WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Taxonomy
ar: التصنيفات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: حرر

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: أضف

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: type
ar: النوع

en: Created
ar: أُنشئ

en: Nodes
ar: العقد

en: Server settings
ar: إعدادات الخادوم
