог %file не захищений від змін, що несе ризик безпеки. Потрібно встановити заборону на запис в каталог.

en: No inviters found.
uk: Запрошуючих не знайдено

en: Find an invited user
uk: Знайдено запрошеного користувача

en: Withdrawn
uk: Відкликати

en: Active filter
uk: Активний фільтр

en: withdraw
uk: відкликати

en: The user name of the inviter.
uk: Ім'я користувача запрошуючого.

en: The user name of the inviter. WARNING - raw user input.
uk: Ім'я користувача запрошуючого. УВАГА: нефільтрований ввід користувача.

en: The personal message for the invitee.
uk: Персональне повідомлення для запрошення.

en: The link to the registration page, including the invitation code.
uk: Посилання на сторінку реєстрації, що додається до коду запрошення

en: Invitees of @name
uk: Запрошені користувачем @name

en: You have 1 invite remaining. | You have @count invites remaining.
uk[0]: У Вас залишилось @count запрошення
uk[1]: У Вас залишилось @count запрошення
uk[2]: У Вас залишилось @count запрошень

en: 1 invite remaining | @count invites remaining
uk[0]: @count запрошення залишилось
uk[1]: @count запрошення залишилось
uk[2]: @count запрошень залишилось

en: Inviters
uk: Запрошуючі

en: The base table for invites.
uk: Базова таблиця для запрошень.

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Pie
uk: Кругова діаграма

en: Hindi
uk: Гінді

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
uk: Ви спробували використовувати одноразовий пароль для входу в обліковий запис, яка була заблокована.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
uk: Створено новий обліковий запис для користувача <a href="@url">%name</a>. Жодного електронного листа не надсилалося.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
uk: Пароль і додаткові інструкції було відправлено електронною поштою новому користувачу <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Sum
uk: Сума

en: Leave
uk: Залишити

en: Node module form.
uk: Форма модуля матеріалів

en: Locale module form.
uk: Форма модуля перекладу.

en: Taxonomy module form.
uk: Форма модуля таксономії.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
uk: Неможливо змінити %settings, перевірте права доступу до сайту.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
uk: Неможливо відкрити %settings, перевірте права доступу до файла.

en: Default argument
uk: Базовий аргумент

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Message for [user]
uk: Повідомлення для [user]

en: Following
uk: Підписка

en: Show week numbers
uk: Показувати номера тижнів

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Legend
uk: Легенда

en: Change date
uk: Змінити дату

en: Click to see all @count events
uk: Натисніть щоб побачити всі @count події

en: Format: @date
uk: Формат дати: @date

en: date ical
uk: дата ical

en: The dates are invalid.
uk: Хибні дати.

en: Repeats
uk: Повторювати

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
uk: !repeats_every_interval у дні !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
uk: !repeats_every_interval кожен !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
uk: !repeats_every_interval у дні !month_days місяців !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
uk: !repeats_every_interval у місяці !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
uk: !repeats_every_interval !count разів

en: !repeats_every_interval until !until_date
uk: !repeats_every_interval до !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
uk: !repeats_every_interval окрім !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
uk: !repeats_every_interval де тиждень починається з !day_of_week

en: every week | every @count weeks
uk[0]: кожен тиждень
uk[1]: кожні @count тижні
uk[2]: кожні @count тижнів

en: every month | every @count months
uk[0]: кожен місяць
uk[1]: кожні @count місяці
uk[2]: кожні @count місяців

en: every year | every @count years
uk[0]: кожен рік
uk[1]: кожні @count роки
uk[2]: кожні @count років

en: every day | every @count days
uk[0]: кожен день
uk[1]: кожні @count дні
uk[2]: кожні @count днів

en: Needed when using Date API. Overrides site and user timezone handling to set timezone names instead of offsets.
uk: Потрібно при використанні Date API. Змінює відображення часового поясу сайту й користувача, відображаючи назву замість різниці в часі.

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Newest
uk: Найновіше

en: No Pending Requests
uk: Непідтверджені запити відсутні

en: Relationship Type
uk: Тип зв’язку

en: Trigger
uk: Тригер

en: Poll title
uk: Назва Голосування

en: No description
uk: Без опису

en: Numbered list
uk: Нумерований список

en: Import directory has not been configured.
uk: Каталог імпорту не налаштовано.

en: radius
uk: радіус

en: Original file name
uk: Оригінальне ім’я файла

en: Not installed.
uk: Не встановлено.

en: header top
uk: Сторінка допомоги

en: You must enter a message.
uk: Вам потрібно ввести повідомлення.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
uk: Щойно ви використали одноразове посилання для входу на сайт. Користуватись ним у подальшому немає потреби. Будь-ласка, змініть свій пароль.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
uk: !username звернувся про створення облікового запису.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
uk: %name: це поле не може містити понад @count значень.

en: Name of top taxonomy term
uk: Назва головного терміна таксономії

en: ID of top taxonomy term
uk: ID головного терміна таксономії

en: Secondary
uk: Додаткові

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: Text 1
uk: Текст 1

en: Text 2
uk: Текст 2

en: TRUE is returned, if both texts are equal.
uk: Напис ВІРНО повернеться, якщо обидва тексти є однаковими.

en: User account has been created
uk: Створено профіль користувача

en: User account details have been updated
uk: Оновлено дані профіля користувача

en: PHP Evaluation
uk: Виконання PHP

en: unlabelled
uk: непомічене

en: Rule Sets
uk: Набори правил

en: viewed comment
uk: переглядуваний коментар

en: After publishing a comment
uk: Після публікування коментаря

en: published comment
uk: опублікований коментар

en: After unpublishing a comment
uk: Після непублікування коментаря

en: unpublished comment
uk: неопублікований коментар

en: Comment id
uk: ID коментаря

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After updating existing content
uk: Після оновлення існуючого матеріалу

en: saved content
uk: збережений матеріал

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: Content is published
uk: Матеріал опубліковано

en: Content is sticky
uk: Матеріал прикріплено

en: Content is promoted to frontpage
uk: Матеріал виведено на головну сторінку

en: Content author
uk: Автор матеріалу

en: PHP code inside of &lt;?php ?&gt; delimiters will be evaluated and replaced by its output. E.g. &lt;? echo 1+1?&gt; will be replaced by 2.
uk: PHP код всередині роздільників &lt;?php ?&gt; буде виконаний і замінений його виведенням. Наприклад, &lt;? echo 1+1?&gt; буде замінений на 2.

en: Furthermore you can make use of the following variables:
uk: Більш того можна використати наступні змінні:

en: truth value
uk: істинне значення

en: Number 1
uk: Номер 1

en: Number 2
uk: Номер 2

en: post
uk: допис

en: rules
uk: правила

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
uk: Електронний лист успішно надіслано ролі(ролям) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.

en: After saving a new term
uk: Після збереження нового терміна

en: created term
uk: створений термін

en: updated term
uk: оновлено термін

en: unchanged term
uk: незмінний термін

en: Select the vocabulary.
uk: Оберіть словник

en: User account 1
uk: Профіль користувача 1

en: User account 2
uk: Профіль користувача 2

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: Imported %label.
uk: Втягнуто %label.

en: Export by category
uk: Вивантаження за категорією

en: Please select the items to export.
uk: Будь ласка, виберіть пункти для експорту.

en: This rule has been provided by a module, but has been modified.
uk: Правило надане модулем, але було змінено.

en: This rule has been provided by a module and can't be customized.
uk: Правило надане модулем і не може бути настроєне.

en: A custom defined rule.
uk: Власні правила.

en: This rule has been provided by a module.
uk: Правило надане модулем.

en: Rule sets
uk: Набори правил

en: Triggered rules
uk: Правила і Перемикання

en: Rule settings
uk: Параметри правила

en: Rule set
uk: Набір правил

en: administer rules
uk: керування правилами

en: Add a new rule
uk: Додати нове правило

en: Import / Export
uk: Втягування / Вивантаження

en: Create and manage rule sets.
uk: Створення і керування наборами правил.

en: Scheduled evaluation date
uk: Запланована дата виконання

en: Rules Scheduler
uk: Планувальник модуля Правила

en: Rules Simpletest
uk: Правила - ПростийТест

en: Only link first occurance
uk: Тільки для першого посилання

en: Are you sure you want to delete <strong>all</strong> freelinks?
uk: Ви впевнені, що потрібно вилучити <strong>усю</strong> перелінковку?

en: A list of freelinks used on this site
uk: Список вільних посилань, використовуваних на цьому сайті

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: '@column' => value for @column
uk: '@column' => значення для @column

en: PHP script
uk: Сценарій PHP

en: Modify user roles
uk: Змінити ролі користувача

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Each action as a separate button
uk: Кожна дія у вигляді окремої кнопки

en: Skip confirmation step
uk: Пропустити підтвердження

en: Selected operations
uk: Вибрані операції

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
uk: Жодної операції не обрано. Будь ласка, виберіть виконувану операцію.

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Not in book
uk: Не в книзі

en: New book
uk: Нова книга

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: No attachments
uk: Вкладення відсутні

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
uk: Модуль API блоґів дозволяє користувачам Вашого сайту доступатись до нього з допомогою зовнішніх клієнтів. Такі клієнти широко доступні на настольних операційних системах і як правило надають широкі можливості графічного інтерфейсу для процесу створення і редагування матеріалів

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
uk: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, клієнт для блоґів, доступний під Mac OS X та Microsoft Windows, може бути використаний разом із API блогів. Модуль також підтримує <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, і більшість з <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Клієнти блогів і інших сервісів (наприклад <a href="@flickr">Flickr's</a> "додати в блоґ") можуть бути також сумісними

en: Select the content types available to external clients on the <a href="@blogapi-settings">Blog API settings page</a>. If supported and available, each content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
uk: Оберіть тип матеріалу, доступний для зовнішніх клієнтів на <a href="@blogapi-settings">сторінці налагодження API блогів</a>. Якщо підтримується і доступно, кожний тип матеріалу буде відображатись окремим "блоґом" для зовнішнього клієнта

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blogapi">Модуль API Блоґів</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
uk: Повертає список блоґів, в яких автор має права розміщувати матеріали.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
uk: Надає список категорій, зазначених у блозі.

en: Publish (rebuild) all of the static files related to an entry from your blog. Equivalent to saving an entry in the system (but without the ping).
uk: Опублікувати (перебудувати) всі статичні файли, пов'язані з елементом вашого блоґу. Еквівалентно збереженню елементу в системі (але без пінгу).

en: You do not have permission to create this type of post.
uk: У Вас немає повноважень для створення даного типу матеріалу

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
uk: У Вас недостатньо повноважень для збереження даного типа матеріалу. Прохання публікувати в вигляді чорновика

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
uk: У Вас недостатньо повноважень для збереження даного типа матеріалу як чорновика. Прохання одразу публікувати

en: Invalid categories submitted.
uk: Додано некоректні категорії

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
uk: Вимагається категорія з словника @vocabulary_name

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
uk: Дозволяється вибрати лише одну категорію з словника @vocabulary_name

en: Error saving categories. This feature is not available.
uk: Помилка збереження категорій. Така можливість не доступна.

en: You do not have permission to edit this blog.
uk: Ви не маєте прав доступу до редагування цього блогу.

en: Enable for external blogging clients
uk: Увімкнено для зовнішніх блоґ-клієнтів

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
uk: Вибір типів матеріалу, що будуть доступними для зовнішніх клієнтів блога через API блоґів. Якщо підтримується, кожний тип матеріалу буде відображатись окремим "блогом" для зовнішнього клієнта

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
uk: Модуль API блоґів не налаштовано для підтримки матеріалів типу %type, або у Вас недостатньо повноважень для додавання матеріалів цього типу

en: @type: added %title using blog API.
uk: @type: доданий %title із використанням API блоґів.

en: @type: updated %title using Blog API.
uk: %type: поновлено %title із використанням API журналу.

en: Blog API
uk: API для блоґів

en: Configure the content types available to external blogging clients.
uk: Налаштування того, які типи вмісту доступні для зовнішньої програми-клієнта

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
uk: Дозволяє користувачам публікувати матеріали на сайті за допомогою зовнішніх додатків із підтримкою API для XML-RPC.

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <em>і</em> де <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: Remaining @remaining of @total.
uk: Залишилось @remaining із @total.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
uk: Прохання продовжити на <a href="@error_url">сторінці помилок</a>

en: HTTP POST is required.
uk: Вимагається HTTP POST

en: Your page will be a part of the selected book.
uk: Ця сторінка буде частиною вибраної книги.

en: Numeric
uk: Числовий

en: Teaser break
uk: Розрив заголовка

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Providers
uk: Джерела

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
uk: Створіть перелік опцій в формі <strong>Allowed values list</strong> або як набір в коді PHP. Ці значення будуть однаковими для %field у всіх типах контенту.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
uk: Для цього поля необхідно вказати "дозволені значення".

en: form
uk: форма

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: Name of top term's vocabulary
uk: Назва словника головного терміна таксономії

en: ID of top term's vocabulary
uk: ID словника головного терміна таксономії

en: The text used in the menu as link text for this item.
uk: Текст, використаний в меню, як текст посилання для цього елемента.

en: The title of the node's book parent.
uk: Тема батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The id of the node's book parent.
uk: ID батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
uk: Назви всіх батьківстких елементів в ієрархії книги матеріалу

en: The name of the currently logged in user.
uk: Ім'я активного залогованого користувача

en: The user ID of the currently logged in user.
uk: ID активного залогованого користувача

en: The email address of the currently logged in user.
uk: Електронна адреса активного залогованого користувача

en: A randomly generated SHA1 hash.
uk: Випадковий SHA1 хеш

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
uk: Поточний штамп часу в секундах з 1 Січня 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
uk: Випадкове однорозрядне число

en: A randomly generated three-digit number.
uk: Випадкове число з трьох цифр

en: A randomly generated ten-digit number.
uk: Випадкове число з десяти цифр

en: Randomly generated single-digit letter.
uk: Випадкова однорозрядна буква

en: Randomly generated three-digit letters.
uk: Випадкові три букви

en: Randomly generated ten-digit letters.
uk: Випадкові десять букв

en: Display a tokenized message to the user
uk: Відображення повідомлення token користувачу

en: Send tokenized e-mail
uk: Відправка token електронне повідомлення

en: Redirect to a tokenized URL
uk: Перенаправляти на розмічений URL

en: The email address to which the message should be sent.
uk: Електронна адреса, на яку повідомлення буде надіслано

en: The message that should be sent.
uk: Повідомлення, що буде надіслано

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The message to be displayed to the current user.
uk: Повідомлення, що буде відображено активному користувачу

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в власному тексті повідомлення. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
uk: Надає API для заміщення текстових змінних популярними даними

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
uk: Надає додаткові замінники й базу, на якій будувати власні замінники.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
uk: Надає розширені версії вбудованих в Drupal дій з використанням модуля Token.

en: Basic options
uk: Базові налаштування

en: Date field(s)
uk: Поле(я) дати

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
uk: Для цього фільтру необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Missing date fields!
uk: Поля дати відсутні!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: (@field) <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: alert
uk: тривога

en: emergency
uk: збій

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтраціїї необхідно щось обрати.

en: User timezone
uk: Часовий пояс користувача

en: New revision
uk: Нова редакція

en: The page name %name already exists. Please choose another page name.
uk: Назва сторінки %name вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву сторінки.

en: The page has been deleted.
uk: Сторінку було успішно видалено.

en: The page has been added.
uk: Сторінка була додана.

en: Color #!number
uk: Колір #!number

en: Enter an hexadecimal value prefixed with #.
uk: Введіть шістнадцяткове значення з префіксом #.

en: Enter an hexadecimal value, ex: #ff33dd
uk: Введіть шістнадцяткове значення, наприклад: #ff33dd

en: You must enter a value between 1 and 9.
uk: Ви повинні ввести значення в інтервалі від 0 до 9.

en: <em>No title defined</em>
uk: <em>Заголовок не визначений</em>

en: Edit layout.
uk: Редагувати розташування.

en: Password quality:
uk: Якість паролю:

en: User's password (md5 hash).
uk: Пароль користувача (хэш md5).

en: Digit
uk: Цифра

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
uk: Щоб змінити поточний пароль користувача, введіть новий пароль в обидва поля.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
uk: Ви вже використали посилання для одноразового входу. Немає необхідності використовувати це посилання для повторного входу. Ви вже увійшли на сайт.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Спроба використати одноразове посилання на вхід, термін дії якого вичерпався. Будь ласка, отримайте нове посилання використавши наведену нижче форму.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразовий вхід для користувача %user_name, він буде дійсний до %expiration_date</p><p>Натисніть на кнопку для входу на сайт та змініть ваш пароль.</p>

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви намагаєтесь використати одноразове посиланя для входу на сайт, яке вже було використане або термін дії якого вичерпався. Будь-ласка, отримайте нове посилання використавши форму, наведену нижче.

en: User Terms
uk: Користувацькі терміни

en: Allows users to be associated with taxonomy terms.
uk: Дозволяє користувачам бути асоційованими з термінами таксономії.

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: Javascript Choice Form
uk: Форма вибору JavaScript

en: delete own
uk: видалити власне

en: Change basic information
uk: Зміна базової інформації

en: %editor profile for %format
uk: профіль %editor для %format

en: Enabled by default
uk: Увімкнено за замовчуванням

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
uk: Стандартний редактор за замовчуванням для користувачів, що мають доступ до цього профілю. Користувачі мають можливість змінити цей стан, якщо включена наступна опція.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
uk: Якщо дозволено, користувачі зможуть вибирати свій власний стандартний редактор за замовчуванням у налаштуваннях облікового запису користувача.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
uk: Показати перемикач <em>увімкнути/вимкнути форматований текст</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
uk: Показувати чи ні під текстовою областю перемикач <em>увімкнути/вимкнути форматований текст</em>. Якщо вимкнуто, використовуються налаштування користувача, або глобальні налаштування за промовчанням (див.вище).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
uk: Ця опція дозволяє налаштувати відображення панелі інструментів вище або нижче області редагування.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
uk: Ця опція дозволяє налаштувати вирівнювання іконок у панелі інструментів редактора.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
uk: Де відображати HTML-елементи (тобто <code>body > table > tr > td</code>)

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
uk: Ця опція вмикає/вимикає кнопку зміни розміру. У разі увімкнення опції, для відображення кнопки зміни розміру панель Розміщення елементів має бути в положенні "Зверху" або "Знизу".

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
uk: Якщо увімкнено, з HTML-вмісту буде видалений потенційно небезпечний код, на кшталт теґів <code>&lt;HEAD&gt;</code>.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
uk: Якщо увімкнено, редактор додаватиме символ табуляції при натисненні відповідної клавіші і зберігатиме інші пробільні символи як це робить HTML-тег PRE.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
uk: Якщо увімкнено, теґи HTML, що декларують розмір, родину, колір та колір тла шрифту буде замінено вбудованими стилями CSS.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
uk: Якщо увімкнено, редактор буде видаляти більшість розривів рядка з тексту. Вимкнення цієї опції допоможе уникнути конфліктів з іншими фільтрами введення.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
uk: Якщо увімкнено, редактор буде переформатувати вихідний код HTML. Вимкнення цієї опції допоможе уникнути конфліктів з іншими фільтрами введення.

en: Force cleanup on standard paste
uk: Примусове очищення при стандартній вставці

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
uk: Якщо увімкнено, стандартна функція вставки (CTRL-V or SHIFT-INS) поводить себе як функція плаґіну "paste from word".

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
uk: Розділяйте комою список HTML блочних форматів. Можливі значення: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
uk: Використовувати CSS теми

en: Define CSS
uk: Визначити CSS

en: Editor default CSS
uk: CSS редактора за промовчанням

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
uk: Вибір стилю CSS, що використовується в області редагування.<br />Використати CSS теми - завантажить стиль сторінки з поточної теми сайту.<br />Вказати CSS - ввести нижче шлях до файла стиля сторінки.<br />CSS редактора за замовчуванням - використовуються вбудовані стилі редактора.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
uk: Якщо вище було вибрано "Вказати CSS", введіть шлях до файла CSS або перелік файлів CSS через кому.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
uk: Дозволені замінники: <code>%b</code> (основний шлях, наприклад: <code>/</code>), <code>%t</code> (шлях до теми, наприклад: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
uk: Можливе визначення CSS-класів для "стилю тексту" як випадаючий список.<br />Введіть один клас в одному рядку: !format. Приклад: !example<br />Якщо залишити порожнім,CSS класи будуть автоматично імпортовані з всіх завантажених стилів.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
uk: Профіль візуального редактора %format збережено.

en: No editor
uk: Без редактора

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
uk: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Завантажити</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
uk: Розпакуйте архів і скопіюйте його вміст в нову папку в наступному місці:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
uk: Таким чином, актуальні бібліотеки можуть бути знайдені в:<br><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
uk: Інструкції з встановлення

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
uk: Редакторські бібліотеки не встановлені. Наступний список містить перелік наразі підтримуваних редакторів:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити профіль для %name?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
uk: Профіль Wysiwyg для %name було видалено.

en: Configure client-side editors.
uk: Налаштувати клієнтські редактори.

en: Disable rich-text
uk: Вимкнути форматований текст

en: Enable rich-text
uk: Дозволити форматований текст

en: The version of %editor could not be detected.
uk: Неможливо визначити версію редактора %editor .

en: The installed version %version of %editor is not supported.
uk: Встановлена версія %version  %editor не підтримується.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
uk: Дозволяє користувачам редагувати матеріал за допомогою клієнтських редакторів.

en: Strike-through
uk: Перекреслений

en: Align left
uk: Вирівняти вліво

en: Align center
uk: По центру

en: Align right
uk: Вирівняти вправо

en: Justify
uk: По ширині

en: Forecolor
uk: Головний Колір

en: Backcolor
uk: Колір тла

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінійка

en: Paste Text
uk: Вставити текст

en: Paste from Word
uk: Вставити з Word

en: Remove format
uk: Прибрати формат

en: Character map
uk: Таблиця символів

en: HTML block format
uk: HTML-формат блоку

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Create DIV container
uk: Створити контейнер DIV

en: FitWindow
uk: Вписати у вікно

en: Check spelling
uk: Перевірка правопису

en: Autogrow
uk: Автозростання

en: Table drag/resize
uk: Таблиця: перетягнути/змінити розмір

en: Table: Cell properties
uk: Таблиця: Властивості клітинки

en: Table: Insert row after
uk: Таблиця: вставити рядок після

en: Table: Insert column after
uk: Таблиця: вставити колонку після

en: Table: Insert cell after
uk: Таблиця: вставити клітинку після

en: Table: Delete rows
uk: Таблиця: видалити рядки

en: Table: Delete columns
uk: Таблиця: видалити колонки

en: Table: Delete cells
uk: Таблиця: видалити клітинки

en: Table: Merge cells
uk: Таблиця: об'єднати клітинки

en: Table: Horizontal split cell
uk: Таблиця: розділити клітинку по горизонталі

en: Sup
uk: Верхній індекс

en: Sub
uk: Нижній індекс

en: Clean-up
uk: Очистити

en: Visual aid
uk: Візуальна допомога

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Advanced horizontal rule
uk: Розширена горизонтальна лінійка

en: Advanced image
uk: Розширене зображення

en: Advanced link
uk: Розширене посилання

en: Auto save
uk: Автозбереження

en: Context menu
uk: Контекстне меню

en: Left-to-right
uk: Зліва направо

en: Right-to-left
uk: Справа наліво

en: Emotions
uk: Емоції

en: Inline popups
uk: Спливаючі в рядку вікна

en: Insert date
uk: Вставити дату

en: Insert time
uk: Вставити час

en: Insert layer
uk: Вставити шар

en: Move forward
uk: Перемістити вперед

en: Move backward
uk: Перемістити назад

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Paste text
uk: Вставити текст

en: Style properties
uk: Властивості стилю

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Inserted
uk: Вставлене

en: Safari compatibility
uk: Сумісність із Safari

en: Spell check
uk: Перевірка орфографії

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Show/hide hidden elements
uk: Показати/сховати приховані елементи

en: Separate the teaser and body of this content
uk: Розділити анонс і основний текст цього вмісту

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
uk: За повнішою інформацією зверніться до <a href="@help">секції допомоги</a>, або до <a href="@handbook">онлайн підручників Друпалу</a>. Також Ви можете звернутись за допомогою на <a href="@forum">форумі Друпалу</a>, або переглянути велику кількість <a href="@support">інших можливостей підтримки</a>.

en: Account details for !username at !site
uk: Деталі облікового запису користувача !username на !site

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
uk: !username,
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті !site. Ви можете зараз увійти на !login_uri використавши наступні облікові дані:
    
    ім'я користувача: !username
    пароль: !password
    
    Також ви можете увійти, натиснувши на наступне посилання  чи скопіювавши його у адресну стрічку вашого браузера:
    
    !login_url
    
    Це одноразовий вхід, його можна використати лише один раз. Після входу на сайт вас буде перенаправлено на !edit_uri, де ви зможете змінити свій пароль.
    
    
    -- !site team

en: User e-mail settings
uk: Налаштування електронної пошти користувача

en: Broken handler @table.@field
uk: Пошкоджений обробник @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено пошкоджений вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження виду.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Змінити заблокований вид неможливо.

en: Convert stored Views 1 views.
uk: Конвертувати збережений View 1 view.

en: Convert view
uk: Конвертація виду

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створення змінюваних списків та запитів з бази даних.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля неможливо створювати або редагувати види.

en: Example table
uk: Приклад таблиці

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
uk: Таблиця прикладів відображає варіанти і може бути застосована для матеріалів.

en: Example content
uk: Приклад вмісту

en: Some example content that references a node.
uk: Деякі приклади, пов'язані з матеріалами

en: Example node
uk: Приклад матеріалу

en: Plain text field
uk: Поле чистого тексту

en: Just a plain text field.
uk: Текстове поле.

en: Numeric field
uk: Цифрове поле

en: Just a numeric field.
uk: Просто поле з просто цифр.

en: Boolean field
uk: Булеве поле

en: Just an on/off field.
uk: Просто поле так/ні, 1/0, ввімкнено/вимкнено

en: Timestamp field
uk: Поле моменту часу

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
uk: Емулює стандартну головну сторінку Друпал; Ви можете встановити стандартною головною сторінкою сайту цей вид.

en: Validator options
uk: Параметри перевірки

en: Display all values
uk: Показувати всі значення

en: Hide view / Page not found (404)
uk: Сховати вид / Сторінку не знайдено (404)

en: Display empty text
uk: Показати порожній текст

en: Provide default argument
uk: Вказати базовий аргумент

en: Provide default argument options
uk: Надає базові налаштування аргументу

en: Default argument type
uk: Базовий тип аргумента

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час оновлення поточного матеріалу

en: Allow multiple terms per argument.
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо обране, користувачі можуть уводити складені аргументи у вигляді 1+2+3 ( для АБО) або 1,2,3 ( для І).

en: Allow multiple arguments to work together.
uk: Дозволити багато аргументів в спільній роботі

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Fail basic validation if any argument is given
uk: Просту перевірку вважати непройденою, якщо надається хоча б один аргумент

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
uk: Якщо це поле позначено, будьте певними, що види з кількістю аргументів, більшою ніж необхідно, не пройдуть перевірку.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
uk: Якщо відзначене, то користувачі можуть увести складені  аргументи у вигляді 1+2+3 або 1,2,3.

en: Exclude the argument
uk: Виключити аргумент

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо обраний, числа введені в аргумент, будуть скоріше виключені, чим обмежать перегляд.

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: How many characters of the argument to filter against. If set to 1, all fields starting with the letter in the argument would be matched.
uk: Скільки символів аргументу буде використовуватися у фільтрі. Якщо встановити 1, усі поля, що починаються з першої букви агумента будуть допущені.

en: When printing the argument result, how to transform the case.
uk: При відображенні результату аргументу, як змінювати регістр.

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Rewrite the output of this field
uk: Перезаписати вивід цього поля

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому полі. Може містити HTML розмітку. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається перед цим посиланням. Можна використовувати HTML.

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається після цього посиланням. Можна використовувати HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Trim this field to a maximum length
uk: Обрізати це поле до максимальної довжини

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
uk: Якщо обране, поле буде обрізано по максимальній довжині.

en: Trim only on a word boundary
uk: Скрочувати тільки на межі слова

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо позначено, це поле буде скорочено тільки на межі слова. Гарантується максимальна кількість символів або менше. Якщо межі слова не існує, поле може скоротитись до нуля.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
uk: Якщо позначено, при обрізанні поля додаватимуться "...".

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: Якщо позначено, всі HTML-теґи буде вилучено.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо обране, буде запущений HTML коректор, щоб забезпечити правильне закриття тегів.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файла

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах без обробки

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Якщо позначено, ІСТИНА буде відображатись як ХИБНІСТЬ.

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо позначено, число заокруглюється.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Вкажіть кількість цифр, що виводяться після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз не розкритий. Якщо ви <strong>розкриєте</strong> його, користувачі зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз розкритий. Якщо ви <strong>сховаєте</strong> його, користувачі не зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: Unlock operator
uk: Розблокувати оператор

en: When checked, the operator will be exposed to the user
uk: Якщо відзначити, то оператор буде відкритий користувачу

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: З’являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього оператора.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей розкритий фільтр необов'язковий і буде містити додані параметри, які можна не налаштовувати.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
uk: Дозволяє цьому відкритому фільтру ухвалювати тільки одне настроювання.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останнє налаштування користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор обов'язковий, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Цей ідентифікатор неприпустимий.

en: - Any -
uk: - Усі -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
uk: Ви зобов'язано вибрати значення, крім тих випадків, коли це необов'язковий розкритий фільтр.

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список обраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, позначені тут.

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
uk: Фільтри з урахуванням регістру можуть працювати швидше. MySQL може ігнорувати регістр.

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
uk: При необхідності елементи, які не містять цих зв'язків не відображаються.

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо <a href="@modules">увімкнути модуль Розширена довідка (advanced help)</a>, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо встановити модуль Розширена довідка (advanced help) з !href, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Install the advanced help module for the getting started
uk: Проінсталюйте модуль advanced help для початку роботи

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
uk: Не впевнені що робити?? Спробуйте "!getting-started" сторінку.

en: Displays
uk: Відображення

en: These queries were run during view rendering:
uk: Ці запити були виконані під час відтворення:

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Це відображення не має шляху.

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мс

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Час відтворення виду

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
uk: Аргументи, розділені '/' як в URL шляхи.

en: Clone view %view
uk: Копія виду %view

en: View name
uk: Назва виду

en: View description
uk: Опис виду

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
uk: Цей опис буде показуватися на сторінці Адміністрування модуля Види, щоб було зрозуміло, що це за вид.

en: View tag
uk: Теґ виду

en: Are you sure you want to delete the view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити вид %name?

en: The view has been deleted.
uk: Вид було видалено.

en: There is no lock on view %view to break.
uk: На виді %view відсутнє блокування, яке необхідно перервати.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати блокування на виді %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Із перериванням блокування, будь-які незбережені зміни зроблені користувачем !user будуть втрачені!

en: Break lock
uk: Перервати блокування

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
uk: Блокування було перервано і тепер можна редагувати цей вид.

en: Edit view %view
uk: Редагувати вид %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
uk: Введіть назву для цього виду, якщо вона відмінна від назви вихідного виду. Щоб не змінювати назву, залиште поле порожнім.

en: Paste view code here
uk: Вставте сюди код виду

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
uk: Вид з такою назвою вже існує, виберіть іншу назву

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін відображення @plugin не доступний.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Обробник @type для @table.@field не доступний.

en: Unable to import view.
uk: Неможливо імпортувати вид.

en: Unknown or missing table name
uk: Не відоме або відсутнє ім'я таблиці

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Export this view
uk: Експортувати цей вид

en: Create a copy of this view
uk: Створити копію даного виду

en: View "@display"
uk: Переглянути "@display"

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
uk: Помилка: Відображення @display посилається на додаток з назвою '@plugin', але цей додаток не існує!

en: Missing style plugin
uk: Плаґін стилю відсутній

en: Change settings for this style
uk: Зміна налаштувань цього стилю

en: &nbsp; Style: !style
uk: &nbsp; Стиль: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
uk: Знайдений невірний ідентифікатор відображення під час відновлення вкладок

en: Unable to initialize default display
uk: Неможливо ініціювати відображення базове

en: Add display
uk: Додати відображення

en: Remove display
uk: Видалити відображення

en: Restore display
uk: Відновити відображення

en: View analysis
uk: Аналіз виду

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Перевпорядкування @type

en: Broken field @id
uk: Пошкоджене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure @type %item
uk: Конфігурувати @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Change summary style for @type %item
uk: Змінити стиль анонса для @type %item

en: Internal error: broken plugin.
uk: Внутрішня помилка: битий додаток.

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш модуля Види

en: Add Views signature to all SQL queries
uk: Додати підпис модуля Види до всіх SQL-запитів

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних з видів

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
uk: Модуль Види кешує дані про таблиці, модулі та наявні види заради збільшення швидкодії. З позначеним тут прапорцем, модуль Види не буде здійснювати кешування і завжди перебудовуватиме ці дані за потреби в них. Це може суттєво вплинути на швикодію сайту.

en: Ignore missing advanced help module
uk: Ігнорувати відсутність модуля Advanced help

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
uk: Модуль Види використовує модуль Розширена довідка для виведення тексту довідки; якщо цей модуль відсутній, то модуль Види виводитиме застереження, окрім випадку, коли це налаштування увімкнено.

en: Show query above live preview
uk: Показувати запит над областю попереднього перегляду

en: Show other queries run during render during live preview
uk: Показувати інші запити під час генерування живого попереднього перегляду.

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
uk: У Друпал є можливість виконувати декілька запитів під час генерування виду. Якщо позначено, під час генерування виду, як частина живого перегляду, буде відображатись кожен із запитів.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
uk: Увімкнути статистику продуктивності видів через модуль Devel

en: Page region to output performance statistics
uk: Розділ сторінки для виводу статистики продуктивності

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: Server reports invalid input error.
uk: Сервер сповіщає про помилкове введення.

en: View analysis can find nothing to report.
uk: Аналіз виду не має жодної інформації для звіту.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
uk: Цей вид має лише стандартне відображення і таким чином не може бути розміщений в довільному місці сайту; можливо необхідно додати відображення сторінки або блоку.

en: Converted
uk: Конвертовано

en: Unable to find view.
uk: Неможливо знайти вид

en: Unable to convert view.
uk: Неможливо перетворити вид

en: The view has been deleted
uk: Вид видалено.

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
uk: Оброблювач @handler намагалися включити в нескінченний цикл!

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для цього виду.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Долучення додаються до інших відображень для поєднання кількох видів в одному виді.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення виду у вигляді потоку на кшталт RSS.

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: HTML List
uk: Список HTML

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображення базового резюме у вигляді списку.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображати резюме неформатованим, з можливістю вибору опції один за одним або в рядок.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Створення з виду RSS потоку.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Fixed entry
uk: Фіксований запис

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі.

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування даних базоване на часі.

en: sort criteria
uk: критерії сортування

en: Sort criterion
uk: Критерій сортування

en: sort criterion
uk: критерій сортування

en: filter
uk: фільтр

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
uk: Елементи збирача імпортуються з зовнішніх потоків новин RSS чи Atom.

en: The title of the aggregator item.
uk: Заголовок елементу збиральника.

en: The link to the original source URL of the item.
uk: Посилання на URL оригінального джерела елемента.

en: The author of the original imported item.
uk: Автор оригінального імпортованого елементу.

en: The actual content of the imported item.
uk: Актуальний вміст імпортованого елементу.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
uk: Дата публікації оригінального елементу потоку. (Для деяких потоків це може бути дата імпортування.)

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: The unique ID of the aggregator feed.
uk: Унікальний ідентифікатор потоку збиральника.

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок збиральника потоку.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL джерела потоку.

en: The date the feed was last checked for new content.
uk: Дата останньої перевірки потоку на новий вміст.

en: The description of the aggregator feed.
uk: Опис збиральника потоку.

en: The unique ID of the aggregator category.
uk: Унікальний ідентифікатор категорії збиральника.

en: The title of the aggregator category.
uk: Заголовок категорії збиральника.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
uk: Відображати елемент збиральника за допомогою даних з оригінального джерела.

en: The book the node is in.
uk: Книга, в якій міститься матеріал.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки книги.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Матеріал батьківської книги.

en: The title of the comment.
uk: Заголовок коментаря.

en: The text of the comment.
uk: Текст коментаря

en: The comment ID of the field
uk: Ідентифікатор коментаря поля

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
uk: Ім'я автора коментаря. Може бути відображене у вигляді посилання на домашню сторінку автора.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Адреса веб-сайту автора коментаря. Може бути відображена у вигляді посилання. Буде порожньою, якщо автором є зареєстрований користувач.

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Date and time of when the comment was posted.
uk: Дата й час коментаря.

en: Provide a simple link to view the comment.
uk: Пряме посилання на перегляд коментаря.

en: Provide a simple link to edit the comment.
uk: Пряме посилання на редагування коментаря.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Пряме посилання на видалення коментаря.

en: The node the comment is a reply to.
uk: Матеріал, на який залишений коментар.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача, що є автором коментаря.

en: Parent CID
uk: CID батька

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата й час публікації останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього опублікованого коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Найпізніша із двох дат - дати останнього опублікованого коментаря або дати оновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Стан коментаря

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: Чи увімкнені коментарі у цього матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображати коментарі у стандартному вигляді.

en: Display the comment as RSS.
uk: Відображати коментарі у вигляді RSS потоку.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Пряме посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Вихідна мова

en: A source string for translation, in English or the default site language.
uk: Рядок, що є джерелом для перекладу, на англійській або стандартній мові сайту.

en: The ID of the source string.
uk: ID вихідного рядка.

en: A description of the location or context of the string.
uk: Опис місця розташування або контексту рядка.

en: The group the translation is in.
uk: Група, до якої належить переклад.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: The version of Drupal core that this string is for.
uk: Версія ядра Drupal, до якої належить цей рядок.

en: Provide a simple link to edit the translations.
uk: Пряме посилання на редагування перекладів.

en: Locale target
uk: Кінцева мова

en: The full translation string.
uk: Рядок повного перекладу.

en: The language this translation is in.
uk: Мова цього перекладу.

en: Singular LID
uk: LID однини

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: Whether or not the translation is plural.
uk: Чи цей переклад є множиною.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Whether or not the node is published.
uk: Опублікований чи ні цей матеріал.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
uk: Відтинає неопубліковані матеріали, якщо користувач не може їх бачити.

en: Whether or not the node is sticky.
uk: чи Закріплений матеріал угорі списків.

en: Provide a simple link to the node.
uk: Пряме посилання на матеріал.

en: Provide a simple link to edit the node.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the node.
uk: Пряме посилання на видалення матеріалу.

en: In the form of CCYYMMDD.
uk: У вигляді CCYYMMDD.

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: In the form of YYYYMM.
uk: У форматі РРРРММ.

en: Created year
uk: Рік створення

en: In the form of YYYY.
uk: У форматі РРРР.

en: Created month
uk: Місяць створення

en: In the form of MM (01 - 12).
uk: У форматі ММ(01 - 12).

en: Created day
uk: День створення

en: In the form of DD (01 - 31).
uk: У форматі ДД (01 - 31).

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
uk: Ревізія матеріалів це історія змін.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
uk: Відносити матеріал до користувача, який створив редакцію.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
uk: Збережений анонс. Може бути некоректним, або використовуватися тільки для деяких типів матеріалів.

en: The revision ID of the node revision.
uk: ID редакції матеріалу.

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Повідомлення у журнал, котре вводиться під час створення редакції

en: Input format id
uk: ID формату введення

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
uk: Пряме посилання на видалення редакції матеріалу.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Show a marker if the node has new or updated content.
uk: Показує прапор, якщо матеріал новий, або його вміст змінився.

en: Show only nodes that have new content.
uk: Показує тільки нові матеріали.

en: Node ID from URL
uk: ID матеріалу з URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
uk: Відображення %display не має контролю доступа і тому не містить фільтрів для опублікованих матеріалів.

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: Чи відкрите дане опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Текстова область профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile freeform list %field-name.
uk: Вільнозаповнюваний список профілю %field-name.

en: Profile date %field-name.
uk: Дата профілю %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Links from
uk: Вихідні посилання

en: Other nodes that are linked from the node.
uk: Інші матеріали, на які посилається цей матеріал.

en: Links to
uk: Вхідні посилання

en: Other nodes that link to the node.
uk: Інші матеріали, які посилаються на цей матеріал.

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни, які необхідно знайти.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображати результати пошуку за допомогою стандартного виду пошуку.

en: Node statistics
uk: Статистика матеріалів

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Stores site access information.
uk: Зберігає інформацію про доступ до сайту.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера користувача, що відвідав сторінку.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок переглянутої сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвіданої сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI джерела.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Назва хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Мітка часу відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: Ідентифікатор файла.

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файла.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата відвантаження файла.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб можуть бути створені дублікати.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Поле ваги терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис пов'язаний з терміном таксономії.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
uk: Фільтрувати результати поля "Таксономія: Термін" за певним словником.

en: All terms
uk: Всі терміни

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії зазначених словників, що пов'язані з матеріалом.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The parent term of the term.
uk: Батьківський термін терміна.

en: Term synonym
uk: Синонім терміна

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
uk: Синоніми терміна можна використовувати, щоб знайти його по альтернативних назвах.

en: Term ID (with depth)
uk: ID Терміна (із глибиною)

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: ID набору перекладів матеріалу

en: The ID of the translation set the content belongs to.
uk: Ідентифікатор набору перекладів, до якого належить матеріал.

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: The source that this content was translated from.
uk: Джерело, з якого перекладено цей  матеріал.

en: Versions of content in different languages.
uk: Версії матеріалу у різних мовах.

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Застарілий

en: upload
uk: завантаження

en: The description of the uploaded file.
uk: Опис відвантаженого файла.

en: Listed
uk: Списком

en: All files attached to a node with upload.module.
uk: Усі файли, приєднані до матеріалу за допомогою модуля upload.

en: Has attached files
uk: Присутні вкладені файли

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
uk: Показувати тільки елементи із прикріпленими файлами. Може привести до дублювання, якщо до одному елементу прикріплено кілька файлів.

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: The user or author name.
uk: Ім'я користувача або автора.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
uk: Адреса електронної пошти даного користувача. Це поле зазвичай не показується користувачам, тому будьте обережні при її використанні.

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач чи заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Provide a simple link to edit the user.
uk: Пряме посилання на редагування користувача.

en: Provide a simple link to delete the user.
uk: Пряме посилання на видалення користувача.

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі, до яких належить користувач.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL-адреси

en: User ID from logged in user
uk: ID користувача, що увійшов на сайт

en: Randomize the display order.
uk: Зробити послідовність відображення випадковою.

en: Null
uk: Пусто

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
uk: Дозволяє ігнорувати аргумент. Запит не буде змінювати цей аргумент.

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: View result counter
uk: Лічильник результатів виду

en: Displays the actual position of the view result
uk: Показ поточної позиції у результатах виду

en: Link this field to its aggregator category page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку категорій збиральника

en: No user
uk: Нема користувача

en: Link this field to its comment
uk: Зробити це поле посиланням на його коментар

en: Show teaser-style link
uk: Показувати посилання у вигляді анонса

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: contact
uk: контакт

en: Contact %user
uk: Контактувати з користувачем %user

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Unknown node type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
uk: Якщо прагнете перевіряти матеріал на певний тип, відзначте; Якщо нічого не буде обрано, те всі матеріали будуть допущені.

en: Validate user has access to the node
uk: Перевіряти можливість доступу користувача до матеріалу

en: Node IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори матеріалів, розділені "," або "+"

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Display node comments
uk: Показувати коментарі до матеріалу

en: No alternate
uk: Нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне сортування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативний порядок сортування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Display score
uk: Відображає оцінку

en: Link this field to download the file
uk: Зробити це поле посиланням на завантаження файла

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін  "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its taxonomy term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна таксономії

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Спадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - позначте їх; якщо не позначено жодного - будуть пройдені всі терміни.

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Term name or synonym
uk: Ім'я терміна або його синонім

en: Term name/synonym converted to Term ID
uk: Термін/синонім, перетворений в ID

en: Include untranslated nodes
uk: Включити не переведені матеріали

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Translation option
uk: Параметр перекладу

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Параметри перекладу дозволяють обирати, який переклад або переклади з набору приєднувати. Оберіть опцію "Поточна мова" or "Стандартна мова", щоб приєднати переклад в поточній або стандартній мові відповідно. Оберіть особливу мову, щоб приєднати переклад в цій мові. Якщо ви оберете "Все", кожен переклад створюватиме новий рядок, що може викликати появу дублікатів.

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Чи користувач увійшов

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
uk[0]: Неможливо знайти користувача: @users
uk[1]: Неможливо знайти користувачів: @users
uk[2]: Неможливо знайти користувачів: @users

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також шукати матеріал і використовувати автора матеріалу

en: Only allow numeric UIDs
uk: Дозволені лише числові UID

en: Only allow string usernames
uk: Дозволені лише текстові імена користувачів

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
uk: Дозволені як числові UID так і текстові імена користувачів

en: Restrict user based on role
uk: Обмежувати користувачів залежно від ролі

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за обраними ролями

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
uk: Якщо жодної ролі не обрано, будуть дозволені користувачі будь-якої ролі.

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей) не обрано

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
uk: Лише позначені ролі матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від ролі.

en: You must select at least one role if type is "by role"
uk: Якщо тип "за роллю", то неообхідно вказати хоча б одну роль.

en: PHP argument code
uk: Php-Код аргументу

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
uk: Уведіть Php-Код, який поверне значення аргументу. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Необхідно повернути одиночне значення для цього аргументу.

en: PHP validate code
uk: PHP-код перевірки

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Відтворюване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Broken field
uk: Пошкоджене поле

en: Change the title that this display will use.
uk: Зміна заголовку цього відображення.

en: Change the style plugin.
uk: Змінити додаток стилю

en: Row style
uk: Рядковий стиль

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
uk: Вкажіть, чи це відображення буде використовувати AJAX.

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Зміна налаштування сторінкового навіґатора цього відображення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
uk: Вкажіть, чи буде в наявності посилання "Ще" у цього відображення.

en: Display only distinct items, without duplicates.
uk: Показувати тільки унікальні елементи, без дублікатів.

en: Specify access control type for this display.
uk: Визначення типу контролю доступа для цього відображення.

en: Change settings for this access type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу доступу.

en: Specify caching type for this display.
uk: Визначення типу кешування для цього відображення.

en: Change settings for this caching type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу кешування.

en: Link display
uk: Посилатися на відображення

en: Exposed form in block
uk: Розкрита форма у блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє розкритій формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Change this display's !name.
uk: Змінити !name для цього відображення.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про темізацію даного відображення

en: The name of this display
uk: Назва відображення

en: The title of this view
uk: Заголовок цього виду

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
uk: Цей заголовок буде відображений з цим виду в тому місці, де зазвичай відображуються заголовки; тобто він матиме вигляд  заголовку сторінки, заголовку блоку тощо.

