WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: type
eu: mota

en: Created
eu: Sortua

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak
