WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: type
af: tipe

en: Created
af: Geskep

en: Server settings
af: Bediener-instellings