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження цього виду, якщо доступно

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
uk: Якщо встановлено, цей вид для сторінковості, сортування таблиці та розкритих фільтрів використовуватиме механізм AJAX. Отже при цьому не відбуватиметься оновлення цілої сторінки. Не рекомендується застосовувати, якщо цей вид є основним вмістом сторінки, оскільки перешкоджатиме глибоким зв'язкам з певними сторінками, але дуже зручне для бічного вмісту.

en: Use a pager for this view
uk: Використовувати розбиття по сторінках для цього виду

en: Full pager
uk: Повний стиль

en: Mini pager
uk: Міні стиль

en: Pager element
uk: Розбиття по сторінках

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду.  Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання  "Ще" в нижній частині відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "Ще"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це налаштування дозволить відображати у виді лише унікальні елементи. Якщо в результат потраплять ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Можна спробувати цей спосіб аби прибрати з виду дублі, але іноді це може не спрацьовувати. Зверніть увагу, що це може сповільнити вибірку, тому використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю, клацнувши на іконці.

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: Text to display if the view has no results. Optional.
uk: Текст, який буде показуватися при порожньому результаті (наприклад  »Немає такої букви! »). Необов'язково.

en: How should this view be styled
uk: Оберіть стиль цього виду

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
uk: Якщо обраний стиль має налаштування, обов'язково натисність кнопку налаштувань, що знаходиться поруч з ним в огляді Виду.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: How should each row in this view be styled
uk: Оберіть стиль кожного рядка цього виду

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю рядка, клацнувши на іконці.

en: Which display to use for path
uk: Яке відображення використовувати для адреси

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
uk: Яке відображення використовувати, щоб отримати шлях цього відображення, наприклад, для посилань резюме, посилань rss-потоку, посилань "Ще" тощо

en: Display output
uk: Відображення виводу

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль відображення

en: Style output
uk: Стиль виводу

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Стиль виводу - в рядок

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
uk: В цьому розділі перелічені усі можливі шаблони для плаґіну відображення і для плаґінів стилю, впорядковані від менш особливих до більш особливих. Активний шаблон для кожного плаґіна -- найбільш особливий шаблон, знайдений в системі -- виділений жирним шрифтом.

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблона

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
uk: <strong>Важливо!</strong>При додаванні, видаленні чи перейменуванні файлів шаблону необхідно повідомити Drupal про зміни, змусивши його пересканувати файли у системі. Клацання на цій кнопці очистить реєстр теми Drupal і тим самим запустить процесс пересканування. Підсвічені вище шаблони будуть відображати новий стан системи.

en: Theming information (display)
uk: Інформація щодо темізації (відображення)

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація щодо темізації

en: This display has no theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо темізації

en: This is the default theme template used for this display.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому відобрежанні.

en: This is an alternative template for this display.
uk: Це альтернативний шаблон для цього відображення.

en: Theming information (style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль)

en: This display has no style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації

en: This is the default theme template used for this style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі.

en: This is an alternative template for this style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю.

en: Theming information (row style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль рядка)

en: This display has no row style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації рядка

en: This is the default theme template used for this row style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі рядка.

en: This is an alternative template for this row style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю рядка.

en: Put the exposed form in a block
uk: Помістити розкриту форму у блок

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
uk: Якщо встановлено, будь-які розкриті віджети в цьому виді не будуть доступні. Натомність, в системі адміністрування блоків Drupal буде в наявності блок, і розкрита форма з'явиться в ньому. Зверніть увагу, що цей блок необхідно вмикати вручну, бо модуль Види його не вмикатиме.

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Update default display
uk: Оновити базове відображення

en: Status: using overridden values.
uk: Стан: використовувати переназначені значення.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
uk: Відображення "@display" використовує поля, але жодного з них не визначено або всі вони вилучені.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
uk: Відображення "@display" використовує шлях, проте цей шлях не визначено.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
uk: Відображення "@display" має неприпустимий плаґін стилю.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Розкрита форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Inherit arguments
uk: Успадковувати аргументи

en: Inherit exposed filters
uk: Успадковувати розкриті фільтри

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення розкритих фільтрів з батьківського відображення, до якого він приєднаний?

en: Attach before or after the parent display?
uk: Долучити перед або після батьківського відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для Адміністратора.

en: Block caching type
uk: Тип кешування блоку

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
uk: Цим встановлюється початковий стан вбудованого методу кешування блоку в Drupal; для цього необхідно увімкнути кешування на сторінці адміністрування блоків і бути обережним, оскільки коли цей кеш очищено, ситуація не контрольована.

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для обраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Звичайний: @title

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Зміна налаштувань батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Menu item entry
uk: Вміст пункту меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Вкладка меню

en: Default menu tab
uk: Базова вкладка меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний як опис цього пункту.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
uk: Увага: зміна цього пункту меню не працюватиме належним чином у Drupal 6.4 або старіше. Будь ласка оновіть Друпал за адресою !url.

en: Insert item into an available menu.
uk: Додати пункт у наявне меню.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Default tab options
uk: Базові параметри вкладки

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню пропонується у вигляді вкладки, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню буде батьківським для цієї вкладки. Іноді батько вже існує, а іноді потрібно його створювати. Шлях батьківського пункту завжди буде з прибраною останньою частиною. Тобто, якщо шлях цього виду <em>foo/bar/baz</em>, тоді батьківський шлях буде  <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
uk: Вже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його заголовок.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його опис.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Якщо батьківський пункт меню є вкладкою, введіть вагу вкладки. Чим менше число, тим лівіше вона розташовуватиметься.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
uk: "$arg" більше не підтримується. Замість нього використовуйте %

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
uk: Модуль Види не може створити звичайні пункти меню для шляхів в яких містяться % .

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
uk: Відображення, шлях якого завершується на % не може бути вкладкою.

en: Title is required for this menu type.
uk: Для цього типу меню необхідний заголовок.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися  » один за одним », замість  »один над іншим ».

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Розділювач може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не з’єднувались одне з одним. В цьому полі можливе використання HTML-коду.

en: Grouping field
uk: Групуюче поле

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
uk: Необов'язково можна вказати поле, за яким будуть групуватися записи. Щоб не групувати залиште порожнім.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка невірний.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: Use the site mission for the description
uk: Використовувати в якості опису  »місію сайту »

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Display record count with link
uk: Відображати лічильник записів у вигляді посилання

en: Override number of items to display
uk: Перезаписати кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
uk: Якщо обрана 'Сортування базове', те сортуватися буде в такий спосіб.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістите поля в колонки; можна поєднати кілька полів в одній колонці.  При цьому, зазначений роздільник колонки буде використовуватися для поділу полів. Позначте прапорець сортування, аби можна було сортувати колонку клацанням, а також радіокнопку сортування за промовчанням, аби визначити колонку з таким сортуванням. Також можна керувати послідовністю колонок та міток полів у розділі "Поля".

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль не використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Цей вид наразі редагується користувачем !user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Клацніть тут, щоб <a href="!break">перервати це блокування</a>.

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: There are no views to be exported at this time.
uk: Наразі відсутні види для експортування

en: Show only these tags
uk: Показувати лише ці теги

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
uk: Помістите це в @module.info у папці modules/@module

en: use views exporter
uk: використання експорту видів

en: Bulk export
uk: Масовий експорт

en: Views exporter
uk: Експорт видів

en: Allows exporting multiple views at once.
uk: Дозволяє експортувати кілька вистав за раз.

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете призначити !name адміністратором групи %title?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете звільнити !name з адміністрування групою %title?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
uk: Для того, щоб приєднатися до цієї групи, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a>. Після того, як Ви це зробите, Вам слід повторно запросити членство в групі.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
uk: Для того, щоб приєднатися до цієї групи, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a> або <a href="!register">зареєструвати</a> новий обліковий запис. Після того, як Ви це зробите, Вам слід повторно запросити членство в групі.

en: No public posts in this group. You must <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
uk: У даній групі немає загальнодоступних матеріалів. Для того щоб публікувати матеріали та переглядати приватні матеріали інших учасників, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a> і стати учасником групи

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
uk: Для додавання матеріалів в дану групу Вам слід <a href="!login">увійти в систему</a>.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
uk: Для додавання матеріалів в дану групу Вам слід <a href="!register">зареєструватися</a> або <a href="!login">увійти в систему</a>.

en: Site admins always see the checkbox for adding a group to the <em>groups directory</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
uk: Адміністратори сайту завжди бачать цей прапорець, щоб додати групи в <em>каталог груп</em>. Пам'ятайте, що зміна цього параметра не впливає на існуючі повідомлення. Перезбереження цих дописів вимагається для застосування змін.

en: Content is a group post
uk: Вміст - повідомлення групи

en: Evaluates to TRUE if the content is a group post.
uk: Повертає TRUE якщо вміст - повідомлення групи.

en: Add post to the specified groups
uk: Додати повідомлення в задані групи

en: Remove post from the specified groups
uk: Видалити повідомлення з заданих груп

en: Subscribe user to the specified groups
uk: Підписати користувача на зазначені групи

en: Unsubscribe user from the specified groups
uk: Відписати користувача від заданих груп

en: Select the groups to add to the node.
uk: Виберіть групи для додавання цього матеріалу.

en: Select the groups to remove from the node.
uk: Виберіть групи для видалення цього матеріалу.

en: Select the groups to which this user should be subscribed.
uk: Виберіть групи, на які слід підписати даного користувача.

en: Select the groups to which this user should be unsubscribed.
uk: Виберіть групи, з підписки на які повинен бути знятий цей користувач.

en: Added node id %id to groups %groups.
uk: Матеріал id %id доданий у групи %groups.

en: Removed node id %id from groups %groups.
uk: Матеріал id %id видалений з груп %groups.

en: Subscribed user %name to groups %groups.
uk: Підписаний користувач %name до групи %groups.

en: Unsubscribed user %name from groups %groups.
uk: Відписаний користувач %name з груп %groups.

en: Customize notifications for each of your groups and each of their content types along with their frequency and delivery method.
uk: Налаштування сповіщень для кожної з ваших груп, і кожного типу вмісту разом з налаштуванням періодичності і способу доставки.

en: Subscribe to specific content within a group.
uk: Підписатися на певний матеріал у групі.

en: Number of published posts in a group.
uk: Кількість опублікованих повідомлень у групі.

en: List in directory
uk: Список у каталозі

en: Is a given group post public or private according to OG.
uk: Чи є дане групове повідомлення повідомлення публічним або приватним в групі.

en: OG: Notifications autosubscribe
uk: OG: повідомлення про автопідписку

en: This group offers an <a href="@groupfeed">RSS feed</a>
uk: Пропозиції груп <a href="@groupfeed">RSS стрічка</a>

en:  and supports <a href="@notifications">notifications</a>.
uk:  і підтримка <a href="@notifications">повідомлень</a>.

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: PHP filter
uk: PHP фільтр

en: Formatted html link
uk: Форматоване html-посилання

en: Submitted by !username on @datetime
uk: Додано @datetime користувачем !username

en: Preview post
uk: Попередній перегляд допису

en: Must users preview posts before submitting?
uk: Чи переглядати користувачеві допис перед надсиланням?

en: Defaults only affect NEW content NOT existing content.
uk: Умовчання застосовуються тільки до НОВОГО матеріалу, а НЕ до існуючого.

en: Node defaults
uk: Базове для Нод

en: Comment defaults
uk: Умовчання для коментарів

en: Block defaults
uk: Умовчання для блоку

en: Role does not have access to selected format.
uk: У ролі немає доступу до обраного формату

en: Defaults have been saved.
uk: Базові параметри збережено

en: Selection title
uk: Заголовок вибору

en: Change the format selection title. Defaults to "Input format"
uk: Змінити заголовок вибору формату. Базово "Формат вводу"

en: More format tips link text
uk: Текст посилання підказки форматування

en: Change the format full tips link text. Defaults to "More information about formatting options"
uk: Змінити текст посилання "інформація про формати". Базово "Більше інформації про можливості форматування"

en: Control formats per node type
uk: Керування форматами залежно вид типу матеріалу

en: Control formats allowed and default formats per node type. Global settings will be used until a content type admin page is saved.
uk: Керування форматами дозволено і базово формати залежать від типу матеріалу. Глобальні параметри будуть використані до моменту збереження адміністратором типу матеріалу.

en: See the module README.txt file in the better_formats module directory for help.
uk: Для довідки продивіться файл README.txt модуля в папці модуля better_formats.

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: Limit the formats users have to choose from even if they have permission to use that format. This will NOT allow a user to use a format they do not have access rights to use. It will only hide additional formats they do have access rights to. If no boxes are checked, all formats that the user has permission to use will be allowed.
uk: Обмежити вибір форматів користувачам, навіть якщо вони мають дозвіл використовувати цей формат. Це НЕ дозволить користувачам використовувати формат,  до якого в них немає прав доступу. Якщо не відзначене, будуть дозволені всі формати, які дозволено використовувати користувачеві.

en: More information about formatting options
uk: Більше інформації про опції форматування

en: show format selection for nodes
uk: показувати вибір формату для матеріалів

en: show format selection for comments
uk: показувати вибір формату для коментарів

en: show format selection for blocks
uk: показувати вибір формату для блоків

en: show format tips
uk: показувати підказки по форматуванню

en: show more format tips link
uk: показувати посилання на підказки по форматуванню

en: collapse format fieldset by default
uk: базово - звернути поле форматів

en: collapsible format selection
uk: вибір форматів - з можливістю звертання

en: Manage input formats
uk: Керування форматами введення

en: Better Formats
uk: Вдосконалені Формати

en: Enhances the core input format system by managing input format defaults and settings.
uk: Розширює базову систему форматів можливістю керування вхідними форматами і параметрами

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Default menu for content
uk: Меню базове для вмісту

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
uk: Виберіть меню, яке буде показуватися базово при виборі меню у формі редагування контенту.

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
uk: Планувальник працює вже більше години і, скоріше за все, "завис".

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба перезапустити крон, коли він працює.

en: Cron run completed.
uk: Запуск крону завершено.

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
uk: Пояснення до ваших оновлень та додатків, щоб допомогти іншим авторам зрозуміти суть ваших дій.

en: - All -
uk: - Усе -

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
uk: Конфігурація Вашої системи або мережі не дозволяє доступ Друпалу до вебсторінок, як результат - погіршення роботоздатності. Це може бути спричинене конфігурацією Вашого вебсервера, або параметрами PHP і повинно бути вирішено для можливості відображення оновлень, отримання елементів rss потоків, доступу через OpenID і інших мережево-залежних сервісів.

en: You can:
uk: Ви можете:

en: The drupal path for the wiki. Do not include a trailing slash. Leave empty to disable the wiki path.
uk: Друпал шлях для вікі. Похилу риску не додавати. Щоб не використовувати шлях вікі, залиште поле порожнім.

en: Wiki 404 type
uk: Тип Wiki 404

en: Select the 404 (page not found) type for all pages under the wiki path.
uk: Виберіть тип помилки 404 (сторінка не знайдена) для всіх сторінок у вікі шляху.

en: Link to search
uk: Посилання на пошук

en: Link to creation
uk: Посилання на створення

en: Creation form
uk: Форма створення

en: Leave empty to disable this feature. Specify a list of characters which are not allowed in the title of a wiki page.
uk: Не заповнюйте, щоб відключити цю особливість. Визначите список знаків, які заборонені в заголовку сторінок вікі.

en: Page found: %page
uk: Знайдена сторінка: %page

en: Page moved: %page
uk: Сторінка переміщена: %page

en: Page does not exist: %page
uk: Сторінка не існує: %page

en: A <a href="@page_url">page</a> with this name already exists.
uk: <a href="@page_url">Сторінка</a> з цією назвою вже існує.

en: Provides helper functionality to have wiki-like behaviour.
uk: Надає помічника функціональності для вікі-подібної поведінки.

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Delete this menu item.
uk: Видалити цей пункт меню.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
uk: Текст посилання відповідно до цього пункту, що має з'явитися в меню. Залиште порожнім, якщо Ви не бажаєте додати цю публікацію до меню.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
uk: Мінімальна припустима кількість слів для поля тексту цього типу матеріалів. Може бути використане для відхилення матеріалів, що не узгоджуються зі стандартами сайту, наприклад , для занадто коротких пробних дописів.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Можна визначити альтернативний URL, за яким ця нода може бути доступною. Наприклад, наберіть "about" коли пишете сторінку про себе. Використовуйте відносні адреси і не додавайте кінцевий слеш (косу риску), інакше URL псевдонім не буде працювати.

en: Unmet dependencies: !dependencies
uk: Незадоволені залежності: !dependencies

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Dependency
uk: Залежність

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Name for display
uk: Ім'я для відображення

en: Array
uk: Масив

en: Test message sending
uk: Тестове повідомлення відправлено

en: Debugging and development utilities for messaging package.
uk: Налагодження та розробка утиліт для роботи з пакетом повідомленнь.

en: Include attachments
uk: Дозволити додатки

en: If enabled, attachments will be included with outgoing messages.
uk: Якщо увімкнути цей параметр, додатки будуть включені у вихідні повідомлення.

en: Send anyway, you may get the messages when online.
uk: Відправити в будь-якому випадку, ви можете отримати повідомлення при підключенні до Інтернету.

en: Discard, the message will be lost.
uk: Скасувати, повідомлення буде втрачено.

en: Select the default option for XMPP messages when the user is offline.
uk: Вибір базових налаштувань для XMPP повідомлення, коли користувач знаходиться off-line.

en: Allow per user settings
uk: Дозволити користувачу самостійне налаштування

en: If checked, users will be able to override this option in their user account settings. They will be offered additional options to get the messages through a different method depending on which ones they have available.
uk: Якщо увімкнено, користувачі будуть мати можливість виключити цю опцію в налаштуваннях свого профіля. Їм буде запропоновано додаткові варіанти отримання повідомлень за допомогою інших методів, що є в розпорядженні.

en: Select what to do when you are offline and an XMPP message is sent to you.
uk: Вкажіть, що необхідно робити, якщо ви знаходитесь off-line, а вам було відіслано повідомлення методом XMPP.

en: XMPP settings
uk: Налаштування XMPP

en: XMPP Sending Method: Integration with XMPP Framework
uk: Метод відправлення XMPP: інтеграція з системою XMPP

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
uk: Зазвичай сповіщення ставляться в чергу на відправку і надсилаються при виконанні регулярних процедур (cron). Увімкнення цієї опції призведе до нагайного відправлення сповіщень. Вони будуть приходити більш своєчасно, аніж у випадку з чергою. Ця опція корисна при невеликій кількості зареєстрованих користувачів, оскільки може збільшувати навантаження. Може не працювати в AJAX-формах (сповіщення не зникнуть, а просто стануть в чергу на відправку).

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
uk: Зазначте, що використовувати в якості імені відправника повідомлень. Можна використовувати або назву сайту, або ім’я користувача, або і’мя і дані його профіля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: останній варіант може розкрити приватні дані про користувачів, наприклад, e-mail адресу.

en: To delete an interval, set the time unit and the name empty. If the time is negative, notifications will never be sent.
uk: Щоб вилучити інтервал, зітріть значення часу й назви інтервалу й збережіть. Щоб повідомлення ніколи не відправлялися, укажіть негативне значення часу.

en: Clean queue
uk: Очистити чергу

en: Delete all logs, processed rows and related data in queue.
uk: Вилучити всі логи, оброблені позиції й зв'язані дані в черзі.

en: Temporarily disable all your subscriptions
uk: Тимчасово вимкнути всі ваші підписки

en: Enable all your subscriptions
uk: Увімкнути всі ваші підписки

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
uk: Як часто і яким способом ви бажаєте отримувати сповіщення по цій підписці.

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
uk: Ви можете тимчасово вимкнути цю підписку, щоб не отримувати сповіщень.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте ввімкнути всі ваші підписки?

en: You will get notifications again for all of them.
uk: Ви знову будете одержувати повідомлення по всіх підписках.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути всі ваші підписки?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
uk: Ви перестанете одержувати повідомлення, поки знову не ввімкнете їх.

en: All your subscriptions have been enabled.
uk: Всі ваші підписки були ввімкнені.

en: All your subscriptions have been disabled.
uk: Всі ваші підписки були вимкнені.

en: !type subscription
uk: Підписка на: !type

en: Group closing
uk: Закриття груп

en: Edit subscription
uk: Редагувати підписку

en: Update subscriptions
uk: Обновити підписки

en: Content subscriptions are subscriptions to nodes that will produce notifications when a node is posted or updated or when a comment is posted for that nodes. Notifications will be sent only for published content so if you need to be notified of unpublished content waiting for approval you better use Triggers and Actions or some other module for that.
uk: Підписки на матеріали — це підписки на конкретні статті, пости, новини й т.п. Коли матеріал створюється, редагується або одержує коментар, підпищикам відправляється повідомлення. Повідомлення відправляються тільки для опублікованих матеріалів, тому якщо ви бажаєте отримувати повідомлення по неопублікованим матеріалам, наприклад, що вимагають ревізії, вам слід використовувати інший модуль: базові Triggers і Actions, додатковий Rules або щось ще.

en: On this page you can set which of the available subscription types are allowed. Alternatively you can select the <em>Set up for each content type</em> option and use the <a href="@content-type-settings">Administer Content types</a> page. These settings will be combined with permissions and other options (See user interface options if enabled) to determine which subscriptions will be finally available for users.
uk: На цій сторінці ви можете налаштувати, які типи підписок будуть використовуватись на сайті. Ці налаштування застосовуються до всіх типів матеріалів зразу. Ви також можете налаштувати тип підписок окремо для кожного типу матеріалів, для цього активуйте відповідний режим нижче і перейдіть на сторінку <a href="@content-type-settings">керування типами матеріалів</a>. Ці налаштування працюють у парі з дозволами (permissions) і іншими опціями. Перейдіть на вкладку Інтерфейс користувача, щоб побачити, які саме налаштування будуть доступні користувачу.

en: Please, check all your Notifications content settings and note the new options.
uk: Будь-ласка, перевірте всі налаштування сповіщень про оновлення матеріалів і зверніть увага на нові опції.

en: Group of simple notifications
uk: Група простих сповіщень

en: Simple notifications digested with short format.
uk: Прості сповіщення підготовлені у короткому форматі.

en: Every line of the digest will be a separate message.
uk: Кожний рядок в добірці буде окремим повідомленням.

en: Generic messages
uk: Загальні повідомлення

en: Posts tagged with %name
uk: Публікації помічені як %name

en: Limit the displayed taxonomy terms
uk: Ліміт відображення термінів таксономії

en: Please, check all your Notifications UI settings and note the new options.
uk: Будь-ласка, перевірте всі налаштування інтерфейсу сповіщень про оновлення матеріалів і зверніть увага на нові опції.

en: The date that the message was created.
uk: Дата створення повідомлення.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
uk: Ваше повідомлення не пройшло спам фільтр і через це не збережене.

en: Recent blog posts
uk: Останні дописи у блозі

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Are you sure you want to delete these users?
uk: Ви дійсно хочете видалити цих користувачів?

en: The users have been deleted.
uk: Користувачів видалено.

en: Add @rel_name
uk: Додати @rel_name

en: Become @name's @rel_name
uk: Зробити @rel_name з @name

en: Language name
uk: Назва мови

en: Edit language
uk: Редагувати мову

en: allow
uk: дозволене

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Equal
uk: Дорівнює

en: Rule type
uk: Тип правила

en: Mask
uk: Маска

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити правило @type для %rule?

en: The access rule has been deleted.
uk: Правило доступу видалено.

en: HTTP response code
uk: Код HTTP-відповіді

en: Input filter
uk: Фільтр уведення

en: Maximum status length
uk: Максимальна довжина статусу

en: %chars characters allowed
uk: Дозволені символи %chars

en: Status has been successfully edited.
uk: Статус успішно змінено.

en: Are you sure you want to permanently delete the status %status?
uk: Ви дійсно бажаєте назавжди видалити статус %status?

en: Status deleted.
uk: Статус вилучено.

en: Status ID
uk: ID статусу

en: Shows a link to edit the status to users with permission to see it.
uk: Показувати посилання для редагування статусу користувачам, які можуть її бачити.

en: Shows a link to delete the status to users with permission to see it.
uk: Показувати посилання для видалення статусу користувачам, які можуть її бачити.

en: Users with Pictures
uk: Користувачі з аватаром

en: View conversation
uk: Подивитися переписку

en: Tag ID
uk: Ідентифікатор тегу

en: Show only own statuses
uk: Показувати тільки мій статус

en: Conversation
uk: Бесіда

en: Like
uk: Схоже на

en: Follow
uk: Продовжити

en: Unfollow
uk: Відписатися

en: edit all statuses
uk: редагувати всі статуси

en: view all statuses
uk: бачити всі статуси

en: Edit status
uk: Стан редагування

en: Popular tags
uk: Популярні теґи

en: Vocabulary for #hashtags
uk: Словник для #hashtags

en: Comment widget
uk: Блок коментаря

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.

en: Post new @node_type
uk: Додати новий "@node_type"

en: Requirements problem
uk: Невідповідність вимогам

en: Database configuration
uk: Конфігурація бази даних

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
uk: Здається,  ваш сервер не підтримує жодної поширеної бази даних. Перевірте, будь ласка, чи надає вам хостинг-провайдер одну з баз, <a href="@drupal-databases">що підтримуються</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
uk: Для налаштування бази даних @drupal введіть, будь ласка, наступну інформацію.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де будуть зберігатися дані сайту @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Назва бази даних, в якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних має бути створена до початку встановлення @drupal.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Ім'я бази даних %db_type, у якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних вже повинна існувати на сервері до інсталяції @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
uk: Якщо цією БД користуватеметься більш ніж 1 сайт, то додайте тут префікс %prefix до таблиць вашого сайту @drupal.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
uk: Префікс %db_prefix, що ви ввели раніше, помилковий. Префікс може містити тільки латинські букви, цифри та знак підкреслення _.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У файлі %settings_file ви налаштували @drupal на використання баз даних %db_type, але ваша інсталяція PHP зараз не підтримує цей тип даних.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
uk: Щоб Drupal  працював і щоб продовжити процес інсталяції, вам потрібно вирішити всі проблеми з встановленням прав доступу, вказані нижче. Потрібно переконатися, що є права доступу для наступних команд: %commands. Для додатковаї інформації про налаштування баз даних вашого сервера зверніться до  <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>.Якщо ви не розумієте суть термінів, зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: Select an installation profile
uk: Виберіть профіль встановлення

en: Choose language
uk: Вибір мови

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
uk: З доповненням відповідного пакету переведення, ця програма установки здібна до відновлення іншої мови вашого вибору. Щоб встановити і використовувати Drupal на мові окрім англійської мови:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
uk: Перевірте, чи доступний <a href="@translations" target="_blank">переклад даної версії Друпал Вашою мовою</a>. Переклад розповсюджується пакетом; кожен пакет надає можливість відображення Друпал відповідною мовою. Не всі мови доступні для кожної версії Друпал.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
uk: Якщо доступний альтернативний пакет перекладу, стягніть і розпакуйте його вміст в корінь дерева файлів Друпал

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
uk: Поверніться до вибору мови, використовуючи другу адресу і оберіть потрібну з наданого списка. Перезавантаження сторінки дає можливість автоматично перечитати наявність нових пакетів перекладу.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
uk: Окрім цього, для встановлення Друпалу Англійською, або для вибору іншої мови одразу після встановлення, оберіть першу адресу нижче.

en: How should the installation continue?
uk: Як має продовжуватися встановлення?

en: Continue installation in English
uk: Продовжуйте установку в англійській мові

en: Return to choose a language
uk: Поверніться, щоб вибрати мову

en: Install Drupal in English
uk: Встановіть Drupal в англійській мові

en: Learn how to install Drupal in other languages
uk: Дізнайтеся, як встановити Друпал на інших мовах

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: Select language
uk: Вибір мови

en: No profiles available
uk: Доступні профілі відсутні

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
uk: Не вдалося знайти ні одного установленого профілю. Вони визначають, які модулі потрібно увімкнути і що записати у базу дних. Профілі потрібні для продовження процесу інсталяції.

en: Drupal already installed
uk: Друпал вже встановлено

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
uk: <ul><li>Щоб почати спочатку необхідно очистити наявну базу даних.</li><li>Для встановлення в іншу базу даних, відредагуйте відповідним чином файл <em>settings.php</em> в теці <em>sites</em>.</li><li>Для оновлення вже використовуваної інсталяції, виконайте <a href="@base-url/update.php">сценарій оновлення</a>.</li><li>Перегляньте <a href="@base-url">існуючий сайт</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
uk: Встановлення @drupal

en: The installation has encountered an error.
uk: Помилка при встановленні.

en: Configure site
uk: Налаштування сайту

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Всі необхідні зміни до %dir та %file зроблено і Ви можете зняти права на запис в міркуваннях безпеки. Якщо не знаєте, яким чином це зробити - почитайте відповідну сторінку <a href="@handbook_url">підручника</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
uk: Всі необхідні зміни до %dir та %file зроблено. Вони встановлені в режим тільки для читання в міркуваннях безпеки

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
uk: Ваш сервер вдало пройшов тест щодо підтримки цієї можливості

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
uk: Конфігурація Вашої системи не підтримує дану можливість. <a href="http://drupal.org/node/15365">Сторінка довідника</a> містить додаткову інформацію щодо вирішення цієї проблеми.

en: Testing clean URLs...
uk: Тестування чистий URLs...

en: @drupal installation complete
uk: Встановлення @drupal завершено

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
uk: Вітаємо, @drupal було вдало встановлено.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення нижче (якщо вони є) перед тим, як зайти на <a href="@url">ваш новий сайт</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
uk: Можете зайти на <a href="@url">ваш новий сайт</a>.

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
uk: Програма встановлення @drupal вимагає створення файлу конфіігурації, як частини процесу встановлення.
    <ol>
    <li>Зробіть копію %default_file файлу в файл %file.</li>
    <li>Змініть права доступу до цього файлу, щоб вебсервер мав можливість на запис до нього. Якщо Ви не володієте відповідними знаннями -  <a href="@handbook_url">зверніться в довідник</a>.</li>
    </ol>
    Додаткові деталі про процес встановлення Друпал можна почерпнути з файла INSTALL.txt в корні Вашого дерева файлів Друпал.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Програма встановлення @drupal вимагає доступ на запис до файла %file протягом процесу встановлення. Якщо Ви не знаєте, як надати доступ, прохання проконсультуватись <a href="@handbook_url">в підручнику</a>.

en: Choose profile
uk: Вибір профілю

en: Verify requirements
uk: Перевірка вимог

en: Set up database
uk: Встановлення бази даних

en: Set up translations
uk: Встановлення перекладу

en: Install site
uk: Встановлення сайту

en: Finish translations
uk: Завершення перекладів

en: To configure your website, please provide the following information.
uk: Для налагодження Вашого вебайту, прохання надати наступну інформацію

en: Site e-mail address
uk: Адреса електронної пошти веб-сайту

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
uk: <em>Від</em> адреси в автоматичних електронних листах під час реєстрації або запитів на нагадування паролів, та інших повідомленнях. (Використовуйте адресу із домену Вашого вебсайту, щоб не потрапити в спам.)

en: Administrator account
uk: Адміністративний профіль

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
uk: Профіль адміністратора має повний доступ до сайту; йому автоматично надаються всі права доступу і всі можливості адміністративної активності. Можливий лише один такий профіль, тому будьте обережними з його паролями і доступом до сайту.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Всі електронні повідомлення системи будуть відправлятись на цю адресу. Ця електронна адреса буде закрита від публічності і використовуватиметься тільки длянадсилання нового пароля, або для отримання певних новин(повідомлень) через електронну пошту.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
uk: Початково дати на сайті будуть відображатися в обраному часовому поясі.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
uk: Ця опція дозволяє Друпалові використовувати "чисті" URL-адреси (наприклад без <code>?q=</code> у адресі.)

en: Update notifications
uk: Сповіщення про оновлення

en: Check for updates automatically
uk: Автоматично перевіряти наявність оновлень

en: With this option enabled, Drupal will notify you when new releases are available. This will significantly enhance your site's security and is <strong>highly recommended</strong>. This requires your site to periodically send anonymous information on its installed components to <a href="@drupal">drupal.org</a>. For more information please see the <a href="@update">update notification information</a>.
uk: При вмиканні даного параметру, Друпал повідомлятиме про появу нових версій. Це реально покращить безпеку Вашого сайту і <strong>дуже рекомендовано</strong>. Процес вимагає, що Ваш сайт надсилатиме періодично анонімну інформацію про встановлені компоненти до <a href="@drupal">drupal.org</a>. Для додаткової інформації переглядайте <a href="@update">інформацію про оновлення</a>

en: Removed orphaned action '%action' from database.
uk: З бази даних вилучено загублену дію '%action'.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
uk[0]: @count стара дія (%orphans) присутня в таблиці дій. !link
uk[1]: @count старих дії (%orphans) присутні в таблиці дій. !link
uk[2]: @count старих дій (%orphans) присутні в таблиці дій. !link

en: Site off-line
uk: Сайт на тимчасово не працює. Ми робимо його кращим. Чекайте... :)

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
uk: Запуск крону перевищив обмеження часу і був перерваний.

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: MySQL database
uk: База даних MySQL

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
uk: Ваш сервер MySQL застарів. Drupal потребує щонайменше MySQL версії %version.

en: PostgreSQL database
uk: База даних PostgreSQL

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
uk: Ваш сервер PostgreSQL застарів. Drupal потребує щонайменше PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
uk: Для вашої бази даних PostgreSQL встановлено хибне кодування (%encoding). Можливо, все буде працювати не так, як очікується. Тому рекомендуєтся створити базу даних, використовуючи кодування UTF-8/Unicode. Додаткову інформацію можна знайти у <a href="@url">документації по PostgreSQL</a>.

en: The directory %directory has been created.
uk: Створено каталог %directory.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
uk: Права доступу для каталогу %directory змінено, щоб дозволити до нього записи.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: Довжина !name не може перевищувати %max знаків, зараз його довжина %length знаків.

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
uk: Засоби обробки зображень GD2

en: The GD toolkit is installed and working properly.
uk: Засоби обробки GD встановлені і працюють.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
uk: Визначає якість обробки зображень JPEG. Діапазон від 0 до 100. Більш високе значення означає кращу якість зображення, але більший розмір файла.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
uk: Засоби обробки зображень GD потребують встановленого та налаштованого модуля GD для PHP. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@url">Документація PHP про зображення</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
uk: JPEG якість повинна бути числом між 0 і 100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
uk: Не знайдено необхідний модуль %module. Будь-ласка, помістіть його у підкаталог <em>modules</em>.

en: PHP MySQL support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка MySQL.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Помилка при з'єднанні з вашим сервером MySQL. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевені, що вказали правильне ім'я коритувача і пароль?</li><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я баз даних і сервера?</li><li>Ви впевені, що сервер баз даних працює?</li></ul>Для додаткової інформації див. <a href="http://drupal.org/node/258">Рекомендації для інсталяції і налаштування</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможна обрати базу даних MySQL (це означає, що пароль і ім'я користувача вказані правильно), але проблема з доступом до Ваших даних. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я бази даних?</li><li>Ви впевнені, що база даних існує?</li><li>Ви впевнені, що ім'я користувача має права на доступ до бази даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вкізівок для істаляції та оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможливо створити тестову таблицю на вашому сервері MySQL по команді %query. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевнені, що ім'я користувача має необхідні права MySQL для створення таблиць у базі даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до  <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка внесення значення в тестову таблицю на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались внести значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка оновлення значення в тестовій таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались оновити значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка видалення значення в тестовій таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались видалити значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
uk: Помилка очищення тестової таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались очистити таблицю командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка MySQLi.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка PostgreSQL.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Помилка при з'єднанні з вашим сервером баз даних PostgreSQL. PostgreSQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевенні, що вказали правильне ім'я користувача і пароль?</li><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я бази даних?</li><li>Ви впевнені, що сервер баз даних працює?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможливо сворити тестову таблицю на вашому сервері PostgreSQL по команді %query. PostgreSQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевені, що ім'я користувача має необхідні права PostgreSQL для створення таблиць у базі даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Неможливо додати значення у тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба додати значення командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Неможливо оновити значення у тестовій таблиці PostgreSQL. Була спроба оновлення значення командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо заблокувати тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба заблокувати таблицю командою  %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо розблокувати тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба розблокувати таблицю командою  %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо видалити значення із тестової таблиці PostgreSQL. Була спроба видалити значення із таблиці командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
uk: Не можливо знищити тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба видалити таблицю командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Right to left
uk: Справо наліво

en: Left to right
uk: Зліва направо

en: Predefined language
uk: Вбудовані мови

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
uk: Оберіть відповідну мову і тисніть на кнопку <em>Додавання мови</em>. (Використовуйте <em>Власна мова</em>, якщо потрібна Вам відсутня в списку)

en: Custom language
uk: Власна мова

en: Add custom language
uk: Додати власну мову

en: Save language
uk: Зберегти мову

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
uk: Ідентифікатор мови згідно <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Код мови зазвичай складається з коду країни та, необов'язково, назви системи писемності або регіонального варіанту.<em>Приклади: "uk", "uk-UA", "ru-UA" та "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
uk: Назва мови англійською

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
uk: Назва мови англійською. Буде доступна для перекладу на всі мови.

en: Native language name
uk: Рідна назва мови

en: Name of the language in the language being added.
uk: Назва мови на мові, що додається.

en: Language code or other custom string for pattern matching within the path. With language negotiation set to <em>Path prefix only</em> or <em>Path prefix with language fallback</em>, this site is presented in this language when the Path prefix value matches an element in the path. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value will break existing URLs and should be used with caution in a production environment.</strong> <em>Example: Specifying "deutsch" as the path prefix for German results in URLs in the form "www.example.com/deutsch/node".</em>
uk: Код мови, або власний рядок для шаблону, що буде використовуватись в адресі. З параметром мови, в становленим в <em>Тільки префікс адреси</em> або <em>Префікс адреси з ідентифікацією мови</em>, сайт буде відображено в цій мові, якщо буде розпізнано префікс як частину адреси. Для базової мови це значення може бути пустим. <strong>Зміна цього параметру замінить всі наявні адреси і може бути використана з обережністю на реальних сайтах</strong> <em>Приклад: Вказавши "українська", як префікс адреси, перетворить всі Українські результати в адреси формату "www.example.ua/українська/node"</em>

en: Language domain
uk: Домен мови

en: Language-specific URL, with protocol. With language negotiation set to <em>Domain name only</em>, the site is presented in this language when the URL accessing the site references this domain. For the default language, this value may be left blank. <strong>This value must include a protocol as part of the string.</strong> <em>Example: Specifying "http://example.de" or "http://de.example.com" as language domains for German results in URLs in the forms "http://example.de/node" and "http://de.example.com/node", respectively.</em>
uk: Залежний від мови URL, з протоколом. З параметром мови, встановленим в <em>Тільки доменне ім'я</em>, сайт відбражається мовою в випадку, якщо доступ відбувається з відповідного домену. Для базової мови значення може бути чистим. <strong>Це значення повинне містити протокол як частину рядка</strong>. <em>Приклад: Вказуючи "http://example.ua" або "http://uk.example.ua" як домен мови для Української в результаті відображатиметься  в форматі "http://example.ua/node" and "http://uk.example.com/node" відповідно</em>

en: Direction that text in this language is presented.
uk: Напрямок читання тексту

en: The language %language (%code) already exists.
uk: Мова %language (%code) вже існує.

en: Invalid language code.
uk: Неприпустимий код мови.

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
uk: Створена мова %language і тепер вона доступна. Більше інформації можна знайти на <a href="@locale-help">сторінці допомоги</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
uk: Заборонено зазначати одночасно префікс адреси і домен.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже назначено домен (%domain)

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
uk: Тільки стандартна мова може мати порожніми і домен і префікс.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже створено префікс (%prefix)

en: The English language cannot be deleted.
uk: Англійську мову видалити неможливо.

en: The default language cannot be deleted.
uk: Стандартну мову видалити неможливо.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
uk: Видалення мови знищить всі переклади інтерфейсу, пов'язані з нею, а всі матеріали в цій мові буде перепризначено на нейтральну мову. Цю дію неможливо відмінити.

en: Path prefix only.
uk: Тільки префікс шляху

en: Path prefix with language fallback.
uk: Префікс шляху з визначенням мови.

en: Domain name only.
uk: Тільки доменний префікс

en: Select the mechanism used to determine your site's presentation language. <strong>Modifying this setting may break all incoming URLs and should be used with caution in a production environment.</strong>
uk: Оберіть алгоритм, що буде використовуватись для визначення мови відображення Вашого вебсайту. <strong>Зміна цих параметрів може зруйнувати всі вхідні адреси сторінок і може використовуватись на реальних сайтах з великою обережністю</strong>

en: Language negotiation configuration saved.
uk: Налаштування визначення мови збережені.

en: English (built-in)
uk: Англійська (вбудована)

en: String contains
uk: Рядок містить

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
uk: Щоб показати усі рядки, залишіть поле порожнім. Пошук є чутливим до регістру.

en: English (provided by Drupal)
uk: Англійська (надана Друпалом)

en: Search in
uk: Шукати

en: Both translated and untranslated strings
uk: Перекладені та неперекладені рядки

en: Only translated strings
uk: Лише перекладені рядки

en: Only untranslated strings
uk: Лише неперекладені рядки

en: Limit search to
uk: Обмеження пошуку

en: All text groups
uk: Всі текстові групи

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: Import translation
uk: Імпорт перекладу

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
uk: Файл перекладу формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
uk: Імпортувати до мови

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
uk: Виберіть мову, до якої ви хочете додати рядки. Якщо обрана мова ще не налаштована, то її буде додано.

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Імпортовані переклади будуть додані до цих текстових груп.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
uk: Фрази у завантажених файлах заміняють існуючі, нові фрази додаються

en: Existing strings are kept, only new strings are added
uk: Існуючі фрази залишаються без змін, додаються лише нові фрази

en: The language %language has been created.
uk: Мову %language було успішно створено.

en: Export translation
uk: Експортувати переклад

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
uk: Оберіть мову для експорту в формат Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
uk: Згенерувати файл шаблону Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) з усіма рядками, що є в локальній базі даних Drupal.

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The string has been removed.
uk: Рядок було видалено.

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу  %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад було успішно імпортовано. Нових перекладених рядків: %number, оновлених рядків: %update, та видалених рядів: %delete.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неможливо опрацювати формулу множинних чисел.

en: Importing interface translations
uk: Імпортування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок імпорту

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
uk: Спроба надсилання рядка перекладу з забороненим HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
uk: Мову %language (%code) було успішно створено.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу для мови %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
uk: Оновлено файл перекладу JavaScript для мови %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
uk: Створено JavaScript файл перекладу для мови %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
uk: Видалено JavaScript файл перекладу для мови %language, через відсутність перекладу для цієї мови

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
uk: Сталася помилка під час створення JavaScript-файла перекладу для мови %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
uk[0]: 1 рядок перекладу пропущено через наявність забороненого HTML.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущено через наявність забороненого HTML
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через наявність забороненого HTML

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
uk[0]: @count файл перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[1]: @count файли перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[2]: @count файлів перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
uk[0]: Імпортовано @count файл перекладу для ввімкнених модулів
uk[1]: Імпортовано @count файла перекладу для ввімкнених модулів
uk[2]: Імпортовано @count файлів перекладу для ввімкнених модулів

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Akan
uk: Аканська

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Avar
uk: Аварська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bashkir
uk: Башкірська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Bislama
uk: Біслама

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Tibetan
uk: Тібетська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cree
uk: Крі

en: Old Slavonic
uk: Старослов’янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Maldivian
uk: Мальдівська

en: Bhutani
uk: Бутані

en: Ewe
uk: Еве

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Persian
uk: Перська

en: Fulah
uk: Фула

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Frisian
uk: Фризька

en: Irish
uk: Ірландська

en: Scots Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Guarani
uk: Ґуарані

en: Gujarati
uk: Ґуджаратська

en: Manx
uk: Менська

en: Hausa
uk: Гауса

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Herero
uk: Гереро

en: Interlingua
uk: Інтерлінґва

en: Interlingue
uk: Інтерлінгва

en: Igbo
uk: Іґбо

en: Inupiak
uk: Інупіак

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Inuktitut
uk: Інуктитут

en: Javanese
uk: Яванська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kongo
uk: Конґолезька

en: Kikuyu
uk: Кікуйю

en: Kwanyama
uk: Кваньяма

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Cambodian
uk: Кхмерська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Kirghiz
uk: Киргизька

en: Latin
uk: Латина

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Luganda
uk: Луґанда

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Laothian
uk: Лаоська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Maori
uk: Маорі

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: North Ndebele
uk: Північна ндебеле

en: Nepali
uk: Непальська

en: Ndonga
uk: Ндонґа

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезька букмол

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька нюношк

en: South Ndebele
uk: Південна ндебеле

en: Chichewa
uk: Чева

en: Occitan
uk: Окситанська

en: Oromo
uk: Оромо

en: Oriya
uk: Орія

en: Ossetian
uk: Осетинська

en: Punjabi
uk: Пенджабська

en: Pali
uk: Палі

en: Pashto
uk: Пушту

en: Portuguese, Portugal
uk: Португальська, Португалія

en: Portuguese, Brazil
uk: Португальська, Бразилія

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Rhaeto-Romance
uk: Ретороманська

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Kinyarwanda
uk: Руандійська

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Northern Sami
uk: Північно-саамська

en: Sango
uk: Санґо

en: Serbo-Croatian
uk: Сербо-хорватська

en: Sinhala
uk: Сингальська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Shona
uk: Шона

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Siswati
uk: Сваті

en: Sesotho
uk: Сесото

en: Sudanese
uk: Суданська

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Thai
uk: Тайська

en: Tigrinya
uk: Тігрінья

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Setswana
uk: Тсвана

en: Tsonga
uk: Тсонґа

en: Tatar
uk: Татарська

en: Twi
uk: Чві

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Uighur
uk: Уйґурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Venda
uk: Венда

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Wolof
uk: Волоф

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Zhuang
uk: Чжуанська

en: Chinese, Simplified
uk: Китайська, спрощена

en: Chinese, Traditional
uk: Китайська, традиційна

en: Zulu
uk: Зулу

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронне повідомлення. Будь-ласка, повідомте адміністратору сайта.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час надсилання пошти(від %from до %to).

en: Operating in off-line mode.
uk: Робота в режимі off-line.

