WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: type
ast: triba

en: Created
ast: Fechu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor
