WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: Advanced settings
fa: پیکربندی‌های پیشرفته

en: type
fa: نوع

en: Created
fa: ساخته شده

en: Nodes
fa: نودها

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور
