Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable3) - en to si translation catalogue (167 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: context
si: පරිචිය

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Replacement strings are: %macros
si: ආදේශ කල යුතු පෙල: %macros

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Item
si: අයිතමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Invite only
si: ආරාධනා පමණි

en: yes
si: ඔව්

en: Wrong username or password.
si: වැරදි පරිශීලකනාමයක් හෝ මුරපදයක්.

en: Create group administrator
si: සමූහයට පාලකයෙකු තනන්න

en: Delete group administrator
si: සමූහය සදහාවූ පාලකයා මකා දමන්න

en: Send invitation
si: ආරාධනාපත් යවන්න

en: Group activity
si: සමූහ ක්‍රියාකාරකම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Email addresses or usernames
si: විද්‍යුත් ලිපින හෝ පරිශීලකනාම

en: Personal message
si: පුද්ගලික පණිවිඩ

en: Additional details
si: වැඩිදුර විස්තර

en: List of users
si: පරිශීලක ලැයිස්තුව

en: (approval needed)
si: (අනුමැතිය අවශ්‍යයයයි)

en: Age
si: වයස

en: Last comment
si: අවසාන විධානය

en: Description
si: විස්තරය

en: No posts in this group.
si: කිසිදු පලකිරීමක් මෙම සමූහයේ නැත.

en: No public posts in this group.
si: කිසිදු පොදු පලකිරීමක් මෙම සමූහයේ නොමැත.

en: Language
si: භාෂාව

en: Do nothing.
si: කිසිවක් සිදු නොකරන්න.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
si: අනෙක් සමූහ සදහා අයිති නොවන සෑම පලකිරීමක්ම මකා දමන්න.

en: Group posts
si: සමූහ පලකිරීම්

en: Target group
si: ඉලක්ක සමූහය

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Public
si: පොදු

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Invitation to join the group '@group' at @site
si: '@group' හි @site වෙත එකතුවීමට ආරාධනා

en: You are now an administrator for the group '@group'
si: දැන් පටන් ඔබ '@group' සමූහයේ පාලකයා වනු ඇත.

en: Group details
si: සමූහ විස්තර

en: New groups
si: නව සමූහ

en: more
si: තවත්

en: Invite friend
si: යහලුවන් හට ආරාධනා කරන්න

en: Create !type
si: !type තනන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: New groups always appear on the registration form.
si: නව සමූහ සෑම විටම ලියාපදිංචි ආකෘතිපත්‍රයෙහි දිස්වේ.

en: Registration form control
si: ලියාපදිංචි ආකෘතිපත්‍රය පාලනය

en: Visibility of posts
si: පලකිරීම් වල දෘශ්‍යතාව

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: (pending approval)
si: (අනුමතකිරීම බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී)

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Signature
si: අත්සන

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: security
si: ආරක්‍ෂාව

en: Asia/Colombo
si: ආසියාව/කොළඹ

en: Day
si: දවස

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Basic
si: මූලික

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: Permissions
si: අවසර

en: edit
si: සංස්‌කරණය කරන්න

en: image
si: රූපය

en: Removed
si: ඉවත් කරන ලදී

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Default time zone
si: සම්මත හෝරා කලාපය  (වෙලාව)

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Import data
si: දත්ත ආනයනය කරන්න

en: view
si: පෙන්වන්න

en: Minimum
si: අවමය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: form
si: පෝරමය

en: Change basic information
si: මූලික විස්‌තර වෙනස්‌ කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Edit basic information
si: මූලික විස්‌තර සංස්‌කරණය කරන්න

en: %type basic information
si: %type මූලික විස්‌තර

[ctx: day_name]
en: Sunday
si: ඉරිදා

[ctx: day_name]
en: Monday
si: සඳුදා

[ctx: day_name]
en: Tuesday
si: අඟහරුවාදා

[ctx: day_name]
en: Wednesday
si: බදාදා

[ctx: day_name]
en: Thursday
si: බ්‍රහස්පතින්දා

[ctx: day_name]
en: Friday
si: සිකුරාදා

[ctx: day_name]
en: Saturday
si: සෙනසුරාදා
