WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: type
es: tipo

en: Created
es: Creado

en: Nodes
es: Nodos

en: Verbose
es: Detallado

en: Server settings
es: Configuración del servidor

en: Full
es: Completo

en: Modified
es: Modificado

en: Automatic
es: Automático

en: Server
es: Servidor

en: Debugging
es: Depuración

en: Compression
es: Compresión