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
uk: Помилка перебудовування меню - деякі адреси можуть некоректно відображатись

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
uk: %module - частина обов'язкової залежності. Не підтримується і Ви не зможете увімкнути.

en: sort icon
uk: іконка для сортування

en: sort ascending
uk: сортувати за зростанням

en: sort descending
uk: сортувати за спаданням

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
uk: Наступні помилки потрібно виправити перед процесом інсталяції

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
uk: Наступну помилку потрібно виправити перед процесом інсталяції

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
uk: Перевірте повідомлення про помилки і <a href="!url">спробуйте ще раз</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
uk: Дані попередження інсталяції повинні бути уважно розглянутими

en: The following installation warning should be carefully reviewed
uk: Дане попередження інсталяції повинно бути уважно розглянутим

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
uk: У процесі інсталяції виникло попередження про помилки, але у більшості випадків їх можна безпечно проігнорувати.

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
uk: У процесі інсталяції виникло попередження про помилку, але у більшості випадків його можна безпечно проігнорувати.

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
uk: Бібліотека PCRE, встановлена з PHP застаріла. Це може викликати проблеми при опрацюванні рядків Unicode. Якщо ви використовуєте PHP не менш, ніж 4.3.3, переконайтесь, що використовується бібліотека PCRE тої ж версії. Детальніше читайте <a href="@url">документацію PHP PCRE</a>.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
uk: Операції над Unicode рядками емулюються задля кращої роботи. Інсталюйте <a href="@url">розширення PHP mbstring</a> для кращої підтримки Юнікоду.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Функція перезавантаження (overloading) мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.func_overload</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевітре налаштування <em>mbstring.encoding_translation</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_input</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація виведення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_output</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
uk: Стандартний PHP

en: PHP Mbstring Extension
uk: Розширення PHP Mbstring

en: Unicode library
uk: Бібліотека Юнікод

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
uk: Не вдалося конвертувати кодування XML %s у UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
uk: Кодування не підтримується %s. Встановіть iconv, GNU recode або mbstring для PHP.

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка аналізу. Сформовано неправильно

en: Parse error. Request not well formed.
uk: Помилка аналізу. Запит сформовано неправильно.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
uk: Помилка на сервері. Хибний XML-RPC. Запит повинен бути methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
uk: Помилка на сервері. Запитуваний метод %methodname не визначено.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
uk: Помилка на сервері. Хибне число параметрів методу.

en: Server error. Invalid method parameters.
uk: Помилка на сервері. Неправильні параметри методу.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
uk: Помилка на сервері. Запитуваної функції %method не існує.

en: Invalid syntax for system.multicall.
uk: Неправильний синтаксис запиту system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
uk: Рекурсивне звернення до system.multical заборонено.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
uk: Помилка на сервері. Не зазначено сигнатуру запитуваного методу %methodname.

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
uk: Сталася помилка. 
    @uri
    @text

en: An error occurred. 
    @uri
    (no information available).
uk: Сталася помилка. 
    @uri
    (відсутня додаткова інформація).

en: An HTTP error @status occurred. 
    @uri
uk: Сталася помилка HTTP із статусом @status. 
    @uri

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
uk: Назва потоку (або назва веб-сайту, що надає потік)

en: Categorize news items
uk: Категоризувати новинні елементи

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
uk: Вже існує потік з назвою %feed. Будь ласка введіть унікальний заголовок.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі елементи з потоку %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
uk: Список HTML тегів, розділених пропусками, що дозволені в матеріалах потоку. (Теги в списку не видаляються Друпалом)

en: Category selection type
uk: Тип відбору категорії

en: checkboxes
uk: прапорці

en: multiple selector
uk: множинний селектор

en: The type of category selection widget displayed on categorization pages. (For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector work well with large numbers of categories.)
uk: Тип інтерфейсу для вибору категорії, що відображатиметься на сторінках категоризації. (Для малої кількості категорій, найлегшими є чекбокси, в той час як мультивибір полегшує роботу при великій кількості)

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Тисячі сайтів (зокрема новинні та блоґи) публікують свої останні заголовки та дописи у вигляді потоків, використовуючи певні стандартизовані формати на основі XML. Формати, які підтримується збирачем — <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
uk: Нижче наведені доступні потоки і <a href="@addfeed">можуть бути додані нові потоки</a>. Також для кожного потоку або категорії на адміністративній сторінці <a href="@block">Блоки</a> можна увімкнути блок <em>Останні елементи</em>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
uk: Додавання потоку в форматі  RSS, RDF або Atom. Потік може містити лише один елемент

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
uk: Категорії дозволяють групувати разом елементи з різноманітних потоків. Наприклад, кілька спортивно орієнтованих потоків можна додати до категорії <em>Спорт</em>. Елементи потоку можуть бути згруповані автоматично (вибором категорії при створенні чи редагуванні потоку) або вручну (через сторінку <em>Категорії</em>, доступну зі списків елементів потоку). Для кожної категорія створюється своя сторінка потоку і блок.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
uk: Налаштування вмісту, що збираються з інших сайтів, їх частоти опитувань і категорізації.

en: Update items
uk: Оновити елементи

en: Edit feed
uk: Редагувати потік

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
uk: Блоки - це елементи матеріалу, розташовані на полях або частинах вебсторінок. Базова тема Гарланд, для прикладу, надає поля "ліва панель", "права панель", "матеріал", "заголовок", і "підвал", і блок може відображатись в одній з цих зон. <a href="@blocks">Сторінка керування блоками</a> надає зручний інтерфейс для проставляння блоків по регіонах звичайним перетягуванням.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
uk: Також блоки бувають автоматично генерованими з модулів (як блок <em>Вхід користувача</em>, наприклад), адміністратори можуть також назначати власні блоки. Власні блоки мають назву, опис і тіло. Тіло блока може бути скільки завгодно великим і підтримує всі <a href="@input-format">формати вводу</a>, доступні на сайті.

en: When working with blocks, remember that:
uk: Працюючи з блоками, пам'ятайте, що:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
uk: оскільки не всі теми надають аналогічні області, або відображають області однаково, блоки розташовуються залежно від теми

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
uk: вимкнені блоки, або блоки не в полях, ніколи не відображаються

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
uk: коли модуль обмежувача увімкнено, "обмежені" блоки (ті, які обробляються і обмежуються параметром "Обмежник") приховуються при високих навантаженнях

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише на певних сторінках

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише при виконанні певних умов

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише для певних ролей користувачів.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
uk: коли дозволено адміністратором, деякі блоки можуть бути ввімкнені або вимкнені персоналізовано користувачами на сторінці <em>Мій профіль</em>

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
uk: деякі динамічні блоки, як ті, що формуються модулями, будуть відображатись тільки на певних сторінках

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blog">Модуль Блоків</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
uk: Ця сторінка надає інтерфейс перетягування блоків в областях і для контролю послідовності розташування їх в цих областях. Для зміни області чи розташування блока, перетягуйте вказівник поряд з назвою блока і тягніть його в місце, де його потрібно розташувати. Пам'ятайте, що зміни запам'ятаються після натискання кнопки <em>Зберегти блоки</em> внизу сторінки.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
uk: Для зниження використання процесорного часу і зниження споживання ресурсів сервера, блоки можуть бути автоматично вимкнені під час високих навантажень шляхом увімкнення параметра "Обмежувач". Поріг обмеження можна змінити на сторінці <a href="@throttleconfig">налагодження обмежувача</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
uk: Натисніть посилання <em>налаштувати</em> поряд з кожним блоком для зміни його параметрів та видимості. Використовуйте <a href="@add-block">сторінку додавання блоку</a> для створення власного блоку.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
uk: Використовуйте цю сторінку для створення нового власного блока. Базово, нові блоки вимкнені, і потребують переміщення в потрібне поле на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a> для надання йому видимості

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
uk: Блок %info було приєднано до неприпустимої області %region і тому його вимкнено.

en: JavaScript List Form
uk: Форма списка JavaScript

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
uk: Зміни до нового розташування блоків не будуть збережені, поки не буде натиснено кнопку <em>Зберегти блоки</em>.

en: Post new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ

en: You are not allowed to post a new blog entry.
uk: Ви не можете створити новий запис у блозі.

en: You have not created any blog entries.
uk: Жодного запису до блоґу ви не додавали .

en: !author has not created any blog entries.
uk: У блозі немає записів користувача !author.

en: Create new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ.

en: No blog entries have been created.
uk: Жодного запису в блозі не створено.

en: Blog entry
uk: Запис у блозі

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
uk: <em>Запис у блозі</em> - це звичайне повідомлення до персонального онлайнового щоденника, також відомого як <em>блоґ</em>.

en: View recent blog entries
uk: Переглянути останні записи у блозі

en: Read !username's latest blog entries.
uk: Прочитати останні записи в блозі користувача !username.

en: The blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>, and the blog entries are most often displayed in descending order by creation time.
uk: Модуль Блоґ дозволяє зареєстрованим користувачам вести власний щоденник або <em>блоґ</em>. Блоги створюються з індивідуальних <em>записів блоґу</em>, що найчастіше відображаються в порядку спадання дати публікації.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
uk: Присутній необов'язковий пункт меню <em>Блоґи</em> в меню Навіґації, що відображає всі блоґи, присутні на Вашому сайті, а також елемент <em>Мій блоґ</em>, що відображає записи у блоґ користувача. <em>Запис у блоґ</em> в меню <em>Створити матеріал</em> дозволяє створювати нові дописи у блоґ

en: Each blog entry is displayed with an automatic link to other blogs created by the same user. By default, blog entries have comments enabled and are automatically promoted to the site front page. The blog module also creates a <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Кожен допис у блоґ відображає адресу до інших записів, створених тим же користувачем. Базово, елементи блоґів мають увімкнені коментарі і автоматично відображаються на головній сторінці. Модуль блоґів також створює блок <em>Останні дописи у блоґах</em>, що може бути увімкнений на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a>

en: When using the aggregator module an automatic <em>blog it</em> icon is displayed next to the items in a feed's <em>latest items</em> block. Clicking this icon populates a <em>blog entry</em> with a title (the title of the feed item) and body (a link to the source item on its original site and illustrative content suitable for use in a block quote). Blog authors can use this feature to easily comment on items of interest that appear in aggregator feeds from other sites. To use this feature, be sure to <a href="@modules">enable</a> the aggregator module, <a href="@feeds">add and configure</a> a feed from another site, and <a href="@blocks">position</a> the feed's <em>latest items</em> block.
uk: При використанні модуля збиральника, автоматично відображається посилання <em>в блоґ</em> одразу після елементів потока в блоці <em>останні елементи</em>.  Натискаючи на це посилання, <em>допис у блоґ</em> з темою(назва елемента потоку) і тіла(адреса до джерела на оригінальному сайті і цитати з матеріалу джерела). Автори блоґів можуть використовувати ці можливості для простого коментування елементів, які викликали інтерес. Для використання цієґ можливості, переконайтесь, що <a href="@modules">увімкнений</a> модуль збиральника і <a href="@feeds">додано і налагоджено</a> потік з іншого сайту, а також <a href="@blocks">відображено</a> потоки в блоці <em>останні елементи</em>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blog">Модуль блоґа</a>.

en: !username's blog
uk: блоґ користувача !username

en: Read the latest blog entries.
uk: Читати останні дописи у блозі.

en: create blog entries
uk: створювати записи в блозі

en: delete own blog entries
uk: видаляти власні записи в блозі

en: delete any blog entry
uk: видалити будь-які записи в блозі

en: edit own blog entries
uk: редагувати власні записи в блозі

en: edit any blog entry
uk: редагувати будь-який запис в блозі

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
uk: Дозволяє просто і регулярно оновлювати сайти і блоґи користувачів з Вашого сайту.

en: Allowed book outline types
uk: Доступні типи підшивок

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
uk: Виберіть типи матеріалу, які користувачі із правом %add-perm можуть додавати в підшивки. Користувачі із правом %outline-perm можуть додавати будь-які типи матеріалів.

en: Default child page type
uk: Стандартний тип дочірньої сторінки

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
uk: Тип матеріалу для посилання %add-child повинен бути одним з обраних у якості дозволених.

en: Save book pages
uk: Зберегти сторінки книги

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Ця книга щойно була змінена іншим користувачем, тому зміни не можуть бути збережені.

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено заголовок з %original на %current.

en: Updated book %title.
uk: Оновлено книгу %title.

en: book: updated %title.
uk: книга: оновлено %title.

en: Update book outline
uk: Оновити підшивку книги

en: Remove from book outline
uk: Прибрати з підшивки книги.

en: No changes were made
uk: Жодних змін не виконано

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
uk: Цей допис булу додано до обраної книги. Тепер можна зпозиціонувати його відносно інших сторінок.

en: The book outline has been updated.
uk: Підшивку книги було змінено.

en: There was an error adding the post to the book.
uk: Помилка додавання допису до книги.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
uk: %title має зв'язані дочірні сторінки, які будуть автоматично переміщені для збереження їх з'єднання з підшивкою. Для створення ієрархії заново (у тому виді, який вона мала до видалення цієї сторінки), %title можна додати знову, використовуючи вкладку Outline, а кожну з її колишніх дочірніх сторінок слід перемістити вручну.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
uk: %title можна додати до ієрархії використовуючи вкладку Підшивки.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %title з підшивки?

en: The post has been removed from the book.
uk: Допис було успішно видалено з книги.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
uk: Показати сторінку та підсторінки цієї книги у версії для друку.

en: Show block on all pages
uk: Показувати блок на всіх сторінках

en: Show block only on book pages
uk: Показувати блок лише на сторінках книги

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
uk: Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок на всіх сторінках</em>, то блок буде містити автоматично створені меню для всіх підшивок цього сайту. Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок тільки на сторінках підшивки</em>, то блок буде містити тільки одне меню, відповідне до підшивки поточної сторінки. У цьому випадку, якщо поточна сторінка не буде в підшивці, то блок відображатись не буде. Додатково можна використовувати <em>Специфічні для сторінки настроювання видимості</em> або інші параметри настроювання видимості для вибіркового відображення даного блоку.

en: This is the top-level page in this book.
uk: Це титульна сторінка даної книги.

en: No book selected.
uk: Не вибрано жодної книги.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
uk: %title є частиною структури  »підшивки » і має дочірні зв'язані сторінки.  Якщо ви вилучите цей елемент, дочірні сторінки будуть автоматично переміщені.

en: The book module is suited for creating structured, multi-page hypertexts such as site resource guides, manuals, and Frequently Asked Questions (FAQs). It permits a document to have chapters, sections, subsections, etc. Authors with suitable permissions can add pages to a collaborative book, placing them into the existing document by adding them to a table of contents menu.
uk: Модуль Підшивка зручний для створення структурованих багатосторінкових підшивок, таких як вказівки для налаштування і звичайні запитання (FAQ). Підшивки дозволяють створювати в документі розділи, секції, підрозділи і т.д. Автори із відповідними повноваженнями можуть додавати сторінки до загальної підшивки, розміщувати їх в існуючому документі, додаючи в меню розділи.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
uk: Сторінки підшивки мають навігаційні елементи внизу сторінок для переміщення по тексту. Це посилання на попередню і наступну сторінки підшивки, посилання <em>вгору</em>, що веде на рівень вище у структурі підшивки. Більш повну навігацію можна отримати, увімкнуваши блок<em>навігація по підшивці</em> на сторінці <a href="@admin-block">керування блоками</a>.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
uk: Користувачі можуть вибирати посилання</em>версія до друку</em>,  для розміщеної внизу сторінки підшивки, для того, щоб переглянути версію до друку самої сторінки і всіх її частин.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
uk: Користувачі із правом доступу до керування підшивками можуть додати до підшивки повідомлення зі змістом будь-якого типу, вибравши відповідну підшивку під час редагування повідомлення або використовуючи інтерфейс, доступ до якого надається натисканням на вкладку в плані повідомлення.

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
uk: Адміністратори можуть переглядати список всіх книг, на <a href="@admin-node-book"> сторінці адміністрування книг</a>.<em>Підшивки</em> для кожного розділу книги дозволяє відредагувати заголовки або переставити розділи.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику у розділі <a href="@book">Модуль підшивки</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
uk: Модуль підшивки дозволяє створювати колекцію зв'язаних повідомлень, представлених у вигляді книги. При перегляді, ці повідомлення автоматично відображають посилання на сусідні сторінки підшивки, надаючи просту навігаційну систему для структурування вмісту.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
uk: Можливість зібрання сторінок в добірку дозволяє вам приєднати публікації різних типів до  <a href="@book">добірки публікацій</a>, тобто як приєднувати нові публікації в існуючу ієрархію підшивки, так і  <a href="@book-admin">перелаштувати всю добірку підшивок</a>.

en: create new books
uk: створити нові книги

en: access printer-friendly version
uk: доступ до версії для друку

en: Re-order book pages and change titles
uk: Перевпорядкуйте сторінки книги та змініть заголовки

en: Book page
uk: Сторінка книги

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
uk: <em>Сторінка підшивки</em> — це сторінка, що містить організовані в колекції взаємозалежні записи, називані <em>підшивкою</em>. <em>Сторінка підшивки</em> автоматично відображає посилання на зв'язані сторінки, створюючи тим самим просту навігаційну систему для організації й перегляду структурованого змісту.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
uk: Дозволити користувачам структурувати сторінки вебсайту ієрархічно або книгами.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
uk: Модуль кольорів надає адміністратору сайта швидку можливість зміни кольорової гамми деяких тем. Однак, не всі теми підтримують даний модуль, щоправда більшіст ьсистемних тем його підтримують (Garland, Minelli). Використовуючи модуль кольорів із сумісними темами, Ви можете легко змінити кольорі посилань, фону, тексту і інших елементів теми. Модуль кольорів вимагає <a href="@url">публічного режиму завантажень файлів</a>.

en: It is important to remember that color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, you must save your color settings again, even if they haven't changed. This causes the color module generated version of the stylesheets in the files directory to be recreated using the new version of the original file.
uk: Важліво пам'ятати, що модуль кольорів зберігає модифіковані копії каскадніх стилів теми в директорії files. Це означає, що якщо Ви зробите зміни в стиль Вашої теми вручну, необхідно зберегти параметри кольорів знову, навіть якщо вони не змінювались. В такому випадку модуль кольорів згенерує нову версію стилів ,відповідно до Ваших змін та параметрів модуля кольору.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
uk: Для зміни параметрів кольору для сумісної теми, оберіть "configure" посилання для теми на <a href="@themes">сторінці адміністрування тем</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайновий підручник для <a href="@color">модуля Кольорів</a>.

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
uk: Селектор кольору працює ліше в режимі публічного <a href="@url">методу закачок</a>.

en: Base color
uk: Основний колір

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
uk: PHP не вистачає пам'яті для зміни схеми кольорів в темі оформлення. Необхідно щонайменше ще %size. За додатковою інформацією зверніться до <a href="@url">документації PHP</a>.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP увімкнена, але була скомпільована без підтримки PNG. Зверніться до <a href="@url">документації PHP по роботі із зображеннями</a>, щоб отримати інформацію по усуненню цієї помилки.

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
uk: Дозволяє користувачам змінювати кольрові схеми певних тем.

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
uk: Модуль Коментарі дозволяє відвідувачам дописувати коментарі до Ваших статтей, створюючи щось на зразок дискусій. Будь-який <a href="@content-type">тип матеріалу</a> може бути з власними <em>Базовими параметрами коментарів</em> встановленими в <em>Читати/Писати</em> - для дозволу коментування, або <em>Вимкнено</em> для заборони коментарів. Параметри відображення коментарів та інших можливостей можуть бути змінені для кожного з типів матеріалу.

en: Delete the selected comments
uk: Видалити вибрані коментарі

en: Allows users to comment on and discuss published content.
uk: Дозволяє користувачам коментувати і обговорювати опублікований матеріал.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
uk: Приклад: 'зворотній зв'язок' або 'інформація про продукт'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
uk: При відображенні переліку категорій, ті, що мають меншу вагу, будуть розташовані вище, ніж ті, що мають більшу вагу. Категорії з однаковою вагою сортуються в алфавітному порядку.

en: Contact form: category %category deleted.
uk: Контактна форма: знищено категорію %category.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
uk: Форма контактів ще не налаштована. <a href="@add">Додайте одну або кілька категорій</a> до форми.

en: The contact module facilitates communication via e-mail, by allowing your site's visitors to contact one another (personal contact forms), and by providing a simple way to direct messages to a set of administrator-defined recipients (the <a href="@contact">contact page</a>). With either form, users specify a subject, write their message, and (optionally) have a copy of their message sent to their own e-mail address.
uk: Модуль Контакт надає можливість зв'язку засобом електронної пошти, дозволяючи відвідувачам Вашого сайту надсилати персональні повідомлення до адміністраторів сайту <a href="@contact">на сторінці контакту</a>. Користуючись формою, користувач заповнює тему, пише повідомлення і опціонально отримує копію власного повідомлення після відправки.

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
uk: Форми персонального контакту дозволяють користувачам мати зв'язок електронною поштою, не отримуючи при цьому реальної електронної адреси отримувача. Користувачі можуть вмикати або вимикати їхні персональні контактні форми на сторінці <em>Мій профіль</em>. Якщо увімкнено, на сторінці профіля користувача з'явиться закладка Контакт. Адміністратори сайту мають досту до всіх персональних форм контакту(навіть якщо вони вимкнуті користувачем). Закладка Контакт доступна лише при перегляді профіля іншого користувача(користувачі не мають доступу до персональної форми контакту)

en: The <a href="@contact">contact page</a> provides a simple form for visitors to leave comments, feedback, or other requests. Messages are routed by selecting a category from a list of administrator-defined options; each category has its own set of e-mail recipients. Common categories for a business site include, for example, "Website feedback" (messages are forwarded to web site administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). The actual e-mail addresses defined within a category are not displayed. Only users in roles with the <em>access site-wide contact form</em> permission may access the <a href="@contact">contact page</a>.
uk: Сторінка контакту надає просту форму для відвідувачів з можливістю надсилання коментарів, зворотнього зв'язку або інших запитів. Повідомлення направляються в залежності від обраної категорії списку назначених адміністраторів; кожна категорія має власний набір електронних адрес. Загальновідомі категорії для бізнес орієнтованих сайтів, наприклад, "Відгуки про сайт"(повідомлення надсилаються до адміністраторів сайту) і "Інформація про продукт"(повідомлення надсилаються менеджерам з продажу). Реальні електронні адреси не відображаються. Тільки користувачі з правами доступу <em>доступ до загальної контактної форми</em> можуть користуватись сторінкою <a href="@contact">контакт</a>.

en: A link to your site's <a href="@contact">contact page</a> from the main <em>Navigation</em> menu is created, but is disabled by default. Create a similar link on another menu by adding a menu item pointing to the path "contact"
uk: Адреса до Вашої <a href="@contact">персональної форми контакту</a> з головного меню <em>Навіґації</em> щойно створена, але базово - вимкнена. Створюйте аналогічну адресу в будь-якому меню, з вказуванням шляху "contact"

en: Customize the <a href="@contact">contact page</a> with additional information (like physical location, mailing address, and telephone number) using the <a href="@contact-settings">contact form settings page</a>. The <a href="@contact-settings">settings page</a> also provides configuration options for the maximum number of contact form submissions a user may perform per hour, and the default status of users' personal contact forms.
uk: Модифікація <a href="@contact">сторінки контакту</a> додатковою інформацією(фізичне розташування? поштова адреса? номер телефону), використовуючи <a href="@contact-settings">сторінку форми контакту</a>. <a href="@contact-settings">Сторінка налаштування</a> також надає можливість встановлювати обмеження кількості та частоти надсилання контактів і зміни базових параметрів персональних форм контакту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику в розділі <a href="@contact">Модуль Контакт</a>.

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
uk: Ця сторінка дозволяє Вам встановити Вашу <a href="@form">форму контакту для сайта</a>. Для цьго додайте одну або більше категорій. Ви також можете назначати різних отримувачів кожній категорії для адресування різним людям. Для прикладу, Ви можете направляти відгуки про сайт адміністратору сайта а інформацію про продукти у відділ продажу. На <a href="@settings">сторінці налагодження</a> Ви можете змінити базову інформацію, відображену на формі контакту. Це можу бути зручним для надання додаткової інформації відвідувачам.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
uk: Модуль контакту також додає до навігаційного блоку <a href="@menu-settings">пункт меню</a> (за промовчанням відключений).

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
uk: Дозволити іншим користувачам контактувати з Вами через <a href="@url">Вашу персональну контактну форму</a>. Зауважте, що поки Ваша e-mai адреса не є публічною для інших користувачів, привілейовані користувачі, такі як адміністратори зможуть контактувати з Вами, навіть якщо Ви відключите цю можливість.

en: access site-wide contact form
uk: доступ до контактної форми сайту

en: administer site-wide contact form
uk: управляти контактною формою сайту

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
uk: Створіть системну контактну форму і визначіть категорії, що в ній використовуються.

en: Edit contact category
uk: Редагувати контактну категорію

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
uk: Дозволяє використовувати контактні форми, як персональні так і загальні для сайту.

en: Discard log entries above the following row limit
uk: Відкинути елементи журнала, що перевищують наступне обмеження рядків

en: The maximum number of rows to keep in the database log. Older entries will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Максимальна кількість рядків, що зберігається в журналі бази даних. Старіші елементи автоматично вилучаються. (Необхідне правильне налаштування <a href="@cron">запуску планувальника</a>.)

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
uk: Модуль dblog спостерігає за Вашою системою, збирає системні повідомлення в журнали для перегляду індивідуально пізніше. Це корисно адміністраторам сайту, що потребують швидкого аналізу активності всієї системи. Журнали також записують послідовність подій, що може бути корисно для відладки помилок на сайті.

en: The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the dblog report on a regular basis to ensure their site is working properly.
uk: Dblog журнал - це просто список запам'ятованих подій, що містить дані використання, швидкодії, помилок, попереджень і спеціальної інформації. Адміністратори можуть регулярно перевіряти звіти модуля dblog для впевненості коректності роботи їхнього вебсайту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@dblog">модуль Dblog</a>.

en: The dblog module monitors your website, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the dblog report on a regular basis as it is often the only way to tell what is going on.
uk: Модуль dblog спостерігає за Вашим вебсайтом, збирає системні повідомлення в журнали для перегляду індивідуально пізніше. dblog журнал - це просто список запам'ятованих подій, що містить дані використання, швидкодії, помилок, попереджень і спеціальної інформації. Важливо регулярно перевіряти звіти модуля dblog для впевненості коректності роботи їхнього вебсайту.

en: Database logging
uk: Журналювання бази даних

en: Settings for logging to the Drupal database logs. This is the most common method for small to medium sites on shared hosting. The logs are viewable from the admin pages.
uk: Параметри для журналювання до Бази Даних Друпалу. Це найбільш загальний метод для малих та середніх вебсайтів на віртуальному хостінгу. Журнали доступні з адміністративних сторінок.

en: Recent log entries
uk: Останні записи журналу

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх записаних в журнал подій.

en: Top 'page not found' errors
uk: Найчастіші помилки 'сторінку не знайдено'

en: View 'page not found' errors (404s).
uk: Перегляд помилок 'сторінку не знайдено' (404).

en: Top 'access denied' errors
uk: Найчастіші помилки 'доступ заборонено'

en: View 'access denied' errors (403s).
uk: Перегляд помилок 'доступ заборонено' (403).

en: Logs and records system events to the database.
uk: Зберігає системні повідомлення до бази даних.

en: All roles may use default format
uk: Всі ролі можуть використовувати формат за замовченням.

en: No roles may use this format
uk: Жодні ролі не використовують цей формат

en: Set default format
uk: Встановити формат за замовчуванням

en: Default format updated.
uk: Формат за замовчуванням оновлено.

en: Add input format
uk: Додати формат вводу

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
uk: Всі ролі у форматі за замовчуванням повинні бути включені і не можуть змінюватися.

en: Specify a unique name for this filter format.
uk: Задайте унікальне ім'я для цього формату.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
uk: Виберіть, які ролі можуть використовувати цей формат. Зверніть увагу, що ролі із можливостями "керування фільтрами" завжди можуть використовувати всі формати фільтрів.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
uk: Виберіть фільтри, які будуть використовуватися в цьому форматі фільтрів.

en: No guidelines available.
uk: Інструкції недоступні.

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
uk: Ці пояснення побачать ваші користувачі під час додавання повідомлень в цьому форматі. Пояснения беруться із налаштувань фільтру.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
uk: Назви форматів повинні бути унікальними. Формат %name вже існує.

en: Added input format %format.
uk: Доданий формат вводу %format.

en: The input format settings have been updated.
uk: Налаштування формату вводу поновлено.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
uk: Ви впевнені, що хочете стерти формат вводу %format?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
uk: Якщо у вас є текст в цьому форматі, він буде перетворюватися у формат за замовчуванням. Цю дію відмінити не можна.

en: The default format cannot be deleted.
uk: Вихідний формат не може бути видалений.

en: Deleted input format %format.
uk: Стертий формат вводу %format.

en: Configure %format
uk: Конфігурувати %format

en: No settings are available.
uk: Немає жодних налаштувань.

en: Rearrange %format
uk: Пересортувати %format

en: The filter ordering has been saved.
uk: Порядок сортування фільтрів було збережено.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
uk: Модуль filter дозволяє адміністраторові конфігурувати формат уведення тексту, використовуваний на Вашому сайті. Формат уведення визначає Html-Теги, соди й інші типи даних, що вводяться, у коментарях і змісті документів, це є ключовою можливістю в захисті проти потенційно небезпечних даних, що вводяться, від зловмисних користувачів. Два формати введення включені базово: <em>Відфільтрований HTML</em> (який дозволяє Html-Теги певні адміністратором) і <em>повний HTML</em> (дозволяє повний набір Html-Тегів). Додаткові формати введення також можуть бути створені адміністратором.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
uk: Кожний формат уведення використовує фільтри для маніпуляції текстом, багато форматів уведення застосовують кілька різних фільтрів до тексту в особливому порядку. Кожний фільтр має спеціальне призначення і як правило додає, видаляє або змінює елементи, усередині користувацького тексту перед його відображенням. Один з фільтр може видаляти недозволені Html-Теги,  поки іншої в той же час автоматично додає Html-Теги до текстових посилань, що робить їх  »гіперпосиланнями ».

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
uk: Користувачі при створенні чи редагуванні матеріалів можуть обирати серед наявних форматів вводу.  Адміністратори можуть визначати, які формати доступні певним ролям користувачів, а також який формат буде за промовчанням.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@trigger">модуля Тригерів</a>.

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
uk: <em>Формати введення</em> визначають можливості обробки користувацького тексту в Drupal. Кожний формат використовує фільтри для обробки тексту, а більшість використовує кілька фільтрів у деякому порядку. Кожний фільтр виконує певне завдання й звичайно або видаляє елементи з тексту, або додає їх туди до його відображення. Користувачі самі можуть вибирати, який формат їм використовувати при відправленні матеріалів.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
uk: Використовуйте нижче наведений список для визначення форматів, що будуть доступні ролям, та оберіть формат за промовчанням (наприклад, для імпортованих матеріалів). Формат за промовчаннями завжди доступний користувачам. Користувачам ролей з повноваженням "адміністрування фільтрів" доступні всі формати.

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
uk: <p>Кожен <em>фільтр</em> проводить якусь зміну введеної користувачем інформації, наприклад, прибирає небезпечні теги розмітки HTML або створює гіперпосилання. Виберіть, які фільтри потрібно використовувати для поточного формату вводу.</p>
    <p>Якщо ви помітите, що фільтри конфліктуєть при вводі тексту, ви можете <a href="@rearrange">відсортувати</a> їх.</p>

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
uk: Якщо ви не можете знайти опції певного фільтру, перевірте увімкнений <a href="@url">функціонал</a>.

en: Because of the flexible filtering system, you might encounter a situation where one filter prevents another from doing its job. For example: a word in an URL gets converted into a glossary term, before the URL can be converted to a clickable link. When this happens, rearrange the order of the filters.
uk: Завдяки гнучкості системи фільтрів, ви можете зіштовхнутися із ситуацією, коли один фільтр заважає іншому. Наприклад: слово в електронній адресі перетворюється в термін зі словника, невстигаючи перетворитись у працююче посилання. У цьому випадку потрібно перевстановити порядок виконання фільтрів.

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Фільтри виконуються зверху вниз. Для зміни порядку фільтрів змініть значення в колонці <em>Weight (вага)</em> або за допомогою мишки перемістіть фільтр в інше місце списку використовуючи іконку під колонкою ""Імена"". Пам'ятайте, що Ваші зміни не будуть збережені поки ви Не натиснете на кнопку <em>Зберегти зміни</em> унизу сторінки.

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
uk: 
    <p>Цей сайт допускає використання матеріалів із розміткою HTML. Вивчення всієї мови HTML може здатися страшним, але використання невеликої кількості основних "тегів" -це дуже просто. Ця таблиця показує приклади для кожного тегу із доступних на сайті.</p>
    <p>Більше інформації ви можете отримати на сторінці <a href="http://www.w3.org/TR/html/">офіційних вказівок для використання HTML</a> або використайте ваш улюблений пошук, щоб знайти сайти, що пояснюють використання HTML.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
uk: Якори використовують для створення посилань на інші сторінки.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
uk: За замовчуванням теґи розриву рядків додаються автоматично, тому використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще. Використання цього теґу трохи різниться, оскільки він не використовується як парний відкриваючий/закриваючий теґ, на відміну від решти. Для сумісності з XHTML 1.0 додавайте в середині теґу похилу риску " /".

en: Text with <br />line break
uk: Текст з розривом рядків <br />

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
uk: Стандартно теґи абзаців додаються автоматично, тож використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще.

en: Paragraph one.
uk: Перший абзац.

en: Paragraph two.
uk: Другий абзац.

en: Strong
uk: Сильний

en: Emphasized
uk: Курсив

en: Cited
uk: Цитата

en: Coded text used to show programming source code
uk: Текст для показу вихідного програмного коду

en: Coded
uk: Вихідний код

en: Bolded
uk: Напівжирний

en: Italicized
uk: Курсив

en: Superscripted
uk: Надрядковий

en: <sup>Super</sup>scripted
uk: <sup>Над</sup>рядковий

en: Subscripted
uk: Підрядковий

en: <sub>Sub</sub>scripted
uk: <sub>Під</sub>рядковий

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
uk: <abbr title="Скорочення">Скор.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
uk: <acronym title="Абревіатура трьох літер">АТЛ</acronym>

en: Block quoted
uk: Процитований блок

en: Quoted inline
uk: Цитата у тексті

en: Table header
uk: Шапка таблиці

en: Table cell
uk: Комірка таблиці

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Пронумерований список - використовуйте &lt;li&gt; на початку кожного елементу списку

en: First item
uk: Перший елемент

en: Second item
uk: Другий елемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Ненумерований список – використовуйте &lt;li&gt; для початку кожного елементу списку

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
uk: Списки визначень подібні до інших списків HTML. &lt;dl&gt; починає увесь список визначень, &lt;dt&gt; починає кожний термін для визначення і &lt;dd&gt; починає безпосередньо опис терміна.

en: First term
uk: Перший термін

en: First definition
uk: Перше визначення

en: Second term
uk: Другий термін

en: Second definition
uk: Друге визначення

en: Subtitle three
uk: Заголовок третього рівня

en: Subtitle four
uk: Заголовок четвертого рівня

en: Subtitle five
uk: Заголовок п'ятого рівня

en: Subtitle six
uk: Заголовок шостого рівня

en: Tag Description
uk: Опис теґа

en: You Type
uk: Ви пишете

en: You Get
uk: Отримуєте

en: No help provided for tag %tag.
uk: Немає довідки для теґу %tag.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
uk: 
    <p>Більшість символів, що рідко використовуються, можуть бути введені без проблем.</p>
    <p>Якщо проблеми все ж таки виникли, спробуйте використати підстановки для символів мови HTML. Наприклад, &amp;amp; для виводу знаку амперсанда. Повний список таких підстановок дивіться на сторінці <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">підстановки</a>. Деякі із доступних символів:</p>

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Quotation mark
uk: Лапки

en: Character Description
uk: Опис символу

en: No HTML tags allowed
uk: HTML теґи не дозволені.

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки і абзаци переносяться автоматично.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
uk: Рядки та абзаци розпізнаються автоматично. Теґи переносу рядка &lt;br /&gt;, абзацу &lt;p&gt;, та кінця абзацу &lt;/p&gt; додаються автоматично. Якщо абзац не розпізнано, просто додайте кілька порожніх рядків.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
uk: Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: HTML corrector
uk: Коректор HTML

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
uk: Дозволяє вам обмежити використання користувачем HTML та вибрати теґи, які потрібно видалити. Також буде видалено небезпечний вміст - JavaScript, JavaScript URLs та CSS стилі із тегів, що не видаляються.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
uk: Перетворює закінчення рядків у HTML (тобто в теги &lt;br&gt; і &lt;p&gt;).

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
uk: Автоматично перетворює адреси інтернет сторінок і електронної пошти в гіперпосилання.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
uk: Виправлення помилкових і надлишкових тегів HTML в дописах

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
uk: Що робити з HTML-тегами у матеріалах, які додали користувачі. Якщо установлено значення "Видаляти заборонені теги", небезпечні теги будуть видалені (див. нижче). Якщо встановлено "Залинити всі теги", будь-який HTML-код будет показаний так, як він був введений.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
uk: Якщо вибрано "Видаляти заборонені теги", ви можете додатково вказати теги, які видалаятись на будуть. Атрибути опрацьовування подій у JavaScript видаляються завжди.

en: Display HTML help
uk: Показувати довідку HTML

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
uk: Якщо увімкнене, Drupal буде відображати базову довідку  HTML у підказках.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
uk: Налаштовування фільтрації введення від користувачів, включно з дозволеними теґами HTML. Також можливо увімкнути фільтри, надані модулями.

en: Delete input format
uk: Видалити формат вводу

en: Compose tips
uk: Підказки з написання

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
uk: Керує фільтруванням наповнення в процесі підготовки для відображення.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції тематичних дискусій.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
uk: Опис і вказівки щодо дискусій усередині цього форуму.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Форуми відображені в порядку зростання по вазі (форуми з однаковою вагою відображені за абеткою).

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції пов'язаних форумів.

en: Description and guidelines for forums within this container.
uk: Опис і вказівки для форумів з цього контейнера.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Контейнери відображені в порядку зростання по вазі (контейнери з рівною вагою відображені за абеткою).

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
uk: Видалення форуму або контейнера спричинить видалення дочірніх елементів, якщо такі є. Для видалення повідомлень у цьому форумі, відвідайте <a href="@content"> адміністрування змісту</a> в першу чергу. Ця дія не може бути скасована.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість повідомлень в обговоренні, необхідне для визнання його "гарячим".

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Стандартна кількість тем форуму, відображуваних на одній сторінці

en: Default display order for topics.
uk: Базовий порядок відображення тем.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
uk: Не існує жодного контейнера або форуму. Контейнери або форуми можуть бути додані за допомогою <a href="@container"> додати контейнер </a> та <a href="@forum"> додати форум </a> сторінок.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
uk: Контейнери зазвичай розташовані на верхньому (кореневому) рівні, але також можуть бути розміщені всередині іншого контейнера або форуму.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
uk: Форуми можуть бути розташовані на верхньому (кореневому) рівні, або усередині іншого контейнера або форуму.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
uk: Модуль форуму надає можливість створювати потоки дискусій із функціональністю схожою на інші системи дошкових повідомлень. Форуми корисні, оскільки дозволяють учасникам спільноти обговорювати одне з одним теми  із можливістю збереження цих розмов для подальшого використання. Пункт меню <a href="@create-topic">тема форумаc</a> (під <em>Додати вміст</em> у навігаційному меню) створює початкове повідомлення нової дискусії.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
uk: Тематична дискусія відбувається в тому випадку, якщо люди залишають коментарі по заявленій темі форуму (або коментарі на інші коментарі в межах цієї теми). Тема форуму втримується у форумі, який може зберігати багато подібних або зв'язаних тем. Форуми ( при бажанні) можуть бути вкладені в контейнер, який може містити багато подібних або зв'язаних форумів. І контейнери, і форуми можуть бути вкладені в інші контейнери й форуми й надавати свою структуру для Вашого форуму. Ретельно спланувавши цю структуру, Ви полегшуєте користувачам знаходження й коментування конкретної теми форуму.

en: When administering a forum, note that:
uk: При керуванні форумом урахуйте, що:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
uk: Тема форуму (і всі його коментарі) можуть бути переміщені між форумним шляхом вибору іншого форуму під час редагування теми форуму.

en: when moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
uk: Коли ви переміщаєте тему між форумами, опція <em>Залишити тіньову копію</em> створює посилання в оригінальному форумі на нове місце розташування.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
uk: вибір <em>Тільки для читання </em> в <em>Настроювання коментаря </em>, при редагуванні теми форуму заблокує тематичну дискусію ( запобіжить розміщенню на ній нових коментарів).

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
uk: вибір <em>Відключене </em> в <em>Налаштування коментаря </em> під час редагування теми форуму сховає всі існуючі коментарі до даної тематичної дискусії й запобіжить появі нових.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-підручника <a href="@forum">Модуль Форум</a>

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
uk: На цій сторінці відображені списки усіх існуючи форумі та контейнерів. Контейнери (необов'язкові) складаюются з форумів, а форуми складаються з тем форумів (тема форуму - це початковий допис деревоподібної дискусії). Аби забезпечити структуру, як контейнери, так і форуми можуть розміщуватись в середині інших контейнерів та форумів. Для перевпорядкування форумів та контейнерів візьміть покажчик для перенесення під стовпчиком <em>Ім'я</em> і перенесіть форум чи контейнер в нове розташування в списку.  (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти налаштування</em> унизу сторінки.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
uk: Групуючи залежні або схожі форуми, контейнери допомагають організувати їх. Для прикладу, контейнер з Ім'ям "Їжа" може місти два форуми з іменами "Овочі" та "Фрукти" відповідно.

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
uk: Форум містить близьків або схожі теми (тема на форумі - це первинне повідомлення для подальшої дискусії). Для прикладу,  форум із назвою "Фрукт" може містити теми "Яблука", "Банани", відповідно.

en: These settings allow you to adjust the display of your forum topics. The content types available for use within a forum may be selected by editing the <em>Content types</em> on the <a href="@forum-vocabulary">forum vocabulary page</a>.
uk: Ці налаштування дозволяють зкоригувати відображення тем форуму. Типи матеріалів, котрі будуть доступні в форумі, можуть бути обрані шляхом редагування <em>Типів матеріалів</em> на сторінці <a href="@forum-vocabulary">словник форуму</a>.

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> це перша публікація для організації нової дискусії на форумі.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий допис на форум.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
uk: <a href="@login">Увійдіть</a> для створення нового матеріалу форуму

en: delete own forum topics
uk: видалити свої теми на форумі

en: delete any forum topic
uk: видаляти будь-які теми на форумі

en: edit any forum topic
uk: змінювати всі теми на форумі

en: Enables threaded discussions about general topics.
uk: Дозволяє проводити обговорення на загальні теми.

en: Manages the display of online help.
uk: Керує відображенням онлайн-довідки.

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
uk: Модуль Locale дозволяє сайтові на Drupal бути представленим у мовах, що відмінні від базової англійської. Це визначна риса багатомовних сайтів. Модуль Locale обробляє показуваний текст: якщо переклад тексту на показуваній мові існує, то замість оригінального тексту показується він. Якщо перекладу немає, відображується оригінальний текст, а потім зберігається для подальшого розгляду перекладачем.

en: Beyond translation of the Drupal interface, the locale module provides a feature set tailored to the needs of a multi-lingual site. Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Your site content can be created in (and translated to) any enabled language, and each post may have a language-appropriate alias for each of its translations. The locale module works in concert with the <a href="@content-help">content translation module</a> to manage translated content.
uk: Крім перекладу інтерфейсу Drupal, модуль Locale надає набір можливостей для задоволення потреб багатомовного сайту. Визначення мови дозволяє вашому сайту автоматично змінювати мову, ґрунтуючись на домені або шляху кожного запиту. Користувачі можуть (за бажанням) вибрати бажану мову на сторінці <em>Мій профіль</em>, а також сайт може враховувати мовні налаштування браузера. Вміст сайту може бути створено (і перекладено) будь-якою доступною мовою, а кожне повідомлення може мати відповідний синонім для кожного перекладу. Модуль locale працює у зв'язці з <a href="@content-help">модулем Content translation</a> для керування перекладами.

en: Translations may be provided by:
uk: Переклад може бути наданий:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
uk: переклад вихідного тексту через модуль locale інтегрованого веб-інтерфейс, або

en: importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contain files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
uk: Імпортування файлів з набору виконаних перекладів, також відомого як пакет перекладу. За допомогою пакету перекладу, який складається за файлів формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>), можна перекласти певну версію Друпалу на певну мову. Хоча не всі версії Друпал мають переклади на всі мови, більшість мов мають свої переклади і їх можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Перекладів Друпал</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
uk: Якщо існуючий пакет перекладу вас не влаштовує, за допомогою редактора Gettext можна відредагувати файли формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>) з пакету чи навіть створити нові <em>.po</em>-файли. Користуючись функцією <a href='@import'>імпорту</a> модуля Locale можна додати на сайт перекладені рядки з нових або змінених <em>.po</em>-файлів. Функція <a href='@export'>експорту</a> модуля Locale формує з перекладених рядків вашого сайту файли, якими або можна поділитися з іншими, або відредагувати поза мережею за допомогою редактора перекладів Gettext.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-довідки для <a href="@forum">модуля Мова</a>

en: This page provides an overview of your site's enabled languages. If multiple languages are available and enabled, the text on your site interface may be translated, registered users may select their preferred language on the <em>My account</em> page, and site authors may indicate a specific language when creating posts. The site's default language is used for anonymous visitors and for users who have not selected a preferred language.
uk: Ця сторінка показує всі доступні мови вашого сайту. Якщо встановлено й включено кілька мов, то інтерфейс вашого сайту може бути переведений, зареєстровані користувачі можуть вибрати власну мова на сторінці <em>Мій профіль</em>, а автори можуть указати мову при створенні матеріалів. Мова сайту базово використовується для анонімних відвідувачів, а також для тих користувачів, хто не вибрав власну мову.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
uk: Для кожної мови сайту можна використовувати посилання <em>редагувати</em>, щоб налаштувати деталі, які містять у собі ім'я, необов'язковий префікс шляху або мовний домен, а також опції для відображення зліва направо або справа наліво. Ці мови також доступні для вибору (опція <em>Мова</em>) у формі створення матеріалу, у якого увімкнена підтримка багатомовності.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
uk: Використовуйте сторінку <a href="@add-language">додавання мов</a> для підключення додаткових мов (і автоматичного імпорту файлів з пакету перекладу, якщо він доступний), сторінку <a href="@search">перекладу інтерфейсу</a> для пошуку рядків, які необхідно перекласти або сторінку <a href="@import">імпорту</a> для додавання перекладів з окремих файлів <em>.po</ em>. Багато пакети перекладів містять файли <em>.po</ em>, котрі доступні на <a href="@translations">сторінці перекладів Drupal.org</a>.

en: Add all languages to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
uk: Додайте всі мови, які ви прагнете підтримувати на сайті. Якщо потрібна вам мова не доступна в списку <em>Назва мови</em>, натисніть <em>Інша мова</em> і введіть необхідні дані вручну. При додаванні мовного коду вручну, перевірте, що використовуєте стандартний код, тому що цей код може використовуватися браузерами для коректного відображення інформації.

en: Language negotiation settings determine the site's presentation language. Available options include:
uk: Визначення мови служить для вибору мови відображення сайту. Доступні опції:

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
uk: <strong>Примітка.</ strong> Базова мова використовується для показу сайту, однак користувачі можуть (за бажанням) на сторінці <em>Мій обліковий запис</em> вибрати бажану мову. (Мовні уподобання користувача будуть за можливості враховуватися в електронних листах сайту).

