WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: type
eo: tipo

en: Created
eo: Kreita

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj
