WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: type
cs: typ

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Nodes
cs: Uzly

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: Full
cs: Celé

en: Automatic
cs: Automatické

en: Compression
cs: Komprese