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
uk: <strong>Тільки префікс шляху.</ strong> Мова відображення сайту вибирається залежно від того, якій мови відповідає використаний в шляху префікс. Якщо відповідний префікс не знайдений, то використовується базова мова. <em>Наприклад: «example.com/de/contact» встановлює німецьку мову, ґрунтуючись на «de» всередині шляху.</em>

en: <strong>Path prefix with language fallback.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the display language is determined by the user's language preferences from the <em>My Account</em> page, or by the browser's language settings. If a presentation language cannot be determined, the default language is used.
uk: <strong> Префікс шляху з резервною мовою. </strong> Мова відображення сайту вибирається залежно від того, якій мові відповідає використаний в шляху префікс. Якщо відповідний префікс не знайдений, мова визначається налаштуваннями користувача на сторінці <em>Мій обліковий запис</em> або мовними налаштуваннями браузера. Якщо мова не може бути визначена, то використовується базова мова.

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
uk: <strong>Тільки доменне ім'я.</strong> Мова відображення сайту визначається через використаний для доступу на сайт домен, який має бути вказаний для кожної мови. Якщо збігів немає, то використовується базова мова. <em>Приклад: «http://ua.example.com/contact» встановлює українську мову, ґрунтуючись на використанні домену «http://ua.example.com».</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
uk: Префікс шляху або домен для мови можна вказати, редагуючи <a href="@languages">доступні мови</a>. За відсутності відповідних збігів, сайт буде відображений на <a href="@languages">базовою мовою</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
uk: Ця сторінка надає всі доступні для перекладу рядки. Drupal відображає перекладні рядки в текстових групах; модулі можуть додавати додаткові текстові групи, що містять інші перекладені рядки. Через те, що текстові групи надають метод групування схожих рядків, вони часто використовуються для фокусування зусиль по перекладу окремих зон інтерфейсу Drupal.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
uk: Перегляньте <a href="@languages">сторінку мов</a> для додаткової інформації щодо додавання додаткових мов.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after off-line editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
uk: Ця сторінка дозволяє втягнути переведені рядки, що втримуються у файлі Gettext Portable Object (<em>.po</em>). Звичайно такі файли поширюються як частина пакета перекладу (кожний такий пакет може містити трохи <em>.po</em> файлів), <em>.po</em> файл може бути втягнутий після виправлення в спеціальному Gettext-Редакторі. Імпорт одного великого файлу <em>.po</em> може зайняти якийсь час.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
uk: Зверніть увагу, що <em>.po</em> файли в пакеті перекладу імпортуються автоматично (за наявності) при увімкненні нових модулів або тем, чи при додаванні нових мов. Оскільки на цій сторінці можливо здійснювати імпорт лише по одному <em>.po</em> -файла, простіше буде завантажити і розпакувати пакет перекладу в каталог, куди встановлено Drupal, і <a href="@language-add">додати мову</a> (це автоматично імпортує усі <em>.po</em>-файли в пакеті). Пакети перекладу можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Переклади Drupal</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
uk: На цій сторінці здійснюється експорт перекладених рядків, що використовуються на сайті. Файл експорту може бути у форматі Gettext Portable Object (<em>.po</em>), в якому містяться як оригінальний рядок, так і його переклад (для обміну перекладами з рештою), або у форматі шаблону для Gettext Portable Object (<em>.pot</em>), в якому містяться лише оригінальні рядки (для створення нових перекладів за допомогою редактора перекладів Gettext).

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for off-line editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
uk: Дана сторінка надає перекладачам інструмент для пошуку певних перекладених і неперекладених рядків, та використовується при створенні або редагуванні перекладів. (Примітка: Оскільки при перекладі необхідно здійснювати обробку великої кількості рядків, набагато зручніше виконати <a href="@export">експорт</a> останніх для автономного редагування у редакторах перекладів формату Gettext.) Пошук може бути обмежено рядками з певною мовою.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
uk: Цей блок відображується лише тоді, коли <a href="@languages">увімкнено принаймні дві мови</a> і <a href="@configuration">визначення мов</a> не встановлено у <em>Немає</em>.

en: Built-in interface
uk: Вбудований інтерфейс

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів і бажана мова відображення сайту.

en: This account's default language for e-mails.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
uk: Синонім, установлений для конкретної мови, завжди буде використовуватися при відображенні цієї сторінки на цій мові, а також буде мати перевага над іншими синонімами з опцією <em>Усі мови</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути для цього типу матеріалу підтримку багатомовності. Якщо увімкнено, то до форми редагування додається поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Якщо вимкнено, то нові публікації зберігаються у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на вже наявні матеріали.

en: administer languages
uk: адміністрування мов

en: translate interface
uk: перекласти інтерфейс

en: Configure languages for content and the user interface.
uk: Налаштовування параметрів мов для матеріалу та інтерфейсу користувача.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
uk: Переклад вбудованого інтерфейсу та додатково іншого тексту

en: !long-month-name January
uk: !long-month-name Січень

en: !long-month-name February
uk: !long-month-name Лютий

en: !long-month-name March
uk: !long-month-name Березень

en: !long-month-name April
uk: !long-month-name Квітень

en: !long-month-name May
uk: !long-month-name Травень

en: !long-month-name June
uk: !long-month-name Червень

en: !long-month-name July
uk: !long-month-name Липень

en: !long-month-name August
uk: !long-month-name Серпень

en: !long-month-name September
uk: !long-month-name Вересень

en: !long-month-name October
uk: !long-month-name Жовтень

en: !long-month-name November
uk: !long-month-name Листопад

en: !long-month-name December
uk: !long-month-name Грудень

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
uk: Додає можливість обробки мови і дозволяє переклад користувацького інтерфейсу на інші мови крім Англійської

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
uk: Модуль Меню дозволяє на льоту створювати меню посилань безпосередньо у формах створення матеріалу. Наступна опція встановлює базове меню, в яке буде додаватися нове посилання.

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
uk: Виберіть, що відображати в якості додаткових посилань. Ви можете вибрати те ж меню, що й для основних посилань (зараз це %primary). Тоді дочірні пункти основного меню будуть показані в якості додаткових посилань (у цьому меню).

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
uk: Модуль меню надає інтерфейс для контролю й настроювання потужної системи меню Drupal. Меню — це ієрархічні колекції посилань, або пунктів меню, використовувані для навігації по сайту й відображувані за допомогою гнучкої системи блоків. Базово, під час установки створюється три меню: <em>Навігація</em>, <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em>. Меню <em>Навігація</em> містить більшість посилань, необхідних для роботи й навігації по сайту, і часто відображається в лівій або правій колонці. Більшість шаблонів оформлення Drupal також підтримують <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em>, показуючи їх у заголовку або в підвалі кожної сторінки. Базово, меню <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em> не містять ніяких пунктів, але вони можуть бути настроєні на зміст будь-яких пунктів меню для вашого сайту.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
uk: <a href="@menu">Сторінка меню</a> показує всі меню вашого сайту. Виберіть меню з цього списку для додавання або редагування пунктів меню, або для зміни порядку їх слідування всередині меню. Створіть нове меню, використовуючи сторінку <a href="@add-menu">Додати меню</a> (блок, що містить нове меню, має бути увімкнений на адміністративній сторінці <a href="@blocks">блоки</a> ).

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
uk: Щоб дізнатися більше, перегляньте запис <a href="@menu">Модуль меню</a> в онлайн підручнику.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
uk: Меню — це набір посилань (пунктів меню), використовуваних для навігації по сайту. Меню, які зараз доступні для вашого сайту, показані нижче. Виберіть меню із цього списку для керування його вмістом.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
uk: Меню навігації Друпала - це головне інтерактивне меню на будь-якому сайті. Зазвичай це єдине меню, що містить персоналізовані посилання для авторизованих користувачів і часто навіть не показується анонімним користувачам.

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
uk: Першочергові адреси часто використовуються на рівні шаблона для відображення головних розділів сайта. Типове відображення - закладки вгорі сайта.

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
uk: Другорядні адреси часто використовуються для сторінок контактів, копірайтів і іншої менш важливої в порівнянні з Першорядними інформації.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
uk: Людська назва цього типу матеріалів. Цей текст буде показаний як частина списку на сторінці <em>створити зміст</em>. Рекомендується, щоб це ім'я починалося із заголовної букви й містило тільки букви, числа й <strong>пробіли</strong>. Воно повинне бути унікальним для даного типу матеріалів.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
uk: Машинне ім'я цього типу матеріалу. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>створити матеріал</em> для цього типу матеріалу. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й символи підкреслення. Символи підкреслення будуть перетворені в дефіси при конструюванні посилання сторінки <em>створити матеріал</em>. Ім'я повинне бути унікальним.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
uk: Машинна назва цього типу матеріалу. Для системних типів матеріалу це поле є незмінюваним.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
uk: Короткий опис цього типу матеріалів. Цей текст буде показаний як частина списку на сторінці <em>створити вміст</em>.

en: Submission form settings
uk: Налаштування форми надсилання

en: This content type does not have a title field.
uk: Цей тип матеріал не містить поля заголовку.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
uk: Щоб пропустити поле текст для цього типу матеріалів, видаліть весь текст і залиште це поле порожнім.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст буде відображений зверху форми редагування матеріалів цього типу. Зручно використовувати для розміщення інструкцій і допомоги користувачам.

en: Workflow settings
uk: Налаштування виконуваних процесів

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
uk: Користувачі з повноваженнями <em>адміністрування матеріалів</em> зможуть перевизначити ці опції.

en: The machine-readable name %type is already taken.
uk: Машинна назва %type вже зайнята.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
uk: Неправильне машинне ім'я. Будь ласка, уведіть ім'я, відмінне від %invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
uk: Людино-читабельна назва %name вже зайнята.

en: The content type %name has been reset to its default values.
uk: Налаштування типу матеріалів %name були скинуті до налаштувань за замовчуванням.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тип матеріалу %type?

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
uk[0]: Змінено тип матеріалу 1 допису з %old-type на %type
uk[1]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type
uk[2]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type

en: <strong>Warning:</strong> there is currently 1 %type post on your site. It may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type. | <strong>Warning:</strong> there are currently @count %type posts on your site. They may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type.
uk[0]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріал типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.
uk[1]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріали типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.
uk[2]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріалів типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
uk: Якщо на сайті виникають має проблеми з правами на вміст, можливо необхідно перебудувати кеш повноважень. Можливі причини проблем з правами — вимкнення модулів або зміна конфігурації повноважень. Під час перебудови будуть видалені всі права на дописи і замінені на повноваження, що засновані на поточних модулях та налаштуваннях.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
uk: Перебудова прав доступу може зайняти якийсь час, якщо вмісту багато або задана складна комбінація прав доступу. Після того, як перебудування буде завершено, дописи автоматично отримають нові права доступу.

en: Node access status
uk: Стан доступу до матеріалу

en: Number of posts on main page
uk: Кількість дописів на головній сторінці.

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
uk: Стандартна максимальна кількість дописів, що відображуються на сторінках перегляду, на кшталт головної сторінки.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
uk: Ви дійсно бажаєте перебудувати права доступу до матеріалів сайту?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
uk: Ця дія перебудовує всі дозволи для матеріалів сайту й може виконуватись достатньо тривалий час. Цю дію неможливо відмінити.

en: Demote from front page
uk: Вилучити з головної

en: Make sticky
uk: Закріпити вгорі

en: Remove stickiness
uk: Не закріпляти вгорі

en: language
uk: мова

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Show summary in full view
uk: Показувати резюме у повній версії

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Скорочена версія вашої публікації показує, як виглядатиме публікація при винесенні її на головну сторінку чи експорті в RSS потік.<span class="no-js"> Ви можете додати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапок), щоб точно вказати місце поділу вашої публікації.</span>

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
uk: @type %title повернено до редакції від %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакцію @type %title від %revision-date видалено.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу мають бути перебудовані.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
uk: Дозволи доступу до матеріалів потребують перебудови. Відвідайте <a href="@node_access_rebuild">цю сторінку</a>

en: The node module manages content on your site, and stores all posts (regardless of type) as a "node". In addition to basic publishing settings, including whether the post has been published, promoted to the site front page, or should remain present (or sticky) at the top of lists, the node module also records basic information about the author of a post. Optional revision control over edits is available. For additional functionality, the node module is often extended by other modules.
uk: Модуль Node (матеріал) керує вмістом сайту, він зберігає всі дописи (незалежно від типу) у вигляді "матеріалів". На додаток до основних налаштувань публікації, включно опублікованістю матеріалу, його відображуваності на головній сторінці або присутності вгорі списку (прикріплений), даний модуль також зберігає інформацію про автора матеріалу. За бажанням доступний контроль за редакціями вмісту. Додатковий функціонал модуля розширяється за допомогою інших модулів.

en: Though each post on your site is a node, each post is also of a particular <a href="@content-type">content type</a>. <a href="@content-type">Content types</a> are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Each content type may have different default settings for <em>Publishing options</em> and other workflow controls. By default, the two content types in a standard Drupal installation are <em>Page</em> and <em>Story</em>. Use the <a href="@content-type">content types page</a> to add new or edit existing content types. Additional content types also become available as you enable additional core, contributed and custom modules.
uk: Хоча кожна публікація на вашому сайті є матеріалом, також кожна публікація має конкретний <a href="@content-type">тип матеріалу</a>. <a href="@content-type">Типи матеріалів</a> використовуються для визначення характеристик публікації, в тому числі назви і описи полів, які відображаються на сторінках його додавання і редагування. Кожен тип матеріалу може мати різні налаштування за замовчуванням для <em>Публікація</em> та інших робочих процесів. За умовчанням в стандартній установці Drupal створено два типи матеріалу <em>Сторінка</em> та <em>Розповідь</em>. Використовуйте <a href="@content-type">сторінку типів матеріалів</a>, щоб додавати нові або змінювати існуючі типи матеріалів. Додаткові типи матеріалів також стають доступними з увімкненням додаткових модулів ядра, внесених та власних модулів модулів.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
uk: За допомогою <a href="@content">сторінки керування вмістом</a> ви можете переглядати всі матеріали на сайті і керувати ними. На сторінці <a href="@post-settings">налаштувань публікації</a> знаходяться деякі налаштування відображення дописів. Модуль node додає безліч нових прав для кожного з типу матеріалів, які можна налаштувати на сторінці <a href="@permissions"> контролю доступу </a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис у Онлайн Посібнику для <a href="@node">модуля Node</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
uk: Нижче наведено список типів матеріалів на вашому сайті. Всі повідомлення на вашому сайті є представниками одного з цих типів.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
uk: Для створення нового типу матеріалів, введіть людино-читаєме ім'я, машино-читаєме ім'я і інші поля, що вказані на сторінці. Як тільки створено, користувачі Вашого вебсайту будуть спроможні створювати дописи і версії даного типу матеріалів.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
uk: Редакції надають можливість відслідковувати зміни у різних версіях повідомлень.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
uk: Ви відключили показ анонсу при показі повідомлення повністю. Це настроювання ігнорується, коли анонс відсутня.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
uk: Ви вказали, щоб аннотація не відображалась, коли допис в режимі повного перегляду. Даний параметр буде проігноровано через її відсутність. (для вказування аннотації вставле розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапОк) в Тіло допису для вказування кінця аннотації.)

en: Read the rest of !title.
uk: Прочитати решту !title.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
uk: <h1 class="title">Вітаю на Вашому новому сайті!</h1><p>Будь ласка, зробіть наступні кроки для настройки і початку використання Вашого сайту:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
uk: <strong>Налаштуйте сайт</strong> Після входу на сайт відвідайте <a href="@admin">розділ адміністрування</a>, де можна  <a href="@config">налаштувати і зконфігурувати під себе</a> усі аспекти Вашого сайту.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
uk: <strong>Увімкніть додаткову функціональність</strong> Потім відвідайте <a href="@modules">список модулів</a> і увімкніть функціонал, який відповідає вашим особистим вимогам. Додаткові модулі можна знайти на <a href="@download_modules">сторінці завантаження модулів Друпалу</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
uk: <strong>Налаштуйте дизайну вебсайту</strong> Щоб змінити "вигляд та механіку" Вашого сайту, відвідайте <a href="@themes">розділ тем</a>. Можна вибрати одну з існуючих тем або завантажити додаткові теми з <a href="@download_themes">розділу завантаження тем Друпалу</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
uk: <strong>Почніть публікувати наповнення</strong> Нарешті Ви зможете <a href="@content">створювати наповнення</a> для Вашого сайту. Це повідомлення зникне після появи першої публікації на головній сторінці.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Перебудова прав доступу до матеріалу

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були успішно перебудовані.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу не були перебудовані належним чином.

en: administer content types
uk: адмініструвати типи матеріалів

en: View, edit, and delete your site's content.
uk: Перегляд, редагування та видалення матеріалів сайту.

en: Post settings
uk: Налаштування публікації

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
uk: Контролює механізм публікування, довжину анонсу публікації, попередній перегляд перед публікуванням та кількість публікацій на головній сторінці.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
uk: Керує публікаціями за типами наповнення, стандартний статус публікації, розміщення на головній та ін.

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
uk: Дозволяє додавати матеріали на сайт і відображати їх на сторінках.

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log into many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
uk: Цей сайт підтримує <a href="@openid-net">OpenID</a>, надійний спосіб входу на безліч сайтів, використовуючи єдине ім'я користувача і пароль. OpenID може зменшити необхідність запам'ятовувати безліч імен користувачів і паролів для різних сайтів.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
uk: Для використання OpenID необхідно спочатку отримати посвідчення на публічному або приватному сервері OpenID. Якщо ви ще не маєте OpenID і хотіли б його отримати, оберіть один <a href="@openid-providers">безкоштовних публічних провайдерів</a>. Більше інформації про OpenID можна знайти на <a href="@openid-net">цьому веб-сайті</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
uk: Якщо у вас вже є OpenID, введіть URL-адресу вашого OpenID-серверу в поле розташоване на цій сторінці нижче (наприклад: username.example.com). Надалі, ви можете використовувати цей URL замість звичайного імені користувача і пароля для входу на сайт. За бажанням можна додати кілька OpenID-серверів.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
uk: OpenID - це безпечний метод для авторизації на багатьох сайтах з одним логіном і паролем. Він не потребує спеціального програмного забезпечення, а також не розповсюджує паролі іншим сайтам, з якими він пов'язаний, включаючи ваш сайт.

en: Users can create accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which is good for the site, and offers convenience and security to the users. OpenID is not a trust system, so email verification is still necessary. The benefit stems from the fact that users can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually.
uk: Користувачі можуть створювати облікові записи, використовуючи свої OpenID, призначати один або кілька OpenID існуючим облікових записів, а також входити на сайт за допомогою OpenID. Це знижує реєстраційний бар'єр, що позитивно впливає на сайт, а також підвищує зручність і безпеку для користувачів. OpenID - це НЕ довірча система, тому підтвердження електронної пошти все одно необхідно. Перевага в тому, що користувачі можуть мати один пароль для великої кількості сайтів. Це означає, що вони можуть оновити свій єдиний пароль централізовано, замість зміни кожного пароля окремо.

en: The basic concept is as follows: A user has an account on an OpenID server. This account provides them with a unique URL (such as myusername.openidprovider.com). When the user comes to your site, they are presented with the option of entering this URL. Your site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does your site record, or need to record the user's password.
uk: Основний принцип такий: користувач має обліковий запис на сервері OpenID. Цей обліковий запис надає унікальне посилання (наприклад, myusername.openidprovider.com). Коли користувач приходить на ваш сайт, йому пропонується ввести це посилання. Потім ваш сайт з'єднується з сервером OpenID, запитуючи ідентифікацію користувача. Якщо користувач авторизований на сервері OpenID, то сервер повідомляє вашому сайту про справжність користувача. Якщо він не авторизований, сервер запитує у користувача його пароль. Ваш сайт не має доступу до пароля користувача на жодному етапі.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
uk: Більше інформації про OpenID доступно на <a href="@openid-net">OpenID.net</a>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@handbook">модуля OpenID</a>.

en: OpenID identities
uk: Посвідчення OpenID

en: Allows users to log into your site using OpenID.
uk: Дозволяє користувачам входити на сайт з використанням OpenID

en: No URL aliases found.
uk: Синоніми URL не знайдені.

en: No URL aliases available.
uk: Нема синонімів посилань.

en: Update alias
uk: Оновити синонім

en: Create new alias
uk: Створити новий синонім

en: The alias %alias is already in use in this language.
uk: Синонім %alias уже використовується в цій мові.

en: The alias has been saved.
uk: Синонім збережено.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити синонім шляху %title?

en: Filter aliases
uk: Фільтр синонімів

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
uk: Модуль шляху дозволяє призначати псевдоніми для URL-адрес. Ці псевадоніми підвищують читабельність адрес сайту для користувачів і можуть допомогти пошуковим системам ефективніше індексувати наповнення сайту. Для одної сторінки може бути призначено більше ніж один псевдонім.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
uk: <p>Декілька прикладів синонімів URL:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>

en: The path module enables appropriately permissioned users to specify an optional alias in all node input and editing forms, and provides an interface to view and edit all URL aliases. The two permissions related to URL aliasing are <em>administer url aliases</em> and <em>create url aliases</em>.
uk: Модуль Шляхи дозволяє довіреним користувачам указувати необов'язковий синонім у всіх формах створення й редагування вмісту, а також надає інтерфейс для перегляду й редагування всіх синонімів сайту. Два дозволи, що присутні для синонімів: <em>управляти синонімами адрес сторінок</em> і <em>створювати синоніми адрес сторінок</em>.

en: This module also provides user-defined mass URL aliasing capabilities, which is useful if you wish to uniformly use URLs different from the default. For example, you may want to have your URLs presented in a different language. Access to the Drupal source code on the web server is required to set up mass URL aliasing.
uk: Цей модуль також дає можливість задавати масову обробку синонімів адрес, що буває корисно при уніфікованість посилань, що відрізняються від посилань за замовчуванням. Наприклад, ви можете захотіти представити свої посилання на іншій мові. Для налаштування цих можливостей вам потрібно доступ до вихідного коду Drupal на веб-сервері.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@path">модуля Path</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
uk: Drupal забезпечує повний контроль над URL-ами за допомогою псевдонімів, які часто використовуються аби зробити адреси URL більш читабельними та легкими для запам'ятовування. Наприклад, зрозумілий псевдоним 'about'  може бути наведений на повідомлення, яке зареєстроване в системі під стандартним шляхом 'node/1'. Кожен системний шлях до публікацій може мати декілька псевдонімів.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
uk: Введіть шлях, для якого необхідно створити синонім, а потім сам синонім.

en: The alias has been deleted.
uk: Синонім видалено.

en: The path is already in use.
uk: Шлях уже використовується.

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
uk: Зміна URL-адрес сторінок сайту шляхом створення синонімів.

en: Edit alias
uk: Редагувати синонім

en: Delete alias
uk: Видалити синонім

en: Add alias
uk: Додати синонім

en: Allows users to rename URLs.
uk: Дозволяє користувачам переіменовувати URL-адреси.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
uk: Фільтр PHP надає можливість інтеграції PHP коду в повідомлення. PHP це скриптова мова, щироко використовувана для веб розробок; система керування цим вебсайтом також розроблена з допомогою PHP.

en: Through the PHP filter, users with the proper permission may include custom PHP code within a page of the site. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use.
uk: Через фільтр PHP, користувачі з відповідними правами можуть вставляти код PHP прямо на сторінках вебсайту. Незважаючи на потужні та гнучкі можливості, що надаються даним фільтром, це значимо і небезпечно в руках зловмисника. Навіть довірений користувач може випадково нашкодити сайту, введенням погано сформованого або неправильного PHP коду. Тільки найбільш довіреним користувачам варто надавати відповідні права для використання PHP фільтра, крім того весь PHP код повинен бути уважно перевірений перед використанням.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
uk: <a href="@drupal">Drupal.org</a> надає <a href="@php-snippets">деякі приклади PHP фрагментів</a>, або Ви можете створити свої персональні в разі вміння кодувати з допомогою PHP і наявності знань системи Друпал.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@php">PHP модуля</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
uk: Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги &lt;?php ?&gt;.

en: Using custom PHP code
uk: Використовуючи додатковий PHP код.

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
uk: Додатковий PHP-код може бути вбудовано в деякі типи матеріалів сайту, в тому числі дописи і блоки. Незважаючи на те, що вбудовування PHP-коду в допис або блок є досить потужним і гнучким інструментом, якщо його використовує довірений користувач з досвідом програмування мовою PHP, і, водночас, дуже загрозливий для безпеки при неправильному використанні. Навіть невелика помилка при введенні PHP-коду може випадково нашкодити сайту

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
uk: Якщо Ви незнайомі із PHP, SQL або Друпалом, не використовуйте додатковий PHP код в матеріалах. Експерименти з PHP кодом можуть привести до пошкодження бази даних, відображати некоректно Ваш сайт, або погіршити рівень безпеки.

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
uk: Пам'ятайте про подвійну перевірку кожної стрічки щодо синтаксису і логічних помилок <strong>перед зберіганням</strong>.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
uk: Оператори повинні бути коректно закінчені крапками з комою.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
uk: Глобальні змінні в Вашому PHP коді пам'ятають свої значення після виконання Вашого скрипта.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
uk: <code>register_globals</code> зараз <strong>вимкнено</strong>. Якщо Вам потрібно використовувати форми, вивчіть і зрозумійте функції <a href="@formapi">Друпал Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
uk: Для виведення матеріалу використовуйте в коді оператори <code>print</code> або <code>return</code>.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
uk: Розробляйте і тестуйте Ваш PHP код, використовуючи окремий тестовий скрипт та допоміжну базу даних перед впровадженням на реальний сайт.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
uk: Продумайте використання власного PHP, розробивши спеціальний модуль або <code>template.php</code> файл проти вбудовування його безпосередньо в матеріал або блок.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
uk: Зверніть увагу, що можливість вбудовування PHP-коду в матеріал надається модулем Фільтр PHP. Якщо цей модуль вимкнено або видалено, тоді блоки та дописи з вбудованим PHP-кодом можуть відобразити його простим текстом, замість виконання.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
uk: Базовий приклад: <em>Створення блоку "Welcome", що привітає відвідувачів простим повідомленням.</em>

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome". With its input format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
uk: <p>Додайте окремий блок до Вашого сайту, іменований "Welcome". Назначте йому формат "PHP код" (або інший, що підтримує PHP скрипти) і наступний текст в тілі блоку:</p><br/><pre>print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');</pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
uk: <p>Для відображення імені зареєстрованого користувача, використовуйте це:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>

en: PHP evaluator
uk: Інтерпретатор PHP

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
uk: Виконує код PHP. Використання цього фільтра повинно бути дозволено лише адміністраторам!

en: A !php-code input format has been created.
uk: Формат уведення !php-code був створений.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
uk: Модуль PHP вимкнено. Врахуйте, що будь-який існуючий матеріал, що використовував PHP фільтр, тепер буде відображати код чистим текстом. Це може бути ризиком для безпеки.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
uk: Дозволяє вбудовувати PHP код

en: The ping module is useful for notifying interested sites that your site has changed. It automatically sends notifications, or "pings", to the <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> service about new or updated content. In turn, <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> notifies other popular services, including weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, and Moreover.
uk: Модуль призначений для інформування інших сайтів про те, що ваш сайт змінився. Він автоматично надсилання сповіщення, що називаються "пінгами" на сервіс <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>, щоб повідомити йому про змінах на вашому сайті. В свою чергу Pingomatic може інформувати інші сервіси, такі як weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, Moreover і т.д.

en: The ping module requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Модуль сповіщень потребує правильно налагодженої системи <a href="@cron">планувальника завдань cron</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@ping">модуля Сповіщень</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
uk: Не вдалося сповістити сайт pingomatic.com.

en: Ping
uk: Пінг

en: Alerts other sites when your site has been updated.
uk: Попереджає інші сайти про оновлення на Вашому сайті.

en: Total votes: @votes
uk: Загальна кількість голосів: @votes

en: The poll module can be used to create simple polls for site users. A poll is a simple, multiple choice questionnaire which displays the cumulative results of the answers to the poll. Having polls on the site is a good way to receive feedback from community members.
uk: Модуль poll (голосування) може бути використаний для створення не складних опитувань користувачів сайту. Голосування це простий запитальник з можливістю вибору декількох відповідей, який відображає результати голосування. Організація голосувань на сайті це гарний спосіб одержати зворотний зв'язок від членів співтовариства (користувачів сайту).

en: When creating a poll, enter the question being posed, as well as the potential choices (and beginning vote counts for each choice). The status and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified. Use the <a href="@poll">poll</a> menu item to view all current polls. To vote in or view the results of a specific poll, click on the poll itself.
uk: Створюючи опитування, введіть питання, можливі варіанти (і стартовий лічильник голосування для кожного варіанту). Також можуть бути визначені стан і тривалість (відрізок часу опитування залишається активним для нових голосів). Використовуйте пункт меню <a href="@poll">опитування</a> , щоб переглянути всі поточні опитування. Щоб проголосувати або переглянути результати певного опитування, натисніть безпосередньо на опитуванні.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@poll">модуля Poll</a>.

en: Most recent poll
uk: Останнє опитування

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
uk: <em>Опитування</em> з декількома варіантами відповіді, які відвідувачі можуть вибрати. <em>Опитування</em>після створення автоматично забезпечує простий підрахунок кількості голосів за кожний варіант відповіді.

en: Poll status
uk: Статус опитування

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
uk: Коли опитування закрите, відвідувачі більше не можуть голосувати.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
uk: Після зазначеного часу опитування буде автоматично закрите.

en: Votes for choice @n
uk: Голосів за варіант @n

en: Negative values are not allowed.
uk: Від'ємні значення недопустимі.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
uk: Ваш голос не може бути врахований, тому що ви не вибрали жоден з варіантів.

en: Add another choice
uk: Додати варіант

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: create poll content
uk: створення опитувань

en: delete own poll content
uk: видалення власних матеріалів голосувань

en: delete any poll content
uk: видалення матеріалів голосувань

en: edit any poll content
uk: редагування будь-яких опитувань

en: edit own poll content
uk: редагування власних опитувань

en: Polls
uk: Опитування

en: Profile fields have been updated.
uk: Поля профілю були оновлені.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
uk: У даній категорії полів немає. Якщо при збереженні ця категорія залишиться порожньою, то вона буде вилучена.

en: edit %title
uk: редагувати %title

en: add new %type
uk: додати новий %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
uk: Назва поля. Назва форми не відображається користувачеві, але використовується системою в HTML-коді та URL-адресах.
    Якщо Ви не дуже на цьмоу розумієтесь, наполегливо рекомендується для запобігання конфліктів назв з іншими полями починати назву форми з <code>profile_</code>. Недозволеними символами є пробіли або інші спеціальні символи, крім дефісу (-) та символу підкреслення (_). Приклад імені: "profile_favorite_color" або просто "profile_color".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
uk: Список всіх варіантів. Вкажіть по одному варіанту на рядок. Приклад варіантів: "червоний", "синій", "зелений" тощо.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
uk: Приховане поле профілю, доступне лише адміністраторам, модулям та темам.

en: Private field, content only available to privileged users.
uk: Захищене поле, вміст якого видимий тільки для користувачів з відповідними правами.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю, але не на сторінках списку учасників.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю та на сторінках списку учасників.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
uk: Вага визначає порядок показу полів форми. Легші поля "випливають" до верху категорії.

en: Form will auto-complete while user is typing.
uk: Форма буде автоматично заповнюватись під час написання тексту користувачем.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
uk: З міркувань безпеки, автозаповнення буде відключено, якщо користувач не має доступу до профілів користувачів.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
uk: Зазначене назва форми містить один або більш неприпустимих символів. Пробіли й інші спеціальні символи за винятком дефіса (-) і підкреслення (_) неприпустимі.

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва форми зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва категорії зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified title is already in use.
uk: Зазначений заголовок вже використовується.

en: The specified name is already in use.
uk: Зазначене ім'я вже використовується.

en: A hidden field cannot be required.
uk: Приховане поле не може бути обов'язковим.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
uk: Приховане поле не може бути визначене як відображуване на формі реєстрації користувача.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
uk: Ви дійсно хочете видалити поле %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
uk: Цю дію не можна відмінити. Якщо користувачі задали значення цього поля у їхніх профілях, ці записи будуть також видалені. Якщо ви хочете зберегти дані, введені користувачами, замість видалення поля ви можете <a href="@edit-field">відредагувати це поле</a> і зробити його прихованим, так щоб доступ до нього  мали лише адміністратори.

en: The field %field has been deleted.
uk: Поле %field видалено.

en: Profile field %field added under category %category.
uk: Поле профілю %field додано до категорії %category.

en: Profile field %field deleted.
uk: Поле профілю %field видалено.

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: The profile module allows custom fields (such as country, full name, or age) to be defined and displayed in the <em>My Account</em> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
uk: Модуль profile дозволяє створювати власні поля (такі як, країна, повне ім'я, вік) для відображення в розділі <em>Мій профіль</em>. Це допомагає користувачам сайту вказувати більше інформації про себе й дозволяє сайтам-співтовариствам краще організовувати своїх відвідувачів.

en: The following types of fields can be added to a user profile:
uk: Наступні типи полів можуть бути додані в користувацький профіль:

en: single-line textfield
uk: однорядкове текстове поле

en: multi-line textfield
uk: багаторядкове текстове поле

en: checkbox
uk: прапорець

en: list selection
uk: вибір зі списку

en: freeform list
uk: вільно заповнюваний список

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@profile">модуля Profile</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Ця сторінка показує список існуючих власних полів, відображуваних на сторінках <em>Мій профіль</em>. Для кращої організації, схожі або зв'язані поля можна поєднувати в категорії. Для додавання нової категорії (або редагування існуючої), увійдіть у режим зміни поля й укажіть нове ім'я категорії. Для зміни категорії поля або порядку полів усередині категорії, схопите й потягніть мишкою покажчик у колонку Заголовок, перетягнувши поле в нове місце в списку. (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти налаштування</em> унизу сторінки.

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Link to full user profile
uk: Посилання на повний профіль користувача

en: Profile fields to display
uk: Поля профілю, що відображатимуться

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
uk: Виберіть, які поля профілю слід показувати у блоці. Можуть бути використані лише ті поля, які визначені як загальнодоступні  в <a href="@profile-admin">налаштуваннях полів профілю</a>.

en: View full user profile
uk: Переглянути повний профіль користувача

en: About %name
uk: Про користувача %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
uk: Вкажіть кожен елемент у окремому рядку або розділіть їх комами. HTML використовувати не можна.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
uk: Значення у полі %field э неприпустимою адресою URL.

en: Create customizable fields for your users.
uk: Створити налаштовувані поля для ваших користувачів.

en: Profile category autocomplete
uk: Автодоповнення категорії профілю

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Profile autocomplete
uk: Автодоповнення профілю

en: Supports configurable user profiles.
uk: Підтримує настроювані профілі користувачів.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
uk:  Індекс пошуку не буде очищений, а буде систематично оновлюватись, щоб відобразити нові налаштування. Пошук продовжить працювати, але новий вміст не буде проіндексовано, поки існуючий вміст сайту не буде перебудовано. Цю дію неможливо відмінити.

en: The index will be rebuilt.
uk: Індекс буде перебудовано.

en: Indexing status
uk: Стан індексації

en: Indexing throttle
uk: Обмежувач індексації

en: Number of items to index per cron run
uk: Кількість елементів, індексованих за один запуск крону

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
uk: Максимальна кількість об'єктів, що індексуються під час кожного запуску <a href="@cron">завдання крон з обслуговування</a>.  За необхідності, аби запобігти виникненню затримок та помилок пам’яті під час індексування, зменшіть це число.

en: Indexing settings
uk: Налаштування індексації

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
uk: <p><em>Зміна нижче наведених налаштувань призведе до перебудови індексу сайту. Пошуковий індекс не очищається, але систематично оновлюється, щоб відповідати новим налаштуванням. Пошук працюватиме, але нові матеріали не будуть проіндексовані, поки не буде переіндексовано весь наявний вміст.</em></p><p><em>Початкові налаштування відповідають більшості сайтів.</em></p>

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексації

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Кількість символів, яке має містити слово, щоб бути проіндексованим. Чим менше значення тим краща точність пошуку, але це призводить до збільшення бази даних. Кожен пошуковий запит має містити хоча б одне ключове слово цієї довжини (або більше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, японською і корейською мовами)

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
uk: Чи потрібно застосовувати простий китайський/японський/корейський токенайзер, який базується на накладанні послідовностей. Вимкніть це, якщо для цього буде використовуватися зовнішній препроцесор. Не впливає на інші мови.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
uk: Модуль пошуку додає можливість шукати вміст по ключових словах. Пошук матеріалів єдиний реальний шлях знайти інформацію на великому сайті. Можна використовувати його для пошуку користувачів або матеріалів по ключових словах.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">search settings page</a>; for example, the <em>Number of items to index per cron run</em> sets the maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors when indexing.
uk: Для забезпечення пошуку за ключовими словами, пошукова система проводить індексацію слів, знайдених в матеріалах сайту. Щоб коректно провести таку індексацію, потрібно правильне <a href="@cron"> налаштування запуску cron </a>. Налаштування індексації виконують на <a href="@searchsettings">сторінці налаштувань пошуку</a>. Наприклад, параметр <em>Кількість елементів, індексованих за один запуск крону</em> встановлює максимальну кількість елементів, індексованих за один запуск <a href="@cron">завдання з обслуговування крон</a>. Якщо під час індексування виникають затримки і помилки пам’яті, зменшіть це число.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайн посібника про <a href="@search">модуль Search</a>.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
uk: Пошукова система підтримує індекс слів знайдених у матеріалах сайту. Для побудови і пітримки цього індексу необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>. Режим індексування налагоджується за допомогою наведених нижче параметрів.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: search content
uk: пошук матеріалів

en: use advanced search
uk: використовувати розширений пошук

en: administer search
uk: адмініструвати пошук

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
uk: Налаштуйте релевантність пошуку та інші опції індексування

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: View most popular search phrases.
uk: Переглянути найпопулярніші пошукові запити.

en: Enables site-wide keyword searching.
uk: Дозволяє пошук по сайту за ключовими словами.

en: Total page generation time
uk: Загальний час генерації сторінки

en: %time ms
uk: %time мс

en: Top pages in the past %interval
uk: Найвідвідуваніші сторінки за останні %interval

en: unban
uk: розблокувати

en: ban
uk: заборонити

en: Top visitors in the past %interval
uk: Найактивніші відвідувачі за останні %interval

en: Top referrers in the past %interval
uk: Найкращі джерела за %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
uk: Реєструвати відвідини кожної сторінки. Необхідно для статистики джерел.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Старіші записи журналу доступу (включно зі статистикою джерел) будуть автоматично відкинуті.  (Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.)

en: Content viewing counter settings
uk: Налаштування лічильника переглядів матеріалу

en: Count content views
uk: Підраховувати перегляди матеріалів

en: Increment a counter each time content is viewed.
uk: Збільшення показника лічильника на одиницю щоразу при перегляді матеріалу.

en: The statistics module keeps track of numerous site usage statistics, including the number of times, and from where, each of your posts is viewed. These statistics are useful in determining how users are interacting with each other and with your site, and are required for the display of some Drupal blocks.
uk: Модуль Статистики відслідковує деяку статистику використання сайту, включаючи скільки раз і звідки ваші матеріали були переглянуті. Ця інформація корисна при визначенні того, як ваші користувачі взаємодіють один з одним і з вашим сайтом, а також необхідна для відображення деяких блоків Drupal.

en: The statistics module provides:
uk: Модуль статистики дозволяє:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
uk: лічильник для кожного допису сайту, який збільшується при його перегляді (увімкніть <em> Лічильник перегляду вмісту </ em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a>, а також визначте, які ролі можуть бачити лічильник, на <a href="@permissions">сторінці дозволів</a>).

en: a <a href="@recent-hits">recent hits</a> log that displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page accessed, the user name (if available) and IP address of the accessing party.
uk: журнал <a href="@recent-hits">останніх відвідувань</a>, який відображає інформацію про останню активність на сайті, включаючи URL-адресу і заголовок сторінки, ім'я користувача (якщо є) і його IP-адресу

en: a <a href="@top-referrers">top referrers</a> log that displays the referring parties for your site visits (where your visitors came from).
uk: журнал <a href="@top-referrers">найкращих джерел відвідувачів</a>, який показує джерела, котрі посилаються на сайт (звідки до вас приходять відвідувачі).

en: a <a href="@top-pages">top pages</a> log that displays site content in descending order by number of views.
uk: журнал <a href="@top-pages">популярних сторінок</a>, який відображує матеріали сайту, впорядковані по спаданню кількості переглядів.

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
uk: журнал <a href="@top-visitors">активних відвідувачів</a>, що відображає найбільш активних відвідувачів сайту.

en: a <em>Popular content</em> block that displays the day's most viewed content, the all-time most viewed content, and the last content viewed. (Enable the <em>Popular content</em> block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.)
uk: блок <em>Популярні матеріали </em>, що відображає найбільш популярні матеріали за цей день, весь час і останній проглянутий матеріал (увімкніть блок <em>Популярні матеріали</em> на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a>).

en: Configuring the statistics module
uk: Налаштування модуля статистики

en: When the <em>Enable access log</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> is enabled, data about every page accessed (including the remote host's IP address, referrer, node accessed, and user name) is stored in the access log. The access log must be enabled for the <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referrers</a>, <a href="@top-pages">top pages</a>, and <a href="@top-visitors">top visitors</a> log pages to function. Enabling the access log adds one additional database call per page displayed by Drupal.
uk: Коли вибрано пункт <em>Увімкнути журнал доступу</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a>, дані про кожен доступ до сторінки (включаючи віддалену IP-адресу, джерело відсилання, матеріал і ім'я користувача) записуються в журнал доступу. Журнал доступу має бути увімкнений для роботи сторінок <a href="@recent-hits">останніх відвідувань</a>, <a href="@top-referrers">джерел відвідувачів</a>, <a href="@top-pages">популярних сторінок</a> і <a href="@top-visitors">активних відвідувачів</a>. Увімкнення журналу доступу додає один запит до бази даних на кожен перегляд сторінки.

en: The <em>Discard access logs older than</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> specifies the length of time entries are retained in the access log before they are deleted. Automatic access log entry deletion requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Налаштування <em>Позбутися журналів доступу давніших ніж</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a> вказує період часу, на протязі якого записи зберігаються в журналі. Автоматичне очищення записів журналу вимагає правильного налаштування <a href="@cron">регулярних процедур cron</a>.

en: The <em>Count content views</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> enables a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. This option must be enabled to provide post-specific access counts. Enabling this option adds one additional database call per each post displayed by Drupal.
uk: Налаштування <em>Підрахунок переглядів матеріалу</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a> вмикає лічильник для кожного допису сайту, який збільшується при його перегляді. Ця опція повинна бути включена для підрахунку доступу до матеріалів. Увімкнення цієї опції створює один додатковий запит до бази даних на кожен показ допису.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
uk: За додатковою інформацією звертайтеся до розділу онлайнового довідника підручник про <a href="@statistics">Модуль Статистики</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
uk: Налаштування статистичної інформації, яку Друпал зберігатиме про сайт. Для актуальної інформації дивіться <a href="@statistics">статистику сайту</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
uk: Ця сторінка показує останні відвідування сайту.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
uk: Ця сторінка показує всі зовнішні джерела відвідувачів (зовнішні посилання на ваш сайт).

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
uk: Коли ви блокуєте відвідувача, ви забороняєте доступ на ваш сайт із його Ip-Адреси. На відміну від блокування користувача, блокування відвідувача працює навіть для анонімних відвідувачів. Найчастіше це використовується для блокування особливо настирливих ботів і розвідувачів.

