WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Filename
bn: ফাইলের নাম
