WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Промени

en: Size
bg: Размер

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Създай

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: type
bg: тип

en: Created
bg: Създадена

en: Server settings
bg: Настройки на сървър