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "найостанніші перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: View pages that have recently been visited.
uk: Список щойно відвіданих сторінок.

en: View pages that have been hit frequently.
uk: Список часто відвідуваних сторінок.

en: Top visitors
uk: Активні відвідувачі

en: View visitors that hit many pages.
uk: Показати відвідувачів, які переглянули багато сторінок.

en: Top referrers
uk: Найкращі джерела відвідувань

en: View top referrers.
uk: Переглянути найчастіші джерела відвідувань.

en: View access log.
uk: Переглянути журнал доступу.

en: Control details about what and how your site logs.
uk: Визначення, що і як вносити у системний журнал сайту.

en: Track page visits
uk: Відстежити відвідини сторінок

en: Logs access statistics for your site.
uk: Фіксує статистику доступу на вашому сайті.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
uk: Модуль служби Syslog вмикає можливість для Друпала відсилати повідомлення в служби журналювання операційних систем.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
uk: Служба syslog це адміністративна утиліта журналювання операційної системи для системного управління та аудиту безпеки. В більшості випадків використовується на середніх та великих ве-бсайтах і дозволяє спеціальну фільтрацію записів залежно від типу та приналежності. На системах UNIX/Linux конфігураційний файл - /etc/syslog.conf, на MS Windows всі повідомлення перенаправляються в Системний Журнал. Для додаткової інформації про можливості служби syslog читайте <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> і для PHP - <a href="@php_openlog">openlog</a>, а також <a href="@php_syslog">syslog</a> функції.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
uk: Для додаткової інформації про служду syslog читайте <a href="@syslog_help">підручник служби Syslog</a>.

en: Send events to this syslog facility
uk: Направляти повідомлення в наступний рівень syslog

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
uk: Оберіть рівень, в який будуть відправлятись записи Друпал. На UNIX/Linux системах Друпал може бути на рівнях від LOG_LOCAL0 до LOG_LOCAL7. Для MS Windows всі повідомлення будуть помічені рівнем LOG_USER. В залежності від конфігурації системи, syslog та інші служби журналювання використовують цей код для фільтрування записів Друпал в глобальному системному журналі. Для додаткової інформації про служду syslog читайте <a href="@syslog_help">підручник служби Syslog</a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
uk: LOG_USER - Записи користувацького рівня. Використовуйте для Windows.

en: LOG_LOCAL0 - Local 0
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 0

en: LOG_LOCAL1 - Local 1
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 1

en: LOG_LOCAL2 - Local 2
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 2

en: LOG_LOCAL3 - Local 3
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 3

en: LOG_LOCAL4 - Local 4
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 4

en: LOG_LOCAL5 - Local 5
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 5

en: LOG_LOCAL6 - Local 6
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 6

en: LOG_LOCAL7 - Local 7
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 7

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
uk: Параметри для журналювання syslog. Служба syslog це адміністративна утиліта журналювання операційної системи для системного управління та аудиту безпеки. В більшості випадків використовується на середніх та великих вебсайтах і дозволяє спеціальну фільтрацію записів залежно від типу та приналежності.

en: Logs and records system events to syslog.
uk: Записує системні події до системного журналу.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
uk: Виберіть, в якій темі повинні відображатись сторінки адміністрування. Якщо ви виберете "Системна за промовчанням" сторінки адміністрування використовуватимуть ту саму тему що і решта сайту.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
uk: Зверніть увагу, що для <a href="!admin_theme_page">сторінок керування сайтом</a> використовується шаблон оформлення %admin_theme; таким чином оформлення цієї сторінки не зміниться. Всі інші розділи сайту, однак, будуть оформлені відповідно вибраному %selected_theme шаблону.

en: User pictures in posts
uk: Картинки користувачів у дописах

en: User pictures in comments
uk: Картинки користувачів у коментарях

en: Shortcut icon
uk: Іконка сайту

en: Display post information on
uk: Відобразити інформацію допису на

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
uk: Включити або відключити текст <em>автор Ім'я користувача, дата</em> при відображенні публікації даного типу.

en: Logo image settings
uk: Налаштування логотипу

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
uk: Якщо увімкнено, буде показано наступний логотип.

en: Use the default logo
uk: Використовувати стандартний логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Поставте позначку, якщо бажаєте, щоб в темі використовувався її вбудований логотип.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
uk: Шлях до файла, який би ви хотіли використати у якості файла логотипу замість стандартного.

en: Upload logo image
uk: Відвантажити зображення з логотипом

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
uk: Ваша іконка, або 'favicon', що відображується в адресному рядку та закладках більшості браузерів.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати стандартну іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Поставте позначку, якщо хочете, щоб тема використовувала свою вбудовану іконку.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
uk: Шлях до файла зображення, яке ви збираєтеся використовувати як іконку.

en: Upload icon image
uk: Відвантаження зображення іконки

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо у вас нема прямого доступу до файлів серверу,  для відвантаження іконки використовуйте це поле.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">відсутній</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
uk: Наступні модулі будуть повністю деінстальовані з сайту і <em>усі дані, використовувані ними, будуть втрачені</em>!

en: Confirm uninstall
uk: Підтвердити деінсталяцію

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
uk: Ви все ж таки бажаєте деінсталювати вищеобране?

en: No modules selected.
uk: Жодного модуля не вибрано.

en: The selected modules have been uninstalled.
uk: Вибрані модулі було успішно деінстальовано.

en: The name of this website.
uk: Назва цього веб-сайту.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
uk: Гасло вашого сайту, ключові слова, влучна фраза (часто відображається поруч з назвою сайта)

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
uk: Місія вашого сайту або його головні засади (часто відображається на головній сторінці сайту)

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
uk: Ця сторінка показуєтсья, коли доступ до документу заборонений для даного користувача. Якщо Ви не впевнені, не визначайте нічого.

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Write errors to the log
uk: Записувати помилки у журнал

en: Write errors to the log and to the screen
uk: Записувати помилки у журнал і відображати на екрані

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
uk: Укажіть, куди виводяться помилки Drupal, PHP і SQL. На робочому сервері рекомендується записувати помилки тільки в журнал, а при розробці може виявитися корисним вивід помилок ще й на екран.

en: The normal cache mode is suitable for most sites and does not cause any side effects. The aggressive cache mode causes Drupal to skip the loading (boot) and unloading (exit) of enabled modules when serving a cached page. This results in an additional performance boost but can cause unwanted side effects.
uk: Нормальний режим кешування пасує більшості сайтів і не викликає побічних ефектів. В агресивному режимі пропускається завантаження (boot) і вивантаження (exit) включених модулів при запиті кешованих сторінок. Це дає додатковий приріст продуктивності, але може викликати небажані побічні ефекти.

en: <strong class="error">The following enabled modules are incompatible with aggressive mode caching and will not function properly: %modules</strong>
uk: <strong class="error">Наступні увімкнені модулі несумісні з агресивним режимом кешуванням і будуть працювати некоректно: %modules</strong>

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
uk: <strong class="ok">Наразі всі увімкнені модулі підтримують агресивне використовування кешу.</strong> Майте на увазі, що після увімкненні нових модулів потрібно відвідати цю сторінку для перевірки сумісності.

en: Page cache
uk: Кеш сторінок

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
uk: Включення кешування сторінок помітно збільшує продуктивність. Drupal може зберігати й відправляти стислі кешовані сторінки по запитах <em>анонімних</em> користувачів. При включеному кешуванні, Drupal не будує сторінки заново при кожному перегляді.

en: Caching mode
uk: Режим кешування

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
uk: Нормальний (рекомендується для більшості сайтів, не має побічних ефектів)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
uk: Агресивний (лише для експертів, можливі побічні ефекти)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
uk: При високім навантаженні на сайт необхідно збільшити мінімальний час життя кеша. Мінімальний час життя кеша - це проміжок часу, після закінчення якого кеш буде очищений і створений заново. Цей параметр використовується й при кешуванні блоків. Більший час життя кеша збільшує продуктивність, але користувачі не зможуть більш тривалий час побачити оновлену інформацію на сайті.

en: Page compression
uk: Стискання сторінок

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
uk: За замовчуванням Drupal стискає кешовані сторінки для зменшення трафіку і часу завантаження сторінок. Цей параметр потрібно залишити вимкненим, якщо ваш сервер стискає сторінки самостійно.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
uk: Включення кешування блоків може дати значний приріст продуктивності для всіх користувачів. Після включення блоки не обробляються заново при кожнім завантаженні сторінки. Якщо Кешування сторінок уже працює, то включення кешування блоків буде помітно переважно для зареєстрованих користувачів.

en: Enabled (recommended)
uk: Увімкнено (рекомендовано)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
uk: Кешування блоків неможливо, якщо включені модулі, що контролюють доступ до матеріалів.

en: Bandwidth optimizations
uk: Оптимізації пропускної здатності

en: <p>Drupal can automatically optimize external resources like CSS and JavaScript, which can reduce both the size and number of requests made to your website. CSS files can be aggregated and compressed into a single file, while JavaScript files are aggregated (but not compressed). These optional optimizations may reduce server load, bandwidth requirements, and page loading times.</p><p>These options are disabled if you have not set up your files directory, or if your download method is set to private.</p>
uk: <p>Друпал може автоматично оптимізувати зовнішні ресурси на кшталт CSS та JavaScript, що може зменшити розмір і кількість запитів до веб-сайту. Файли CSS можуть бути зібрані і стиснуті в один файл, а файли JavaScript лише зібрані (але не стиснуті). Ця необов'язкова оптимізація може зменшити навантаження на сервер, потреби в ширині каналу і час завантаження сторінки.</p><p>Ці параметри вимкнуті, поки не буде налаштований каталог файлів, або якщо задано приватний метод завантаження.</p>

en: Optimize CSS files
uk: Оптимізація CSS файлів

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
uk: Цей параметр може перешкодити розробці тем оформлення й повинен включатися тільки на робочому сайті.

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
uk: Цей параметр може перешкодити розробці модулів і повинен включатися тільки на робочому сайті.

en: Clear cached data
uk: Очистити кеш

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
uk: Кешування інформації збільшує продуктивність, але може викликати проблеми при налагодженні нових модулів, тем або перекладів, якщо була кешована застаріла інформація. Для відновлення всіх кешованих даних на сайті натисніть кнопку нижче. <em>Попередження: після видалення кешу на сервері з високою відвідуваністю може суттєво зрости навантаження на нього</em>

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
uk: Шлях файлової системи, де мають зберігатись завантажені файли. Ця директорія повинна бути попередньо створена та повинна мати дозволи для запису від системного користувача, під яким виконується Drupal. Зміна цього шляху також змінить всі шляхи скачування файлів, що може призвести до неочікуваних проблем на працюючому сайті.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
uk: Шлях у файловій системі, де закачані файли будуть тимчасово зберігатись (наприклад ,для попереднього перегляду).

en: Public - files are available using HTTP directly.
uk: Публічний - файли доступні напряму по протоколу HTTP.

en: Private - files are transferred by Drupal.
uk: Приватний -- файли переводяться через Друпал.

en: Choose the <em>Public download</em> method unless you wish to enforce fine-grained access controls over file downloads. Changing the download method will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
uk: Використовуйте <em>публічний</em> метод завантаження, якщо вам не потрібно контролювати доступ до файлів. Ви можете змінити його в будь-який час, однак усі посилання на завантажені файли зміняться, через що можуть виникнути несподівані проблеми.

en: Select an image processing toolkit
uk: Оберіть засоби обробки зображень

en: Number of items in each feed
uk: Кількість елементів на потік

en: Default number of items to include in each feed.
uk: Базове значення кількості елементів, що додаються в кожний потік.

en: Feed content
uk: Вміст потоку

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок плюс анонс

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
uk: Глобальне налаштування стандартного відображення вмісту елементів у кожному потоці.

en: User-configurable time zones
uk: Користувацькі часові пояси.

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
uk: Якщо увімкнено, користувач може вибрати свій часовий пояс і будуть відображатися відповідні дати.

en: The first day of the week for calendar views.
uk: Перший день тижня для відображення календаря.

en: Formatting
uk: Форматування

en: Short date format
uk: Короткий формат дати

en: The short format of date display.
uk: Відображення короткого формату дати.

en: Custom short date format
uk: Власний короткий формат дати.

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем короткий формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Medium date format
uk: Середній формат дати

en: The medium sized date display.
uk: Відображення середнього формату дати.

en: Custom medium date format
uk: Власний короткий формат дати.

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем середній формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Long date format
uk: Довгий формат дати

en: Longer date format used for detailed display.
uk: Довгий формат дати для детального відображення.

en: Custom long date format
uk: Власний повний формат дати.

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем довгий формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Before enabling clean URLs, you must perform a test to determine if your server is properly configured. If you are able to see this page again after clicking the "Run the clean URL test" link, the test has succeeded and the radio buttons above will be available. If instead you are directed to a "Page not found" error, you will need to change the configuration of your server. The <a href="@handbook">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
uk: Перед увімкнення чистих посилань необхідно виконати перевірку того, чи правильно налаштований сервер. Якщо після натиснення посилання "Запустити перевірку "чистих" посилань" ви бачите цю сторінку, перевірка пройдена успішно і радіо-кнопки вище будуть доступні. Якщо ж навпаки, ви були перенаправлені на помилку "Сторінку не знайдено", потрібно змінити налаштування серверу. Додаткову інформацію щодо вирішення проблем можна знайти на <a href="@handbook">сторінці довідника щодо Чистих посилань</a>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
uk: <a href="@clean_url">Запустити тест на чисті URL адреси</a>.

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крон.

en: Command counters
uk: Лічильник команд

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>SELECT</code>.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій<code>INSERT</code>.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>UPDATE</code>.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>DELETE</code>.

en: The number of table locks.
uk: Кількість блокувань таблиць.

en: The number of table unlocks.
uk: Кількість розблокувань таблиць.

en: Query performance
uk: Швидкодія запитів.

en: The number of joins without an index; should be zero.
uk: Кількість приєднань,  виконаних без використання індексу; повинна бути нулем.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
uk: Число з'єднань без ключів, які перевіряють для ключового використання після кожного ряду; повинне бути нуль.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
uk: Кількість сортувань,  виконаних без використання індексу; повинна бути нулем.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
uk: Кількість разів, коли блокування було потрібно негайно.

en: The number of times the server had to wait for a lock.
uk: Кількість разів, коли серверу доводилось чекати блокування.

en: Query cache information
uk: Інформація про кеш запитів

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
uk: Кеш запитів MySQL може покращити швидкодію сайту шляхом зберігання результатів запитів. Потім, при зверненні з ідентичним запитом, сервер MySQL повертає результат з кешу замість повторної обробки і виконання операцій запиту.

en: The number of queries in the query cache.
uk: Кількість запитів

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
uk: Кількість разів, за яких MySQL знаходить попередні результати в кеші.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
uk: Кількість випадків коли MySQL додавав запит в кеш (невлучання).

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
uk: Кількість разів, коли MySQL видалив запити з кешу, томущо не вистачило пам'яті! В ідеалі повинно дорівнювати 0.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для деінсталяції модулі відсутні.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Ця тема вимагає PHP версії @php_required і не сумісна з PHP версії !php_version.

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
uk[0]: Ви повинні включити @dependencies модуля для установки @module.
uk[1]: Ви повинні включити @dependencies модулі для установки @module.

en: The system module is at the foundation of your Drupal website, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the system module, including caching, enabling or disabling of modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the system module.
uk: Модуль система є основою вашого веб-сайту Drupal, і забезпечує основні, але розширювані функціональні можливості для використання іншими модулями і темами. Деякі складові елементи Drupal містяться в ньому і управляються модулем система, включаючи кешування, увімкнення або вимкнення модулів і тим, підготовка та показ адміністративної сторінки, і конфігурації основних параметрів настроювання сайту. Безліч ключових операцій обслуговування системи - також частина модуля система.

en: The system module provides:
uk: Системний модуль дозволяє:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
uk: підтримка увімкнення та вимкнення <a href="@modules">модулів</a>. Drupal містить деяку кількість модулів ядра; кожен модуль надає певний набір функцій і може бути увімкнений залежно від потреб сайту. Величезна кількість додаткових модулів надаються членами спільноти Drupal для завантаження на <a href="@drupal-modules">сторінці модулів на Drupal.org</a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
uk: забезпечує увімкнення і вимкнення <a href="@themes">тем оформлення</a>, які визначають дизайн і зовнішній вигляд сайту. У комплект Drupal додані кілька тем оформлення, додаткові теми оформлення можуть бути завантажено зі <a href="@drupal-themes">сторінки тем Drupal.org </a>.

en: a robust <a href="@cache-settings">caching system</a> that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Drupal stores the pages requested by anonymous users in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, Drupal's caching system may significantly increase the speed of your site.
uk: функція <a href="@cache-settings">кешування системи</a>, яка дозволяє ефективне повторне використання попередньо-побудованих веб-сторінок і компонентів веб-сторінки. Друпал зберігає сторінки, які запитують анонімні користувачі в стисненому форматі; залежно від конфігурації сайту і трафіку, пов'язаному з анонімними відвідувачами, система кешування Друпала може значно збільшити швидкість сайту.

en: a set of routine administrative operations that rely on a correctly-configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run automatically. A number of other modules, including the feed aggregator, ping module and search also rely on <a href="@cron">cron maintenance tasks</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: набір рутинних адміністративних операцій, який залежить від правильно налаштованих <a href="@cron">регулярних процедур крону</a>, для автоматичного запуску. Цілий ряд інших модулів, в тому числі збирач потоку, модулі ping і пошук, також залежать від <a href="@cron">регулярних процедур крону</a>. Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайн-посібника про <a href="@cron-handbook">налаштування роботи крону</a>.

en: basic configuration options for your site, including <a href="@date-settings">date and time settings</a>, <a href="@file-system">file system settings</a>, <a href="@clean-url">clean URL support</a>, <a href="@site-info">site name and other information</a>, and a <a href="@site-maintenance">site maintenance</a> function for taking your site temporarily off-line.
uk: основні налаштування для сайту, включаючи <a href="@date-settings">налаштування дати і часу</a>, <a href="@file-system">налаштування файлової системи</a>, <a href = "@ clean-url">підтримки чистих URL</a>, <a href="@site-info">назва сайту та інша інформація</a>, і функція <a href="@site-maintenance"> обслуговування сайту</a> для тимчасового переводу сайту в автономний режим.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-підручника <a href="@system">Модуль Система</a>

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
uk: Ласкаво просимо до розділу адміністрування. Тут Ви можете контролювати функціонування сайту.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
uk: Ця сторінка показує всі доступні адміністративні завдання для кожного модуля.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
uk: Вкажіть, які теми будуть доступні для ваших користувачів, і виберете тему за замовчуванням. Для налаштування глобальних налаштувань всіх тем, натисніть вище кнопку "Налаштування". Ви також можете налаштувати певну тему, натиснувши "Налаштування" для даної теми. Зверніть увагу різні теми можуть мати різні області для відображення вмісту і для того щоб забезпечити правильність відображення радимо вам активувати лише одну тему.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
uk: Для зміни зовнішнього вигляду Вашого сайту, доступно <a href="@themes"> додаткових тем.</a>

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
uk: Ці параметри керують налаштуваннями відображення теми <code>%template</code>. Ці налаштування будуть застосовані, коли сайт використовує цю тему. Натискання кнопки "Скинути до початкових",  приведе до застосування для цієї теми <a href="%global">глобальних налаштуваннь</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
uk: Ці опції визначають стандартні налаштування відображення всього сайту в усіх темах. Ці налаштування будуть застосовані, якщо вони не перевизначені в певній темі.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
uk: Модулі - це плагіни, що розширюють базову функціональність ядра Drupal. Увімкнути модулі можна поставивши позначку <em>Ввімкнено</em> навпроти відповідного модуля, та клацнувши на кнопці <em>Зберегти конфігурацію</em>. Як тільки нові модулі ввімкнено, можуть бути доступними  відповідні нові <a href="@permissions">дозволи</a>. Для зменшення навантаження на сервер, модулі з ввімкненим селектором <em>Обмежувач</em>  тимчасово будуть вимкнені під час великих навантажень на сервер. (Селектор <em>Обмежувач</em> доступний лише коли увімкнено відповідний модуль Обмежувач .)

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
uk: Функціонал авторегулятора має бути увімкнений на сторінці <a href="@throttle">конфігурація регулятора</a> після вмикання модуля throttle.

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
uk: Дуже важливо, щоб <a href="@update-php">update.php</a> був запущений адміністратором кожного разу, якщо будь-який модуль оновлюється до нової версії. Зробіть це обов'язково після оновлення, просто клікнувши на зазначену посилку, та виконайте послідовно всі необхідні дії.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
uk: Ви можете виконувати адміністративні завдання відповідно до первного модуля, користуючись <a href="@by-module">сторінкою адміністрування за модулем</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
uk: Для розширення функціональності Вашого сайту, є велика кількість <a href="@modules">вільно розповсюджуваних модулів</a>.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
uk: Процес деінсталяції видалить всі дані з таблиць, що мають відношення до обраного модуляю. Для деінсталяції модуля спершу Ви повинні відключити його. Не всім модулям потрібно здійснювати деінсталяцію.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
uk: Блок <em>Виконано на Drupal</em> являє собою необов'язкове посилання на домашню сторінку проекту Drupal. Хоча обов'язкової вимоги про додавання цього посилання на сайт не надається, його можна використати для підтримки проекту Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
uk: Тут можна знайти короткий огляд параметрів сайту і також проблем, що виникли з системою. Це може стати в нагоді для копіювання і вставки цієї інформації в запити підтримки, що написані на форумах підтримки Drupal.org і в чергах помилок проекту.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
uk: Вибір іншої теми змінить вигляд і поведінку сайту.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
uk: Виберіть Ваш поточний місцевий час. Дати і час на всьому сайті будуть відображатись відповідно до цього часового поясу.

en: Powered by Drupal
uk: Виконано на Drupal

en: Badge color
uk: Колір значка

en: Badge size
uk: Розмір значка

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
uk: Повідомлення для показу користувачеві. Ви можете використовувати наступні змінні: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Не всі змінні можуть бути доступні в будь-яких контекстах.

en: Powered by Drupal, an open source content management system
uk: Побудовано на Drupal, системі керування вмістом з відкритим вихідним кодом.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
uk: Неможливо видалити тимчасовий файл "%path" під час прибирання сміття

en: Cannot use %author token in this context.
uk: Не можу використовувати лексему %author у цьому контексті.

en: access site reports
uk: доступ до звітів сайту

en: select different theme
uk: вибрати іншу тему

en: administer files
uk: адміністрування файлів

en: Compact mode
uk: Стислий режим

en: By task
uk: За завданням

en: Settings for how your administrative pages should look.
uk: Налаштування оформлення сторінок адміністрування.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
uk: Настроює, яку тему дизайну використовує сайт, або надає право вибору користувачам.

en: Select the default theme.
uk: Вибрати стандартну тему.

en: Enable or disable add-on modules for your site.
uk: Увімкнути або вимкнути додаткові модулі для сайту.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
uk: Змінює базову інформацію сайту, таку як назва сайту, слоган, e-mail адреса, місія, головна сторінка і т.д.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
uk: Контролює поведінку Друпалу з помилками, включно із помилками 403/404 та звітуванням помилок PHP.

en: Logging and alerts
uk: Журнали та сповіщення

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
uk: Налаштування журналу і модулів повідомлень. Різні модулі можуть перенаправляти системні події Друпала до різних місць, наприклад в syslog, базу даних, пошту тощо

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
uk: Налаштування Друпалу щодо збереження відвантажених файли та способу доступу до них.

en: Image toolkit
uk: Засоби обробки зображень

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
uk: Вибір засобів обробки зображень, якщо були встановлені додаткові.

en: RSS publishing
uk: Публікація RSS

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
uk: Конфігурація кількості елементів для подачі, і чи це повинні бути назви/анонси/повні-тексти.

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
uk: Вибір способу відображення дати і часу, а також системного часового поясу базово.

en: Date and time lookup
uk: Запит дати і часу

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
uk: Переведення сайту в режим обслуговування або знову в робочий режим.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
uk: Вмикання або вимикання на сайті функції чистих URL-адрес.

en: Clean URL check
uk: Перевірка на чисті URL-адреси

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
uk: Отримання звіту про роботу сайту та усі виявлені проблеми.

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
uk: Зберігає інформацію про пакети (процесах, оброблюваних за допомогою декількох HTTP запитів).

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
uk: Встановлений PHP застарілий. Для роботи Drupal потрібно як мінімум PHP версії %version.

en: PHP register globals
uk: параметр PHP register globals

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
uk: Увімкнено <em>register_globals</em>. Друпал потребує вимкнення даної директиви. Ваш вебсайт може бути послабленим в безпеці, якщо увімкнено <em>register_globals</em>. Документація PHP описує <a href="http://php.net/configuration.changes">процедуру зміни параметрів конфігурації</a>.

en: Enabled ('@value')
uk: Увімкнено ('@value')

en: PHP memory limit
uk: Обмеження пам’яті PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу встановлення забезпечте збільшення обмеження пам’яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу оновлення забезпечте збільшення обмеження пам'яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: Залежно від конфігурації Друпал може працювати з обмеженням пам’яті PHP рівним %memory_limit. Однак, рекомендовано встановити обмеження пам’яті PHP %memory_minimum_limit або вище, особливо якщо на сайті використовуються власні та внесені модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшіть обмеження пам’яті шляхом редагування параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажте свій веб-сервер (або зверніться про допомогу до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: За допомогою щодо збільшення обмеження пам’яті PHP зверніться до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@url">Вимоги Друпал</a> для додаткової інформації

en: Not protected
uk: Не захищено

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
uk: Файл %file не захищений від змін і становить загрозу безпеці. Необхідно встановити заборону на запис у файл.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@cron-handbook">налаштовування завдань крон</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: Планувальник не запущено. Відвідайте <a href="@status">сторінку звітів</a> для додаткової інформації

en: Cron has not run.
uk: Планувальник не запущений

en: Cron has not run recently.
uk: Крон нещодавно не запускався.

en: Cron maintenance tasks
uk: Завдання крону з обслуговування

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
uk: Можливо <a href="@cron">запустити крон вручну</a>.

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory не доступний для запису.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
uk: Необхідно встановити правильний каталог на сторінці <a href="@admin-file-system">Налаштування файлової системи</a> або встановити для поточного каталогу права, що дозволяють запис.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually, or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, please see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Помилка автоматичної спроби створення теки, можливо через проблеми доступа. Для продовження встановлення, або створюйте теку і змінюте права вручну, або надайте можливість програмі встановлення зробити це автоматично. Для додаткової інформації, прохання перечитати файл INSTALL.txt в кореневій папці Друпал, або переглянути <a href="@handbook_url">довідник</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>загальнодоступний</em> метод завантаження)

en: Writable (<em>private</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>приватний</em> метод завантаження)

en: Database updates
uk: Оновлення бази даних

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
uk: Деякі модулі для встановлення потребують оновлення бази даних. Необхідно негайно запустити <a href="@update">сценарій оновлення бази даних</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
uk: Сценарій update.php доступний навіть анонімному користувачеві, що є ризиком безпеки. Необхідно змінити значення $update_free_access в файлі  settings.php на FALSE

en: Access to update.php
uk: Доступ до update.php

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
uk: Повідомлення про оновлення не увімкнено. <strong>Дуже рекомендовано</strong> ввімкнути модуль оновлення на <a href="@module">сторінці керування модулями</a> для можливості бути в курсі останніх змін і заплаток безпеки. Для додаткової інформації читайте <a href="@update">сторінку статусу оновлень</a> довідника

en: Handles general site configuration for administrators.
uk: Керує загальною конфігурацією сайту для адміністраторів.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
uk: Назва цього словника, наприклад <em>"Позначки"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
uk: Пояснення, як користувач має обирати записи зі словника, наприклад <em>"Введіть одне або декілька слів, розмежених комою"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
uk: Оберіть типи матеріалу для категоризації за допомогою цього словника.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
uk: Позначки це вільний список розділених комою слів або фраз, які лишають користувачі, коли зберігають власні повідомлення.

en: Allows posts to have more than one term from this vocabulary (always true for tags).
uk: Ця опція дозволяє користувачам залишати або обирати декілька записів із словника (опція завжди дійсна, якщо обрано "Позначки").

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
uk: Принаймні один запис зі словника повинен бути обраним, аби створити публікацію.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
uk: Словники відображаються у порядку збільшення ваги.

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: Add term to %vocabulary
uk: Додати термін до словника %vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
uk: Опис терміна, що буде відображатись на сторінках таксономії/термінів та у RSS-потоках.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
uk: Синоніми цього терміна, по одному на рядок.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
uk: Терміни відображуються в порядку збільшення ваги.

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: Set multiple term parents?
uk: Включити множинне спадкування термінів?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
uk: Додавання множинних батьків до терміна змусить словник %vocabulary шукати множинних батьків для кожного терміна. Оскільки множинні батьки не підтримують функцію перетаскування, ця функція буде відключена, навіть якщо Ви її включите. Якщо Ви віддасте перевагу мати множинних батьків, то зможете настроїти батьків тільки використовуючи форму редагування терміна.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
uk: Ви можете знову включити можливість перетаскуванню в інтерфейсі в будь-який час, скоротивши множинних батьків до одиночного батька для термінів у цьому словнику.

en: Set multiple parents
uk: Установити множинних батьків

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути словник %title до сортування за абеткою?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
uk: Скидання словника приведе до скасування всіх власних сортувань і відсортує пункти за абеткою.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Скинути словник %name до сортування за абеткою.

en: Auto-throttle on anonymous users
uk: Автообмежувач анонімних користувачів

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
uk: Обмежувач перевантаження може бути автоматично вмикатися, коли число анонімних користувачів, які зараз відвідують сайт перевищує заданий поріг. Наприклад, щоб запустити обмеження, коли сайт має 250 анонімних користувачів онлайн одночасно, введіть в цьому полі "250". Залиште це значення порожнім або вкажіть "0", якщо ви не хочете, щоб автоматично обмежувати анонімних користувачів. Перевірити поточну кількість анонімних користувачів можна за допомогою блоку "Хто на сайті".

en: Auto-throttle on authenticated users
uk: Автообмежувач для зареєстрованих користувачів.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
uk: Обмежувач перевантаження може бути автоматично вмикатися, коли число авторизованих користувачів, які зараз відвідують сайт перевищує заданий поріг. Наприклад, щоб запустити обмеження, коли сайт має 50 зареєстрованих користувачів онлайн одночасно, введіть в цьому полі "50". Залиште це значення порожнім або вкажіть "0", якщо ви не хочете, щоб автоматично обмежувати авторизованих користувачів. Перевірити поточну кількість авторизованих користувачів можна за допомогою блоку "Хто на сайті".

en: Auto-throttle probability limiter
uk: Імовірнісний обмежник автообмежувача

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
uk: Імовірнісний обмежник автообмежувача є ефективним механізмом для статистичного зменшення надмірного навантаження на авторегулятор. Обмежник виражається у відсотках від переглянутих сторінок, так що, наприклад, якщо встановлене значення 10%, те додаткові запити до бази даних для оновлення статусу регулятора будуть посилати тільки при кожному десятому перегляді сторінки. Це значення повинне бути тем нижче, чим більш завантажений ваш сайт.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
uk: "%value" не є прийнятним значенням автообмежувача. Будь-ласка, введіть позитивне числове значення.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
uk: Модуль обмежувач здійснює контроль за перевищенням навантаження, використовуючи механізм автоматичного виявлення зростання вхідного трафіку. Якщо на ваш сайт був посилається популярний веб-сайт або сайт знаходиться під атакою "Відмова в обслуговуванні" (DoS-атака), то ваш сервер може виявитися перевантаженим. Цей модуль надає механізм контролю для автоматичного обчислення приросту трафіку. Цей механізм використовується іншими модулями Drupal для автоматичної оптимізації їх продуктивності, тимчасово вимикаючи частину їх функціоналу, яка сильно навантажує процесор. Наприклад, в модулі обмежувач можна обрати вимкнення ресурсо-навантажуючих блоків або код в темі сайту, що тимчасово вимикає зображення користуваяів в дописах.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
uk: Обмежувач перезавантаження може автоматично увімкнутися, якщо число анонімних або авторизованих користувачів, що знаходяться зараз на сайті, перевищує визначене значення.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн пілдручник для <a href="@throttle">модуля Обмежувача</a>.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
uk: Модуль обмежувач здійснює контроль за перевищенням навантаження, використовуючи механізм автоматичного виявлення зростання вхідного трафіку. Якщо на ваш сайт був посилається популярний веб-сайт або сайт знаходиться під атакою "Відмова в обслуговуванні" (DoS-атака), то ваш сервер може виявитися перевантаженим. Модуль обмежувач  використовується іншими модулями Drupal для  тимчасового вимкнення частину їх функціоналу, яка сильно навантажує процесор, і збільшення швидкодії

en: throttle
uk: обмежувач

en: Throttle: %message
uk: Обмежувач: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
uk[0]: %count користувач на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[1]: %count користувача на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[2]: %count користувачів на сайті; обмежувач ввімкнено.

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
uk[0]: @count гість на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[1]: @count гостя на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[2]: @count гостей на сайті; обмежувач ввімкнено.

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
uk[0]: @count гість на сайті, обмежувач вимкнено
uk[1]: @count гостя на сайті; обмежувач вимкнено
uk[2]: @count гостей на сайті; обмежувач вимкнено

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
uk: Керування тим, як сайт скорочує показ свого вмісту під час сильного навантаження.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
uk: Керує механізмом автообмеження, для контролю за перевантаженнями сайту.

en: The tracker module displays the most recently added or updated content on your site, and provides user-level tracking to follow the contributions of particular authors.
uk: Модуль трекера відображає самі останні додані або оновлені матеріали Вашого сайту і надає можливість відслідковування на користувацбкому рівні вклад окремих авторів.

en: The <em>Recent posts</em> page is available via a link in the navigation menu block and displays new and recently-updated content (including the content type, the title, the author's name, number of comments, and time of last update) in reverse chronological order. Posts are marked updated when changes occur in the text, or when new comments are added. To use the tracker module to follow a specific user's contributions, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
uk: Сторінка <em>Останні матеріали</em> доступна через посилання в блоці меню навіґації і відображає новий та нещодавно доданий матеріал (включаючи тип, тему, ім'я автора, кількість коментарів і час останнього оновлення) в зворотньому хронологічному порядку. Матеріали помічаються оновлекними, коли зміни вносяться в текст або коли додаються нові коментарі. Для використання модуля відстежування специфічних вкладів користувачів, обирайте закладку <em>Відслідкувати</em> на сторінці профіля користувача.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться статтю онлайн посібники про <a href="@tracker">модуль Tracker</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
uk: Модуль Переклад вмісту (Content translation) надає можливість створити переклад матеріалу на різні мови. Разом з модулем <a href="@locale">Локалізації (Locale)</a> (що керує увімкненням мов і забезпечує переклад інтерфейсу сайту), модуль Переклад вмісту є основним модулем для створення і збереження перекладених матеріалів сайту.

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
uk: Конфігурування перекладу вмісту й типи вмісту, що підтримують переклад:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
uk: Надайте право доступу до <em>перекладу матеріалу</em> відповідним ролям користувачів на<a href="@permissions">Сторінці налаштування прав доступу</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
uk: Додати та активувати необхідні мови можливо на <a href="@languages">сторінці конфігурації мов</a>.

en: Determine which <a href="@content-types">content types</a> should support translation features. To enable translation support for a content type, edit the type and at the <em>Multilingual support</em> drop down, select <em>Enabled, with translation</em>. (<em>Multilingual support</em> is located within <em>Workflow settings</em>.) Be sure to save each content type after enabling multilingual support.
uk: Визначте, які <a href="@content-types">типи матеріалів</a> будуть підтримувати можливість перекладу. Для увімкнення підтримки перекладу того чи іншого типу матеріалів, відредагуйте цей тип, і у спадному списку <em>Підтримка багатомовності</em> виберіть <em>Увімкнено, з перекладом</em>. (Список <em>Підтримка багатомовності</em> розташоване всередині <em>Налаштування виконуваних процесів</ em>). Переконайтеся, що після увімкнення багатомовної підтримки ви зберегли всі типи матеріалів.

en: Working with translation-enabled content types:
uk: Робота з підтримуючими переклад типами вмісту:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
uk: Використовуйте спадний список <em>Мова</em>, щоб вибрати потрібну мову при створенні або редагуванні дописів.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
uk: Надавайте новий або відредагуйте поточний переклад для існуючих повідомлень через вкладку <em>Переклад</em>. Ця вкладка, видима тільки при перегляді повідомлення як користувача із правом доступу до функції <em>перевести матеріал</em>, дозволяє додати або відредагувати переклад, використовуючи спеціальну форму для редагування, у якій відображається також перекладний матеріал.

en: Update translations as needed, so that they accurately reflect changes in the content of the original post. The translation status flag provides a simple method for tracking outdated translations. After editing a post, for example, select the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark all of its translations as outdated and in need of revision. Individual translations may be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
uk: Обновляйте переклади при необхідності, так, щоб вони точно відображали зміни у матеріалі оригінального повідомлення. Прапорець стану перекладу є простим методом перевірки того, не чи застарів переклад. Після редагування повідомлення, наприклад, виберіть опцію <em>Відзначити переклади як застарілі</em>, щоб позначити всі його переклади як застарілі й потребуючі редагування. Окремі переклади можуть бути відзначені для редагування вибором опції <em>Цей переклад потребує відновлення</em> на формі редагування перекладів.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
uk: The <a href="@content-node">Адміністративна сторінка керування вмістом</a> відображає мову кожного допису, а також дозволяє фільтрувати за мовою чи станом перекладу.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
uk: Аби користувачі мали можливість обирати мову, використовуйте <a href="@blocks">блок перемикання мови</a>, що надається модулем locale module. За можливістю, інтерфейс сайту і матеріали можуть бути представлені у обраній мові.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@translation">модуля Translation</a>.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
uk: Керування перекладами окремих матеріалів здійснюється через набори перекладів. Кожен набір перекладів містить в собі вихідний допис і довільну кількість перекладів на будь-яку з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Всі переклади відстежуються щодо їх актуальності чи застарілості залежно від кількісної зміни вихідного допису.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути багатомовну підтримку для цього типу матеріала. Якщо увімкнено, до форми редагування буде додане поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Також для цього типу матеріалу можна увімкнути переклад, що дозволить додати перекладений матеріал в увімкнених мовах. Якщо вимкнено, нові дописи будуть збережені у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на існуючі матеріали.

en: Translation settings
uk: Параметри перекладу

en: Flag translations as outdated
uk: Позначити переклад як застарілий

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
uk: Якщо внесено істотну зміну, що вимагає оновлення перекладу, то можна позначити всі переклади цього допису як застарілі. Це не змінить жодної іншої властивості тих дописів, наприклад параметрів публікації.

en: This translation needs to be updated
uk: Даний переклад потребує оновлення

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
uk: Якщо ця опція позначена, то даний переклад потребує оновлення, тому що вихідне повідомлення змінилося. Зніміть відмітку, якщо переклад синхронізовано.

en: translate content
uk: перекласти вміст

en: Content translation
uk: Переклад матеріалу

en: Allows content to be translated into different languages.
uk: Дозволяє переклад матеріалу на різні мови.

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Нижче Ви можете назначити дію, що буде виконуватись під час кожного <a href="@cron">запуску планувальника завдань</a>.

en: Failed to fetch available update data
uk: Не вдалось одержати доступні оновлені дані

en: Unknown release date
uk: Невідома дата випуску

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
uk: Спроба одержати інформацію про всі доступні нові версії та оновлення.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
uk: Неможливо завантажити жодну інформацію щодо доступності нових версій та оновлень

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
uk: Оберіть частоту автоматичних перевірок наявності нових випусків наразі встановлених модулів та тем.

en: E-mail notification threshold
uk: Рівень сповіщень електронною поштою

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
uk: Можна надсилати повідомлення тільки в разі оновлень, пов'язаних з безпекою, чи повідомляти про всі нові версії. Якщо з'являються оновлення ядра Друпал чи будь-яких встановлених модулів або тем, повідомлення про це завжди буде надруковане на сторінці <a href="@status_report">Звіт про стан</a>, а також, якщо це оновлення пов'язане з безпекою, як повідомлення про помилку на сторінках адміністрування.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
uk: Тут можна знайти інформацію про доступні оновлення для встановлених модулів та тем оформлення. Зверніть увагу, що кожен модуль або тема є частиною "проекту", який може мати (а може й не мати) таку ж назву, та може містити в собі декілька модулів або тем.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
uk: Для розширення функціональності або зміни зовнішнього вигляду Вашого сайту, є багато вільно розповсюджуваних <a href="@modules">модулів</a> та <a href="@themes">тем оформлення</a>.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
uk: Продивиться сторінку <a href="@available_updates">доступних оновлень</a> для одержання інформації про те, що деякі проінстальовані модулі або теми оформлення були оновлені.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
uk: Модуль статусу оновленб періодично перевіряє наявність нових версій програмного забезпечення Вашого сайту (модулі та теми включно) і повідомляє Вам про це.

en: The <a href="@update-report">report of available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for update checking frequency and notifications at the <a href="@update-settings">Update status module settings page</a>.
uk: The <a href="@update-report">Звіт про доступні оновлення</a> повідомить Вам, коли нові версії будуть доступні для завантаження. Ви можете налаштувати параметри частоти оновлень і повідомлень про них на сторінці <a href="@update-settings">Статусу оновлень</a>.

en: Please note that in order to provide this information, anonymous usage statistics are sent to drupal.org. If desired, you may disable the Update status module from the <a href="@modules">module administration page</a>.
uk: Врахуйте, що для надання цієї інформації, анонімна статистика використання відправляється drupal.org. Якщо Ви проти - вимкніть даний модуль на сторінці <a href="@modules">адміністрування модулів</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
uk: Для додаткової інформації, читайте довідник для <a href="@update">Модуля статусу оновлень</a>.

en: Module and theme update status
uk: Стан оновлень модулів та тем

en: No information is available about potential new releases for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
uk: Відсутня інформація про можливі нові релізи для встановлених зараз модулів та тем. Для перевірки на оновлення, Вам мабудь треба <a href="@run_cron">запустити "крон"</a> або ж ви можете <a href="@check_manually">перевірити оновлення вручну</a>. Зважайте на те, що перевірка доступних оновлень може зайняти певний час, тож будьте уважні.

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З'явилися оновлення безпеки для одного або кількох модулів або тем. Для забезпечення безпеки сервера потрібно негайно оновитися!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З'явилися оновлення для одного або декількох модулів або тем. Для забезпечення повноцінного функціонування сайту, бажано якнайшвидше оновитися.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
uk: Отримання звіту про доступність оновлень для встановлених модулів та тем.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
uk: Перевірка статусу доступних оновлень для Drupal та встановлених модулів і тем оформлення.

en: Display attached files when viewing a post.
uk: Показувати вкладення при перегляді повідомлення.

en: The upload module allows users to upload files to the site. The ability to upload files is important for members of a community who want to share work. It is also useful to administrators who want to keep uploaded files connected to posts.
uk: Модуль завантаження дозволяє користувачам завантажувати файли в на сайт. Ця можливість корисна для членів співтовариства, які прагли б організувати спільну роботу. Це зручно також для адміністраторів, щоб прикріплювати завантажені файли до сторінки або матеріалу.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
uk: Користувачі з дозволом відвантаження файлів можуть відвантажувати вкладення до повідомлень. Відвантаження можуть бути увімкнені для певних типів матеріалів на сторінці налаштування типів матеріалів. Кожна роль може бути налаштована індивідуально, щоб обмежити або контролювати розмір відвантажуваних файлів, або максимальний розмір зображень.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@upload">модуля Upload</a>.

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
uk: Користувачі з <a href="@permissions">правом завантаження на сайт</a> можуть відвантажити  прикріплені файли. Користувачі з <a href="@permissions"> правом перегляду відвантажених файлів</a> можуть переглянути відвантажені прикріплення до файлів. Ви можете обирати, які типи дописів можуть містити прикріплені файли на сторінці <a href="@types">налаштування типів наповнення сайту</a>.

en: File uploads
uk: Відвантаження файлів

en: Control how files may be attached to content.
uk: Визначте, як файли долучаються до матеріалів.

en: Allows users to upload and attach files to content.
uk: Дозволяє користувачам завантажувати на сайт і приєднувати файли до матеріалів сайту.

en: User registration settings
uk: Налаштування реєстрації користувача

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи, але вимагається підтвердження адміністратора.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
uk: Вимагати підтвердження електронною поштою, коли відвідувач створює обліковий запис

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
uk: Якщо позначено цей пункт, нові користувачі будуть зобов'язані підтверджувати правильність вказаної адреси електронної пошти  перш ніж отримати можливість входу на сайт. Пароль для них генерується сайтом. Коли пункт не позначено, користувачі зможуть входити на сайт одразу після реєстрації, а також зможуть встановлювати собі власний пароль підчас реєстрації.

en: User registration guidelines
uk: Вказівки щодо реєстрації користувачів

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображується зверху реєстраційної форми для допомоги користувачам у заповненні реєстраційних даних.

en: Drupal sends emails whenever new users register on your site, and optionally, may also notify users after other account actions. Using a simple set of content templates, notification e-mails can be customized to fit the specific needs of your site.
uk: Друпал надсилає електронну пошту щоразу коли новий користувач реєструється на сайті, та опціонально може повідомляти користувачів щодо інших дій над їх обліковими записами. За допомогою простенького набору зразків, повідомлення електронною поштою можуть прийняти вигляд, необхідний для потреб Вашого сайту.

en: Welcome, new user created by administrator
uk: Привітальний лист (користувач створений адміністратором)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Настроювання тексту привітального листа, який висилається  новим користувачам, чиї записи створив адміністратор.

en: Welcome, no approval required
uk: Привітальний лист (підтвердження адміністратора не потрібно)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо не потрібне підтвердження адміністратора.

en: Welcome, awaiting administrator approval
uk: Привітальний лист (необхідне підтвердження адміністратора)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо потрібне підтвердження адміністратора.

en: Password recovery email
uk: Лист про відновлення паролю

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті нового пароля.

en: Account activation email
uk: Лист про активацію облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачам після активації облікового запису (коли адміністратор активує обліковий запис користувача, який уже зареєстрований на сайті, де потрібне підтвердження адміністратора).

en: Notify user when account is activated.
uk: Сповістити користувача про активацію облікового запису.

en: Account blocked email
uk: Лист про блокування облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при блокуванні його облікового запису.

en: Notify user when account is blocked.
uk: Сповістити користувача про блокування облікового запису.

en: Account deleted email
uk: Лист про видалення облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при видаленні його облікового запису.

en: Notify user when account is deleted.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис вилучений.

en: Signature support
uk: Підтримка підписів

en: Picture support
uk: Підтримка зображень

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
uk: Підкаталог каталогу %dir, у якому будуть зберігатися зображення користувачів.

en: Picture maximum dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
uk: Максимальні розміри зображення в пікселях.

en: Picture maximum file size
uk: Максимальний розмір файла зображення

en: Maximum file size for pictures, in kB.
uk: Максимальний розмір зображень, в кБ.

en: Picture guidelines
uk: Вказівки щодо зображень

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображається у формі відвантаження зображення додатково до стандартних підказок. Його можна використати для допомоги або інструкцій користувачам.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
uk: Назва для цієї ролі. Наприклад: "модератор", "редакційна колегія", "архітектор сайту".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
uk: Роль з назвою %name вже існує. Виберіть іншу назву для ролі.

en: The role has been renamed.
uk: Роль перейменовано.

en: The role has been deleted.
uk: Роль була успішно видалена.

en: Matches any number of characters, even zero characters
uk: Збіг з будь-якою кількістю символів (навіть нульовою)

en: Matches exactly one character.
uk: Збіг з точністю до одного символу.

en: The access rule has been saved.
uk: Правило доступу збережено.

en: The access rule has been added.
uk: Правило доступу додано.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
uk: Значення не введено. Будь ласка, введіть тестовий рядок і спробуйте знову.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
uk: Введіть ім'я користувача для перевірки, дозволено воно чи ні.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
uk: Введіть адресу електронної пошти дя перевірки, дозволена вона чи ні.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
uk: Ввести назву хоста або IP-адресу, щоб перевірити чи дозволена вона.

en: Check hostname
uk: Перевірити назву хоста

en: The username %name is not allowed.
uk: Ім’я користувача %name не дозволено.

en: The username %name is allowed.
uk: Ім'я користувача %name дозволене.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
uk: Адреса електронної пошти %mail не дозволена.

en: The e-mail address %mail is allowed.
uk: Адреса електронної пошти %mail дозволена.

en: The hostname %host is not allowed.
uk: Хост %host не дозволено.

en: The hostname %host is allowed.
uk: Хост %host дозволено.

en: There are currently no access rules.
uk: Жодних правил доступу у даний час немає.

en: E-mail new password
uk: Надіслати новий пароль електронною поштою

en: %name is not allowed to request a new password.
uk: %name  не дозволений запит нового пароля.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
uk: Вибачте, %name не розпізнане як ім'я користувача або e-mail адреса.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції вислані за вашою адресою електронної пошти.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити обліковий запис %name?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
uk: Усі повідомлення цього користувача будуть вважатися анонімними. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: %name has been deleted.
uk: %name було видалено.

en: You must enter a username.
uk: Необхідно ввести ім’я користувача.

en: The username cannot begin with a space.
uk: Ім’я користувача не може починатися з пробілу.

en: The username cannot end with a space.
uk: Ім’я користувача не може завершуватися пробілом.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
uk: Ім'я користувача не може містити декілька пробілів поспіль.

en: The username contains an illegal character.
uk: Ім’я користувача містить неприпустимий символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
uk: Ім’я користувача %name надто довге; воно не повинно перевищувати %max символів.

en: You must enter an e-mail address.
uk: Необхідно ввести адресу електронної пошти.

