Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable3) - en to lo translation catalogue (42 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Show on every page except the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງແຕ່ລະໜ້າເວັບ ຍົກເວັ້ນໜ້າທີ່ໄດ້ຖືກລະບຸໄວ້ນີ້

en: Show on only the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງໜ້າເວັບທີ່ຖືກລະບຸໄວ້ແລ້ວເທົ່ານັ້ນ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: Medium
lo: ກາງ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
