Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable3) - en to ka translation catalogue (119 entries)

en: list
ka: სია

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: enable
ka: გაააქტიურე

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელფოსტით.

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: E-mail
ka: ელფოსტა

en: Replacement strings are: %macros
ka: ჩანაცვლებადი სტრიქონებია: %macros

en: Approve
ka: დასტური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Value
ka: ღირებულება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: შიგთავსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: Wrong username or password.
ka: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან პაროლი.

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Additional details
ka: დამატტებითი დეტალები

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: List of users
ka: მომხმარებლების სია

en: admin
ka: ადმინი

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Age
ka: ასაკი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Target group
ka: სამიზნე ჯგუფი

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Public
ka: საჯარო

en: Read more
ka: სრული ტექსტი

en: more
ka: მეტი

en: Invite friend
ka: მოიწვიე მეგობარი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Registration form control
ka: რეგისტრაციის ფორმის კონტროლი

en: Audience required
ka: საჭიროა ჩარევა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Content types
ka: შიგთავსის ტიპები

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: გაუგებარი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: file
ka: ფაილი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: E-mail address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Month
ka: თვე

en: System
ka: სისტემა

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: Day
ka: დღე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Themes
ka: თემები

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ka: ფაილის ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის გადატანა ვერ მოხერხდა.

en: Default time zone
ka: ნაგულისხმევი დროის სარტყელი

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ka: გაფრთხილება უსაფრთხოებისთვის: შეუძლებელია .htaccess ფაილში ჩაწერა. გთხოვთ, .htaccess ფაილი შექმნათ თქვენს დირექტორიაში %directory, რომელიც შეიცავს შემდეგ სტრიქონებს: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ka: მხოლოდ შემდეგი გაფართოების ფაილებია დაშვებული: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
ka: ფაილი %filesize აღემატება ფაილის %maxsize-ის მაქსიმალურ ზომას.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ka: ფაილის ზომაა %filesize, რაც აღემატება თქვენი დისკის ქვოტას %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
ka: სურათის ზომა შეიცვალა მაქსიმალურ დასაშვებ %dimensions პიქსელის ზომებამდე.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
ka: გამოსახულება ძალიან დიდია; მაქსიმალური დასაშვები ზომაა %dimensions პიქსელი.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ka: გამოსახულება ძალიან პატარაა; მინიმალური პიქსელური ზომებია %dimensions პიქსელი.

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.