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: User list length
uk: Довжина переліку користувачів

en: Online users
uk: Користувачі на сайті

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
uk: Ім'я %name зареєстроване з використанням зарезервованого e-mail адреси й тому вхід неможливий.

en: Signature settings
uk: Налаштування підпису

en: The signature input format has been set to a format you don't have access to. It will be changed to a format you have access to when you save this page.
uk: Формат введення підпису було встановлено у формат, до якого ви не маєте доступу. Його буде змінено у формат, до якого є доступ під час збереження сторінки.

en: Delete picture
uk: Видалити зображення

en: Check this box to delete your current picture.
uk: Позначте цей пункт для видалення вашого теперішнього зображення.

en: An administrator created an account for you at !site
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті !site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
uk: !username,
    
    Адміністратор сайту !site створив для вас запис. Ви можете увійти на сайт !login_uri використовуючи наступні ім'я та пароль:
    
    ім'я користувача: !username
    пароль: !password
    
    Також ви можете увійти, натиснувши на наступне посилання  чи скопіювавши його у адресну стрічку вашого браузера:
    
    !login_url
    
    Це одноразовий вхід, його можна використати лише один раз. Після входу на сайт вас буде перенаправлено на !edit_uri, де ви зможете змінити свій пароль.
    
    
    -- !site team

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
uk: Облікові дані користувача !username на сайті !site (в очікуванні рішення адміна)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
uk: !username, дякуємо Вам за реєстрацію на сайті !site. 
    Ваш запит на реєстрацію зараз очікує розгляду. Як тільки буде надано дозвіл, Ви отримаєте ще одного листа, що містить інформацію про порядок входу на сайт, зміну Вашого пароля та інші подробиці.
    
    -- 
    Адміністрація сайту !site

en: Replacement login information for !username at !site
uk: Зміна облікового запису користувача !username на сайті !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
uk: !username,
    
    На !site було прохання змінити пароль для вашого рахунку.
    
    Зараз ви можете залогуватися на !uri_brief, перейшовши за цим лінком або скопіювавши його у свій браузер:
    
    !login_url
    
    Це тимчасовий логін, який можна використати лише один раз. Він перестає бути дійсним через один день, і нічого не трапиться, якщо його не використати.
    
    Після того, як ви залогуєтеся, вас перенаправить на !edit_uri, щоб ви змогли змінити свій пароль.

en: Account details for !username at !site (approved)
uk: Деталі облікового запису для !username на !site (приймається)

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
uk: !username, 
    
    Ваш обліковий запис на !site було активовано. 
    
    Тепер Ви маєте можливість увійти на сайт, натиснувши на це посилання або скопіювавши його до поля адреси Вашого веб-браузера: 
    
    !login_url 
    
    Це одноразовий вхід на сайт, тож одразу після відвідування сайту Ви будете перенаправлені на сторінку !edit_uri , де є можливість змінити власний пароль. 
    
    Після зміни паролю Ви матимете можливість в подальшому заходити на сайт !login_uri користуючись Вашим обліковим записом: 
    
    !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
uk: Деталі облікового запису для !username для !site (заблоковані)

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
uk: !username, Ваш обліковий запис на !site було заблоковано.

en: Account details for !username at !site (deleted)
uk: Деталі аккаунта для !username для !site (вилучені)

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
uk: !username, Ваш обліковий запис на !site було видалено.

en: Unblock the selected users
uk: Розблокувати позначених користувачів

en: Block the selected users
uk: Заблокувати позначених користувачів

en: Delete the selected users
uk: Видалити позначених користувачів

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
uk: Модуль User (Користувач) дозволяє реєструватися на сайті і керувати обліковими записами. Реєстрація на сайті, дозволяє зв'язати матеріали, що додаються користувачем з його членством, а також розподіляти різноманітні права користувачів на основі ролей. Ролі дозволяють створювати набори прав, які ви можете передавати користувачам сайту. Кожен користувач може входити в одну або декілька ролей. За замовчуванням на сайті завжди є дві ролі: <em>анонімний відвідувач</em> - користувач, що не увійшов на сайт, та  <em>зареєстрований користувач</ em> - користувач, що зареєструвався та увійшов на сайт.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
uk: Користувачі можуть використовувати своє власне ім'я або налаштовувати персональні параметри за допомогою особистої сторінки <em> Мій обліковий запис</em>. Користувачі повинні увійти на сайт, вказуючи своє локальне ім'я користувача та пароль або використовуючи OpenID, як необов'язкового і надійного методу входу на безліч сайтів з єдиним іменем користувача і паролем. У деяких конфігураціях користувачі також можуть авторизуватися за допомогою імені користувача і пароля з іншого Drupal-сайту або використовуючи інші механізми.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
uk: Кожному відвідувачеві вашого сайту призначається унікальний ID ( так званий session ID), який зберігатися в cookie. Цей запис не містить ніякої особистої інформації, а використовується як особистий ключ для одержання інформації з ресурсу. У користувачів повинна бути включена підтримка cookies.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@user">модуля User</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
uk: Drupal дозволяє користувачам реєструватися, заходити та виходити, супроводжувати профілі користувачів тощо. Відвідувачі сайту можуть, якщо це дозволено, не використовувати власні імена для публікацій доки вони не зареєструються.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
uk: Ця сторінка дозволяє адміністраторам власноруч зареєструвати нових користуавчів. Обов'язково потрібно ввести унікальні реєстраційне ім'я (логін) та електронну пошту (е-мейл) нового користувача.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
uk: Встановіть правила доступу для імен користувачів та адрес електронної пошти для нових <em>та</em> наявних облікових записів (для облікових записів, які вжеувійшли, не буде здійснено виходу). Якщо ім'я користувача або адреса пошти для облікового запису підпадає під правило заборони, але не правило дозволу, тоді такий обліковий запис не зможе бути створено або здійснити в нього вхід. Правило хосту діє для кожного перегляду сторінки, не лише для реєстрацій.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
uk: Права доступу дають Вам можливість контролювати те, що можуть робити користувачі на Вашому сайті. Кожна роль (визначена на <a href="@role">сторінці ролей користувачів<a href="@role">) має власний набір прав доступу. Наприклад, Ви можете надати користувачам, класифікованим як "Адміністратори", право "адмініструвати ноди", але не давати цього права звичайним, "авторизованим" користувачам. Ви можете використовувати права доступу, щоб продемонструвати нові функції привілейованим користувачам (наприклад, платним). Права доступу також дозволяють полегшити життя адміністратору великого сайту, шляхом надання адміністративних прав користувачам, яким він довіряє.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
uk: <p>Ролі дозволяють Вам здійснювати тонке налаштування безпеки та адміністрування Drupal. Роль задає список користувачів, які отримують певні привілеї згідно з <a href="@permissions">правами доступу користувачів</a>. Приклади ролей: анонімні користувачі, авторизовані користувачі, модератори, адміністратори і так далі. У цій секції ви зможете задати <em>назви ролей</em>. Для того, щоб видалити роль, натисніть "редагувати".</p><p>За замовчуванням, Drupal містить дві ролі користувачів:</p> <ul> <li>Анонімні користувачі: ця роль призначена для незареєстрованих або неавторизованих користувачів.</li>
          <li>Авторизовані користувачі: ця роль автоматично надається усім користувачам, які здійснили вхід.</li> </ul>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
uk: Введіть простий шаблон (як символ підстановки можна використати "*") для пошуку імені користувача або адреси електронної пошти. Наприклад, можна шукати "br" і Друпал може повернути  "brian", "brad", та "brenda@example.com".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
uk: Ласкаво просимо в Drupal. Зараз ви ввійшли як користувач #1, що дає вам повний контроль над вашим сайтом.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
uk: </p><p> Ваш пароль <strong>%pass</strong>. Ви можете змінити ваш пароль нижче.</p>

en: New external user: %name using module %module.
uk: Новий зовнішній користувач: %name використовуючи модуль %module.

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: administer permissions
uk: керування повноваженнями

en: administer users
uk: адмініструвати користувачів

en: access user profiles
uk: доступ до профілів користувачів

en: change own username
uk: змінити власне ім'я користувача

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
uk: Задати поведінку по замовчування для користувачів, включаючи вимоги до реєстрації, адреси електронної пошти та картинки користувачів.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
uk: Визначення доступу до функцій встановленням повноважень для ролей.

en: Edit role
uk: Редагувати роль

en: Access rules
uk: Правила доступу

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
uk: Перелічує та створює правила для заборони певних імен користувачів, адрес електронної пошти та IP адрес.

en: Check rules
uk: Перевірити правила

en: Manages the user registration and login system.
uk: Керує реєстрацією користувачів і системою входу.

en: By !author at @date
uk: Від !author в @date

en: Chameleon
uk: Хамелеон

en: Minimalist tabled theme with light colors.
uk: Мінімалістичний шаблон з світлими кольорами

en: Marvin
uk: Марвін

en: Boxy tabled theme in all grays.
uk: Табличний, квадратний шаблон в сірих тонах

en: Minnelli
uk: Мінеллі

en: Skip navigation
uk: Пропустити навігацію

en: Pushbutton
uk: Пушбаттон

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
uk: Табличний, багатоколоночний шаблон в блакитних і помаранчевих тонах

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: File name without extension
uk: Ім'я файл без розширення

en: File extension
uk: Розширення файла

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: неможливо записати .htaccess файл.  Будь ласка, створіть .htaccess файл у вашій папці %directory, який містить наступні рядки: <br /> <code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: An image thumbnail was not able to be created.
uk: Мініатюра зображення не може бути створена.

en: ALT text settings
uk: Настроювання альтернативного тексту

en: Enable user input alternate text for images.
uk: Включити користувацький альтернативний текст для зображень.

en: Title text settings
uk: Настроювання тексту заголовка

en: Enable user input title text for images.
uk: Включити користувацький текст заголовока для зображень.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
uk: Вибрати тип поля, яке буде відображатися для користувача.

en: Alternate Text
uk: Альтернативний текст

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Image linked to node
uk: Зображення, пов'язане з матеріалом

en: Image linked to file
uk: Зображення посилається на файл

en: The selected file %name could not be saved.
uk: Обраний файл %name не може бути збережений.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
uk: Каталог %directory це файл і не може бути перезаписаний.

en: filefield
uk: файлове поле

en: Could not set permissons on destination file: %file
uk: Неможливо встановити права на файл призначення: %file

en: List field
uk: Поле списку

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою прогресу

en: Throbber
uk: Тро́бер

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: The file upload failed. %upload
uk: Відвантаження файла завершилося невдачею. %upload

en: URL to file
uk: URL-адреса до файла

en: Displays a full URL to the file.
uk: Відображати повну URL-адресу до файла.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
uk: Невідновлювана помилка. Завантажуваний на сайт файл швидше за все перевищує максимальний розмір файла (@size), який підтримує цей сервер.

en: Starting upload...
uk: Початок відвантаження...

en: Uploading... (@current of @total)
uk: Передавання... (@current з @total)

en: Images must be exactly @min_size pixels
uk: Зображення повинні бути рівно @min_size пікселів

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
uk: Зображення повинні бути між @min_size пікселів і @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
uk: Зображення більше @max_size пікселів зменшуються

en: Images must be smaller than @max_size pixels
uk: Зображення повинні бути менше, чим @max_size пікселів

en: Images must be larger than @max_size pixels
uk: Зображення повинні бути більше, чим @max_size пікселів

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів, але відсутні необхідні бібліотеки. Рекомендовано встановити  <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL uploadprogress </a> (переважно) або <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів за допомогою APC RFC1867. Зазначимо, що підтримується лише одне одночасне передавання. За можливості рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL</a>.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
uk: Ваш сервер нездатний відображати прогрес відвантаження файлів. Для відображення прогресу відвантаження файлів необхідно запущене PHP з mod_php і не як FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів через APC, але його не увімкнено. Додайте у файл конфігурації php.ini <code>apc.rfc1867 = 1</code>. Як альтернативу, рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, що підтримує декілька одночасних відвантажень.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
uk: Прогрес відвантаження

en: Width of a video or image file in pixels.
uk: Ширина відео або файлу зображення в пікселях.

en: Height of a video or image file in pixels.
uk: Висота відео або файлу зображення в пікселях.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
uk: Тривалість аудіо- або відео-файла в секундах.

en: Audio format
uk: Формат аудіо

en: The audio format.
uk: Аудіо формат

en: Default (usually mm:ss)
uk: Базово (звичайно хх:сс)

en: Hours: h
uk: Годин: г

en: Minutes: mm
uk: Хвилин: хх

en: Seconds: ss
uk: Секунд: сс

en: Total seconds
uk: Всього секунд

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
uk: Записує в базу даних title, href та атрибути з яких потім компонуватиметься посилання.

en: URL, as plain text
uk: URL, як простий текст

en: @label URL
uk: URL @label

en: Styles
uk: Таблиці стилів

en: Elaboration
uk: Обґрунтування

en: Please elaborate on this relationship (how/where you met, etc)
uk: Обґрунтуйте, будь ласка, даний зв'язок ( як/де зустрілися, і т.п.)

en: Elaborations
uk: Обґрунтування

en: Requires approval
uk: Вимагає підтвердження

en: Mouse cursor
uk: Курсор мишки

en: Are you sure you want to become %name's %rel_name?
uk: Ви впевнені, що потрібно створити зв'язок %rel_name з %name?

en: This user does not exist.
uk: Користувач не існує.

en: You have sent a new %relationship_name request to this user. (!pending_requests)
uk: Ви запросили створення зв'язку %relationship_name з даним користувачем. (!pending_requests)

en: @rel_name to !requestee
uk: @rel_name до !requestee

en: @rel_name from !requester
uk: @rel_name від !requester

en: Policy
uk: Поведінка

en: Table properties
uk: Властивості таблиці

en: Hello world!
uk: Привіт, світ!

en: %name: the value may be no smaller than %min.
uk: %name: значення не повинно бути меншим ніж %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
uk: %name: значення не повинно бути більшим, ніж %max.

en: The item has been deleted.
uk: Елемент було успішно видалено.

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Comparing two revisions:
uk: Порівняти дві версії:

en: Show diffs inline for this content type
uk: Показувати різницю «поверх» матеріалу

en: Highlight changes
uk: Підсвітити зміни

en: List revisions
uk: Список версій

en: Show latest diff
uk: Останні зміни

en: Maximum file size for image uploads. When a maximum image dimensions is specified for original images the size is checked after resizing.
uk: Максимальний обсяг файлу зображення, що завантажується. Якщо задані максимальні значення довжини й ширини для оригінального зображення, обсяг файлу перевіряється після зміни розмірів.

en: Rebuild derivative images
uk: Обновити похідні зображення

en: Number of images to display
uk: Число зображень для показу

en: Select an image to upload.
uk: Виберіть зображення для завантаження

en: Files and sizes
uk: Файли й розміри

en: The image module's image directory %image_dir is missing.
uk: Каталог зображень %image_dir для модуля Image відсутній.

en: Missing temp directory.
uk: Тимчасовий каталог відсутній

en: The image module's temp directory %temp_dir is missing.
uk: Тимчасовий каталог %temp_dir для модуля Image відсутній.

en: Exists (%path).
uk: Існує (%path).

en: Image module directories
uk: Папка модуля image

en: Created new image to attach to this node. !image_link
uk: Створити нове зображення, щоб додати до цього повідомлення. !image_link

en: <strong>Note:</strong> a path begining with a <kbd>/</kbd> indicates the path is relative to the server's root, one starting without specifies a path relative to Drupal's root. I.e. <kbd>/tmp/image</kbd> would be the temp directory off the root while <kbd>tmp/image</kbd> would be inside Drupal's directory.
uk: <strong>Примітка:</strong> шлях, що починається з <kbd>/</kbd>, указує шлях щодо кореня сайту, а без слеша - щодо кореневого каталогу Drupal'а. Наприклад, <kbd>/tmp/image</kbd> - це буде папка в кореневому каталозі, а <kbd>tmp/image</kbd> - у каталозі установки Drupal'а.

en: You need to configure the import directory on the image import module's <a href='!admin-settings-import'>settings page</a>.
uk: Необхідно налаштувати каталог імпорту на <a href='!admin-settings-import'>сторінці налаштувань</a> модуля Імпорт Зображень

en: No files were found.
uk: Не знайдено жодних файлів.

en: Image size to show
uk: Якого розміру зображення показувати

en: Pick an image derivative to display.
uk: Виберіть похідне зображення для показу

en: !error
uk: помилка

en: delete any
uk: видалити будь-яке

en: edit any
uk: редагувати будь-яке

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: Tagging
uk: Установка теґів

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
uk: Кількість часу, що мине перед тим, як два анонімних голоси з одного комп'ютера вважатимуться різними. Вибір "ніколи" дозволятиме накрутки, але надасть можливість багатьом анонімним користувачам на одному комп'ютері (наприклад, відвідувачам інтернет-кафе) брати участь у голосуваннях.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
uk: Не рахувати голоси автоматично: Я використовую модуль, що керує сам результатами голосувань

en: Which node types should receive votes?
uk: Які типи матеріалів мають отримати голоси?

en: What type of votes should be generated?
uk: Які типи голосів мають бути згенеровані?

en: Fivestar style
uk: Стиль Fivestar

en: Digg style
uk: Стиль Digg

en: Reddit style
uk: Стиль Reddit

en: Delete existing votes before generating new ones.
uk: Видалити існуючих голосів перед генерацією нових.

en: Average vote
uk: Середній голос

en: Generate votes
uk: Генерація голосів

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
uk: Генерувати вказану кількість голосів на матеріалі сайту. За бажанням видалити існуючі голоси.

en: Restrict to current user
uk: Обмежити для поточного користувача

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: CTools CSS Cache
uk: Кеш CTools CSS

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
uk: Каталог кешу для CTools CSS %path неможливо створити через невірно налаштований каталог файлів. Будь ласка, впевніться, що каталог файлів налаштований належним чином та веб-сервер має повноваження на створення каталогів.

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
uk: Спеціальний кеш, що  застосовується для збереження редагованих об'єктів; він слугує для збереження стану в середовищах, де зазвичай стан не зберігається.

en: Chaos tools
uk: Інструменти Chaos

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
uk: Бібліотека корисних інструментів від Merlin of Chaos

en: Bulk export results
uk: Результати масового експорту

en: Place this in @file
uk: Помістити це у @file

en: There are no objects to be exported at this time.
uk: Немає об'єктів, які можна експортувати зараз.

en: There are no objects in your system that may be exported at this time.
uk: Цієї миті в системі відсутні об’єкти, що можуть бути експортовані

en: use bulk exporter
uk: використовувати масовий експортер

en: Bulk Exporter
uk: Масовий експортер

en: Bulk-export multiple CTools-handled data objects to code.
uk: Масово-екпортовані множинні CTools-оброблювані об’єкти даних для кодування.

en: Bulk Export
uk: Масовий експорт

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
uk: Виконує масове експортування об’єктів даних, котрі відомі під назвою інструменти Chaos.

en: @type:@subtype will not display due to missing context
uk: @type:@subtype не відображатиметься через відсутність контексту

en: No info
uk: Немає даних

en: No info available.
uk: Інформація відсутня.

en: Configure new !subtype_title
uk: Налаштувати новий підтип !subtype_title

en: All criteria must pass.
uk: Мають виконуватись всі критерії.

en: Only one criteria must pass.
uk: Має виконуватись лише один критерій.

en: Broken/missing access plugin %plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін доступу %plugin

en: Configure settings for this item.
uk: Зконфігуруйте налаштування для цього елементу.

en: Remove this item.
uk: Видалити цей елемент.

en: No criteria selected, this test will pass.
uk: Жодного критерію не обрано, цю перевірку буде пройдено.

en: Missing callback hooks.
uk: Відсутні пастки зворотнього виклику.

en: Edit criteria
uk: Редагувати критерії

en: Invalid object name.
uk: Неприпустима назва об’єкту.

en: Invalid context type
uk: Неприпустимий тип контексту

en: Display page not found or display nothing at all.
uk: Відображати "сторінку не знайдено" або взагалі нічого не відображати.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
uk: Введіть заголовок, що використовується за присутності цього аргументу. Можна використовувати заміну %KEYWORD, де ключове слово зазначено нижче.

en: Unable to delete missing item!
uk: Неможливо видалити відсутній елемент!

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: Summary of contexts
uk: Підсумок контекстів

en: Please choose which context and how you would like it converted.
uk: Будь ласка, оберіть контекст і як його необхідно перетворити.

en: , and
uk: , та

en: , or
uk: , або

en: Built in context
uk: Вбудовано в контекст

en: Keyword: %@keyword
uk: Ключове слово: %@keyword

en: From "@title"
uk: Із "@title"

en: Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу CTools CSS. Перевірте права доступу до каталогу файлів.

en: Update and return
uk: Оновити та повернутись

en: In code
uk: У коді

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Get a summary of the information about this page.
uk: Отримати коротку інформацію про дану сторінку.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цю сторінку, аби вона була доступна в системі.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цю сторінку. Дані сторінки залишаться, але сторінка не буде задіяна в системі.

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Add a new variant to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант.

en: Create variant
uk: Створити варіант

en: Import variant
uk: Імпортувати варіант

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант з коду, що експортований з іншої сторінки.

en: Reorder variants
uk: Перевпорядкувати варіанти

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
uk: Змініть пріоритет варіантів аби вибирався той, який потрібно.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
uk: Налаштуйте щойно створений варіант до того, як він фактично буде доданий до сторінки.

en: Break the lock on this page so that you can edit it.
uk: Перервіть блокування цієї сторінки аби мати змогу її редагувати.

en: Variant operations
uk: Операції з варіантом.

en: Get a summary of the information about this variant.
uk: Отримайте коротку інформацію про цей варіант.

en: Make an exact copy of this variant.
uk: Отримати точну копію цього варіанту.

en: Export this variant into code to import into another page.
uk: Експортувати цей варіант в код, аби імпортувати його в іншу сторінку.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
uk: Видалити всі зміни до цього варіанту і повернутися до версії в коді.

en: Remove this variant from the page completely.
uk: Повністю видалити цей варіант зі сторінки.

en: Activate this variant so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цей варіант, аби він був доступний в системі.

en: De-activate this variant. The data will remain but the variant will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цей варіант. Дані залишаться, але варіант не буде задіяний в системі.

en: No variants
uk: Варіанти відсутні

en: This operation trail does not exist.
uk: Цей операційний слід не існує.

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
uk: Сторінку було оновлено. Зміни не будуть зафіксовані, поки їх не збережено.

en: Unable to update changes due to lock.
uk: Неможливо оновити зміни через блокування.

en: This setting contains unsaved changes.
uk: Це налаштування містить незбережені зміни.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
uk: До цієї сторінки внесені незбережені зміни. Потрібно натиснтути "Зберегти" аби ці зміни записалися до бази даних, або "Скасувати", аби відмовитись від цих змін. Зверніть увагу, якщо ви змінили яку-небудь форму, її потрібно надіслати до збереження.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
uk: Всі очікувані зміни були скасовані, і тепер сторінку розблоковано.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту. Якщо порожній, його буде задано автоматично.

en: Variant type
uk: Тип варіанта

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
uk: Позначте необхідні додаткові можливості, які відображатимуться на формах для їх подальшого налаштовування. Навіть якщо їх не буде обрано зараз, все ще буде можливо увімкнути ці функції перед створенням нової сторінки. Якщо маєте сумніви, не ставте позначок.

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Enter the name of the new variant.
uk: Введіть назву нового варіанту.

en: Paste variant code here
uk: Вставте код варіанту в це поле

en: No variant found.
uk: Жодного варіанту не знайдено.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо отримати варіант з імпорту. Повідомлено про помилки: @errors

en: Reverting the variant will delete the variant that is in the database, reverting it to the original default variant. This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Відновлення варіанту видалить варіант, що записано в базі даних, повернувши його до оригінального базового варіанту. Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей варіант? Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This variant is currently disabled. Enabling it will make it available in your system. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі вимкнено. Якщо його увімкнути, він стане доступним в системі. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: This variant is currently enabled. Disabling it will make it unavailable in your system, and it will not be used. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі увімкнено. Якщо його вимкнути, він стане недоступним в системі, і його буде неможливо застосовувати. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: Breaking the lock on this page will <strong>discard</strong> any pending changes made by the locking user. Are you REALLY sure you want to do this?
uk: Зняття блокування цієї сторінки призведе до <strong>втрати</strong> усіх змін виконаних користувачем, який блокував сторінку. Ви ДІЙСНО бажаєте виконати цю дію?

en: The lock has been cleared and all changes discarded. You may now make changes to this page.
uk: Блокування було успішно знято і всі зміни втрачено. Тепер можна виконувати зміни над цією сторінкою.

en: Enabling this page will immediately make it available in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде увімкнена ця сторінка, вона одразу стане доступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: Disabling this page will immediately make it unavailable in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде вимкнена ця сторінка, вона одразу стане недоступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: This page has no variants and thus no output of its own.
uk: Ця сторінка не має варіантів, отже нічого не виводить.

en: Add a new variant
uk: Додати новий варіант

en: Unable to disable due to lock.
uk: Неможливо вимкнути через блокування.

en: Unable to enable due to lock.
uk: Неможливо увімкнути через блокування.

en: use page manager
uk: використовувати менеджер сторінок

en: administer page manager
uk: адмініструвати менеджер сторінок

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
uk: Додавання, редагування та видалення з системи  перезаписаних системних сторінок і сторінок, визначених користувачами.

en: Page manager
uk: Менеджер сторінок

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс та API для керування сторінками сайту.

en: Node add/edit form
uk: Форма додавання/редагування матеріалу

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for adding or edit nodes at <em>node/%node/edit</em> and <em>node/add/%node_type</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different edit forms for nodes. If no variant is selected, the default Drupal node edit will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для додавання чи редагування матеріалу за адресою <em>node/%node/edit</em> та <em>node/add/%node_type</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні форми редагування матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська форма редагування матеріалу.

en: Node being edited
uk: Матеріал, що редагується

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying nodes at <em>node/%node</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different views of nodes. If no variant is selected, the default Drupal node view will be used. This page only affects nodes viewed as pages, it will not affect nodes viewed in lists or at other locations. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at node/%node.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення матеріалів за адресою <em>node/%node</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ матеріалу. Ця сторінка лише впливає на показ матеріалів у вигляді сторінок, вона не впливає на їх показ у списках та решти місць. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою node/%node.

en: Node being viewed
uk: Матеріал, що переглядається

en: Argument settings
uk: Налаштування аргументу

en: A meaningless second page
uk: Безцільна друга сторінка

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цієї сторінки. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цієї сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за сторінка, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: Make this your site home page.
uk: Зробити головною сторінкою сайту.

en: Visible menu item
uk: Видимий пункт меню

en: Name is required.
uk: Назва є обов’язковою.

en: That name is used by another page: @page
uk: Назва вже використовується іншою сторінкою: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва сторінки має містити лише алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: That path is used by another page: @page
uk: Шлях вже використовується іншою сторінкою: @page

en: You cannot have a dynamic path element after an optional path element.
uk: Динамічний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: You cannot have a static path element after an optional path element.
uk: Статичний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
uk: Цей шлях наразі є синонімом для @alias. Система не може перезаписувати існуючі синоніми.

en: You cannot make this page your site home page if it uses % placeholders.
uk: Цю сторінку не можна зробити головною сторінкою сайту якщо в ній використовуються %-заповнювачі.

en: Duplicated argument %arg
uk: Дубльований аргумент %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: When providing a menu item as a default tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню стає базовою вкладкою, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню для тої вкладки буде батьківським. Іноді батьківський пункт вже використовується, але в інших випадках вам необхідно самостійно створити його. Шлях батьківського пункту завжди буде збігатися з шляхом вкладки без останньої частини. Тобто, якщо її шлях - <em>foo/bar/baz</em>, то батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Parent item title
uk: Заголовок батьківського пункту

en: Parent item menu
uk: Меню батьківського пункту

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
uk: Правила доступу застосовуються для перевірки доступності сторінки і видимості кожного з пунктів меню, пов’язаних з нею.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: Invalid keyword.
uk: Неприпустиме ключове слово.

en: Change context type
uk: Змінити тип контексту

en: Change argument
uk: Змінити аргумент

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Error: missing argument.
uk: Помилка: відсутній аргумент.

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: This is the title of the context used to identify it later in the administrative process. This will never be shown to a user.
uk: Це заголовок контексту, що використовується для його ідентифікації в адміністративному процесі. Він ніколи не відображується користувачеві.

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
uk: Помилка: відсутній або неприпустимий плаґін аргументу %argument.

en: Import page
uk: Імпортувати сторінку

en: Enter the name to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original name of the page.
uk: Якщо потрібно змінити назву вихідної сторінки, введіть її в це поле. Щоб використовувати оригінальну назву, залиште це поле порожнім.

en: Enter the path to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original path of the page.
uk: Якщо потрібно змінити шлях вихідної сторінки, введіть його в це поле. Щоб використовувати оригінальний шлях, залиште це поле порожнім.

en: Allow overwrite of an existing page
uk: Дозволити перезапис існуючої сторінки

en: If the name you selected already exists in the database, this page will be allowed to overwrite the existing page.
uk: Якщо сторінка з такою назвою вже існує в базі даних, імпортована сторінка її перезапише.

en: Paste page code here
uk: Вставте код сторінки в це поле

en: No handler found.
uk: Жодного обробника не знайдено.

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо імпортувати сторінку. Повідомлено про наступні помилки: @errors.

en: That page name is in use and locked by another user. You must <a href="!break">break the lock</a> on that page before proceeding, or choose a different name.
uk: Ця назва сторінки вже існує і заблокована іншим користувачем. Необхідно <a href="!break">зняти блокування</a> аби продовжити, або обрати іншу назву.

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
uk: Введіть назву нової сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form. You cannot use the same path as the original page.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти. Використовувати шлях оригінальної сторінки не можна.

en: Clone variants
uk: Клонувати варіанти

en: If checked all variants associated with the page will be cloned as well. If not checked the page will be cloned without variants.
uk: Якщо позначено, тоді всі варіанти, пов’язані з сторінкою також будуть клоновані. Якщо жодного не позначено, сторінка буде клонована без варіантів.

en: Reverting the page will delete the page that is in the database, reverting it to the original default page. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
uk: Відновлення сторінки видалить її з бази даних, і буде повернуто оригінальну базову сторінку. Всі виконані зміни будуть невідновно втрачені.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю сторінку? Видалення сторінки неможливо скасувати.

en: The page has been reverted.
uk: Сторінку було успішно відновлено.

en: Administrator created pages that have a URL path, access control and entries in the Drupal menu system.
uk: Сторінки, створені адміністратором, мають URL-шлях, контроль доступу і пункти в системі меню Друпалу.

en: Create a new page
uk: Створити нову сторінку

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
uk: Відредагуйте назву, шлях та інші основні налаштування сторінки.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
uk: Встановіть контексти для аргументів цієї сторінки.

en: Control what users can access this page.
uk: Налаштуйте користувачів, що мають доступ до цієї сторінки.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
uk: Надайте цій сторінці видимий пункт меню чи вкладку меню.

en: Make a copy of this page
uk: Зробити копію цієї сторінки

en: Export this page as code that can be imported or embedded into a module.
uk: Експортувати цю сторінку у вигляді коду, котрий можна імпортувати або вбудувати у модуль.

en: Remove all changes to this page and revert to the version in code.
uk: Видалити усі зміни до цієї сторінки і відновити її до версії у коді.

en: Remove this page from your system completely.
uk: Повністю видалити цю сторінку з системи.

en: This is your site home page.
uk: Це головна сторінка сайту.

en: This page is set to become your site home page.
uk: Цю сторінку встановлено як головну сторінку сайту.

en: Accessible only if @conditions.
uk: Доступна лише якщо @conditions.

en: This page is publicly accessible.
uk: Ця сторінка загальнодоступна.

en: No menu entry.
uk: Пункт меню відсутній.

en: Normal menu entry.
uk: Звичайний пункт меню.

en: Menu tab.
uk: Вкладка меню.

en: Default menu tab.
uk: Базова вкладка меню.

en: Title: %title.
uk: Заголовок: %title.

en: Parent title: %title.
uk: Батьківський заголовок: %title.

en: Menu block: %title.
uk: Блок меню: %title.

en: Taxonomy term template
uk: Шаблон терміна таксономії

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення термінів таксономії за адресою <em>taxonomy/term/%term</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от словник або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими відображення терміна таксономії і пов’язаних матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базове друпалівське відображення терміна таксономії. Ця сторінка лише впливає на відображення елементів за адресою taxonomy/term/%term. Деякі терміни таксономії, наприклад форуми, можуть мати інші адреси. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою taxonomy/term/%term.

en: Term(s) being viewed
uk: Термін(и), що переглядаються

en: Term being viewed
uk: Термін, що переглядається

en: Allow multiple terms on taxonomy/term/%term
uk: Дозволити декілька термінів у адресі taxonomy/term/%term

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: By default, Drupal allows multiple terms as an argument by separating them with commas or plus signs. If you set this to single, that feature will be disabled.
uk: За умовчанням, Друпал дозволяє використовувати як аргумент декілька термінів, якщо вони відокремлені комами або знаком "+". Якщо обрано опцію "Один термін", ця можливість буде вимкнена.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
uk: Додавати ієрархію першого терміна в рядок навіґації

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційний рядок будуть додані батьківські терміни таксономії.

en: Multiple terms may be used, separated by , or +.
uk: Можна використовувати декілька термінів, котрі відокремлюються , або +.

en: Only a single term may be used.
uk: Можна використовувати лише один термін.

en: Breadcrumb trail will contain taxonomy term hierarchy
uk: Рядок навіґації буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: Breadcrumb trail will not contain taxonomy term hiearchy.
uk: Рядок навіґації не буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: User profile template
uk: Шаблон профіля користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user profiles at <em>user/%user</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of user profiles. If no variant is selected, the default Drupal user view will be used. Please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at user/%user.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення профілів користувачів за адресою <em>user/%user</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от ролі або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу профілів користувачів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ профілю користувача. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою user/%user.

en: User being viewed
uk: Користувач, що переглядається

en: This page is being edited by another user and you cannot make changes to it.
uk: Ця сторінка вже редагується іншим користувачем і ви не можете внести в неї зміни.

en: This page is newly created and has not yet been saved to the database. It will not be available until you save it.
uk: Ця сторінка щойно створена і ще не записана до бази даних. Вона стане доступною після її збереження.

en: This page has been modified, but these modifications are not yet live. While modifying this page, it is locked from modification by other users.
uk: Цю сторінку було змінено, але ці зміни ще не стали чинними. Під час редагування цієї сторінки вона блокується від її редагування іншими користувачами.

en: No task handlers are defined for this task.
uk: Для цього завдання не визначено обробників завдань.

en: Variant
uk: Варіант

en: This page is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Ця сторінка наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Натисніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: User: compare
uk: Користувач: порівняти

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
uk: Порівняти двох користувачів (наприклад, користувача, що увійшов і користувача, якого переглядають)

en: First User
uk: Перший користувач

en: Second User
uk: Другий користувач

en: Grant access based on comparison of the two user contexts. For example, to grant access to a user to view their own profile, choose "logged in user" and "user being viewed" and say "grant access if equal". When they're the same, access will be granted.
uk: Надання доступу на основі порівняння контекстів двох користувачів. Наприклад, щоб дати доступ користувачеві на перегляд його власного профілю, оберіть "користувач, що увійшов" і "користувач, що переглядається" і скажіть "надати доступ, якщо дорівнює". Коли все збігатиметься, доступ буде наданий.

en: Grant access if user contexts are
uk: Надавати доступ, якщо контекст користувача

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Node: accessible
uk: Матеріал: доступність

en: Control access with built in Drupal node access test.
uk: Керування доступом за допомогою вбудованої в Друпал системи перевірки доступу до матеріалу.

en: Create nodes of the same type
uk: Створювати матеріали такого самого типу

en: Using built in Drupal node access rules, determine if the user can perform the selected operation on the node.
uk: Визначення за допомогою вбудованих в Друпал правил доступу до матеріалів того, чи може користувач виконувати з матеріалом обрані операції.

en: @user can view @node.
uk: @user може переглядати @node.

en: @user can edit @node.
uk: @user може редагувати @node.

en: @user can delete @node.
uk: @user може видаляти @node.

en: @user can create nodes of the same type as @node.
uk: @user створювати матеріали такого ж типу як і @node.

en: Node: language
uk: Матеріал: мова

en: Control access by node language.
uk: Керування доступом на основі мови матеріалу

en: Current site language
uk: Поточна мова сайту

en: Pass only if the node is in one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо матеріал на одній з обраних мов

en: @identifier is in any language
uk: @identifier на будь-якій мові

en: @identifier language is "@languages" | @identifier language is one of "@languages"
uk[0]: Мова @identifier - "@languages"
uk[1]: Мова @identifier одна з "@languages"

en: Node: type
uk: Матеріал: тип

en: Control access by node_type.
uk: Керування доступом на основі типу матеріалу

en: Only the checked node types will be valid.
uk: Тільки позначені типи матеріалі будуть дійсними.

en: @identifier is any node type
uk: @identifier належить до будь-якого типу матеріала

en: @identifier is type "@types" | @identifier type is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до типу "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з типів"@types"

en: User: permission
uk: Користувач: повноваження

en: Control access by permission string.
uk: Керування доступом на основі рядка повноважень

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this.
uk: Доступ отримають лише користувачі з вказаним повноваженням.

en: Error, unset permission
uk: Помилка, повноваження не встановлено.

en: @identifier has "@perm"
uk: @identifier має "@perm"

en: Control access through arbitrary PHP code.
uk: Керування доступом через довільний PHP-код

en: Administrative desc
uk: Адміністративний опис

en: A description for this test for administrative purposes.
uk: Опис цієї перевірки для адміністраторів.

en: Access will be granted if the following PHP code returns <code>TRUE</code>. Do not include &lt;?php ?&gt;. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site. All contexts will be available in the <em>$contexts</em> variable.
uk: Доступ надається, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong>. Не додавайте &lt;?php ?&gt;. Пам'ятайте — виконання неправильного коду PHP може порушити роботу сайту. Всі контексти будуть доступні в змінній <em>$contexts</em>.

en: You do not have sufficient permissions to edit PHP code.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для редагування PHP-коду.

en: User: role
uk: Користувач: роль

en: Control access by role.
uk: Керування доступом на основі ролі.

en: Only the checked roles will be granted access.
uk: Доступ буде наданий лише позначеним ролям.

en: @identifier can have any role
uk: @identifier може мати будь-яку роль

en: @identifier has role "@roles" | @identifier has one of "@roles"
uk[0]: @identifier має роль "@roles"
uk[1]: @identifier має одну з ролей "@roles"

en: User: language
uk: Користувач: мова

en: Control access by the language the user or site currently uses.
uk: Керування доступом на основі мови, що зараз використовується користувачем або на сайті.

en: Pass only if the current site language is one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо поточна мова сайту одна з вказаних мов.

en: Site language is any language
uk: Мова сайту будь-яка

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
uk[0]: Мова сайту — "@languages"
uk[1]: Мова сайту — одна з "@languages"

en: Taxonomy: vocabulary
uk: Таксономія: словник

en: @identifier is any vocabulary
uk: @identifier - будь-який словник

en: @identifier vocabulary is "@vids" | @identifier vocabulary is one of "@vids"
uk[0]: Словник @identifier є "@vids"
uk[1]: Словник @identifier є одним з "@vids"

en: Creates a node context from a node ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: Enter the node ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу.

en: Creates a node add form context from a node type argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу типу матеріалу

en: Creates a node edit form context from a node ID argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: A string is a minimal context that simply holds a string that can be used for some other purpose.
uk: Рядок являє собою мінімальний контекст, що утримує в собі рядок, що може бути використаний з іншою метою.

en: Enter a value for this argument
uk: Введіть значення для цього аргументу.

en: Creates a single taxonomy term from a taxonomy ID or taxonomy term name.
uk: Створює один термін таксономії з ідентифікатора таксономії або з назви терміна таксономії.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
uk: Додати ієрархію в рядок навіґації

en: Enter a taxonomy term ID.
uk: Введіть ідентифікатор терміна таксономії.

en: Enter a taxonomy term name.
uk: Введіть назву терміна таксономії.

en: Creates a group of taxonomy terms from a list of tids separated by a comma or a plus sign. In general the first term of the list will be used for panes.
uk: Створює групу термінів таксономії з списку ідентифікаторів термінів, записаних через кому або знак плюс. Загалом перший термін із списку буде використаний для областей панелі.

en: Enter a term ID or a list of term IDs separated by a + or a ,
uk: Введіть ідентифікатор терміна або список ідентифікаторів термінів, відокремлених + або ,

en: Creates a user context from a user ID argument.
uk: Створює контекст користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID of a user for this argument
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу

en: Creates a vocabulary context from a vocabulary ID argument.
uk: Створює контекст словника з аргументу ID словника.

en: Enter the vocabulary ID for this argument
uk: Введіть ідентифікатор словника для цього аргументу

en: Configure this block's 'block settings' in administer >> site building >> blocks
uk: Налаштуйте параметри цього блоку у меню Адміністрування >> Конструювання сайту >> Блоки

en: Use context keywords
uk: Використовувати контекстні ключові слова

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у вмісті будуть замінені.

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
uk: Форма для усього, що не відображується іншим вмістом.

en: The author of the referenced node.
uk: Автор матеріалу за посиланням

en: Link to author profile
uk: Посилання на профіль автора

en: Check here to link to the node author profile.
uk: Клацніть тут аби перейти на профіль автора матеріалу

en: "@s" author
uk: Автор "@s"

en: The body of the referenced node.
uk: Тіло матеріалу за посиланням.

en: "@s" body
uk: Тіло "@s"

en: The navigation menu the book the node belongs to.
uk: Меню навігації по книзі, до якої входить матеріал.

en: Node created date
uk: Дата створення матеріалу

en: The date the referenced node was created.
uk: Дата створення матеріалу за посиланням.

en: "@s" created date
uk: Дата створення "@s"

en: Node links of the referenced node.
uk: Посилання матеріалу за посиланням

en: Node links go here.
uk: Посилання матеріалу ведуть сюди.

en: Teaser mode
uk: Режим анонса

en: Check here to show links in teaser mode.
uk: Залиште позначку аби показати посилання в режимі анонсу

en: Whatever is placed here will appear in $node->panel_identifier to help theme node links displayed on the panel
uk: Все, що буде тут розміщене, з'явиться у $node->panel_identifier, аби допомогти темізувати посилання матеріалу, що відображуються на панелі

en: "@s" links
uk: Посилання "@s"

en: The title of the referenced node.
uk: Заголовок матеріалу за посиланням.

en: "@s" title
uk: Заголовок "@s"

en: Node last updated date
uk: Дата останнього оновлення матеріалу

en: The date the referenced node was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу за посиланням.

