WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: type
bs: tip

en: Created
bs: Kreiran
