WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: type
et: tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Nodes
et: Postitused

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Modified
et: Muudetud