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: "@s" last updated date
uk: Дата останнього оновлення "@s"

en: "@s" node form attach files
uk: Форма файлових вкладень матеріалу "@s"

en: "@s" node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу "@s"

en: Node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу

en: Submit buttons for the node form.
uk: Кнопки надсилання для форми матеріалу

en: Node form buttons.
uk: Кнопки форми матеріалу.

en: "@s" node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала "@s"

en: "@s" node form input format
uk: Формат вводу з форми матеріалу "@s"

en: Node form revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу.

en: Revision log message for the node.
uk: Повідомлення журналу про редакцію для матеріалу.

en: "@s" node form revision log
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу "@s"

en: Menu settings on the Node form.
uk: Налаштування меню для форми матеріалу.

en: "@s" node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу "@s"

en: Node form url path settings
uk: Налаштування url-шляху з форми матеріалу

en: "@s" node form path options
uk: Опції шляху з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form select taxonomy
uk: вибір таксономії з форми матеріалу "@s"

en: Profile category
uk: Категорія профілю

en: Contents of a single profile category.
uk: Вміст окремої категорії профілю.

en: Enter the node ID of a node for this context.
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цієї сутності.

en: '%title' [node id %nid]
uk: '%title' [ідентифікатор матеріалу %nid]

en: Reset identifier to node title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовку матеріалу

en: If checked, the identifier will be reset to the node title of the selected node.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до заголовку обраного матеріалу.

en: Enter the node type this context.
uk: Введіть тип матеріалу цього контексту.

en: Enter the node ID of a node for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу:

en: A context that is just a string.
uk: Контекст, що являє собою звичайний рядок.

en: Raw string
uk: Нефільтрований рядок

en: Enter the string for this context.
uk: Введіть рядок для цього контексту.

en: Currently set to @term. Enter another term if you wish to change the term.
uk: Наразі встановлено у термін @term. Якщо необхідно змінити термін, введіть його.

en: Select a term from @vocabulary.
uk: Оберіть термін зі словника @vocabulary.

en: Reset identifier to term title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовка терміна

en: If checked, the identifier will be reset to the term name of the selected term.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до назви обраного терміна.

en: You must select a term.
uk: Необхідно обрати термін.

en: Invalid term selected.
uk: Обрано неприпустимий термін.

en: Multiple taxonomy terms, as a group.
uk: Декілька термінів таксономії, у вигляді групи.

en: Term ID of first term
uk: Ідентфікатор першого терміна

en: Term ID of all term, separated by + or ,
uk: Ідентифікатори усіх терміні, розділені "+" або ","

en: Term name of first term
uk: Назва першого терміна.

en: Term name of all terms, separated by + or ,
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або ","

en: Vocabulary ID of first term
uk: ID словника першого терміна

en: Creates the author of a node as a user context.
uk: Створює автора матеріалу з контексту користувача.

en: Make all views available as panes
uk: Зробити усі види доступними як фрагменти панелі

en: If checked, all views will be made available as content panes to be added to content types. If not checked, only Views that have a 'Content pane' display will be available as content panes. Uncheck this if you want to be able to more carefully control what view content is available to users using the panels layout UI.
uk: Якщо позначено, всі види будуть доступні у вигляді фрагментів панелей вмісту, що можуть бути додані до типів матеріалу. Якщо не позначено, доступними будуть лише ті види, що мають відображення "Фрагмент панелі вмісту". Зніміть цей прапорець, якщо є необхідність більш гнучко керувати видами, які доступні користувачам через інтерфейс панелей.

en: Configure Views to be used as CTools content.
uk: Налаштуйте модуль Види на використання в якості вмісту CTools.

en: Views content panes
uk: Фрагменти вмісту панелей видів

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
uk: Дозволяє матеріали модуля Види в модулях Панелі, Панель керування та решта, де використовується CTools Content API.

en: Select display
uk: Оберіть відображення

en: Configure view
uk: Налаштуйте вид

en: Choose which display of this view you wish to use.
uk: Оберіть відображення з цього виду, яке треба використати.

en: Broken/missing/deleted view.
uk: Пошкоджений/відсутній/видалений вид.

en: Configure view @view (@display)
uk: Налаштуйте вид @view (@display)

en: View: @name
uk: Вид: @name

en: View information
uk: Інформація про вид

en: Using display @display.
uk: Використання відображення @display.

en: Argument @arg using context @context converted into @converter
uk: Аргумент @arg, що використовує контекст @context перетворено у @converter

en: @count items displayed.
uk: Відображено @count елементів.

en: With pager.
uk: З сторінковим навіґатором.

en: Without pager.
uk: Без сторінкового навіґатора.

en: Skipping first @count results
uk: Пропущено перші @count результатів

en: With more link.
uk: З посиланням "Ще".

en: With feed icon.
uk: З іконкою потоку.

en: Sending arguments.
uk: Надсилання аргументів.

en: Using arguments: @args
uk: Використання аргументів: @args

en: Using url: @url
uk: Використання url: @url

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Link title to page
uk: Зв’язати посиланням заголовок і сторінку.

en: Provide a "more" link.
uk: Надати посилання "Ще"

en: Num items
uk: Кількість елементів

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
uk: Оберіть кількість відображуваних елементів, або 0, аби відобразити усі результати.

en: Enter the number of items to skip; enter 0 to skip no items.
uk: Оберіть кількість пропущених елементів, або 0, аби не пропускати елементи.

en: If this is set, override the View URL path; this can sometimes be useful to set to the panel URL.
uk: Якщо позначено, URL-шлях виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
uk: Доступний як вміст для панелі або відображення панелі керування.

en: Pane settings
uk: Налаштування фрагменту панелі.

en: Use view name
uk: Використовувати назву виду

en: Use view description
uk: Використовувати опис виду

en: Admin desc
uk: Адміністративний опис

en: Use Panel path
uk: Використовувати шлях панелі

en: Argument input
uk: Введення аргументу

en: Allow settings
uk: Дозволити налаштування

en: Checked settings will be available in the panel pane config dialog for modification by the panels user. Unchecked settings will not be available and will only use the settings in this display.
uk: Позначені налаштування будуть доступні в діалозі конфігурації фрагменту панелі для їх зміни користувачем панелі. Непозначені налаштування не будуть доступні і будуть використовуватись в налаштуваннях цього відображення.

en: Pager offset
uk: Зміщення сторінкового навіґатора

en: Path override
uk: Перезапис шляху

en: Title override
uk: Перезапис заголовку

en: This is the title that will appear for this view pane in the add content dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Цей заголовок з'явиться для цього фрагменту панелі виду у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взята назва виду.

en: This is text that will be displayed when the user mouses over the pane in the add content dialog. If blank the view description will be used.
uk: Цей текст відобразиться при проведенні мишею над фрагментом панелі у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взятий опис виду.

en: This is category the pane will appear in on the add content dialog.
uk: Ця категорія фрагменту панелі з'явиться у діалозі додавання вмісту.

en: This is the default weight of the category. Note that if the weight of a category is defined in multiple places, only the first one Panels sees will get that definition, so if the weight does not appear to be working, check other places that the weight might be set.
uk: Це базова вага категорії. Зверніть увагу, що якщо вага категорії визначена в декількох місцях, модуль Панелі сприймає лише перше знайдене значення. Тому якщо схоже на те, що вага не спрацьовує, перевірте інші місця, де вона може встановлюватись.

en: Link pane title to view
uk: Зв’язати посилання заголовок фрагменту панелі з видом

en: Inherit path from panel display
uk: Наслідувати шлях з відображення панелі

en: If yes, all links generated by Views, such as more links, summary links, and exposed input links will go to the panels display path, not the view, if the display has a path.
uk: Якщо "так", усі посилання, генеровані модулем Види, наприклад, "Ще", або "Підсумки", та розкриті посилання вводу вестимуть на шлях відображення панелей, а не виду, за умови, що відображення має шлях.

en: Choose the data source for view arguments
uk: Оберіть джерело даних для аргументів виду

en: @arg source
uk: джерело @arg

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
uk: Сторінки-панелі можуть використовуватись як цільові сторінки. Вони можуть мати URL-адресу, приймати аргументи і можуть мати пункти меню.

en: Panel page
uk: Сторінка-панель

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
uk: Керування критеріями, за якими вирішується можливість застосування цього варіанту.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
uk: Додайте до цього варіанту додаткові контекстні об’єкти, що можуть бути використані вмістом.

en: This panel will be selected if @conditions.
uk: Ця панель буде обрана за умов @conditions.

en: This panel will always be selected.
uk: Ця панель завжди буде обрана.

en: Selection rule
uk: Правило вибору

en: Panel: @title
uk: Панель: @title

en: Administrative title of this variant.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту.

en: Theme variables
uk: Змінні шаблону

en: The description of this context definition.
uk: Опис цього контексту.

en: Reactions
uk: Реакції

en: Group by
uk: Групувати за

en: Entity Type
uk: Тип пристрою

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Type of group.
uk: Тип групи

en: View the calendar.
uk: Перегляд календаря.

en: iCal feed
uk: Стрічка iCal

en: Display the view as an iCal feed.
uk: Показ виду як стрічки iCal.

en: Generates an iCal feed from a view.
uk: Створює стрічку iCal з виду.

en: iCal settings
uk: налаштування iCal

en: Calendar page
uk: Сторінка календаря

en: Calendar block
uk: Блок календаря

en: Calendar navigation
uk: Навігація календаря

en: Add+
uk: Додати+

en: All times
uk: Весь час

en: Before @time
uk: Перед @time

en: Empty day
uk: Пустий день

en: Format string
uk: Рядок формату

en: Are you sure you want to remove the format %format?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити формат %format?

en: Removed date format %format.
uk: Видалено формат дати %format.

en: %title is invalid.
uk: %title є неприпустимим.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
uk: Помилка HTTP-запиту при імпорті файла %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
uk: Не вдалося відкрити файл: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
uk: Хибний файл календаря: %filename

en: Invalid calendar file.
uk: Хибний файл календаря.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
uk: !day-name Неділя|Понеділок|Вівторок|Середа|Четвер|П'ятниця|Субота

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
uk: !datetime Рік|Місяць|День|Тиждень|Година|Хвилина|Секунда|Весь День|Весь день

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
uk: !date_order Кожен(а)|Перший(а)|Другий(а)|Третій(а)|Четвертий(а)|П'ятий(а)

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
uk: !month-name |Січень|Лютий|Березень|Квітень|Травень|Червень|Липень|Серпень|Вересень|Жовтень|Листопад|Грудень

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
uk: !month-abbreviation |Січ|Лют|Бер|Кві|Тра|Чер|Лип|Сер|Вер|Жов|Лис|Гру

en: Add format
uk: Додати формат

en: Allow users to add additional date formats.
uk: Дозволити користувачам додавати додаткові формати дат.

en: Delete date format
uk: Видалити формат дати

en: Allow users to delete a configured date format.
uk: Дозволити користувачам видаляти налаштований формат дати.

en: Custom input format
uk: Власний формат введення

en: Hide repeat rule
uk: Приховати правило повтору

en: There are errors in @field_name value #@delta:
uk: Помилки у значенні поля @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
uk: Помилки у полі@field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
uk: Якщо не обрано, кожен елемент поля буде створювати новий рядок, що може привести до дублів. Ці параметри несумісні з сортуванням таблиць при кліках на відображенні.

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
uk: Повна документація для модуля Дата і  Date API знаходиться за адресою <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Деякі оновлення все ще в черзі. Прохання повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і запустити необхідні оновлення

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
uk: Деякі оновлення ще знаходяться в черзі. <br/>Будь ласка, заново запустіть скрипт оновлення.

en: Configure date formats for each locale
uk: Налаштовування форматів дати для кожної мови

en: Use default jQuery timepicker
uk: Використовувати базовий вибирач часу jQuery

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
uk: Ручне введення часу, без вибирача часу jQuery

en: Timepicker
uk: Вибирач часу

en: Current exceptions
uk: Поточні винятки

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Майстер !date_wizard полегшує створення простого типу матеріала Дата та пов’язаний календар.

en: Date wizard
uk: Майстер дати

en: Content type name
uk: Назва типу матеріалу

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
uk: Машинна назва. Дозволені значення: (a-z, 0-9, _). Якщо цього типу матеріала не існує, він буде створений.

en: Content type label
uk: Мітка типу матеріала

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріала. Необхідна лише для нового типу матеріала.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
uk: Тип матеріалу Дата, що пов'язаний з календарем виду

en: Content type description
uk: Опис типу матералів

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Опис типу матеріалів. Потрібний лише при створенні нового типу матеріалів.

en: Date field name
uk: Назва поля дати

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
uk: Машино-читабельна назва. Дозволені значення:(a-z, 0-9, _) Не повинна збігатися з вже використовуваною назвою поля.

en: Date field label
uk: Мітка поля дати

en: The human-readable label for this field.
uk: Легка для читання мітка для цього поля.

en: Date widget type
uk: Тип віджету дати

en: Show repeating date options
uk: Показати опції повторюваної дати

en: Date field type
uk: Тип поля дати

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
uk: Рекомендований тип — Дата-і-час, окрім історичних дат або дат з точністю в рік або місяць. Старі або неповні дати мають використовувати тип Дата (ISO-дата).

en: Date timezone handling
uk: Обробка часового поясу дати

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
uk: Для дат з точністю без складових годин, обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Create a calendar for this date field
uk: Створити для цього поля дати календар

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
uk: Цей тип матеріалів вже існує, додавання нового поля до наявного типу матеріалів.

en: This field name already exists.
uk: Ця назва поля вже існує.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
uk: Для точності без часу обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Date Tools
uk: Інструменти дати

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
uk: Інструменти для імпорту і автостворення дат і календарів.

en: Remove calendar
uk: Вилучити календар

en: Date browser
uk: Вибір дати

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
uk: Навіґація дати назад/вперед для приєднання до інших відображень. Потрібен аргумент дати.

en: Date browser style
uk: Стиль вибору дати

en: Creates back/next navigation.
uk: Створює навігацію назад/вперед

en: Date (!base_table)
uk: Дата (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів за аргументом дати, що використовує будь-яку дату/період у форматі ISO (тобто YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, тощо).

en: Filter any Views !base_table date field.
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
uk: Оберіть тип значення дати, що буде використовуватись за замовчуванням у резюме та навіґації. Наприклад, точність у "місяць" встановить базовою датою поточний місяць, збираючи за місяць у збираючих видах, і посилання на наступний та попередній місяць при використанні навіґації дати.

en: You must select at least one date field for this argument.
uk: Для цього аргументу необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Absolute value
uk: Абсолютне значення

en: Navigate to previous year
uk: Перейти до попереднього року

en: Navigate to next year
uk: Перейти до наступного року

en: Navigate to previous month
uk: Перейти до попереднього місяця

en: Navigate to next month
uk: Перейти до наступного місяця

en: Navigate to previous week
uk: Перейти до попереднього тижня

en: Navigate to next week
uk: Перейти до наступного тижня

en: Navigate to previous day
uk: Перейти до попереднього дня

en: Navigate to next day
uk: Перейти до наступного дня

en: View full page month
uk: Перегляд повного місяця

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Menu module form.
uk: Форма модуля меню.

en: Book module form.
uk: Форма модуля Книг

en: Poll module title.
uk: Назва модуля голосувань

en: Poll module choices.
uk: Варіанти модуля голосувань

en: Poll module settings.
uk: Параметри модуля голосувань

en: Upload module form.
uk: Форма модуля відвантажень.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Оновлення для модулів, пов'язаних з CCK, не відбуваються до включення модулів на <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. Коли ви включите їх, вам слід повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і провести оновлення, що залишились.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення, але не може їх розпочати з-за відключення content.module. <br />Якщо і коли content.module буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення і доступний в папці модулів, але він не включений. <br />Якщо і коли його буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: CCK - No Views integration
uk: CCK - без інтеграції з Виглядама

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
uk: Інтеграція CCK у модуль Views вимагає Views 6.x-2.0-rc2 або вище.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: » Add a new content type
uk: » Додати новий тип вмісту

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
uk: Цей тип матеріалу має неактивні поля. Неактивні поля не включені в список доступних до моменту вмикання їхніх модулів

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
uk: !field (!field_name) неактивне поле !field_type що використовує Візитку !widget_type.

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: - Select a widget -
uk: - Виберіть віджет -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва поля (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
uk: Тип даних для збереження

en: Form element to edit the data.
uk: Елемент форми для редагування даних.

en: - Select an existing field -
uk: - Виберіть існуюче поле -

en: Field to share
uk: Спільне поле

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва групи (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати мітку.

en: Add new field: you need to provide a field name.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати назву поля

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name - некоректне. Ім'я повинно включати лише латинські символи, цифри і підкреслення

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name надто довге. Ім'я обмежено 32 символами, включаючи префікс 'field_'

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
uk: Додавання нового поля: ім'я 'field_instance' - зарезервовано

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name зайняте

en: Add new field: you need to select a field type.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати тип поля.

en: Add new field: you need to select a widget.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add new field: invalid widget.
uk: Додати нове поле: неприпустимий віджет.

en: Add existing field: you need to provide a label.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вказати мітку.

en: Add existing field: you need to select a field.
uk: Додати існуюче поле: необхідно обрати поле.

en: Add existing field: you need to select a widget.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add existing field: invalid widget.
uk: Додати існуюче поле: неприпустимий віджет.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
uk: Поле %label не може бути додане до типу матеріалу, оскільки воно заблоковане.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
uk: Відсутні поля для даного типу матеріалів. Ви можете додавати нові поля на сторінці <a href="@link">Керування полями</a>

en: Edit basic information
uk: Зміна базової інформації

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
uk: Машино-читабельна назва поля. Ця назва не може бути змінена.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
uk: Людиноподібне ім'я, що буде використано як мітка для цього поля в типі матеріалу %type

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
uk: Тип даних, що бажаєте зберігати в базі даних з допомогою цього поля. Дана операція не може бути змінена.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
uk: Тип елемента форми, що хочете відобразити користувачу, коли створюється це поле в типі матеріалу %type

en: Updated basic settings for field %label.
uk: Оновлено базові параметри для поля %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
uk: Виникла проблема оновлення базових параметрів для поля %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
uk: Це поле <strong>заблоковане</strong> і не може бути вилучене.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
uk: Поле %field заблоковане і не може бути відредаговано.

en: %type basic information
uk: %type базова інформація

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає значення за замовчуванням. Не повинен містити розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Для визначення очікуваного формату ви можете скористатись закладкою <em>devel load</em>, наданою <a href="@link_devel">devel module</a> на сторінці контенту %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити до цього поля.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: При 'Необмежено' з'явиться кнопка 'Додати ще', що дозволить користувачам додавати скільки завгодно значень.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
uk: Код PHP для 'базового значення' повернув @value, що є некоректним

en: %name must be an integer.
uk: %name повинен бути цілим числом.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
uk: Вам потрібно впевнитись, що використовуване поле наявне в даному типі матеріалу

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
uk: Розширене: Вкажіть значення полів кодом PHP

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає значення для встановлення. Не повинен містити &lt;?php ?&gt; розмежовувачів. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Використання закладки <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load'  на сторінці контенту може допомогти вам зрозуміти очікуваний формат.

en: You have to return the default value in the expected format.
uk: Потрібно повертати базове значення в передбаченому форматі

en: Populate @node's field '@field'
uk: Заповнення поля '@field' матеріалу @node

en: Field has value
uk: Поле має значення

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
uk: Вам потрібно переконатись, що дані поля наявні в вказаному типі матеріалу. Повертається TRUE, якщо обрані поля мають вказане значення.

en: Field has changed
uk: Поле змінено

en: Content containing changes
uk: Матеріал містить зміни

en: Content not containing changes
uk: Матеріал без змін

en: @node's field '@field' has value
uk: поле @node '@field' має значення

en: Select the machine-name of the field to look at.
uk: Вибір машинної назви показаному полю.

en: @node's field '@field' has been changed
uk: Змінено поле '@field' матеріалу @node

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрований заголовок матеріалу за посиланням. УВАГА - чистий ввід від користувача!

en: Formatted html link to the referenced node.
uk: Форматоване HTML-посилання до матеріалу за посиланням.

en: Relative path alias to the referenced node.
uk: Відносний шлях зв'язаного матеріалу.

en: Absolute path alias to the referenced node.
uk: Абсолютна адреса до пов'язаного матеріалу

en: Relative path alias to the referenced user.
uk: Синонім відносного шляху до зв'язаного користувача

en: Absolute path alias to the referenced user.
uk: Синонім абсолютного шляху до зв'язаного користувача.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
uk: Поле: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
uk: Форматер поля

en: @label-truncated - !column
uk: @label-скорочена - !column

en: Appears in: @types
uk: Використана в: @types

en: <No value>
uk: <Без значення>

en: Widget label (@label)
uk: Мітка Візитки (@label)

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде використовуватись для сортування. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: You need to provide a label.
uk: Необхідно вказати мітку.

en: You need to provide a group name.
uk: Необхідно вказати назву групи.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Назва групи %group_name недійсна. Назва має містити лише малі ненаголошені літери, цифри та підкреслення.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Назва групи %group_name занадто довга. Назва обмежена 32 символами, включаючи префікс 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
uk: Назва групи %group_name вже існує.

en: Add new group:
uk: Додати нову групу:

en: Add new group: you need to provide a label.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати мітку.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати ім'я групи

en: Standard group
uk: Стандартна група

en: Create display groups for CCK fields.
uk: Створення груп відображення для полів CCK

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
uk: Відмітьте, що якщо поле містить численні значення, лише перший вузол контенту буде завантажено.

en: There are no nodereference fields defined.
uk: Не визначено жодного поля довідки вузлів.

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
uk: Тільки числа і десяткові значення дозволені в полі %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
uk: Лише цифри та знак дробу (%decimal) дозволені в %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
uk: Зверніть увагу, що якщо поле має кілька значень, завантажиться лише перший користувач.

en: There are no userreference fields defined.
uk: Немає зазначених полів пов'язаного користувача

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
uk: Розширено - Користувачі, що можуть бути пов'язані (Вигляд)

en: View used to select the users
uk: Вид для відбору користувачів

en: %name: invalid user.
uk: %name: недійсний користувач.

en: New field
uk: Нове поле

en: Existing field
uk: Існуюче поле

en: New group
uk: Нова група

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
uk: Додати поля та групи до типу матеріалу, і впорядкувати їх на сторінці матеріалів та у формах вводу.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
uk: Ви можете додати поле до групи, перетянувши його вниз і вправо від групи.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
uk: Зверніть увагу: Встановлення модуля <a href="!adv_help">Advanced help</a> дозволить вам звертатись за більш обсяжною та точнішою допомогою.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
uk: Скористайтеся прапорцем 'Виключити' для виключення пункту зі  значення !content, яке передається в шаблон матеріалу.

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
uk: Запит на членство в групі %group було відхилено; анонімний користувач не може складатися в групі.

en: You are now a member of %group.
uk: Ви учасник %group.

en: URL alias for the top group.
uk: URL псевдонім для групи.

en: You may <a href="!create">create new content types</a> as needed. Note that you may have multiple types acting as groups and multiple types are allowed as group posts.
uk: Ви можете <a href="!create">створити новий тип вмісту</a>, якщо потрібно. Пам'ятайте, що може бути багато типів, позначених як групи і багато типів, позначених як повідомлення групи.

en: Subscriptions updated.
uk: Підписки оновлено.

en: Informational Messages
uk: Інформаційні повідомлення

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
uk: ширина: @width, висота: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
uk: ширина: @width, висота: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
uk: радіус: @radius, сигма: @sigma, вирівнювання: @amount, поріг: @threshold

en: Save Preset
uk: Зберегти установки

en: The preset name you have chosen is already in use.
uk: Обране вами назва установок уже використовується.

en: Unknown action.
uk: Невідома дія.

en: Unknown preset.
uk: Невідомі установки.

en: This %action action is not associated %preset preset.
uk: Обрана дія (%action) не пов'язане з установками (%preset preset).

en: Create Action
uk: Створити дію

en: The action was succesfully created.
uk: Дія успішно створена

en: 404: Unable to find %image
uk: 404: Неможливо знайти %image

en: 403: File is not an image %image
uk: 403: Файл не є зображенням %image

en: There was an error saving the new image file %dst.
uk: Помилка при збиреженні нового зображення %dst

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: Demonstration code, advanced help, and a demo panel to show how to build ctools plugins.
uk: Демонстраційний код, розширена довідка та демо-панель для демонстрації методу побудови плаґінів ctools.

en: The CTools Plugin Example is simply a developer's demo of how to create plugins for CTools. It provides no useful functionality for an ordinary user.
uk: Зразок Плаґіну CTools — це спрощена демонстрація розроблювачам методики створення плаґінів для CTools. Він не забезпечує жодних корисних функцій для звичайного користувача.

en: There is a demo panel demonstrating much of the functionality provided at
        <a href="@demo_url">CTools demo panel</a>, and you can find documentation on the examples at
        !ctools_plugin_example_help.
        CTools itself provides documentation at !ctools_help. Mostly, though, the code itself is intended to be the teacher.
        You can find it in %path.
uk: Демо-панель демонструє більшість функціоналу, надаваного через
        <a href="@demo_url">Демо-панель CTools</a>, а документацію щодо прикладів можна знайти у 
        !ctools_plugin_example_help.
        Власне модуль CTools має свою документацію у !ctools_help. Загалом, тим не менш, код власне призначений для навчання.
        Його можна знайти у %path.

en: CTools plugin example
uk: Зразок плаґіну CTools

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
uk: Зразок плаґіну Інструментів Chaos (CTools)

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
uk: Демонструє як зовнішній модуль може забезпечувати плаґіни ctools (для модуля Панелі тощо).

en: Arg length
uk: Довжина аргументу

en: Control access by length of simplecontext argument.
uk: Керування доступом на основі довжини аргументу simplecontext.

en: Grant access if simplecontext argument length is
uk: Надавати доступ, якщо довжина аргументу simplecontext дорівнює

en: Length of simplecontext argument
uk: Довжина аргументу simplecontext

en: Access/visibility will be granted based on arg length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини аргументу.

en: Simpletext argument must be !comp @length characters
uk: Аргумент Simpletext має бути !comp @length символів

en: CTools example: role
uk: Зразок CTools: роль

en: @identifier must have role "@roles" | @identifier can be one of "@roles"
uk[0]: @identifier повинен мати роль "@roles"
uk[1]: @identifier може мати одну з ролей "@roles"

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
uk: Створює "simplecontext" з аргументу.

en: Enter the simplecontext arg
uk: Введіть аргумент simplecontext

en: CTools example no context content type
uk: Приклд CTools типу матеріалу без контексту

en: No context content type - requires and uses no context.
uk: Тип матеріалу без контексту - не вимагає і не використовує контекст.

en: CTools Examples
uk: Приклади CTools

en: The setting for item 1.
uk: Налаштування для елементу 1.

en: The setting for item 2
uk: Налаштування для елементу 2.

en: CTools example relcontext content type
uk: Приклад CTools тип матеріалу relcontext

en: Relcontext content type - works with relcontext context.
uk: Тип матеріалу Relcontext - працює з контекстом relcontext.

en: Config Item 1 (relcontext)
uk: Конфігурація елементу 1 (relcontext)

en: Setting for relcontext.
uk: Налаштування для relcontext.

en: Simplecontext content type
uk: Тип матеріалу Simplecontext

en: Simplecontext content type - works with a simplecontext context.
uk: Тип матеріалу Simplecontext - працює з контекстом simplecontext.

en: Config Item 1 for simplecontext content type
uk: Конфігурація елементу 1 для типу матеріала simplecontext

en: Relcontext context from simplecontext
uk: Контекст Relcontext з simplecontext

en: Relcontext setting
uk: Налаштування Relcontext

en: Just an example setting.
uk: Звичайний приклад налаштування.

en: A single "simplecontext" context, or data element.
uk: Окремий контекст "simplecontext" або елемент даних.

en: Enter some data to represent this "simplecontext".
uk: Введіть деякі дані аби презентувати даний "simplecontext".

en: Simplecontext context from config
uk: Контекст Simplecontext з конфігурації

en: Setting for simplecontext
uk: Налаштування для simplecontext

en: An example setting that could be used to configure a context
uk: Приклад налаштування, що може бути використаний для конфігурації контексту

en: Relcontext from simplecontext
uk: Relcontext з simplecontext

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: See the getting started guide for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться у посібнику з початку роботи.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
uk: Перш ніж додавати варіант, його потрібно налаштувати. По завершенні, аби додати це на сторінку, потрібно натиснути кнопку "Додати варіант" в кінці роботи майстра.

en: Page manager module is unable to enable node/%node/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях node/%node/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to override @path because some other module already has overridden with %callback. Node edit will be enabled but that edit path will not be overridden.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може перевизначити адресу @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback. Можливість редагування матеріалу буде увімкнена, але шлях редагування не перевизначатиметься.

en: Page manager module is unable to enable node/%node because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути node/%node оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Paths with non optional placeholders cannot be used as normal menu items unless the selected argument handler provides a default argument to use for the menu item.
uk: Шляхи без додаткових заповнювачів не можуть бути використані в пунктах звичайного меню, якщо обраний обробник аргументу не надає для пункту меню аргумент за умовчанням.

en: Page manager module is unable to enable taxonomy/term/%term because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях taxonomy/term/%term оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to enable user/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Existing node
uk: Існуючий матеріал

en: Enter the title or NID of a node
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор (NID) матеріалу

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
uk: Показувати "додати коментар", "читати далі" та інші посилання матеріалів

en: Template identifier
uk: Ідентифікатор шаблона

en: This identifier will be added as a template suggestion to display this node: node-panel-IDENTIFIER.tpl.php. Please see the Drupal theming guide for information about template suggestions.
uk: Цей ідентифікатор буде доданий як пропозиція шаблону до відображення цього матеріалу: node-panel-IDENTIFIER.tpl.php. Інформацію про пропозиції шаблонів дивіться у Посібнику з темізації Друпалу.

en: Treat this as the primary node page
uk: Вважати це основною сторінкою матеріалу

en: This can affect title rendering and breadcrumbs from some node types.
uk: Це може вплинути на генерування відображення заголовку та навігаційного рядка для деяких типів матеріалу.

en: Add the breadcrumb trail as content.
uk: Додати як вміст навіґаційний рядок.

en: Add the help text of the current page as content.
uk: Додати як вміст текст довідки поточної сторінки.

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Add the status messages of the current page as content.
uk: Додати як вміст повідомлення про стан поточної сторінки.

en: Add the slogan trail as content.
uk: Додати як вміст гасло.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст вкладки (локальні завдання)

en: Add the page title as content.
uk: Додати як вміст заголовок сторінки.

en: Manage pages
uk: Керування сторінками

en: Timer delay
uk: Таймер затримки

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
uk: Час у мс кожної тривалості переходу. Лише число!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
uk: Зупиняти при наведенні курсору на зображення слайд-шоу.

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
uk: Майте на увазі, що деякі дії можуть ініціалізувати систему тем. Після цього, будь-якого модуля змінити використовуваний тему буде неможливо.

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: Value(s)
uk: Значення

en: Form events
uk: Події Форм

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
uk: Для відображення запланованих завдань необхідно встановити модуль <a href="http://drupal.org/project/views">Види</a>.

en: Delete a scheduled task
uk: Видалити заплановане завдання

en: Scheduled date
uk: Запланована дата

en: Scheduled date and time stamp
uk: Запланована дата і час

en: User provided identifier
uk: Ідентифікатор наданий користувачем

en: ID to recognize this specific scheduled task
uk: ID для визначення цього конкретного запланованого завдання

en: Send now
uk: Відіслати зразу

en: Gallery page
uk: Сторінка галереї

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: Provide a short description of what users should expect when they enable your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що очікувати користувачам після увімкнення властивості.

en: Auto-detected
uk: Автовизначений

en: !site_name blogs
uk: !site_name блоги

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
uk: Для очищення всього кешу, натисніть кнопку на <a href="@performance">сторінці налагодження Швидкодії</a>

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Initial slide delay offset
uk: Початкова затримка ротації слайдів

en: Amount of time in milliseconds for the first slide to transition. This number will be added to Timer delay to create the initial delay.  For example if Timer delay is 4000 and Initial delay is 2000 then the first slide will change at 6000ms (6 seconds).  If Initial delay is -2000 then the first slide will change at 2000ms (2 seconds).
uk: Час у мс для переходу першого слайду. Це число буде додане до затримки таймера для створення початкової затримки. Наприклад, якщо затримка таймера дорівнює 4000, а початкова затримка — 6000, перший слайд відображатиметься 6000мс (6с). Якщо 7 початкова затримка складає -2000, перший слайд відображатиметься 2000мс (2с).

en: Pager Type
uk: Тип навіґатора

en: Numbered
uk: Пронумеровано

en: Activate Slide and Pause on Pager Hover
uk: Активація і зупинка слайда при наведенні на навіґатор

en: Should the slide be activated and paused when hovering over a pager item.
uk: Чи має слайд активуватися чи зупинятися при наведенні  курсора на елемент сторінкового навіґатора.

en: Image Counter
uk: Лічильник зображень

en: Internet Explorer Options
uk: Параметри Internet Explorer

en: ClearType Background
uk: Тло ClearType

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Relcontent.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Simplecontext.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: This page is currently locked for editing by you. Nobody else may edit this page until these changes are saved or canceled.
uk: Наразі ця сторінка заблокована вами через її редагування. Ніхто з решти не зможе внести в неї зміни поки ви їх не збережете або не скасуєте.

en: This page is currently locked for editing by another user. You may not edit this page without breaking the lock.
uk: Наразі ця сторінка заблокована іншим користувачем через її редагування. Ви не можете вносити зміни в цю сторінку, якщо не перервете блокування.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the all blogs at <em>/blog</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent blog posts will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх блоґів за адресою <em>/blog</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші дописи блоґу.

en: Page manager module is unable to enable blog because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях blog оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User blog
uk: Блоґ користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user blogs at <em>blog/%user</em>. If no variant is selected, the default Drupal user blog will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення блоґів користувачів за адресою <em>/blog/%user</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський блоґ користувача.

en: Page manager module is unable to enable blog/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути blog/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Site contact page
uk: Контактна сторінка сайту

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the site contact page at <em>/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для контактної сторінки сайту за адресою <em>/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User contact
uk: Контакт користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying the user contact form at <em>user/%user/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal user contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення контактної форми користувача за адресою <em>user/%user/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма користувача.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: You cannot have an unnamed placeholder (% or ! by itself). Please name your placeholder by adding a short piece of descriptive text to the % or !, such as %user or %node.
uk: Не-іменовані заповнювачі (% або ! окремо) використовувати не можна. Будь ласка, дайте назву заповнювачеві додавши до % або ! короткий описовий текст, наприклад %user або %node.

en: All polls
uk: Всі опитування

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the polls at <em>/poll</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent polls will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх опитувань за адресою <em>/poll</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші опитування.

en: Page manager module is unable to enable poll because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях poll оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to enable search/@name/%menu_tail because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях search/@name/%menu_tail оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Search @type
uk: Пошук @type

en: Taxonomy: term
uk: Таксономія: термін

en: Control access by a specific term.
uk: Керування доступом на основі певного терміна.

en: Select a term or terms from @vocabulary.
uk: Оберіть термін чи терміни зі словника @vocabulary.

en: @term can be the term "@terms" | @term can be one of these terms: @terms
uk[0]: @term може бути терміном"@terms"
uk[1]: @term може бути одним з цих термінів: @terms

en: Node add form: node type
uk: Форма додавання матеріалу: тип матеріалу

en: Node edit form: node ID
uk: Форма додавання матеріалу: ідентифікатор матеріалу.

en: Get all arguments after this one
uk: Отримати усі аргументи після цього

en: If checked, this string will include all arguments. For example, if the path is "path/%" and the user visits "path/foo/bar", if this is not checked the string will be "foo". If it is checked the string will be "foo/bar".
uk: Якщо позначено, цей рядок міститиме всі аргумент. Наприклад, якщо шлях має вигляд "path/%" і користувач відвідує сторінку "path/foo/bar", а позначки немає, тоді рядок матиме вигляд "foo". Якщо позначка є, рядок матиме вигляд "foo/bar".

en: Taxonomy term: ID
uk: Термін таксономії: ID

en: Taxonomy term (multiple): ID
uk: Термін таксономії (декілька): ID

en: User: name
uk: Користувач: ім’я

en: Creates a user context from a user name.
uk: Створює контекст користувача з імені користувача.

en: Enter the username of a user for this argument
uk: Введіть ім'я користувача для цього аргументу.

en: Vocabulary: ID
uk: Словник: ID

en: The site contact form that allows users to send a message to site administrators.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість надсилати повідомлення адміністраторам сайту.

en: The site contact form that allows users to contact other users.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість зв’язуватись з іншими користувачами.

en: Contact @name
uk: Контактувати з @name

en: Custom: @title
uk: Власний: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Page footer message
uk: Повідомлення нижнього колонтитулу сторінки.

en: Advanced search form
uk: Розширена форма пошуку

en: A search form with advanced options.
uk: Форма пошуку з розширеними опціями.

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
uk: Розширена форма може мати додаткові опції залежно від типу пошуку. Наприклад, розширена форма пошуку вмісту (матеріалу) дозволить виконувати пошук за типом матеріалу і терміном таксономії.

en: Same page
uk: Та сама сторінка

en: Override default prompt
uk: Переписати базове запрошення

en: @type search form
uk: Форма пошуку типу @type

en: The results of a search using keywords.
uk: Результати пошуку за допомогою ключових слів.

en: Record a watchdog log entry when searches are made
uk: Здійснювати запис в журнал інформацію про виконані пошуки

en: Override "no result" text
uk: Переписати текст "результати відсутні"

en: No result text
uk: Текст "Результати відсутні"

en: Display text if no search keywords were submitted
uk: Відображати текст, якщо надісланих ключових слів не знайдено

en: No keywords text
uk: Текст ключових слів відсутній

en: @type search result
uk: Результати пошуку типу @type

en: HTML-safe string
uk: HTML-безпечний рядок

en: Custom pager settings
uk: Власні налаштування сторінкового навіґатора

en: Use different pager settings from view settings
uk: Використовувати налаштування сторінкового навіґатора, котрі відрізняються від налаштувань у виді

en: <strong>Warning: </strong> This view has AJAX enabled. Overriding the pager settings will work initially, but when the view is updated via AJAX, the original settings will be used. You should not override pager settings on Views with the AJAX setting enabled.
uk: <strong>Увага: </strong> У цього виду увімкнено AJAX. Перевизначення налаштувань сторінкового наві ґтора початково працюватиме, але після оновлення виду через AJAX застосовуватимуться оригінальні налаштування. Тому на видах з увімкненим AJAX не потрібно переналаштовувати сторінковий навіґатор.

en: The number of items to skip and not display.
uk: Кількість елементів, що необхідно пропустити і не відображати.

en: Select this to send all arguments from the panel directly to the view. If checked, the panel arguments will come after any context arguments above and precede any additional arguments passed in through the Arguments field below. Note that arguments do not include the base URL; only values after the URL or set as placeholders are considered arguments.
uk: Оберіть це, аби надсилати усі аргументи з панелі безпосередньо у вид. Якщо позначено, аргументи панелі будуть йти одразу після аргументів контексту вище і передувати будь-яким додаткових аргументам, що передаються через поле "Аргументи" нижче. Зверніть увагу, що аргументи не включають в себе базовий URL; аргументами вважаються лише значення після URL або вказані як заповнювачі.

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel. Note: use these values only as a last resort. In future versions of Panels these may go away.
uk: Додаткові параметри для надсилання у вид, так, якби вони були частиною URL-адреси у вигляді arg1/arg2/arg3. Для отримання аргументів з URL, необхідно використовувувати %0, %1, ..., %N. Або @0, @1, @2, ..., @N, аби використати аргументи, передані у панель. Примітка: Використовуйте ці значення лише в крайньому випадку. В наступних версія модуля Панелі цей функціонал може бути прибраний.

en: If "From context" is selected, which type of context to use.
uk: Якщо обрано опцію "З контексту", вкажіть якій тип контексту використовувати.

en: Context is optional
uk: Контекст є необов’язковим

en: This context need not be present for the pane to function. If you plan to use this, ensure that the argument handler can handle empty values gracefully.
uk: Наявність цього контексту в фрагменті панелі необов’язкова для функціонування. Якщо планується його використовувати, впевніться, що обробник аргументу може коректно обробляти порожні значення.

en: User was awarded !points
uk: Користувач набрав !points

en: Transaction stamping
uk: Привязування до часу

en: Always use system time
uk: Завжди використовувати системний час

en: Statuses
uk: Стани

en: styles
uk: стилі

en: Stream
uk: Потік

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
uk: Значення атрибуту target у посиланні, як-от  _blank, _parent чи назва назва iframe. Це поле рідко застосовується.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: The maximum number of characters this field can be.
uk: Максимальна кількість символів в цьому полі.

en: Count the number 0 as empty
uk: Число "0" означає порожнє

en: Hide if empty
uk: Приховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Specify the number the counter should start at.
uk: Вкажіть число, з якого починатиметься відлік.

en: Does not start with
uk: Не починається з

en: Does not end with
uk: Не завершується на

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name було успішно збережено.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
uk: Через цей фільтр елементи з однією або декількома обраними варіантами вибору можуть дублюватися. Якщо так сталося, цей прапорець може прибрати ці дублікати. Однак, чим більше термінів потрібно шукати, тим довше триватиме запит, тому використовуйте це обережно. Не потрібно вмикати на полях з одним значенням, оскільки, при використанні на несумісному полі, це може призвести до зникнення значень поля з відображення.

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
uk: Всі результати вносяться в список вибору і користувач може перейти на певну сторінку залежно від результатів.

en: Hostname of user that posted the comment.
uk: Ім’я хоста користувача, що написав цей коментар.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Електронна адреса користувача, що опублікував коментар. Порожне, якщо автор є зареєстрованим користувачем.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: The text of the profile item.
uk: Тексти елементу профіля.

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Вкажіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: The MIME type of the attached file.
uk: MIME тип прикріпленого файлу.

en: The path of the attached file.
uk: Шлях прикріпленого файлу.

en: The size of the attached file.
uk: Розмір прикріпленого файлу.

en: The name of the role.
uk: Назва ролі

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
uk: Не відображати поля, мітки або розмітку для порожніх полів.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
uk: Перед налаштуванням параметрів меню переходу потрібно мати принаймні одне поле.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
uk: Щоб правильно налаштувати меню переходу необхідно обрати одне поле, що буде являти собою шлях для використання. Потім необхідно встановити це поле таким, що виключається. Всі інші відображувані поля будуть частиною цього  меню. Зверніть увагу, що усі HTML коди будуть вилучені з виведення, оскільки спискі вибору не можуть відображувати HTML.

en: Path field
uk: Поле шляху

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
uk: Якщо приховано, ця кнопка буде прихована лише для користувачів з javascript і сторінка автоматично перейде, коли вибір зміниться.

en: Flags fieldset.
uk: Набір полів прапорів.

en: Flagging an item may trigger <em>rules</em>. However, you don't have the <a href="@rule-url">Rules</a> module enabled, so you won't be able to enjoy this feature. The Rules module is a more extensive solution than Flag actions.
uk: Відмітка пункту може активувати <em>правила</em>. Однак, якщо у вас немає ввімкненого модулю <a href="@rule-url">Правила</a>, ви не зможете користуватися цією функцією. Модуль Правил є більш потужним ніж Прапор дії.

en: The maximum number of objects to keep in the queue. Newly flagged objects will be kept; older ones will be removed. Tip: by typing "1" here you implement a singleton.
uk: Максимальна кількість об'єктів, яка може бути в черзі. Новий прапор об'єкт буде збережений, старий, буде видалений. Порада: набравши тут "1" ви реалізуєте одно значення прапора.

en: No %type flags exist. You must first <a href="@create-url">create a %type flag</a> before being able to use this relationship type.
uk: %type прапор не існує. Ви повинні спочатку <a href="@create-url">створити %type прапорець</a>, перш ніж він зможе використовувати цей тип відносин.

en: openid
uk: служба OpenID

en: 12px
uk: 12 пікселів

en:  - Theme Default
uk:  - Тема базово

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: This identifier is used by another handler.
uk: Цей ідентифікатор використовується іншим обробником.

en: Always display more link
uk: Завжди відображати більше посилань

en: Replaces HTML tags and entities with plain text formatting, moving links at the end. This filter is just for text messages and it isn't safe for rendering content on a web page.
uk: Замінює HTML-теги та об'єкти, використовуючи просте форматування тексту, переміщуючи посилання в кінець. Цей фільтр рекомендований тільки для текстових повідомлень, і може бути причиною некорректного відображення вмісту на веб-сторінці.

en: Could not locate PHPMailer library.
uk: Не вдалось знайти бібліотеку PHPMailer.

en: Invalid default send interval.
uk: Неприпустиме стандартне значення інтервалу надсилання.

en: Subscriptions (@number)
uk: Підписки (@number)

en: Subscription send method.
uk: Метод надилання підписок.

en: Subscription type.
uk: Тип підписки.

en: Subscription send interval.
uk: Інтервал надилання підписок.

en: Respond
uk: Відгукнутись

en: Rule name
uk: Назва правила

en: Recreate
uk: Створити заново

en: Mark as reviewed
uk: Позначити як перевірене

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: View changes
uk: Перегляд змін

en: Other tools
uk: Інші інструменти

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
uk: Ви дійсно бажаєте транслітерувати наявні імена файлів?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
uk: Не всі назви файлів можуть бути перетворені. Наступні файли недоступні і були проігноровані:

en: @filenames have been successfully transliterated.
uk: @filenames було успішно транслітеровано.

en: 1 file name | @count file names
uk[0]: @count назва файлу
uk[1]: @count назви файлів
uk[2]: @count назв файлів

en: Lowercase transliterated file names.
uk: Перевести транслітеровані назви файлів в нижній регістр.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
uk: Перетворити наявні імена файлів в US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
uk: Модуль Транслітерація встановлено. <a href="@transliteration-url">Виправити наявні назви файлів</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
uk: Перетворює нелатинські тексти в US-ASCII і очищує імена файлів.

en: The order of pages in the book hierarchy.
uk: Послідовність сторінок у ієрархії книги.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
uk: Показ стандартного посилання "Додати коментар", що використовується у матеріалах і показуване лише, якщо користувач має повноваження додавати коментар.

en: Inherit pager
uk: Наслідувати навіґатор

en: Render pager
uk: Відобразити навіґатор

en: Render
uk: Відобразити

en: No revision
uk: Без редакції

en: @number comments per page
uk: @number коментарів на сторінку

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: No body
uk: Немає змісту

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Other blocks
uk: Інші блоки

en: Thickness
uk: Товщина

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу, для якого був написаний коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The formatted content of the comment itself.
uk: Форматований текст коментаря.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The human-readable name of the node type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріалу.

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The optional 'mission' of the site.
uk: Необов'язкова "місія" цього сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: Your OpenID
uk: Ваш OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
uk: Цей OpenID буде приєднаний до вашого облікового запису після реєстрації.

en: Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Завершіть реєстрацію, заповнивши наведену нижче форму. Якщо ви вже маєте обліковий запис, можете <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Реєстрація облікового запису з використанням інформації, наданою вашим провайдером OpenID не відбулася з причин, наведених нижче. Завершіть реєстрацію заповнивши форму, наведену нижче. Якщо ви вже маєте обліковий запис, то можна <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: HTML attributes
uk: HTML-атрибути

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Control block visibility using context.
uk: Керувати видимістю блока за допомогою контексту.

en: Control menu active class using context.
uk: Керувати класом активного меню за допомогою контексту.

en: Context layouts
uk: Розміщення контексту

en: Could not save context %title.
uk: Неможливо зберегти контекст %title.

en: Example: <code>theme</code>
uk: Приклад: <code>шаблон</code>

en: A tag to group this context with others.
uk: Теґ для групування цього контексту з рештою.

en: Trigger the activation of this context
uk: Перемикач активації цього контексту

en: Actions to take when this context is active
uk: Дії, що виконуються при активації контексту

en: Add a reaction
uk: Додати реакцію

en: Context editor
uk: Редактор контексту

en: Context inspector
uk: Інспектор контексту

en: Set on node form
uk: Задати на формі матеріалу

en: Set this context on node forms
uk: Задати цей контекст на формах матеріалу

en: Always active
uk: Завжди активний

en: Saved %title.
uk: Збережено %title.

en: SMTP Security
uk: SMTP безпека

en: Lighter
uk: Світліший

en: Bolder
uk: Жирніший

en: Book root
uk: Корінь книги

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
uk: JavaScript-файл перекладу %file.js було втрачено.

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Published comment %subject.
uk: Опублікований коментар %subject.

en: User contact forms
uk: Контактні форми користувачів

en: The unique ID of the content item, or "node".
uk: Унікальний ідентифікаційний код цього матеріалу.

en: PHP DOM Extension
uk: Розширення PHP DOM

en: File too big.
uk: Файл завеликий.

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Validate URL
uk: Перевірка URL

en: Internal server error. Please see server or PHP logs for error information.
uk: Внутрішня помилка сервера. Інформацію про помилку дивіться у журналах серверу чи PHP.

en: An error occurred at @path.
    
    Error Description: @error
uk: Сталася помилка за адресою @path.
    
    Опис помилки: @error

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: Add
uk: Додати

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
uk: Неможливо завершити операцію. Критична помилка у @file, рядок @line: @message

en: no real context
uk: немає реального контексту

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: The page has been updated and saved.
uk: Сторінку було оновлено і збережено.

en: There are currently no variants available and a page may not be added. Perhaps you need to install the Panels module to get a variant?
uk: Наразі варіанти відсутні і сторінку додати неможливо. Аби з’явились варіанти, напевно, необхідно встановити модуль Панелі (Panels).

en: To set this panel as your home page you must create a unique path name with no % placeholders in the path. The site home page is currently set to %homepage on the !siteinfo configuration form.
uk: Щоб встановити цю панель головною сторінкою необхідно створити унікальний шлях до цієї сторінки без % заповнювачів у ньому. Головною сторінкою у конфігураційній формі сайту !siteinfo наразі встановлено %homepage.

en: This page is currently set to be your site home page. This can be modified on the !siteinfo configuration form.
uk: Ця сторінка наразі встановлена головною сторінкою сайту. Це можна змінити у конфігураційній формі сайту !siteinfo.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
uk: Цей шлях вже використовується. Система не може перезаписувати існуючі шляхи.

en: Context exists
uk: Контекст існує

en: Control access by whether or not a context exists and contains data.
uk: Керування доступом залежно від того, чи існує контекст і чи містить він дані.

en: Check to see if the context exists (contains data) or does not exist (contains no data). For example, if a context is optional and the path does not contain an argument for that context, it will not exist.
uk: Перевірка того, чи контекст існує (містить дані) чи не існує (не містить дані). Наприклад, якщо контекст необов’язковий і шлях не містить аргументу для контексту, то він не існує.

en: Doesn't exist
uk: Не існує.

en: @identifier exists
uk: @identifier існує

en: @identifier does not exist
uk: @identifier не існує

en: String: comparison
uk: Рядок: порівняння

en: Control access by string match.
uk: Керування доступом на основі збігу рядків

en: Not equal to regular expression
uk: Не дорівнює регулярному виразові

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
uk: При використанні регулярних виразів, зразок необхідно обмежити похилими рисками "/", приклад: em>/foo/</em>. Якщо необхідно виконати порівняння з похилими рисками, зразок можна обмежити іншими символами, наприклад "@". Докладніше у <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">документації PHP regex</a>

en: @identifier is "@value"
uk: @identifier дорівнює "@value"

en: @identifier is not "@value"
uk: @identifier не дорівнює "@value"

en: @identifier matches "@value"
uk: @identifier зібгається з "@value"

en: @identifier does not match "@value"
uk: @identifier не збігається "@value"

en: String: length
uk: Рядок: довжина

en: Control access by length of string context.
uk: Керування доступом на основі довжини рядка контексту.

en: Not equal to
uk: Не дорівнює

en: Length of string
uk: Довжина рядка

en: Access/visibility will be granted based on string context length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини рядка контексту.

en: @identifier must be @comp @length characters
uk: @identifier має бути @comp @length символів

en: A context that contains token replacements from token.module.
uk: Контекст, що містить замінники з модуля Замінник (token.module).

en: Enter the context type
uk: Введіть тип контексту

en: Enter a user name
uk: Введіть ім’я користувача

en: Reset identifier to username
uk: Скидати ідентифікатор до користувача.

en: If checked, the identifier will be reset to the user name of the selected user.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до імені обраного користувача.

en: Invalid user selected.
uk: Обрано неприпустимого користувача.

en: You may use substitutions in this path.
uk: В цьому шлях можна використовувати підстановки.

en: - Choose a view -
uk: - Оберіть вид -

en: A module by the name @name already exists on your site. Please choose a different name.
uk: Модуль з назвою @name вже існує на сайті. Будь ласка оберіть іншу назву.

en: Lowercase letters, numbers and underscores only
uk: Тільки літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення

en: The machine-readable name is already taken.
uk: Машинне ім'я вже зайняте

en: %name has been created.
uk: %name створено.

en: Box description
uk: Опис боксу

en: A brief description of your box.
uk: Короткий опис вашого боксу

en: Box body
uk: Тіло боксу

en: Boxes
uk: Бокси

en: Set this context when viewing the site in the selected language.
uk: Задати цей контекст при перегляді сайту в обраній мові.

en: Set this context when viewing a node with the selected taxonomy terms.
uk: Задати цей контекст при перегляді матеріалу з обраними термінами таксономії.

en: Require all conditions
uk: Вимога всіх умов

en: If checked, all conditions must be met for this context to be active. Otherwise, the first condition that is met will activate this context.
uk: Якщо позначено, для активації цього контексту мають виконуватись усі умови. В іншому випадку, контекст активуватиме перша виконана умова.

en: Please reload the page to view this block.
uk: Аби переглянути цей блок, будь ласка, перезавантажте сторінку

en: Administrative label
uk: Адміністративна мітка

en: @name form
uk: Форма @name

en: Network error
uk: Помилка мережі

en: Box title
uk: Заголовок боксу

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Theme switcher
uk: Перемикач шаблонів

en: Switch theme
uk: Перемикач тем

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
uk: <strong>Увага:</strong> виконується без підтвердження. Впевніться, у ваших діях перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!".<br /> Перед використанням цієї функції ви можете зробити резервну копію бази даних та/або таблиці url_alias.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
uk: Ігнорування синоніму %alias через конфлікт шляху.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: User blogs
uk: Блоґи користувачів

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі коду мови.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі імені Англійської мови.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the native language name field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі імені рідної мови.

en: Siblings
uk: ЗІ спільним предком

en: Wysiwyg profiles
uk: Профілі Wysiwyg

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
uk: Профіль Wysiwyg пов'язаний з форматом введення. Профіль Wysiwyg визначає клієнтський редактор, що завантажується з окремим текстовим форматом, кнопки і теми, увімкнені для цього редактора, спосіб відображення і решту функцій, пов'язаних з редактором.

en: Div container
uk: Контейнер Div

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Check spelling as you type
uk: Перевіряти правопис під час друку

en: Advanced list
uk: Розширений список

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
uk: Щоб призначити інший редактор до текстового формату, необхідно спочатку видалити існуючий, натиснувши "Видалити".

en: Constraints
uk: Обмеження

en: Are you sure you want to leave the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете, залишити групу %title?

en: You left the group %group.
uk: Ви вийшли з групи %group.

en: New user joins a group
uk: Новий користувач приєднався до групи

en: A user changes their subscription to a group
uk: Користувач змінив їх підписки на групу

en: A user has been approved for membership to a group
uk: Користувач видалив їх підписки на групу

en: A user is denied membership to a group
uk: Користувачеві відмовлено в членстві в групі

en: A user requests membership to a group
uk: Запити користувача членства до групи

en: A new user is added as an admin to a group
uk: Новий користувач доданий в якості адміністратора групи

en: Group limit
uk: Обмеження групи

en: If the usage is standard group post, specify the number of groups the nodes of this type may be posted into. Leave blank for no limit.
uk: Якщо використовуєтся звичайний пост групи, визначити кількість груп цього типу можуть бути розміщені. Залиште порожнім щоб необмежувати.

en: The group limit must be a positive integer
uk: Обмеження групи  повинно бути позитивним цілим числом

en: The audience for this post may not exceed !max_number group. | The audience for this post may not exceed !max_number groups.
uk[0]: Аудієнція для цього поста не може перевищувати !max_number групу.
uk[1]: Аудієнція для цього поста не може перевищувати !max_number групи.
uk[2]: Аудієнція для цього поста не може перевищувати !max_number груп.

en:  Limited to !max_groups choice. |  Limited to !max_groups choices.
uk[0]:  Обмежений вибором !max_groups.
uk[1]:  Обмежений вибором !max_groups.
uk[2]:  Обмежений вибором !max_groups.

en: Standard group post
uk: Стандартний пост групи

en: Wiki group post
uk: Wiki пост групи

en: Add group to audience of content
uk: Додати групу аудиторії змісту

en: Content whose audience is changed
uk: Права, чиї клієнти змінилися

en: Group that will be added to audience
uk: Групи, які будуть додані до аудиторії

en: Note, that group node id must be known when this action runs, so for it to work on newly created group you must save that group first.
uk: Зверніть увагу, що ідентифікатор групи має бути відомим, коли ця дія виконується, тому для її роботи на новостворену групу необхідно зберегти в цю групу в першу чергу.

en: Remove group from audience of content
uk: Видалити групу із залу змісту

en: Group that will be removed from audience
uk: Групи, які будуть видалені з залу

en: Include admins
uk: Включити адміністраторів

en: When enabled, users with "administer nodes" permission will always be treated as group members.
uk: Якщо включено, користувач з правами "управління вузлами" завжди буде розглядатися в якості членів групи.

en: Current group node from context
uk: Поточна сторінка групи з контексту

en: Group: Invite link
uk: Група: Запрошення

en: Displays a link for inviting users to a group.
uk: Відображає посилання для запрошення користувачів до групи.

en: Private/Public
uk: Приватна/Публічна

en: Do not validate user's group membership
uk: Не робити перевірку по групах користувачів

en: Validate current user is an admin of a specified group
uk: Перевірити, чи є поточний користувач адміністратором вказаної групи

en: Group membership validation
uk: Членство в групі перевірки

en: Group node types
uk: Сторінка типу групи

en: If you wish to validate for specific group node types, check them; if none are checked, all group nodes will pass.
uk: Якщо ви хочете перевірити по конкретних видів групу вузлів, перевірити їх, якщо ні одна з них перевірив, всі групові вузли пройде.

en: Delete scheduled tasks
uk: Видалення запланованих завдань

en: A new Input format has been created: !name
uk: Створено новий вхідний формат: !name

en: These are the limits for each run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
uk: Це є ліміт для кожного запуску обробки черги. Процес обробки черги буде зупинено при першій же зустрічі з будь-яким із обмежень. Встановіть 0 для скасування обмежень.

en: Process on cron
uk: Процес по cron

en: If disabled you must use code elsewhere to actually send your e-mails such as a <a href="http://drupal.org/project/drush">drush</a> script.
uk: Якщо вимкнено, то для відправлення листів ви повинні використовувати інші механізми, такі як, наприклад, модуль <a href="http://drupal.org/project/drush">drush</a>.

en: Delete subscription
uk: Знищити підписку

en: Administration tools
uk: Інструменти керування

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (НЕ НУЛЬ)

en: Automatic live preview
uk: Автоматичний живий перегляд

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
uk: Пошкоджений/відсутній обробник: @table > @field

en: Disable automatic live preview
uk: Вимкнено автоматичний живий перегляд

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
uk: Відображення %display встановило як шлях node/% . Це не створює того, що потрібно. Якщо необхідно декілька версій показу матеріалу, використовуйте панелі.

en: Translate link
uk: Посилання на переклад

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Пряме посилання на переклад матеріалу.

en: Authmap ID
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: The Authmap ID.
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: The unique authentication name.
uk: Унікальне ім'я для автентифікації.

en: The name of the module managing the authentication entry.
uk: Назва модуля, що керує автентифікацією.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Link this field to its node revision
uk: Зробити це поле посиланням на його версію матеріалу

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
uk: Зміна назв(и) класів CSS, що будуть додані до цього відображення.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
uk: До цього виду будуть додані назви класів CSS. Тут можна вказати особливі CSS коди для кожного вида. Кілька класів відокремлювати пробілами.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
uk: CSS-класи мають містити лише латинські абетково-цифрові символи та дефіси

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
uk: Це текст, що з'являтиметься в меню переходу як обраний пункт (для спонукання здійснення вибору).

en: There is no Views Slideshow plugin enabled. Go to the !modules and enable a Views Slideshow plugin module. For example Views Slideshow Singleframe.
uk: Жодного плаґіну з модуля Слайд-шоу видів не увімкнено. Перейдіть на сторінку !modules і увімкніть який-небудь модуль плаґіну слайд-шоу для видів. Наприклад, Однокадрове слайд-шоу для видів (Views Slideshow Singleframe).

en: Advanced Help module
uk: Модуль Розширена довідка

en: Pause On Click
uk: Пауза при клацанні

en: Pause when the slide is clicked.
uk: Зупиняти при клацанні мишею на слайді.

en: Make the slide window height fit the largest slide
uk: Зробити висоту вікна слайд-шоу рівною висоті найбільшого слайду

en: End slideshow after last slide
uk: Кінець слайд-шоу після останнього слайда

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: View my account
uk: Переглянути мій обліковий запис

en: Edit my account
uk: Редагувати мій обліковий запис

en: Add custom !title
uk: Додати власне !title

en: Delete box
uk: Видалити бокс

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
uk: Неможливо передати вибраний файл %filename. Припустимими є лише файли з наступними розширеннями: %extensions.

en: Send all messages via BCC
uk: Передати всі повідомлення через BCC

en: If enabled, all messages will be sent as BCCs and will have no "To:" address.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то всі повідомлення будуть відправлені, як BCCs і не будуть мати поля "To:".

en: CTools PHP requirements
uk: Вимоги CTools до PHP

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
uk: CTools потребує певного функціоналу, що наявний лише в PHP 5.2.0 або вище.

en: Unable to create CTools styles cache directory @path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу стилів CTools @path. Перевірте права доступу на каталог файлів.

en: Select base style
uk: Оберіть основний стиль

en: Missing settings cache.
uk: Кеш налаштувань відсутній

en: Courier New, Courier, monospace
uk: Courier New, Courier, моноширинний

en: XX-Small
uk: Дуже-дуже малий

en: X-Small
uk: Дуже малий

en: X-Large
uk: Дуже великий

en: XX-Large
uk: Дуже-дуже великий

en: Letter spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Word spacing
uk: Інтервал між словами

en: Decoration
uk: Оформлення

en: Overline
uk: Над текстом

en: Line-through
uk: Перекреслений

en: Oblique
uk: Похилий

en: Small-caps
uk: Капітель

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
uk: Для виконання цієї дії не вистачає повноважень.

en: You account permissions do not permit you to import.
uk: Ваші повноваження не дозволяють виконувати імпорт.

en: String: URL path
uk: Рядок: URL-шлях

en: Control access by the current path.
uk: Керування доступом на основі поточного шляху.

en: Note: if no context is chosen, the current page path will be used.
uk: Примітка: якщо не обрано жодного контексту, буде використовуватися шлях поточної сторінки.

en: Allow access on the following pages
uk: Дозволити доступ на наступних сторінках

en: Allow access on all pages except the following pages
uk: Дозволити доступ на усіх сторінках, окрім наступних

en: Current path
uk: Поточний шлях

en: @identifier is "@paths" | @identifier type is one of "@paths"
uk[0]: @identifier є "@paths"
uk[1]: @identifier є одним з "@paths"

en: @identifier is not "@paths" | @identifier type is not one of "@paths"
uk[0]: @identifier не є "@paths"
uk[1]: @identifier не є одним з "@paths"

en: Taxonomy: parent term
uk: Таксономія: батьківський термін

en: Control access by existence of a parent term.
uk: Керування доступом на основі існування батьківського терміна.

en: Select the vocabulary for this form. If there exists a parent term in that vocabulary, this access check will succeed.
uk: Оберіть словник для цієї форми. Якщо в тому словнику існує батьківський термін, критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: "@term" has parent in vocabulary "@vocab"
uk: "@term" має батька в словнику "@vocab"

en: Control access by vocabulary.
uk: Керування доступом на основі словника.

en: Only the checked vocabularies will be valid.
uk: Тільки позначені словники будуть дійсними.

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Control access by checking which theme is in use.
uk: Керування доступом на основі перевірки, який термін використовується.

en: This will only be accessed if the current theme is the selected theme.
uk: Доступ надаватиметься, якщо чинна тема є обраною темою.

en: Error, unset theme
uk: Помилка, не задана тема

en: Current theme is "@theme"
uk: Чинна тема — "@theme"

en: Unpublished node @nid
uk: Неопублікований матеріал @nid

en: Book children
uk: Дочірне меню книги

en: The children menu the book the node belongs to.
uk: Дочірнє меню книги, до якої належить матеріал.

en: Book children menu goes here.
uk: Дочірнє меню книги веде сюди.

en: "@s" book children
uk: Дочірнє меню книги "@s"

en: Node terms
uk: Терміни матеріалу

en: Taxonomy terms of the referenced node.
uk: Терміни таксономії матеріалу за посиланням.

en: - All vocabularies -
uk: - Всі словники -

en: Optionally restrict the terms to a specific vocabulary, or allow terms from all vocabularies.
uk: Додатково можна обмежитись лише термінами лише певного словника, або дозволити терміни з усіх словників.

en: Term formatting
uk: Форматування терміна

en: Taxonomy links (uses theme('links'))
uk: Посилання таксономії (використовує theme('links'))

en: Inline, delimited
uk: В рядок, з роздільниками

en: Link to terms
uk: Посилання на терміни

en: Check here to make the terms link to the term paths.
uk: Клацніть тут, аби зробити терміни посиланнями на їх шляхи.

en: Term delimiter
uk: Роздільник термінів

en: "@s" terms from @vocabulary
uk: Терміни "@s" з словника @vocabulary

en: Feed icons
uk: Іконки потоку

en: Add the site feed_icons statement as content.
uk: Додати як вміст вирази іконок потоку сайту.

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Add the logo trail as content.
uk: Додати як вміст логотип.

en: Primary navigation links
uk: Основні навігаційні посилання

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст primary_links (локальні завдання).

en: Secondary navigation links
uk: Додаткові навігаційні посилання

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст secondary_links (локальні завдання).

en: Tabs type
uk: Тип вкладок

en: Primary and secondary
uk: Основні та додаткові

en: CSS id to use
uk: Id CSS, що застосовується

en: Term Description
uk: Опис терміна

en: Multiple terms from node
uk: Декілька термінів з матеріалу

en: Adds a taxonomy terms from a node context; if multiple terms are selected, they wil be concatenated.
uk: Додає терміни таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, вони будуть з’єднані.

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: When the value from this context is passed on to a view as argument, the terms can be concatenated in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Коли значення з цього контексту передається до виду у вигляді аргументу, терміни можуть бути з’єднані у вигляді  1+2+3 (для АБО) чи 1,2,3 (для ТА).

en: The text of this link will be "@more". This setting can only be modified on the View configuration.
uk: Текст цього посилання буде "@more". Це налаштування можна змінити лише в конфігурації виду.

en: Fields override
uk: Перезапис полів

en: Missing plugin
uk: Відсутній плаґін

en: Stylizer
uk: Стилізатор

en: Start Slideshow Paused
uk: Починати слайд-шоу з паузи

en: Start the slideshow in the paused state.
uk: Починати показ слайд-шоу зі стану зупинки.

en: Start On Last Slide Viewed
uk: Починати на останньому переглянутому слайді

en: When the user leaves a page with a slideshow and comes back start them on the last slide viewed.
uk: Починати на останньому переглянутому слайді, якщо користувач залишив сторінку зі слайд-шоу і потім знову повернувся до неї.

en: Length of Time to Remember Last Slide
uk: Час запам’ятовування останнього слайду

en: The number of days to have the site remember the last slide. Default is 1
uk: Кількість днів, що сайт запам’ятовує останній слайд. Початково 1.

en: Custom style
uk: Власний стиль

en: All Tags
uk: Всі теґи

en: Comment creation
uk: Створення коментаря.

en: The current
uk: Поточний.

en: raw user input
uk: прямий ввід користувача.

en: Warning: Token value contains raw user input.
uk: Попередження: Замінник містить нефільтрований ввід користувача.

en: !description year (four digit)
uk: !description рік (чотири цифри)

en: !description year (two digit)
uk: !description рік (дві цифри)

en: !description month (full word)
uk: !description місяць (ціле слово)

en: !description month (abbreviated)
uk: !description місяць (абревіатура)

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
uk: Якщо позначено, поле URL-адреси буде перевірятися на дійсність.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
uk: Якщо позначено, поле URL є необов'язковим і допускається введення лише заголовку. Якщо URL пропущено, заголовок відображатиметься у вигляді простого тексту.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "class". Декілька класів відокремлюються пробілами.

en: Link 'title' Attribute
uk: Атрибут 'title' посилання

en: Title, as plain text
uk: Заголовок, як простий текст

en: ID3 tag
uk: Мітка ID3

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
uk: Обробник @handler намагався додати additional_field @identifier, але таблицю @table неможливо додати!

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: Amount of time in milliseconds between transitions. Set the value to 0 to not rotate the slideshow automatically.
uk: Кількість часу в мс між переходами. Значення 0 вимикає автоматичну ротацію слайдів.

en: Select a color
uk: Вибір каталогу

en: Restore to defaults
uk: Відновити до базового

en: Unsaved
uk: Незбережено

en: Machine name must be lowercase alphanumeric or underscores only.
uk: Машинна назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи нижнього регістру та символи підкреслення.

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
uk: Зворотня транслітерация не підтримується системою бази даних використовуваної інсталяції Drupal. Якщо ви вважаєте, що це має бути виправлене, будь ласка, <a href="@issues-url">створіть замовлення</a> в черзі замовлень проекту.

en: Transliteration is not required.
uk: Транслітерація необов’язкова.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
uk: Немає файлів, що містять у назві не ASCII-символи

en: Transliterated file name
uk: Транслітероване ім’я файла

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
uk: База даних наразі перелічує @x_filenames, що містять  не ASCII-символи.

en: Note: table shows only the first 10 entries.
uk: Примітка: в таблиці показані лише перші 10 входжень.

en: <strong>WARNING:</strong> if you have manually entered image or file paths in text fields (for example, text areas or WYSIWYG editors), renaming the files will break these references. Since there is currently no automated way to also fix referenced files in textual contents, it is a very good idea to backup the database and %files directory beforehand. Modules accessing files using their internal system ids are not affected.
uk: <strong>ПОПЕРЕДЖЕННІ:</strong> якщо ви вручну ввели в текстові поля шлях до зображення чи файла (наприклад, в текстові області чи візуальні редактори) перейменування файлів зробить ці посилання неробочими. Наразі автоматизованого способу виправлення посилань на файли в текстовому вмісті немає. тому буде добре зберегти копію бази даних і каталогу %files заздалегідь. Модулі, що надають доступ до файлів через систему внутрішніх ідентифікаторів, зачеплені не будуть.

en: Transliterate file names during upload.
uk: Транслітерувати імена файлів під час відвантаження.

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility.
uk: Активуйте для конвертації імен в кодування US-ASCII для міжплатформенної сумісності

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
uk: Рекомендовано для попередження проблем з файловими системами, які чутливі до регістру. Не має жодного ефекту, якщо транслітерація вимкнена

en: Pause When the Slideshow is Not Visible
uk: Зупиняти, якщо слайд-шоу не видно.

en: When the slideshow is scrolled out of view or when a window is resized that hides the slideshow, this will pause the slideshow.
uk: Зупиняти слайд-шоу, якщо сторінку пересунуто або розмір вікна змінено таким чином, що слайд-шоу опинилося поза зоною показу.

en: How to Calculate Amount of Slide that Needs to be Shown
uk: Як розраховувати обсяг слайду, що має показуватись.

en: Entire slide
uk: Увесь слайд

en: Set amount of vertical
uk: Встановити величину по вертикалі

en: Set amount of horizontal
uk: Встановити величину по горизонталі

en: Set total area of the slide
uk: Встановити загальну площу слайда

en: Choose how to calculate how much of the slide has to be shown. Entire Slide: All the slide has to be shown. Vertical: Set amount of height that has to be shown. Horizontal: Set amount of width that has to be shown. Area: Set total area that has to be shown.
uk: Оберіть, як обчислювати частину слайда, що має бути показана. Увесь слайд: має бути показаний увесь слайд. Вертикаль: Вкажіть величину висоти, що має бути показана. Горизональ: вкажіть величину ширини, має бути показана. Площа: Вкажіть загальну площу, має бути показана.

en: Amount of Slide Needed to be Shown
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний

en: The amount of the slide that needs to be shown to have it rotate. You can set the value in percentage (ex: 50%) or in pixels (ex: 250). The slidehsow will not rotate until it's height/width/total area, depending on the calculation method you have chosen above, is less than the value you have entered in this field.
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний, аби почалась ротація. Можна вказати значення у відсотках (50%) або у пікселях (250). Слайд-шоу не почнеться, поки висота/ширина/площа слайду в залежно від методу обчислення менше ніж значення, вказане в цьому полі.

en: Items per slide
uk: Елементів на слайд

en: The number of items per slide
uk: Кількість елементів на слайд

en: Edit components
uk: Редагувати компоненти

en: Required by: !dependents
uk: Потрібен для: !dependents

en: Negatives
uk: Негативи

en: The title of the box as shown to the user.
uk: Заголовок боксу, що показується користувачам.

en: Custom ruleset
uk: Власний набір правил

en: Custom rulesets are combinations of access plugins you can use for access control, selection criteria and pane visibility.
uk: Власні набори правил являють собою комбінації плаґінів доступу, що можуть використовуватися для контролю доступу, критеріїв вибору та видимості фрагментів панелі.

en: There are no custom rulesets.
uk: Власні набори правил відсутні.

en: Manage custom rulesets
uk: Керувати власними наборами правил

en: administer ctools access ruleset
uk: адмініструвати набори правил доступу ctools

en: Custom rulesets
uk: Власні набори правил

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
uk: Створення власних наборів правил доступу для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: ruleset
uk: набір правил

en: Ruleset
uk: Набір правил

en: rulesets
uk: набори правил

en: Rulesets
uk: Набори правил

en: Custom content
uk: Власний вміст

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.

en: Manage custom content
uk: Керування власним вмістом

en: administer custom content
uk: адмініструвати власний вміст

en: Custom content panes
uk: Фрагменти власного вмісту

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
uk: Створення власних фрагментів вмісту для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: Категорія вмісту, що буде введений. Якщо порожнє, буде застосовуватись категорія "Різне".

en: content pane
uk: фрагмент вмісту

en: content panes
uk: фрагменти вмісту

en: Content panes
uk: Області вмісту

en: @type will not display due to missing context
uk: @type не відображатиметься через відсутність контексту

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)

en: The plugin definition of @plugin is missing the %key key.
uk: У визначенні плаґіну @plugin відсутній ключ %key.

en: The plugin definition of @plugin cannot locate schema %schema.
uk: Визначення плаґіну @plugin не може знайти схему %schema.

en: The plugin definition of @plugin uses %schema, but it has no export section.
uk: Визначення плаґіну @plugin використовує схему %schema, але вона не має розділу для експорту.

en: Add a new @plugin
uk: Додати новий плаґін @plugin

en: Edit @plugin %title
uk: Редагувати плаґін @plugin %title

en: Clone @plugin %title
uk: Клонувати плаґін @plugin %title

en: Import @plugin
uk: Імпортувати плаґін @plugin

en: Export @plugin %title
uk: Експортувати @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
uk: З цією дією будуть видалені будь-які коригування цього елементу.

en: The item has been reverted.
uk: Елемент було успішно відновлено.

en: This action will permanently remove this item from your database..
uk: З цією дією даний елемент буде назавжди видалено з бази даних.

en: %title has been created.
uk: %title було успішно створено.

en: %title could not be created.
uk: %title неможливо створити.

en: %title has been updated.
uk: %title було оновлено.

en: %title could not be updated.
uk: %title неможливо оновити.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
uk: Можна імпортувати експортовані визначення, якщо вставити експортований код об’єкту в поле, що знаходиться нижче.

en: @plugin %title was enabled.
uk: @plugin %title було увімкнено.

en: @plugin %title was disabled.
uk: @plugin %title було вимкнено.

en: Configuration error. No handler found.
uk: Помилка конфігурації. Не знайдено обробник.

en: No item found.
uk: Елемент не знайдено.

en: The export definition of @table is missing the "primary key" property.
uk: В експортованому визначенні таблиці @table відсутня властивість "основний ключ".

en: Configure style
uk: Налаштуйте стиль

en: Limit to these vocabularies
uk: Обмежити цими словниками

en: If no vocabularies are checked, terms from all vocabularies will be accepted.
uk: Якщо не позначено жодного, прийматимуться терміни з усіх словників.

en: Missing/deleted content
uk: Відсутній/видалений вміст

en: Make this content reusable
uk: Зробити цей вміст багаторазовим

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цього вмісту. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за вміст, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Вміст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Link the node title to the node
uk: Зв’язати посиланням заголовок матеріалу з матеріалом

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
uk: Поставте позначку, якщо необхідно аби заголовок фрагменту панелі був посиланням на матеріал.

en: Select a build mode for this node.
uk: Оберіть режим створення для цього матеріалу.

en: Shows links to register or login.
uk: Показує посилання реєстрації або входу.

en: If anonymous comments are not allowed, this will display the register and login links.
uk: Якщо анонімні коментарі заблоковано, при цьому будуть відображуватись посилання реєстрації та входу.

en: - No tag -
uk: - Немає теґу-

en: CSS class to use
uk: Клас CSS, що застосовується

en: Enabled, name
uk: Увімкнено, назва

en: You have unsaved changes. These changes will not be made permanent until you click <em>Save</em>.
uk: Зміни не збережені. Вони набудуть чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: The unique ID for this @export.
uk: Унікальний ідентифікатор для цього @export.

en: @plugin code
uk: @plugin код

en: Allow import to overwrite an existing record.
uk: Дозволити імпорту перезаписувати існуючий запис.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: The export id can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Ідентифікатор експорту має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: A @plugin with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Плаґін @plugin з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Node edit form from node
uk: Форма редагування матеріалу з матеріалу

en: Adds node edit form from a node context.
uk: Додає форму редагування матеріалу з контексту.

en: Custom styles can be applied to Panel regions and Panel panes.
uk: Власні стилі можуть бути застосовані до областей Панелі або до фрагментів Панелі.

en: There are no custom styles.
uk: Нема жодного власного стилю.

en: Manage styles
uk: Керування стилями

en: administer stylizer
uk: адміністрування стилізатора

en: Create custom styles for applications such as Panels.
uk: Створює власні стилі для застосунків на кшталт Панелей.

en: There are currently no style types available to add. You should enable a module that utilizes them, such as Panels.
uk: Наразі відсутні стилі, котрі можна додати. Необхідно увімкнути модуль, котрий їх використовує, наприклад, Панелі.

en: Administrative settings
uk: Адміністративні налаштування

en: Select style type
uk: Оберіть тип стилю

en: View attachment
uk: Долучення виду

en: View context
uk: Контекст виду

en: Display the attachments on a view context.
uk: Відображати долучення в контексті виду

en: "Before" attachment
uk: Долучення "До"

en: "After" attachment
uk: Долучення "Після"

en: You must select at least one attachment to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні одне долучення.

en: "@context" attachment
uk: долучення "@context"

en: View empty text
uk: Порожній текст виду

en: Display the view empty text if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати порожній текст виду.

en: "@context" empty text
uk: Розкриті віджети виду.

en: View exposed widgets
uk: За відсутності результатів відображати

en: Display the view exposed widgets if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати розкриті віджети виду.

en: "@context" exposed widgets
uk: розкриті віджети виду "@context"

en: View feed icon
uk: Іконка потоку виду

en: Display the view feed icon if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати іконку потоку виду.

en: "@context" feed icon
uk: іконка потоку "@context"

en: View footer
uk: Нижній колонтитул виду

en: Display the view footer if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати нижній колонтитул.

en: "@context" footer
uk: нижній колонтитул "@context"

en: View header
uk: Верхній колонтитул виду

en: Display the view header if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати верхній колонтитул.

en: "@context" header
uk: верхній колонтитул "@context"

en: View pager
uk: Сторінковий навіґатор виду

en: Display the view pager if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати сторінковий навіґатор.

en: "@context" pager
uk: сторінковий навіґатор "@context"

en: View row
uk: Рядок виду

en: Display one or more rows from a loaded view context.
uk: Відобразити один або декілька рядків з завантаженого контексту виду.

en: Select context
uk: Оберіть контекст.

en: Configure rows
uk: Налаштувати рядки

en: Invalid context selected.
uk: Обрано неприпустимий контекст.

en: Context contains an invalid view.
uk: Контекст містить неприпустимий вид.

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
uk: Для використання цього типу матеріала у виді має бути задана максимальна кількість елементів.

en: Row @number
uk: Рядок @number

en: Display specific fields
uk: Відображати певні поля

en: You must select at least one row to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні один рядок.

en: Row information
uk: Інформація про рядок

en: Broken view
uk: Пошкоджений вид

en: Displaying: !fields
uk: Відображено: !fields

en: Displaying no fields due to misconfiguration.
uk: Не відображено жодного поля через неприпустиму конфігурацію.

en: Displaying the configured row.
uk: Відображено сконфігурований рядок.

en: "@context" row @rows | "@context" rows @rows
uk[0]: "@context" рядок @rows
uk[1]: "@context" рядки @rows

en: Loads a view result into a context that can then be displayed across a panel or turned into other contexts.
uk: Завантажує результат виду в контекст, що потім може бути відображений через панель чи перетворений в інші контексти.

en: There are currently no views with Context displays enabled. You should go to the view administration and add a Context display to use a view as a context.
uk: Наразі немає жодного виду з увімкненим відображенням Контекст. Щоб використати вид як контекст, необхідно відвідати адміністративну сторінку виду і додати відображення Контекст.

en: You must select a view.
uk: Потрібно обрати вид.

en: Node from view
uk: Матеріал з виду

en: Extract a node context from a view context of the base type node.
uk: Витягати контекст матеріалу з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Row number
uk: Номер рядка

en: Row number must be a positive integer value.
uk: Номер рядка має бути позитивним цілим числом.

en: Term from view
uk: Термін з виду

en: Extract a term context from a view context of the base type term.
uk: Витягати контекст терміна з контексту виду основного типу матеріалу.

en: User from view
uk: Користувач з виду

en: Extract a user context from a view context of the base type user.
uk: Витягати контекст користувача з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
uk: Робить результати виду доступними як контекст для використання в Панелях та інших застосунках.

en: Contains rows in contexts.
uk: Містить рядки в контекстах.

en: Context settings
uk: Налаштування контексту

en: This is the title that will appear for this view context in the configure context dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Це заголовок, що з'явиться для цього контексту виду у діалозі конфігурації контексту. Якщо залишити порожнім, буде використана назва виду.

en: Use exposed widgets form as pane configuration
uk: Використовувати розкриті віджети як конфігурацію фрагменту панелі.

en: User account form
uk: Форма облікового запису користувача

en: Active for
uk: Активний для

en: Only the current user
uk: Тільки поточний користувач

en: Only other users
uk: Тільки інші користувачі

en: Only on node form
uk: Тільки на формі матеріалу

en: What security, if any, to use for this SMTP connection.
uk: Який алгоритм безпеки використовувати для цього SMTP з'єднання.

en: What port to use for the connection.
uk: Який порт використовувати для з'єднання.

en: PHPMailer exception: !details
uk: PHPMailer виняток: !details

en: contexts
uk: контексти

en: Show all regions
uk: Показати всі області

en: Active context: !name
uk: Активний контекст: !name

en: The email address of the author of the node.
uk: Електронна скринька автора матеріалу.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: Node modification
uk: Зміна матеріалу

en: The current date in the user's timezone.
uk: Поточна дата у часовому поясі користувача.

en: The URL of the account edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування облікового запису.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL alias of the current page.
uk: Синонім URL поточної сторінки.

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі невірні замінники: @invalid-tokens.

en: The field %name is not a valid number.
uk: Поле %name є неприпустимим числом.

en: The field %name cannot be greater than @max.
uk: Поле %name не може перевищувати @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
uk: Поле %name не може бути меншим @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
uk: Поле <em>Рядки для видалення</em> не повинно містити HTML. Впевніться, що для цього поля вимкнено усі WYSIWYG-редактори.

en: Backslash \
uk: Зворотня похила риска \

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії

en: Forum paths
uk: Шляхи форумів

en: User paths
uk: Шляхи користувачів

en: Blog paths
uk: Шляхи блоґів

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count матеріала.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count облікового запису.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.

en: File exists
uk: Файл існує

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint відхилено через невірне форматування, ідентифікатор: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint виходить за межі періоду (різниця часу: @intervals). Перевірте синхронізацію годинника.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
uk: Блоковано спробу повторного використання одноразового ідентифікатора (нонса) від @ip, ідентифікатор: @nonce.

en: Use ISO-8601 week numbers
uk: Використовувати номери тижнів згідно ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
uk: ВАЖЛИВО! Якщо позначено, Першим днем тижня має бути вибрано Понеділок

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
uk: При використанні номерів тижнів згідно ISO-8601, першим днем тижня має бути встановлено понеділок.

en: Field @label (@field_name)
uk: Поле @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
uk: В цій базі даних відсутні поля дати.

en: The date field which whose type should be changed.
uk: Поле дати, тип якого буде змінено.

en: The type of date to change the field to.
uk: Тип дати, на який буде змінено поле.

en: New type:
uk: Новий тип:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
uk: Поточний тип збігається з обраним типом. Змін не відбудеться.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
uk: Поле @field_name було успішно змінено з @old_type на @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
uk: Змінити тип дати поля на інший. Дуже експериментальний, використовувати на власний ризик!

en: Recursion, stop!
uk: Рекурсія, зупиніться!

en: Syslog identity
uk: Ідентифікатор системного журналу

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Settings for site administration tools.
uk: Налаштування для інструментів керування сайтом

en: Modal Login (default style)
uk: Модальне вікно Входу (базовий стиль)

en: Login via modal
uk: Вхід за допомогою модального вікна

en: Modal Login (custom style)
uk: Модальне вікно Входу (власний стиль)

en: Wizard (no modal)
uk: Майстер (немодальне вікно)

en: Wizard (default modal)
uk: Майстер (базове модальне вікно)

en: Pick an animal
uk: Оберіть тварину

en: Wizard (custom modal)
uk: Майстер (власне модальне вікно)

en: Replace text with "hello world"
uk: Замінює текст фразою "привіт, світ"

en: Sample Content
uk: Зразок Вмісту

en: Delete this row
uk: Видалити цей рядок

en: Hello World
uk: Привіт, світ

en: remain here
uk: залишатися тут

en: Go to your account
uk: Перейти до облікового запису

en: your account
uk: ваш обліковий запис

en: Login Success
uk: Успішний вхід

en: Choose animal
uk: Оберіть тварину

en: Configure animal
uk: Налаштуйте тварину

en: Sheep
uk: Вівця

en: Configure sheep
uk: Налаштуйте вівцю

en: Lizard
uk: Ящірка

en: Configure lizard
uk: Налаштуйте ящірку

en: Raptor
uk: Хижий птах

en: Configure raptor
uk: Налаштуйте хижого птаха

en: Choose your animal
uk: Виберіть вашу тварину

en: Name your sheep
uk: Дайте вівці ім’я

en: What kind of sheep
uk: Яка порода вівці

en: Wensleydale
uk: Вензлідейл

en: Merino
uk: Меринос

en: Corriedale
uk: Корідейл

en: Coriedale
uk: Корідейл

en: You have a @type sheep named "@name".
uk: У вас вівця @type з іменем "@name".

en: Name your lizard
uk: Дайте ящірці ім’я

en: Venomous
uk: Отруйні

en: You have a @type lizard named "@name".
uk: У вас ящірка @type з іменем "@name".

en: non-venomous
uk: не отруйні

en: venomous
uk: отруйні

en: Name your raptor
uk: Дайте ім’я хижому птаху

en: What kind of raptor
uk: Який вид хижого птаха

en: Eagle
uk: Орел

en: Hawk
uk: Сокіл

en: Owl
uk: Сова

en: Buzzard
uk: Канюк

en: Domesticated
uk: Свійські

en: You have a @type @raptor named "@name".
uk: У вас @raptor @type з іменем "@name".

en: wild
uk: дикі

en: domesticated
uk: свійські

en: Chaos Tools AJAX Demo
uk: Демонстрація Chaos Tools AJAX

en: Animal
uk: Тварина

en: Post-Login Action
uk: Дія після входу

en: Chaos Tools (CTools) AJAX Example
uk: Приклад Chaos Tools (CTools) AJAX

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
uk: Демонструє використання сили Chaos AJAX.

en: Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
uk: Зверніть увагу, що поля ССK можуть бути використані як ключові слова за шаблоном <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
uk: Більше ключових слів можна отримати, якщо встановити модуль Замінник (Token), дивіться http://drupal.org/project/token.

en: Change general settings for this variant.
uk: Змініть основні налаштування цього варіанту

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: 403 Access denied
uk: 403 Немає доступу

en: 301 Redirect
uk: 301 Переадресація

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації

en: Enter the path to redirect to. You may use keyword substitutions from contexts. You can use external urls (http://www.example.com/foo) or internal urls (node/1).
uk: Введіть шлях для переадресації. Можна використовувати підстановки ключових слів з контекстів. Можна використовувати зовнішні url-адреси (http://www.example.com/foo) або внутрішні (node/1).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Зверніть увагу, що поля ССK також можуть бути використані як ключові слова за шаблоном <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Більше ключових слів можна отримати, якщо встановити модуль Замінник (Token), дивіться http://drupal.org/project/token.

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: The signature of a user.
uk: Підпис користувача.

en: "@s" user signature
uk: Підпис користувача "@s"

en: Inherit path
uk: Наслідувати шлях

en: Format for sender name
uk: Формат імені відправника

en: Format for sender email address
uk: Формат адреси відправника електронної пошти

en: Has permission
uk: Є права доступу

en: Does not have permission
uk: Немає прав доступу

en: User name autocomplete filter
uk: Фільтр автодоповнення імені користувача

en: Learn more about the @module module.
uk: Дізнайтеся більше про модуль @module.

en: Learn more about the @module module by enabling the <a href="@path">Advanced help</a> module.
uk: Дізнайтеся більше про модуль @module, увімкнувши модуль <a href="@path">Розширена довідка</a>

en: Delete and save
uk: Видалити та зберегти

en: Enable and save
uk: Увімкнути та зберегти

en: Disable and save
uk: Вимкнути та зберегти

en: Revision: ID
uk: Редакція: ID

en: Creates a node context from a revision ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID редакції.

en: Enter the revision ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор редакції для цього аргументу.

en: HTML anchor
uk: HTML-якір

en: If checked, an HTML anchor is added to allow linking within the same page. For example, http://example.com/node/2345#comment will take you to the comment area of the page.
uk: Якщо позначено, буде доданий HTML-якір, що дозоляє зв'язок у межах однієї сторінки. Наприклад, адреса http://example.com/node/2345#comment вестиме у область коментування на сторінці.

en: Term name, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Термін таксономії, переведений у нижній регістр з пробілами, перетвореними на дефіси

en: Term name of first term, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назва першого терміна, переведена в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: Term name of all terms, separated by + or , and lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або "," і переведені в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: discard
uk: відхилити

en: exact
uk: точна

en: Current:
uk: Поточне:

en: Radar
uk: Радар

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
uk: Рядок, який буде передувати кожному повідомленню, що записується в Системний журнал. Якщо у вас є кілька сайтів, які використовують один і той же файл Системного журналу, унікальний ідентифікатор кожного сайту дозволяє легко відокремити записи різних сайтів один від одного. Для отримання додаткової інформації по Системному журналу див. <a Href="@syslog_help">Довідка по Системному журналу</a>

en: Auto resize
uk: Автоматична зміна розміру

en: Current additions
uk: Поточні доповнення

en: Also includes !additional_dates.
uk: Також містить !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
uk: Повторювати !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
uk: Період років дати має бути у форматі -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9

en: The given machine name already exists.
uk: Надана машинна назва вже існує.

en: - Basic validation -
uk: - Проста перевірка -

en: Use absolute path
uk: Використовувати абсолютний шлях

en: Rel Text
uk: Текст Rel

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
uk: Додавання атрибуту Rel для використання в lightbox2 чи інших javascript-утилітах.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: Format plural
uk: Формат множини

en: If checked, special handling will be used for plurality.
uk: Якщо позначено, до множини буде застосована особлива обробка.

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Text to use for the singular form.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі однини.

en: Plural form
uk: Форма множини

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі множини, @count буде замінене значенням.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от  "!example1" or "!example2"

en: Feed Item ID
uk: ID елементу потоку

en: The unique ID of the aggregator item.
uk: Унікальний ідентифікатор елементу збиральника.

en: The guid of the original imported item.
uk: Guid оригінального імпортованого елементу.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
uk: Деякі ролі мають дозвіл на доступ до матеріалу, але відображення %display контролю доступа не має.

en: The user, who uploaded the file.
uk: Користувач, який вигрузив цей файл.

en: Math expression
uk: Математичний вираз

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
uk: Розрахунок результату математичного виразу і його показ.

en: Use destination
uk: Використовувати місце призначення

en: Add destination to the link
uk: Додавати до посилання місце призначення

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
uk: Показувати це посилання на коментар у вигляді стандартних анонсів матеріалу а не у повному вигляді.

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
uk: Це значення буде внесено в атрибут summary HTML теґу table цієї таблиці. Вкажіть його для кращої індексації вашого сайту.

en: Select the current argument.
uk: Виберіть поточний аргумент.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, даний шлях буде відображатись як початковий варіант в меню переходу, якщо це можливо.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
uk: Вкажіть базовий шлях в цьому короткому резюме
            тобто http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Не додавайте похилу риску на початку і в кінці. Якщо це значення
            порожнє, види будуть використовувати знайдений шлях як базовий,
            у відображеннях сторінок, або / , якщо шлях не можливо знайти.

en: Text formats enabled for rich-text editing
uk: Форматовані текстові формати

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title не може містити жодного замінника.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: Sender e-mail address
uk: Електронна адреса відправника

en: Custom block
uk: Власний блок

en: Recipient ID
uk: ID отримувача

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Native language
uk: Рідна назва мови

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
uk: Якщо увімкнено, буде відображена рідна назва мови

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
uk: Оберіть альтернативне стандартне поле таблиці для сортування, що застосовуватиметься, якщо поле ваги пошуку не доступне.

en: Create !name
uk: Створити !name

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
uk: %name повинно бути  чинним для CSS шістнадцятковим значенням кольору.

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links, as well as rename and reorganize menu items.
uk: Керування меню навігації, основними посиланнями, додатковими посиланнями сайту а також зміна назви та перевпорядкування пунктів меню.

en: Display title may not be empty.
uk: Заголовок відображення не може бути порожнім.

en: Override label
uk: Перевизначити мітку

en: Show available tokens
uk: Показати всі доступні замінники

en: Line !line
uk: Рядок !line

en: Relaxed
uk: Розслаблений

en: Set parameters for %operation
uk: Встановити параметри для операції %operation

en: Logo image
uk: Зображення емблеми

en: Logo path
uk: Шлях до картинки логотипу

en: The @body_label of your @type is too short. You need at least %words words.
uk: @body_label типу @type надто коротке. Потрібно хоча б %words слів.

en: The alias for path '@path' (language '@lang') was not updated to '@alias', because the path '@expath' already has the same alias.
uk: Синонім шляху '@path' (мова '@lang') не було оновлено до '@alias', оскільки шлях '@expath' вже має цей синонім.

en: The alias '@alias' for path '@path' (language '@lang') was not created, because the path '@expath' already has the same alias.
uk: Синонім шляху '@path' (мова '@lang') не було створено, оскільки шлях '@expath' вже має цей синонім.

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body, %term_name, %term_description, %term_id, %vocabulary_name, %vocabulary_description, %vocabulary_id. Not all variables will be available in all contexts.
uk: Повідомлення, що має надсилатися. Можна додати наступні змінні: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body, %term_name, %term_description, %term_id, %vocabulary_name, %vocabulary_description, %vocabulary_id. Не всі змінні доступні в усіх контекстах.
